5,0



Na základe 11 hodnotení
Rabanne Phantom Parfum, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Kardamon, Rebarbora, Levanduľa, Pačuli, Geranium, Cédrové drevo, balzam, Vanilka, Vetiver
81,00 €
810,00 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant537,13 €/1l
42,97 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Vetiver1 960,00 €/1l
98,00 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa704,20 €/1l
70,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Miu Miu L'Eau Bleue, Ženy, Letné, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Konvalinka, Zemolez1 898,80 €/1l
94,94 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Fame, Ženy, 80 ml, Doplňovacia fľaša, Mandarínka, Mango, Jazmín, Incense, Santalové drevo, Vanilka
1 025,00 €/1l
82,00 €
Predajca: Novada-Shop

Rabanne Lady Million Lucky, Ženy, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT. PARFUM (FRAGRANCE) AQUA (WATER) BENZYL SALICYLATE LIMONENE ALPHA-ISOMETHYL IONONE..., 1 kusov
2 060,00 €/1l
103,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Rabanne Phantom Intense, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Oranžový kvet, Vanilka
1 296,00 €/1l
64,80 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
105,95 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Phantom Intense, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Oranžový kvet, Vanilka
620,07 €/1l
108,10 €
-15,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
93,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rabanne Fame Parfum, Ženy, Zimné, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mango, Ružové korenie, Incense, Jazmín, Pačuli
1 626,67 €/1l
48,80 €
Predajca: Glamperfeu

Rabanne Phantom Elixir Parfum Intense, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Morský, Oud, Vanilka
1 356,20 €/1l
67,81 €
Predajca: Glamperfeu

Moschino Toy Boy, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Muškátový orech, Hruška, Ružové korenie, klinček, Magnólia, Ruže, ambra, cashmeran, Santalové drevo, Vetiver
414,80 €/1l
41,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
128,55 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
672,50 €/1l
67,25 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Paco Rabanne Phantom Parfum 10ml
3 734,00 €/1l
37,34 €
Predajca: IdoBuy

Rabanne Million Privé, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Mandarínka, Myrha, Tabak, Pačuli, Tonka
1 728,80 €/1l
172,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Bergamot, Citrón, Kardamon, Rebarbora
- Poznámky k srdcu vône:
- Levanduľa, Pačuli, Geranium, Cédrové drevo
- Poznámky k základu vône:
- balzam, Vanilka, Vetiver
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, CITRAL, ALCOHOL, GERANIOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 42090 (BLUE 1), CI 19140 (YELLOW 5).
Futuristický parfém vytvorený kombináciou klasického parfumérskeho remesla a nových technológií. / Každá z jedinečných vonných nôt, vyvinutých s dôrazom na detail, vytvorí vašu magnetickú stopu, ktorá poteší vaše okolie. /
Nótyvône:
Hlavové tóny: citrón, rebarbora, bergamot, kardamón
Srdcové tóny: pelargónia, céder, pačuli, levanduľa
Základové tóny: haitský vetiver, tolu balzam, vanilka
Futuristický parfém vytvorený spojením klasického parfumérskeho remesla a nových technológií, každý z jedinečných tónov vône, vyvinutý s dôrazom na detail, nastaví vašu magnetickú značku, aby potešil vaše okolie.
Nótyvône:
Hlava: citrón, rebarbora, bergamot, kardamón
Srdce : pelargónia, céder, pačuli, levanduľa
Základ: haitský vetiver, tolu balzam, vanilka
Parfum Phantom zahŕňa zvodného ducha modernej mužnosti v celej jej charizmatickej komplexnosti a je ódou na muža, ktorý sa odváži žiť na hrane. Temnejšia a tajomnejšia. Zvodnejšia. A vznešenejšia ako kedykoľvek predtým. Prekročte konvencie s výnimočnou vôňou pre porušovateľov pravidiel, ktorí podľahnú vzrušujúcemu nočnému volaniu Phantom. Táto intenzívna zmes, inšpirovaná zložitými stránkami muža, kombinuje elektrizujúcu levanduľu s návykovou vanilkou a zvodným vetiverom.
Phantom Parfum od značky Rabanne je výrazná aromatická vôňa určená pre mužov, ktorá bola uvedená na trh v roku 2023. Táto moderná vôňa, vytvorená renomovanými parfumármi Juliette Karagueuzoglou, Dominique Ropionom a Anne Flipo, spája svieže, korenené a drevité tóny so zemitým základom, čím vytvára jedinečnú a mužnú kompozíciu. Vôňa sa otvára iskrivými a korenenými tónmi kardamomu, bergamotu, rebarbory a citrónu, ktoré vôni dodávajú sviežosť a energiu. Tento úvod je živý a dynamický, ideálny pre sebavedomého muža, ktorý rád upúta pozornosť. Srdce vône tvorí harmonická kombinácia levandule, pačuli, cédru a pelargónie, ktorá vôni dodáva aromatickú hĺbku a eleganciu. Tieto tóny vytvárajú zemitý a sofistikovaný charakter vône, ktorý je zároveň upokojujúci a charizmatický. Základ vône je zmyselný a hrejivý, postavený na akordoch vanilky, balzámu Tolu a haitského vetiveru. Tieto zložky zaisťujú dlhotrvajúci a bohatý záver, ktorý zanecháva na pokožke hlboký a sviedivý dojem. Phantom Parfum je ideálna voľba pre mužov, ktorí hľadajú modernú a výraznú vôňu, ktorá podčiarkne ich osobnosť a štýl. Tento parfém je skvelý na každodenné nosenie aj na večerné príležitosti, kedy chcete zanechať trvalý a nezabudnuteľný dojem.
Čistý parfém Phantom od značky Paco Rabanne bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Objavte futuristický svet Paco Rabanne s parfumovanou vodou Phantom, vynikajúcou pánskou vôňou, ktorá spája a inovácie. Táto jedinečná vôňa ponúka harmonickú súhru vitalizujúcich citrusových tónov, zvodných levanduľových tónov a hrejivého vanilkového záveru, ktorý vezme vaše zmysly na nezabudnuteľnú cestu. / / Neobyčajný flakón v tvare robota symbolizuje najmodernejšiu technológiu a kreativitu a štýlovo vynikne vo vašej zbierke parfémov. Phantom je viac než len vôňa / / je to odvážne vyjadrenie energie a sebavedomia, ideálne pre sebavedomého muža modernej doby / / Doprajte si tento 100 ml flakón vône, ktorá je rovnako silná ako sofistikovaná, ideálna na každú príležitosť, od každodenných zážitkov až po výnimočné udalosti. Paco Rabanne Phantom Eau de Parfum je vôňa budúcnosti, ktorú zažijete dnes.
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
Paco Rabanne Phantom Parfum parfumovaná voda v spreji 100 ml
- Model
- Phantom Parfum
- Hmotnosť
- 0.421 kg
- Druh vône
- Chutné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 3349668614592
- Číslo od výrobcu
- 65188737
- Model
- Phantom Parfum
- Hmotnosť
- 0.421 kg
- Druh vône
- Chutné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 3349668614592
- Číslo od výrobcu
- 65188737
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Hoover H5DPB4149AMBC-S Pračka so sušičkou Predvolba času spustenia Inteligentné ovládanie
1 259,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NetworkTechnologies

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Rabanne Phantom Parfum, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kardamon, Citrón, Rebarbora, Cédrové drevo, Geranium, Levanduľa, Pačuli, balzam, Vanilka, Vetiver
1 299,00 €/1l
64,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rabanne Phantom Parfum, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kardamon, Citrón, Rebarbora, Cédrové drevo, Geranium, Levanduľa, Pačuli, balzam, Vanilka, Vetiver
706,27 €/1l
105,94 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
813,60 €/1l
101,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
105,95 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
672,50 €/1l
67,25 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Prada Luna Rossa Black Woda perfumowana, 100ml
913,00 €/1l
91,30 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
581,00 €/1l
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Paco Rabanne 1 Million Royal, Perfumy, 100ml
904,90 €/1l
90,49 €
Predajca: BRASTYGroup

Gisada Ambassador 100ml parfumovaná voda pre mužov
1 066,40 €/1l
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
128,55 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum 100ml - Elegancia vo fľaši, navonok aj vnútri
750,00 €/1l
85,00 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,00 €
Predajca: Novada-Shop

FISCHER skladací zámok na bicykel XL s držiakom, dĺžka: 1 100 mm tyče z tvrdenej ocele, potiahnuté plastom, - 1 kus (50385)
58,26 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Použité
1 465,80 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: SIMPLETEK

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Club de Nuit Precieux I Extrait de Parfum 55 ml UNISEX
640,00 €/1l
44,90 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Moschino Toy Boy, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Muškátový orech, Hruška, Ružové korenie, klinček, Magnólia, Ruže, ambra, cashmeran, Santalové drevo, Vetiver
414,80 €/1l
41,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Gentleman parfumovaná voda pre mužov 60 ml
760,17 €/1l
45,61 €
Predajca: PerfumTraders

Paco Rabanne Invictus, Woda toaletowa, 15ml
1 588,00 €/1l
23,82 €
Predajca: PerfumTraders

APPLE AirPods (3. generácia)
130,38 €
Predajca: evomag

Jean Paul Gaultier Scandal, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Gardénia, Med, Pačuli
1 139,63 €/1l
91,17 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier, Le Male Le Parfum, Eau De Parfum, For Men, 125 ml
782,72 €/1l
97,84 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Korenie, Šalvia, Vetiver, kakao, Tonka, Sprej
796,70 €/1l
79,67 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Phantom, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, BUTYL..., 1 kusov
820,60 €/1l
82,06 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 0,2 l
Bolo to veľmi dobré
Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 0,2 l
Na vrchole
Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 12. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 25. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 23. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 4. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l