5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fuchs Professional Koriander čistý mletý pikantná príchuť 1000g11,32 €/1kg
11,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kotanyi grilovacie korenie na ryby zmes byliniek a korenia 80g38,75 €/1kg
3,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kotanyi petržlenová vňať sušená nasekaná celozrnná 35g98,00 €/1kg
3,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi WM No.3 slaná hydina28,80 €/1kg
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CEYLÓNSKA ŠKORICA,MLETÁ 50 g - LEBENSBAUM
0,08 €/1kg
4,19 €
Predajca: BRAT_PL

Kmín - mletý 40g
86,75 €/1kg
3,47 €
Predajca: taleoo

Pimenton de la Vera Paprikový prášok D.O.P - údený sladký a stredne pikantný - 70 g
138,00 €/1kg
9,66 €
Predajca: Pantry_Intl

CHILI (KAJENSKÁ PAPRIKA)50 g - LEBENSBAUM
0,10 €/1kg
4,76 €
Predajca: Biogo

Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
23,00 €/1kg
18,99 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl

Údená sladká paprika 100g Brat.pl
15,94 €/1kg
1,69 €
Predajca: BRAT_PL

Rímsky klinček, ekologické osivo, 40 g - LEBENSBAUM
70,00 €/1kg
2,80 €
Predajca: taleoo

tellofix Classic Klare Brühe 540g
38,70 €/1kg
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

PAPRIKA SLADKÁ MLETÁ 50 g - LEBENSBAUM
0,09 €/1kg
4,28 €
Predajca: Biogo

Korenie - mleté 40g
121,25 €/1kg
4,85 €
Predajca: taleoo

Estragón - nakrájaný a sušený 15g
304,67 €/1kg
4,57 €
Predajca: taleoo

Korenie – zmes bylín do šalátov, hrubo mletá, sklenená nádoba, 25 g | BRECHT
135,20 €/1kg
3,38 €
Predajca: taleoo

Kotányi citrónové korenie 20 g
59,50 €/1kg
2,39 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,19 €
Predajca: Katomix

Príprava korenia - šalátová poleva 30g
129,67 €/1kg
3,89 €
Predajca: taleoo

Kotanyi Chilli Powder zmes korenia sušená a mletá 50g
46,00 €/1kg
2,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

All' Arrabbiata – koreničný pohár, 40 g | HERBARIA
146,00 €/1kg
5,84 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kotanyi sladká paprika, mletá a sušená 40g
Jemnáovocná, mierne pikantná chuť papriky edelsüß Spezial dodá každému jedlu zvláštnušpeciálnuChuť.
Kotányi GmbHJohann Galler Straße 11
2120 Wolkersdorf im Weinviertel
Rakúsko Rakúsko
Kotanyi Paprika sladká špeciál 40 g v 80 ml pohári Sušená paprika, mletá.
Maďarská kuchyňa poteší svojou sladkou chuťou. Najlepší predpoklad na to: špeciálna sladká paprika - dodáva jemnú arómu a sýtočervenú farbu.
Čisté množstvo:40 g.
Zloženie:Paprika.
Alergény: Môže obsahovať stopy obilnín obsahujúcich lepok, vajec, sóje, mlieka (laktózy), orechov, zeleru, horčice, sezamu a oxidu siričitého a siričitanov.
Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: 1394 kJ / 336 kcal Tuky: 13 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1 g) Sacharidy: 21 g (z toho cukor 13 g) Bielkoviny: 15 g Soľ: 0,11 g
Určenie: Kotányi sladká paprika špeciál premení guláš, kuraciu a paradajkovú polievku na paprike, ako aj vaječné jedlá, ryby a tvaroh na pikantné, jemne ovocné obľúbené jedlá.
Skladovanie:Skladujte na suchom mieste.Výrobca: KOTÁNYI s.r.o
Adresa výrobcu:
KOTÁNYI GmbH, Johann Galler Str. 11, A-2120 Wolkersdorf im WeinviertelKrajina pôvodu: Španielsko
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Paprika. Môže obsahovať stopy GLUTÉNOVÝCH KONTINENTOV, VJEKOV, SÓJE, CELERU, SEMENOVÝCH SEMIENOK, MLIEKA (vrátane LAKTÓZY) a HORČICE.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 0 kJ Kalorická hodnota v kcal 0 kcal Tuky: 13 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1 g Sacharidy: 21 g, z toho cukor 13 g Bielkoviny 15 g Soľ 0,11 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 40 g
- Potravinársky podnik
- Kotányi GmbHJohann Galler Straße 11 2120 Wolkersdorf Österreich
- Obchodný názov
- sušená mletá paprika
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 868294
- EAN kód
- 9001414200803
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Paprika. Môže obsahovať stopy GLUTÉNOVÝCH KONTINENTOV, VJEKOV, SÓJE, CELERU, SEMENOVÝCH SEMIENOK, MLIEKA (vrátane LAKTÓZY) a HORČICE.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 0 kJ Kalorická hodnota v kcal 0 kcal Tuky: 13 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1 g Sacharidy: 21 g, z toho cukor 13 g Bielkoviny 15 g Soľ 0,11 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 40 g
- Potravinársky podnik
- Kotányi GmbHJohann Galler Straße 11 2120 Wolkersdorf Österreich
- Obchodný názov
- sušená mletá paprika
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 868294
- EAN kód
- 9001414200803
Hodí sa k tomu

Ostmann 251066006 Ostmann Curry Gewürz, 30,0 g
316,00 €/1kg
9,48 €
Predajca: somnia24

Kotanyi cesnaková zmes korenia granulovaná a sušená 52g
46,00 €/1kg
2,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CEYLÓNSKA ŠKORICA,MLETÁ 50 g - LEBENSBAUM
0,08 €/1kg
4,19 €
Predajca: BRAT_PL

Kmín - mletý 40g
86,75 €/1kg
3,47 €
Predajca: taleoo

Kotanyi pikantný muškátový oriešok mletý a sušený 37g
57,50 €/1kg
2,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann 251146001 Ostmann Cayenne-Pfeffer Gewürz, 40,0 g
237,00 €/1kg
9,48 €
Predajca: somnia24

CHILI (KAJENSKÁ PAPRIKA)50 g - LEBENSBAUM
0,10 €/1kg
4,76 €
Predajca: Biogo

Fuchs 380788006 Fuchs Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 1,0 kg
37,32 €/1kg
37,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.3 slaná hydina
28,80 €/1kg
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpen Jodsalz 500g
1,50 €/1kg
0,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Korenená soľ – hranolky 200 g | LEBENSBAUM
31,20 €/1kg
6,24 €
Predajca: taleoo

Mövenpick Gold rozpustná instantná pražená káva Arabica 100g
81,90 €/1kg
8,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Perina 200 x 220 cm – zimná prešívaná perina, priedušná – perina vhodná na pranie – vhodná pre alergikov – nemecká kvalita
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Kotanyi Garam Masala indická zmes korenia mierne pálivá 32g
57,50 €/1kg
2,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aquasale hrubozrnná morská soľ 1000g
3,26 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi chilli granulované a sušené extra intenzívne pálivé 24g
115,00 €/1kg
2,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Majoran 500g
8,36 €/1kg
4,39 €
Predajca: BRAT_PL

Zmes draselných solí, 200 g | RAAB VITALFOOD
18 000,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: taleoo

Kotanyi korenie biele mleté a sušené s intenzívnou chuťou 39g
61,50 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi Talianske bylinky od oregana po tymián a rozmarín 14g
122,00 €/1kg
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi cesnak kúsky lyofilizovaný pikantný intenzívny 18g
121,50 €/1kg
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Polotovary papiera na pečenie každý deň (30 Bo)
4,55 €/1m
1,91 €
Predajca: Katomix

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

VASAGLE toaletná skrinka, kúpeľňová skrinka s 2 dvierkami, nastaviteľná polica, veľa úložného priestoru, vidiecky štýl, 30 x 60 x 60 cm
65,89 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,65 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Matrac 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
209,99 €
Predajca: hatservice

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Výborný
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

RAPS Korenie na steaky Porterhouse, plechovka 850 g – pikantná zmes korenín na steaky, hovädzie mäso, grilovanie a BBQ
40,27 €
Predajca: Fuduu-Shop
47,38 €/1kg

Repkové steakové korenie na grilovanie - 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,92 €
Predajca: Fuduu-Shop
35,92 €/1kg

Čínske korenie 5 príchutí 200g Brat.pl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,07 €/1kg

Mletý chren 500g
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
10 290,00 €/1l

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,99 €/1kg

Krakovské korenie na klobásy 50 g – prírodná zmes korenín
12,08 €
Predajca: SuperMerchant
241,60 €/1kg

Sušené šampiňóny 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,80 €/1l

FURIKAKE (ZMES SEZAMU A MORSKÝCH RIAS)100 g - TERRASANA
12,97 €
Predajca: superbrandshop
0,13 €/1kg

SUŠENÁ ZELENINA 500 g Prírodná zeleninová zmes Royal Brand
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine
5,99 €
Predajca: PHRoyal
119,80 €/1l

Fuchs Foodservice Cibuľa jemne nasekaná sušená vrecko 1000g
24,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,96 €/1kg

Fuchs Professional muškátový oriešok mletý ohnivo sladká pikantnosť 500g
28,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,66 €/1kg

Kurkuma mielona 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,79 €
Predajca: BRAT_PL
6,66 €/1kg

Zelený chubrique 1kg Brat.pl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,08 €/1kg

Santa Maria - Zmes korenia na taco - 532g
35,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
67,65 €/1kg

Santa Maria - Fajita zmes korenia - 532g
37,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
67,65 €/1kg

Wiberg Hendl Knuspri korenie soľ pikantná zmes balenie 1250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,78 €/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: AllYouNeed
44,54 €/1kg

Wiberg Grill Argentina Style zmes korenia v nádobke na ochutenie 550g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
41,89 €/1kg

Wiberg Prípravok na prípravu kreolského korenia 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,36 €/1l