5,0



Na základe 6 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml835,00 €/1l
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml590,80 €/1l
29,54 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA429,17 €/1l
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.137,50 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

ARGANICARE sérum na vlasy s keratínom, 100 ml
222,30 €/1l
22,23 €
Predajca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Serum w ampułkach do włosów zniszczonych, 12x18ml
306,57 €/1l
66,22 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml
76,67 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Morfose Keratin Hair Serum keratynowe serum do włosów, 75ml
116 666,66 €/1kg
10,50 €
Predajca: Glamperfeu

Keratin Reparative Hair Serum
29,00 €
Predajca: JERICHO

Redist Arganové a keratínové sérum na vlasy 125ml
89,68 €/1l
11,21 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Goldwell Dualsenses Activating Scalp Haartonic 150ml
166,07 €/1l
24,91 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Serioxyl Advanced, Hair Serum, Densifying, 90 ml
572,78 €/1l
51,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Echosline Discipline Serum uhladzujúce sérum proti krepateniu vlasov 100 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: Tersorte

Joanna KERATYNA Obnovujúce keratínové sérum 50 g
75 166,67 €/1kg
4,51 €
Predajca: Hanashop

Joanna CURLS Hydratačné sérum na kučeravé vlasy 50 g
79,00 €/1l
3,95 €
Predajca: MANADA

Redken Frizz Dismiss Instant Deflate Oil-In Serum 125 ml
191,47 €/1kg
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

L´Oréal - Revitalift Clinical Serum 30ml
41,94 €/1kg
41,94 €
Predajca: LAVONIO

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Intenzívne ošetrujúce sérum 12 x 18 ml
229,12 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Reštrukturalizačné sérum na vlasy 125 ml
138,24 €/1l
17,28 €
Predajca: somnia24

Alcina Curls - Emulzia - 100 ml
171,80 €/1l
17,18 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
L'Oréal Professionnel Vyhladzujúci koncentrát SteamPod 50 ml
pre všetky typy vlasov, chráni vlasy pred teplom a vysokou vlhkosťou, proti krepovateniu, ochrana pred teplom, menšie poškodenie vlasov
Professional SteamPod Smoothing Concentrate je prvý koncentrát tepelnej ochrany obohatený o Alpha Silane, ktorý chráni vlasy pred teplom a vysokou vlhkosťou. Tento patentovaný koncentrát od L'Oréal Professionnel je vytvorený bez vody a obohatený o Alpha Silane, aktívnu ošetrujúcu zložku, ktorá chráni pred teplom a vysokou vlhkosťou
Vlhkosť. Alpha Silane sa aktivuje teplom a posilňuje sa parou, čím vytvára ochrannú vrstvu okolo vlasového vlákna, ktorá vydrží až 5 umytí*.
Vlastnosti:
- Chráni vlasy pred teplom do 230 °C*.
- Trvalé skrotenie proti vysokej vlhkosti (do 80 % vlhkosti).
- Ochrana proti krepovateniu až 72 hodín*.
- Možno používať so všetkými žehličkami na vlasy. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov používajte so zariadením SteamPod.
- Jednoduché rozčesávanie a 3x rýchlejší styling**.
- Menšie lámanie vlasov.
- Vlasy sú jemnejšie a vyživené, až do 5 umytí*.
- *Prístrojové testy. **Inštrumentálne testy po použití s vyhladzovacím koncentrátom SteamPod + SteamPod.
Použitie:
- Koncentrát má tekutú textúru: nenanášajte viac ako jednu pumpičku naraz a v prípade potreby vlasy vopred rozdeľte. Rovnomerne rozotrite po dĺžkach a koncoch umytých a uterákom vysušených vlasov. Na tenké až stredne dlhé vlasy aplikujte 1 až 2 pumpičky a na husté vlasy 3 až 4 pumpičky. Neoplachujte. Vlasy úplne vysušte fénom a potom použite žehličku na vlasy. Možno použiť so všetkými žehličkami na vlasy. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov používajte parný prístroj SteamPod.
1239925 B2 - ZLOŽKY: DIMETIKÓN - BIS-(MORFOLINOMETYL C1-4 DIALKOXYSILOXY) DIMETIKÓN - BIS-CETEARYL AMODIMETIKÓN - HEXYL CINNAMAL - CITRONELLOL - GERANIOL - LINALOOL - LIMONÉN - BENZYLALKOHOL - PARFUM / VÔŇA (F.I.L. N70023112/1).
Chráni akýkoľvek typ vlasov pred extrémnym teplom a vlhkosťou.
výhody 3 v 1: 72-hodinová ochrana pred extrémnou vlhkosťou a účinok proti krepovateniu*. Ochrana pred teplom. Okamžitý lesk. Kompatibilný so všetkými žehličkami na vlasy. Tepelná ochrana do 230 °C.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Séra na vlasy značky L´Oréal Professionnel z kolekcie Steampod boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce všetky typy vlasov. Tento kadernický zázrak má objem 50 ml.
L'Oreal Professionnel, SteamPod, Hair Serum, For Smoothening, 50 ml
LOR1693600412558
STEAMPOD všetko v jednom 50 ml
- Model
- SteamPod
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- DIMETIKÓN BIS-(MORFOLINOMETYL C1-4 DIALKOXYSILOXY) DIMETIKÓN BIS-CETEARYL AMODIMETIKÓN HEXYL CINNAMAL CITRONELLOL GERANIOL LINALOOL LIMONÉN BENZYLALKOHOL PARFUM / VÔŇA (F.I.L. N70023112/1).
- Výrobca
- L'Oréal
- Rozsah dodávky
- balík
- Počet kusov
- 23
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3474637153434
- Číslo od výrobcu
- 54903
- Model
- SteamPod
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- DIMETIKÓN BIS-(MORFOLINOMETYL C1-4 DIALKOXYSILOXY) DIMETIKÓN BIS-CETEARYL AMODIMETIKÓN HEXYL CINNAMAL CITRONELLOL GERANIOL LINALOOL LIMONÉN BENZYLALKOHOL PARFUM / VÔŇA (F.I.L. N70023112/1).
- Výrobca
- L'Oréal
- Rozsah dodávky
- balík
- Počet kusov
- 23
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3474637153434
- Číslo od výrobcu
- 54903
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml
590,80 €/1l
29,54 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Kerastase Resistance Bain Extentioniste, Kąpiel wzmacniająca do włosów, 250ml
134,76 €/1l
33,69 €
Predajca: VISO

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

Yorbay Umelý vianočný stromček 210 cm jedľa so stojanom a skutočné borovicové šišky pre vianočné dekorácie opakovane použiteľné ( vianočný stromček so snehom)
30,88 €/1kg
345,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

ISO Depilačné Fleece pásiky 100 kusov
40,62 €/1kg
3,90 €
Predajca: Velizo

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

COSTWAY 225 cm umelý vianočný stromček so snehom vrátane 1010 ihličiek z PVC, 450 teplých bielych LED svetiel a kovového stojana, jedľa, vianočný stromček, biely
13,12 €/1kg
142,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FDSGmbH

Yorbay 210cm umelý vianočný stromček Luxusný jedľový stromček s osvetlením Biele snehové vločky LED pre vianočné dekorácie
419,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Žehlička na vlasy L'Oreal Professionnel SteamPod 4.0, 165W, 0.8 g/min, Vstavaná vodná nádržka, Otočný kábel, Až 210C, Biela/Čierna
346,08 €
Predajca: Shop-Mediarado

Vianočný stromček - španielska jedľa - elegantný a tradičný tvar - kovový stojan - 2,20 m
13,33 €/1kg
138,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MFETradeShop

tillvex Závesné kreslo béžové 150 kg na zavesenie | Závesné kreslo interiérové a exteriérové | Závesný kôš odolný voči poveternostným vplyvom | Hojdací kôš s vankúšom
49,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Enduro Yupee zelený malý skúter
25,22 €
Predajca: VISO

Umelý vianočný stromček COSTWAY 225 cm, jedľa s 1346 PVC ihličkami, kovový stojan a skladací systém, vianočný stromček, umelý vianočný stromček
97,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Toaletný stolík MADA ELITE so zrkadlom a osvetlením biely / biely vysoký lesk
325,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Apple iPhone 14 Pro Max 17 cm (6,7") Double SIM iOS 16 5G 128; zlatý
1 137,20 €
-102,21 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 034,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Sillar Elektrická mopová hlavica pre Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložiek a nádržka na vodu
41,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Apple iPhone 15 128 GB čierny
804,50 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

L'Oreal Professionnel Paris Steam Pod 4 Parná technológia
454,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel Serie Expert Metal Detox Shampoo, Šampón na ochranu vlasov po farbení, 300 ml
103,90 €/1l
31,17 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
21,67 €/1l
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Šampón pre šedivé a zesvetlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
24,33 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku!
Všetko je skvelé, ďakujem, len tak ďalej!
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Veľmi dobré so Steampodom 3
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Všetko perfektné!
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR
835,00 €/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000 ml
126,99 €
Predajca: Keratinshop
126,99 €/1l

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair maska 250ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10v1 90ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
66,25 €
Predajca: MAGUHAAR
88,33 €/1l

Nioxin | Sérum proti vypadávaniu vlasov 70ml - Posilňuje vlasové korienky - Znižuje vypadávanie vlasov
50,00 €
Predajca: MAGUHAAR
714,29 €/1l

Felps Brazilian Nuts keratínový orech 250 ml
58,99 €
Predajca: Keratinshop
235,96 €/1l

L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml



2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,54 €
Predajca: MAGUHAAR
590,80 €/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Sérum proti vypadávaniu vlasov
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
520,00 €/1l

ESSENCE ABSOLUE nä vyživujúca ochranaö l 150 ml
116,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
777,33 €/1l

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Sérum na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

Láska elixír NO FRIZZ! Pena lesk
35,99 €
Predajca: Keratinshop
71,98 €/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Kosmetika Príroda
36,99 €
Predajca: Keratinshop
123,30 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
82,00 €/1l

Loreal Super Dust 2x7g
26,75 €
Predajca: MAGUHAAR
1 910,71 €/1l

Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR
429,17 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
76,67 €/1l

Olaplex Professional Traveling Stylist Kit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
85,85 €
Predajca: PerfumTraders
286,17 €/1l

HaloGrow sérum na podporu rastu vlasov, 20 ml – sérum na starostlivosť o vlasy s obsahom biotínu, kofeínu a peptidov
30,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: WR-Products
1 399,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
142,00 €/1l