5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Originálne puzdro GUESS GUHCZF5GF4GGR vhodné pre Samsung Flip 5 (4G Charm / sivé)32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Ďalšie informácie o reklame
Puzdro Guess 4G Big Logo Do Iphone 17 Pro Max - Rôzne30,16 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Ďalšie informácie o reklame
Guess Guhmp14Lhcmcgk Puzdro Pre Iphone 14 Pro - Čierne Glitter Gold Magsafe25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Guess Guappgce4Cw Puzdro Pre Airpods Pro - Hnedé Gcube Charm10,59 €
Predajca: iKable

Guess Stojan Na Prsteň Gurshhflg Zlatá/Zlatá Paisley
13,58 €
Predajca: Electrotrend

Guess IML Flowers With Pearl Strap MagSafe - puzdro pre iPhone 16 Pro Max (ružové)
19,95 €
Predajca: NGSStores

GUESS puzdro pre SAMSUNG S25 Ultra GUHCS25L4GMGPI (4GPolyuretánBig Logo) ružové
31,90 €
Predajca: MyCoolcase

Guess Puzdro Gucpm4Gid Phone Strap 4G Glitter Charm
16,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

GUESS kryt na mobilný telefón vhodný pre SAMSUNG S24 Ultra GUHCS24L4GMGPI vhodný pre Samsung S24 Ultra (koža 4G kovové logo / ružová)
37,90 €
Predajca: MyCoolcase

Guess kabelka Sachet kabelka cez rameno Elegantné s logom Pink
44,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guess kožený obal 4G Metal Logo (GUHCZF64GMGPI) - Samsung Galaxy Z Flip6 - Ružový
29,80 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,06 €
Predajca: iSpace

Sada Puzdier Guess 4G Metal Logo Pre Iphone 15 Pro Max + 5000Mah Magsafe Power Banka - Ružová
47,53 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Electrotrend

Puzdro Guess IML Flowers Electro Pearl Strap MagSafe pre iPhone 17 Pro Max - biela
36,90 €
Predajca: MyCoolcase

GUESS puzdro pre SAMSUNG S25 FE GUHCS25FE4GMGPI (PU Leather 4G Metal Logo) ružové
31,90 €
Predajca: MyCoolcase

Guess Kabelka Guwbg4Gfgr - Šedá 4G Big Logo
38,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Electrotrend

Guess Anhänger Strass Dreieck Metall Logo
16,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Puzdro Guess Resin Flowers Glitter MagSafe pre iPhone 16 - fialové
18,95 €
Predajca: NGSStores

Guess Guhmp14Shcmcgk Puzdro Pre Iphone 14 - Čierne Glitter Gold Magsafe
23,28 €
Predajca: Electrotrend

Guess Guuc4Mg4Ek Universal Cbdy Strapczarny/Black 4G Chain
32,38 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Guess MagSafe Ring stojan GURMSALDGK puzdro - čierny kamienkový
Elegantný dizajn s kamienkovým zdobením
Čierne puzdro Guess GURMSALDGK vyniká elegantným, minimalistickým vzhľadom, ktorý je zvýraznený ozdobnými prvkami štrasovými kryštálmi. Čierna povrchová úprava dodáva puzdru moderný a klasický charakter a jemné kamienkové detaily mu dodávajú ný vzhľad.
Inovatívny stojan na prstene MagSafe
Puzdro je vybavené funkčným stojanom na prstene MagSafe, ktorý má dve funkcie: uľahčuje držanie telefónu a slúži ako stojan. Vďaka tomu môžete v horizontálnej polohe pohodlne sledovať filmy, uskutočňovať videohovory či využívať ďalšie funkcie telefónu. Magnetické vlastnosti MagSafe zaisťujú bezpečné a stabilné pripevnenie puzdier nabíjačky MagSafe.
Vysoká ochrana a odolnosť
Púzdro Guess GURMSALDGK je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu proti škrabance, nárazy a iné poškodenia. Pevná konštrukcia a precízna povrchová úprava zaručujú odolnosť a dlhodobé používanie a chráni váš iPhone pred každodennými hrozbami.
Presné prispôsobenie a jednoduchý prístup
Púzdro je navrhnuté tak, aby dokonale padlo na váš iPhone. Presné výrezy poskytujú jednoduchý prístup ku všetkým portom, tlačidlám a funkciám telefónu bez vyberania puzdra. Flexibilné materiály umožňujú rýchle nasadenie a vyzliekanie puzdra, čo zaisťuje pohodlie pri používaní.
Súhrn kľúčových vlastností:
- Elegantný dizajn: Čierne puzdro s kamienkovým zdobením pre ný vzhľad .
- Inovatívny stojan MagSafe Ring: Funkčný krúžok, ktorý funguje ako stojan a uľahčuje držanie telefónu.
- Vysoká ochrana : Robustná konštrukcia chráni pred poškriabaním a poškodením.
- Presné prispôsobenie: Perfektné pre iPhone s ľahkým prístupom k portom a tlačidlám.
- 1 x prsteň Guess MagSafe stojan GURMSALDGK - čierny štras
Guess je renomovaná módna značka založená v roku 1981 bratmi Marcianovými. Je známy svojimi elegantnými a štýlovými výrobkami vrátane oblečenia, obuvi, doplnkov a koženého tovaru. Guess je považovaný za synonymum u a moderného dizajnu, ktorý kombinuje klasické prvky s najnovšími módnymi trendmi. Značka sa teší celosvetovému uznaniu vďaka svojmu jedinečnému štýlu a vysokej kvalite spracovania. Jej produkty sú oceňované pre ich eleganciu, modernosť a dokonalé prispôsobenie aktuálnym trendom.
Časté – Často kladené :
'1. Je puzdro kompatibilné s MagSafe?
Áno, puzdro Guess GURMSALDGK je navrhnuté tak, aby fungovalo s technológiou MagSafe, ktorá zaisťuje stabilné nabíjanie a upevnenie.
2. Aké materiály boli na výrobu puzdra?
Púzdro je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú odolnosť a ochranu telefónu.
3. Je puzdro vodotesné?
Púzdro nie je vodotesné. Vyhnite sa kontaktu s vodou, aby bolo puzdro v dobrom stave.
4. Je stojan MagSafe Ring Stand stabilný?
Áno, stojan MagSafe Ring Stand je navrhnutý tak, aby poskytoval stabilné uchytenie a pohodlné používanie pri držaní telefónu aj pri používaní funkcií stojana. .
5. Aké sú rozmery obalu?
Púzdro je presne ušité na mieru iPhonu, aby zaistilo dokonalé uchytenie a plnú ochranu.
Guess Ring je praktický držiak v tvare krúžku, ktorý je určený na montáž na zadnú stranu krytu.
Toto malé príslušenstvo umožňuje bezpečné držanie telefónu v jednej ruke a minimalizuje riziko vykĺznutia zariadenia počas používania. Krúžok možno použiť aj ako stojan pri sledovaní filmov, hraní hier alebo prehliadaní webu.
Guess MagSafe Prsteňový stojan GUMRSALDGK čierny/čierny Kamienky
Guess
Guess MagSafe stojan na prstene s kamienkami
Ide o praktický doplnok, ktorý v sebe spája funkčnosť a eleganciu, čím zvyšuje pohodlie pri používaní aj príťažlivosť vášho smartfónu.
Stojan Guess Ring MagSafe ponúka ohromujúci dizajn. Pri výrobe boli tie najkvalitnejšie materiály, výsledkom čoho je elegantný prsteň, ktorý vyzerá mimoriadne štýlovo.
Príslušenstvo sa upevňuje pomocou pokročilej technológie MagSafe, ktorá neškriabe povrchovú úpravu vzácneho smartfónu používateľa tejto pomôcky.
Okrem toho, že je prsteň dekoratívnou pomôckou, je aj praktickým stojanom na sledovanie filmov alebo prehliadanie webu.
licencii značky Guess.
Technické údaje
- Šírka: Mriežka
- Výška: Mierka
- Hĺbka: Rozmery
Guess MagSafe stojan na prstene s kamienkami
Stojan Guess MagSafe Ring Stand je moderné príslušenstvo v tvare prsteňa, ktoré revolučným spôsobom mení spôsob používania telefónu. Je to praktický doplnok, ktorý spája funkčnosť a eleganciu a zvyšuje jednoduchosť používania aj atraktívnosť vášho smartfónu.
Držiak Guess Ring MagSafe ponúka skvelý dizajn. Pri jeho výrobe boli tie najkvalitnejšie materiály, výsledkom čoho je elegantný prsteň, ktorý vyzerá mimoriadne štýlovo. Zdobia ho desiatky kryštálov umiestnených okolo základne prsteňa - dodávajú držiaku a prepracovanosť a vášmu telefónu dodajú šmrnc.
Príslušenstvo je upevnené pomocou pokročilej technológie MagSafe, ktorá nepoškodzuje povrchovú úpravu cenného smartfónu používateľa. Použitie technológie MagSafe v tomto držiaku navyše zaručuje bezpečné a isté uchytenie zariadenia, takže sa už nemusíte obávať, že vám telefón náhodne vykĺzne z ruky. Vďaka tomuto inovatívnemu spôsobu upevnenia si môžete byť absolútne istí, že váš telefón je v držiaku vždy stabilný a bezpečný.
Krúžok nie je len dekoratívnou pomôckou, ale aj praktickým stojanom na sledovanie filmov alebo prehliadanie webových stránok. Tento jedinečný držiak v tvare krúžku nielenže zlepšuje každodenné používanie telefónu, ale tiež mení doterajšie skúsenosti s každodenným používaním telefónu a zabezpečuje pohodlie a jednoduchosť používania.
Výrobok sa vyrába na základe licencie značky Guess.
Technické špecifikácie | |
| Kolekcia | Krúžkový držiak MagSafe s kamienkami |
| Typ | Držiak na prsteň |
| Materiál držiaka prsteňa | Kov |
| Farba | Čierna farba |
| Kompatibilita | Telefóny a puzdrá kompatibilné s MagSafe |
Guess Rhinestones MagSafe Ringstand stojan
Elegantný a praktický MagSafe stojanček značky Guess s vyrazeným logom a trblietavými kamienkami. Nielenže dodá vášmu telefónu štýl, ale umožní vám pohodlne sledovať displej kdekoľvek a kedykoľvek. Jednoduchým vyklopením prostrednej časti môžete telefón položiť na šírku a užívať si obľúbené seriály alebo videá na sociálnych sieťach. Stojanček sa vďaka MagSafe technológii ľahko dáva dole – môžete teda meniť farebné varianty podľa vášho outfitu.
Vlastnosti:
Vyrazené logo Guess a trblietavé kamienky dodávajú elegantný vzhľad a šmrnc. a funkčný doplnok pre váš telefón.
Tento prsteň s technológiou Magsafe v sebe spája eleganciu a praktickosť. Prilepí sa na zadnú stranu smartfónu pomocou mimoriadne silného lepidla 3M a unesie maximálnu hmotnosť 5 kg bez toho, aby sa uvoľnil. Vďaka 360° otočnej základni a 180° uhlu natočenia plní funkciu stojana a umožňuje optimálne držať zariadenie na stole alebo na šírku.
Guess MagSafe Ring Stand Rhinestone - Magnetický držiak na prst pre telefón s funkciou stojana (čierny)
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Guess
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 0.043 kg
- Materiál
- Kov
- Vzor
- S aplikáciami
- Číslo od výrobcu
- 27334
- EAN kód
- 3666339170356
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Guess
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 0.043 kg
- Materiál
- Kov
- Vzor
- S aplikáciami
- Číslo od výrobcu
- 27334
- EAN kód
- 3666339170356
Hodí sa k tomu

Guess Magsafe Ring Rhinestone Gurmsaldgs Case Holder - Strieborný
23,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guess 4G Collection Kožené Kovové Logo Magsafe Puzdro Pre Samsung Galaxy S24 Ultra - Ružové
50,22 €
Predajca: Dragtek-com

Modrý ortopedický podsedák na kreslo, profilovaný z paměťové pěny, do auta, kanceláře, domácnosti
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

GUESS puzdro pre SAMSUNG S25 Ultra GUHMS25LG4GFRK (MagneticPolyuretán4G Ring Classic Logo) čierne
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

GUESS puzdro pre SAMSUNG S25 GUHMS25SPFTDTEP (Magnetic IML Rhinestones) ružové
28,00 €
Predajca: GRANDSTYL

GUESS puzdro pre SAMSUNG S25 Ultra GUHCS25L4GMGPI (4GPolyuretánBig Logo) ružové
31,90 €
Predajca: MyCoolcase

Guess Puzdro Gucpm4Gid Phone Strap 4G Glitter Charm
16,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Guess Stojan Na Prsteň Gurshhflg Zlatá/Zlatá Paisley
13,58 €
Predajca: Electrotrend

Puzdro Guess IML Flowers Electro Pearl Strap MagSafe pre iPhone 17 Pro Max - biela
36,90 €
Predajca: MyCoolcase

Guess Bluetooth Slúchadlá Gutwsj14Esgp Tws + Dokovacia Stanica Ružová/Ružová S Potlačou Klasického Loga
34,90 €
Predajca: MyCoolcase

Guess IML Flowers With Pearl Strap MagSafe - puzdro pre iPhone 16 Pro Max (ružové)
19,95 €
Predajca: NGSStores

Guess Etui Case Puzdro pre Iphone 13 Pro / 13 Brown
31,90 €
Predajca: MyCoolcase

Puzdro Karl Lagerfeld Karl Head Logo Magsafe na Iphone 17 Pro Max - Fotografie
19,95 €
Predajca: NGSStores

Bezdrôtové slúchadlá GUESS bluetooth TWS GUTWSJ144ESK (Mini Iridescent 4G Printed Logo) čierne
31,99 €
Predajca: iKable

Puzdro Guess 4G Big Logo Do Iphone 17 Pro Max - Rôzne
30,16 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Hádajte, aký je zadný kryt pre iPhone 17 Pro Max s MagSafe
17,95 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,05 €
Predajca: NGSStores

Yorbay 210cm umelý vianočný stromček Luxusný jedľový stromček s osvetlením Biele snehové vločky LED pre vianočné dekorácie
419,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

COSTWAY ceruzka vianočný stromček 225 cm, umelý vianočný stromček 641 PVC ihličiek so snehom, umelý vianočný stromček s 350 teplými bielymi LED diódami a kovovým stojanom
18,13 €/1kg
106,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FDSGmbH

Guess Ring Stojan Gurshg4Sw Hnedý/Hnedý 4G
16,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Záhradné hojdacie kreslo ANDREWS - šedé
235,00 €
-5,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
230,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
![Obrázok produktu pre WISFOR Luxusný závesný krištáľový luster 60 × 30 cm, 3-stupňové závesné LED svetlo, výškovo nastaviteľné stmievateľné klasické dekoratívne stropné svetlo do obývačky, jedálne, otvorenej kuchyne, chodby, spálne [energetická trieda A++]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/1043f529a7e6a0a969ac5a5ec190878e.webp)
WISFOR Luxusný závesný krištáľový luster 60 × 30 cm, 3-stupňové závesné LED svetlo, výškovo nastaviteľné stmievateľné klasické dekoratívne stropné svetlo do obývačky, jedálne, otvorenej kuchyne, chodby, spálne [energetická trieda A++]
159,89 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: WISFOR

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

COSTWAY 225 cm umelý vianočný stromček so snehom vrátane 1010 ihličiek z PVC, 450 teplých bielych LED svetiel a kovového stojana, jedľa, vianočný stromček, biely
13,12 €/1kg
142,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FDSGmbH

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
536,75 €/1l
42,94 €
Predajca: PerfumTraders

Injusa 1903, 1,5 rok / roky, 2 koleso/kolesá, Plast, Modrá, Červená, Žltá
57,27 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,12 €
Predajca: M_plus_L

Samsung EHS64AVFWE Slúchadlá Galaxy White
11,38 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
47,23 €
Predajca: Schramas

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé!
Farba ŽltáVzor Jednofarebné
Vyzerá to skvele!
Hodnotenie z 1. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vyzerá veľmi dobre, elegantne
Farba ŽltáVzor Jednofarebné
Áno
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vodotesné puzdro na telefón Tech-Protect IPX8 Pro - sivé a čierne



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
63,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Puzdro na mobilný telefón pre Samsung Galaxy S20 kryt flipové puzdro skladacie puzdro ochranný kryt, blackberry
10,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Xiaomi Mi 9 SE Cover Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Motorola Moto G30 / G20 / G10 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt Puzdro s puzdrom



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei P30 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Protective Cover Shell



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei P30 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Protective Cover Shell



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Knižkové puzdro pre Nokia X20 / X10 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt Puzdro



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(103)Počet hodnotení: 103
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy J3 2016 Puzdro Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(350)Počet hodnotení: 350
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Knižné puzdro Xiaomi Redmi Note 8T Cover Case Flip Cover Ochrana mobilného telefónu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(222)Počet hodnotení: 222
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Honor 8A Case Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Protective Cover Case Shell



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(94)Počet hodnotení: 94
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei Y6p Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt Shell



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(98)Počet hodnotení: 98
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei P20 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Protective Cover Shell



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy A56 5G Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy A56 5G Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei Nova 9 / Honor 50 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(94)Počet hodnotení: 94
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro na knihy Huawei Mate 10 Pro Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt Shell



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(98)Počet hodnotení: 98
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Xiaomi Redmi 10 (2022) Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranné puzdro



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(222)Počet hodnotení: 222
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Samsung Silicone Case Green, Ochranný obal, Samsung, Galaxy S24 Ultra, 17,3 cm (6.8"), Žltá



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
30,07 €
Predajca: Electrotrend

Puzdro Book Case pre Samsung Galaxy A27 5G Obal Flip Cover Ochranné puzdro na mobilný telefón
8,99 €
Predajca: CoolGadget