5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tolpa Dermo Body Buttocks Up Modelujúce sérum 150 ml131,90 €/1kg
27,70 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml40 320,00 €/1kg
20,16 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml95,69 €/1kg
33,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
BIO-OIL telový balzam 175 ml116,10 €/1kg
24,38 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Retinolové sérum s vitamínom E proti vráskam, proti starnutiu tváre, organické, vegánske, 1x 60ml
199,83 €/1l
11,99 €
Predajca: p-beauty

Pleťové sérum s vitamínom C a E s kyselinou hyalurónovou proti starnutiu vrások vegánske, 1x 120ml
141,58 €/1l
16,99 €
Predajca: p-beauty

Pleťové sérum Pleťové sérum proti starnutiu proti vráskam Koncentrát s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C E Vegan, množstvo:2x 30ml
499,67 €/1l
14,99 €
Predajca: p-beauty

Esthederm, Intenzívne sérum s Glaucinom, Sérum proti celulitíde, 200 ml
280,75 €/1l
56,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

SEBAMED Krm proti strim (200 ml)
74,30 €/1l
14,86 €
Predajca: VISO

Sebamed Hydratan telov mlieko proti vysuovaniu
48,85 €/1l
9,77 €
Predajca: VISO

APLB Kollagénové sérum s EGF peptidmi pre telo, 300 ml
26,33 €/1l
12,19 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,90 €
Predajca: NutraBestBG

Nuxe Prodigieuse Vegan, hydratačný krém na tvár, 2 ml *vzorka
605,00 €/1l
1,21 €
Predajca: NutraBestBG

Krém na akné s propolisom 120g
60,17 €/1kg
7,22 €
Predajca: Glamperfeu

DR.THEISS Nechtíková masť nemastná
184,00 €/1l
9,20 €
Predajca: AbisZ-Markt

Garnier Skinactive Aloe Hyaluronic Serum 30ml
864,00 €/1l
25,92 €
Predajca: somnia24

Kollagenová pleťová lotion, 330 ml, s prírodným medom
26,67 €/1l
11,66 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,80 €
Predajca: Parfumtoi

Aēsop Rejuvenate Intenzívny telový balzam 100 ml
603,70 €/1l
60,37 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Centellian24 – Denná pleťová esencia, 100 ml
183,60 €/1l
18,36 €
Predajca: NutraBestBG

Anua Peach 77 niacín Kondicionovanie mlieka
126,27 €/1l
18,94 €
Predajca: LaRoseCare

Payot Nº 2 Krém na tvár proti začervenaniu pleti, SPF50, 2 ml *vzorka
245,00 €/1l
0,53 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,49 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pleťové sérum s kyselinou hyalurónovou 60 ml.
Hydratačné sérum proti vráskam s kyselinou hyalurónovou - prírodný kozmetický prípravok, ktorý by rozhodne nemal chýbať v kozmetickej výbave žien, ktoré si starostlivo chránia krásu, mladosť a žiarivosť pleti. Účinnosť séra je založená na jeho jedinečnom zložení a prírodnom zložení. Keďže dostatočné množstvo kyseliny hyalurónovej v bunkách zabezpečuje hladkosť pokožky, sérum je založené najmä na kyseline hyalurónovej, ktorej účinok je posilnený rastlinnými zložkami. Sérum s kyselinou hyalurónovou proti vráskam je rozumnou voľbou. Pomáha zbaviť sa aj hlbokých vrások tým, že intenzívne hydratuje pleť. Pocítite spevnenie, zdravý jas, sviežosť a starostlivosť o tvár. Vysoká koncentrácia prospešných zložiek dokáže preniknúť do hlbokých vrstiev dermy a dodať tam dôležité prvky. Prejavte si lásku a starostlivosť, aby ste sa cítili sebaisto a tešili sa zo svojho odrazu!
Vlastnosti:
- poskytuje hĺbkový a dlhotrvajúci hydratačný účinok
- normalizuje obsah vlhkosti v kožných bunkách
- chráni pokožku pred predčasným tvorbou vrások a ďalšími prejavmi starnutia
- zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky
- obnovuje hladkosť pokožky
- má intenzívny antioxidačný účinok
- zvyšuje tonus pleti
- zlepšuje ochranné funkcie dermy
- dodáva pleti žiarivosť, hladkosť a hebkosť
- podporuje obnovu buniek
- ľahká konzistencia sa okamžite vstrebáva
- nezanecháva na pokožke lepkavé zvyšky
- vhodný pre všetky typy pleti
Použitie:
Umyte a osušte tvár ako zvyčajneNaneste tenkú vrstvu séra na požadované miestaNechajte zaschnúťPo úplnom zaschnutí séra naneste svoj obľúbený hydratačný krém. Sérum môžete používať dvakrát denne (ráno a večer).Tip: Začnite s aplikáciou raz denne a potom ju zvýšte na dvakrát denne.
Zloženie:
Obsahuje: Aqua, Glycerine, Amino Acids, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea Extract, Bebetaine, Butylene, Glycol, Bloglyool, B-glucagon, Aloe Extract, Hamamelis Virginiana Leal / Stem Extract, Carbonmer, Xanathan Gum, Phenoxyethanol.
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Aqua, Glycerine, Amino Acids, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea Extract, Bebetaine, Butylene, Glycol, Bloglyool, B-glucagon, Aloe Extract, Hamamelis Virginiana Leal / Stem Extract, Carbonmer, Xanathan Gum, Phenoxyethanol.
- Výrobca
- p-beauty
- Rozsah dodávky
- 3x 60 ml
- EAN kód
- 4262432781216
- Číslo od výrobcu
- wi_126069467297_2
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Aqua, Glycerine, Amino Acids, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea Extract, Bebetaine, Butylene, Glycol, Bloglyool, B-glucagon, Aloe Extract, Hamamelis Virginiana Leal / Stem Extract, Carbonmer, Xanathan Gum, Phenoxyethanol.
- Výrobca
- p-beauty
- Rozsah dodávky
- 3x 60 ml
- EAN kód
- 4262432781216
- Číslo od výrobcu
- wi_126069467297_2
Hodí sa k tomu

Sérum na tvár s kyselinou hyalurónovou Sérum proti starnutiu tváre Organic Vegan, 1x 60ml
199,83 €/1l
11,99 €
Predajca: p-beauty

Sérum na tvár s kyselinou hyalurónovou Sérum proti starnutiu tváre Organic Vegan, 2x 60ml
299,83 €/1l
17,99 €
Predajca: p-beauty

Retinolové sérum s vitamínom E proti vráskam, proti starnutiu tváre, organické, vegánske, 1x 60ml
199,83 €/1l
11,99 €
Predajca: p-beauty

Darsonval SuperNova Gess vysokofrekvenčné tváre tyč stroj 4 tipy Microcurrent terapia Anti-aging kože sprísnenie jemné linky tváre odstránenie chĺpkov
77,49 €/1kg
61,99 €
Predajca: GESS

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Nástroj na zdvíhanie rias K-Pro
7,99 €
Predajca: Tadima-GmbH

Komoda ESTELA M6 120 - biela
123,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
521 800,01 €/1kg
52,18 €
Predajca: Denpoli-Venda

Redist Arganové a keratínové sérum na vlasy 125ml
89,68 €/1l
11,21 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Philips BRI977/00, IPL, Ružovo zlatá, 8,5 min, 2,5 min, 2 min, 1,5 min
415,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Pleťové sérum s vitamínom C a E s kyselinou hyalurónovou proti starnutiu vrások vegánske, 1x 120ml
141,58 €/1l
16,99 €
Predajca: p-beauty

Retinolové sérum s vitamínom E proti vráskam, proti starnutiu tváre, organické, vegánske, 2x 60ml
299,83 €/1l
17,99 €
Predajca: p-beauty

Leifheit 55048, laminát, Dlaždice, Vlákno, Šedá, Tyrkysová, Biela, 420 mm
33,33 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Predajca: Di-Life

Komoda LINA II biela vysoký lesk so systémom PUSHOPEN a LED
255,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

SONGMICS Regál na topánky s 12 stohovateľnými policami na 48-60 párov topánok čierny
317,84 €
Predajca: Lumarko

WOLTU Sada 1 stoličky do jedálne Kuchynská stolička Čalúnená stolička Kreslo do obývačky Kreslo s podrúčkou, zamatové sedadlo, kovové nohy, čierne
105,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU

Martiderm THE ORIGINALS proteos hydra plus fľaštičky, 10 x 2 ml
1 316,00 €/1l
26,32 €
Predajca: somnia24

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci šampón 355ml
31,80 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem 50 ml
232 342,87 €/1kg
40,66 €
Predajca: MANADA

Medi-Peel Sada proti vrskam Boron-Tox 5 Peptide Tox Multi Care Kit
257,21 €/1l
36,01 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Komoda so 6 zásuvkami 140cm príborník biely drevený príborník
142,92 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

Vichy Aqualia Thermal krem nawilżający do skóry suchej i normalnej 50ml
898 833,36 €/1kg
53,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Leifheit 55019, Mikrovlákno, laminát, Dlaždice, Drevo, Mokrý, Mikrovlákno, Oceľ, Zelená, Strieborná, Biela
61,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
499,00 €
Predajca: G-Electronics

Jedálenská súprava 4 stoličiek WOLTU, čalúnená stolička s operadlom, nosnosť do 150 kg, zamatové sedadlo, kovové nohy, tmavosivá farba
311,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU

Dr.Melaxin - Eyephalt Eyebag Cream, 10ml - krém na vačky pod očami
2 430,00 €/1l
24,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Komoda s 8 zásuvkami 140 cm WC skrinka príborník príborník drevo biela
169,95 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

Thalgo Imperfector Corrector 15ml
1 550,00 €/1l
23,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

7 v 1 stroj na vodnú dermabráziu, starostlivosť o pleť tváre, kúpeľ tváre
319,68 €
-59,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
259,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Redex24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
699,11 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
22,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,34 €/1l

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
137,39 €
Predajca: PerfumTraders
858,69 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

Australian Gold 54402250068, Tvár a telo, 237 ml, Gél, Upokojujúce, Chladenie, Hojivé, Upokojujúci, Ženy, Sprej
14,75 €
Predajca: MAGUHAAR
62,24 €/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,81 €
Predajca: PerfumTraders
432,07 €/1l

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

Jo Malone English Pear & Freesia Body Crème 175 ml
65,90 €
Predajca: PerfumTraders
376,57 €/1l

Uriage Xemose Kúpeľný Olej 1000ml - Hydratácia pre Citlivú Pokožku
31,16 €
Predajca: SuperMerchant
69 244,45 €/1kg

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avon Eve Confidence telové mlieko 125ml
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
183,92 €/1l

AVON tomorrow telové mlieko 125 ml
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
183,92 €/1l

CeraVe hydratačný krém - na suchú až veľmi suchú pokožku tváre a tela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
22,97 €
Predajca: Serica
229,70 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l