5,0



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Stronger With You Absolutely EDP 50ml1 428,00 €/1l
71,40 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Insolence Parfumovaná Voda, 75ml1 198,53 €/1l
89,89 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
VERSET Ceix for Him edp 100ml304,30 €/1l
30,43 €
Predajca: Pharmacygreek

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

DKNY Be Tempted parfumovaná voda 30ml sprej
2 596,67 €/1l
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Donna Karan Pure parfumovaná voda v spreji 100 ml
2 190,00 €/1l
219,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Dámsky parfum Donna Karan Verbena (100 ml)
2 390,00 €/1l
239,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

DKNY Donna Karan Be Tempted Eau So Blush EDP 100 ml W
285,50 €/1l
28,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

DKNY Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 50ml
410,00 €/1l
20,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfumovaná voda Donna Karan Golden Delicious 100 ml
409,00 €/1l
40,90 €
Predajca: somnia24

Dkny, Be Delicious Fresh Blossom, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
267,20 €/1l
26,72 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
311,56 €/1l
28,04 €
Predajca: BRASTYGroup

DKNY Be Tempted Eau Blush Woda Perfumowana 50ml
551,60 €/1l
27,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dámsky parfum Donna Karan DELICIOUS COLLECTION EDP EDP 50 ml
401,80 €/1l
21,01 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,09 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Red Delicious parfumovaná voda 50ml
3 380,00 €/1l
169,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

DKNY Be Tempted Eau So Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: BRASTYGroup

Donna Karan Dkny Be Delicious Edp Sp 30ml Be Delicious Fresh Blossom Edp Sp 30ml Set - Ns
698,33 €/1l
41,90 €
Predajca: MANADA

DKNY Be Delicious parfémovaná voda pre ženy 30 ml
951,67 €/1l
28,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DKNY Donna Karan DKNY Be Delicious Orchard St. EDP 30 ml W
970,67 €/1l
29,12 €
Predajca: Denpoli-Venda

DKNY Be Delicious Orchard Street parfémovaná voda pro ženy 100 ml
307,00 €/1l
30,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
DKNYDKNY Be Delicious Be Tempted
Zmyselná vôňa od Donny Karan z roku 2016. Be Delicious Be Tempted je kompozícia vytvorená pre ženy, ktoré rady kombinujú ovocnú sviežosť s gurmánskou sladkosťou. Ideálna voľba na deň i večer, keď chcete očariť svojím štýlom.
Typ: Parfumovaná voda pre ženy
Charakteristika: kvetinovo-ovocno-gurmánska, zmyselná a lákavá
Vrchné tóny: červené bobule, sladké drievko, jablko, list čiernych ríbezlí, citrón
Srdcové tóny: ruža, fialka, pomarančový kvet
Základné tóny: vanilka, pačuli, myrha
Príležitosti: neformálne, večerné stretnutia, rande
Pocit: sladká a ovocná sviežosť s elegantným záverom
Kompozícia sa otvára šťavnatou zmesou červených bobúľ, jablka a citróna, ktorú rozbíja sladkosť sladkého drievka a zelený akcent listu čiernych ríbezlí. V srdci rozkvitajú kvety - ruža, fialka a pomarančový kvet - pre ženskú ľahkosť. Celú vôňu uzatvára zmyselný základ z vanilky, pačuli a myrhy pre elegantný a dlhotrvajúci záver.
Dámska parfumovaná voda
ríbezľové listy a ovocie, citrón, červené bobule, sladké drievko, jablko
ruža, fialka, pomarančový kvet
pačuli, vanilka, myrha
- Model
- Be Tempted
- Hmotnosť
- 0.256 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDievčatáUnisexDetiChlapciPáni
- EAN kód
- 085715950185857159501850085715950185
- Model
- Be Tempted
- Hmotnosť
- 0.256 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDievčatáUnisexDetiChlapciPáni
- EAN kód
- 085715950185857159501850085715950185
Hodí sa k tomu

DKNY Be Tempted Parfumovaná voda 100ml
369,00 €/1l
36,90 €
Predajca: NutraBestBG

DKNY Be Tempted parfumovaná voda 30ml sprej
2 596,67 €/1l
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Parfumovaná voda Donna Karan Golden Delicious 100 ml
409,00 €/1l
40,90 €
Predajca: somnia24

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,56 €/1l
100,31 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Apple iPhone 12 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2778 x 1284 px, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Grafit
Generálne opravený
314,00 €
Doprava zdarma
Predajca: RoundedTrade

Escada - Nectar De Costa Rica EDT 100ml
310,30 €/1l
31,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,27 €/1l
26,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DKNY Be Delicious Pool Party Bay Breeze toaletná voda pre ženy 50 ml
525,20 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Rabanne Pour Homme, Muži, 100 ml, Levanduľa, Estragón, tymián, klinček, Geranium, Pižmo, Konárnik slivkový, Tabak, Sprej
321,70 €/1l
32,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss - Ma Vie L´Eau EDT 50ml
486,00 €/1l
24,30 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada Sorbetto Rosso Woda toaletowa, 100 ml
334,40 €/1l
33,44 €
Predajca: NutraBestBG

Sommertal BBQ231 Elektrický gril | Balkónový gril | 2200W | Kempingový gril | Stolný gril 2v1 so stojanom | Plynulá regulácia teploty | Odkladacia polička
99,99 €
-35,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
352,70 €/1l
35,27 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dkny, Be Delicious Fresh Blossom, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
267,20 €/1l
26,72 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
22,41 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
357,90 €/1l
35,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

DKNY Be Delicious Mai Tai toaletná voda pre ženy 50 ml
357,60 €/1l
17,88 €
Predajca: Bugelo

DKNY Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 50ml
410,00 €/1l
20,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

DKNY Be Delicious Lime Mojito toaletná voda pre ženy 50 ml
438,60 €/1l
21,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Dámsky parfum Donna Karan DELICIOUS COLLECTION EDP EDP 50 ml
401,80 €/1l
21,01 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,09 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Donna Karan Nectar Love EDP 100 ml W
290,80 €/1l
29,83 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,08 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Be Tempted Eau So Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: BRASTYGroup

DKNY Donna Karan Be Tempted Eau So Blush EDP 100 ml W
285,50 €/1l
28,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Dkny Be Delicious Fresh Blossom Edp 100ml
310,50 €/1l
31,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
DKNY - Parfém Be
Objem 0,05 l
dobrá cena, rýchle dodanie, dobre zabalené - všetko perfektné - ĎAKUJEME
Hodnotenie z 15. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
DKNY
Objem 0,1 l
Rýchle dodanie, všetko skvelé. Ďakujem
Hodnotenie z 22. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 7. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 7. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 19. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 16. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 18. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
43,19 €
Predajca: PerfumTraders
539,88 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(119)Počet hodnotení: 119
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l