4,4



Na základe 13 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml4 959,10 €/1l
495,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Boadicea the Victorious Elaborate Pure Perfume 100 ml UNISEX2 516,50 €/1l
251,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX2 961,00 €/1l
148,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Passion of Venice parfémový extrakt unisex 100 ml
603,50 €/1l
60,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Opulence of Dubai parfémový extrakt unisex 100 ml
532,00 €/1l
53,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
566,67 €/1l
42,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
356,00 €/1l
35,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian – Enigma of Taif Unisex EDP 100 ml
836,00 €/1l
83,60 €
Doprava zdarma
Predajca: K6_Werkzeuge

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Swiss Arabian Soul Of Bali čistý parfém unisex 100 ml
659,10 €/1l
65,91 €
Doprava zdarma
Predajca: K6_Werkzeuge

Swiss Arabian - Vanilla 01 Extrait De Parfum 75ml
1 315,60 €/1l
65,78 €
Doprava zdarma
Predajca: K6_Werkzeuge

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Essence Of Casablanca, parfumované olej, 12 ml
1 733,33 €/1l
26,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Spirit Of Valencia čistý parfém unisex 100 ml
817,60 €/1l
81,76 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: K6_Werkzeuge

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémový extrakt Swiss Arabian Essence of Casablanca bol inšpirovaný úchvatným mestom, ktoré vyrastá z púštnych pieskov svojho dedičstva. Keď nosíte Essence of Casablanca, stávate sa jeho súčasťou. Jej krása je nepopierateľná. Jej elegancia je zaručená. Legenda je večná. Essence of Casablanca sa otvára lákavým radom zrelého ovocia, ktoré vás láka do tohto voňavého sveta. Jablká a hrozno ponúkajú farbu, šťavu a sladkosť. Nasledujete ich očarujúcu vôňu smerom k intenzívnemu pačuli a vzácnemu koreňu kosatca. Vôňa vás obklopí ako nádhera mesta, ktoré ju inšpirovalo: kombinácia hojnosti, bohatstva a vznešenosti. Tento intenzívny tlkot srdca sa zrýchľuje, až sa stane stabilným zlatým bubnom zmyselného pižma, hlbokého, sladkého balzamu a zlatej ambry pri západe slnka. Essence of Casablanca je mystikou, ktorú treba objaviť.
Čistý parfém od značky Swiss Arabian bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Čistý parfém od značky Swiss Arabian bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Swiss Arabian
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295124042768
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Swiss Arabian
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295124042768
Hodí sa k tomu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
356,00 €/1l
35,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
398,70 €/1l
39,87 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,30 €/1l
36,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
359,50 €/1l
35,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Incense 01 čistý parfém unisex 50 ml
1 265,40 €/1l
63,27 €
Predajca: Denpoli-Venda

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Swiss Arabian – Enigma of Taif Unisex EDP 100 ml
836,00 €/1l
83,60 €
Doprava zdarma
Predajca: K6_Werkzeuge

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml
320,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
481,25 €/1l
38,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner - Rifaaqat EDP 85ml
436,12 €/1l
37,07 €
Predajca: Denpoli-Venda

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
296,50 €/1l
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe AZURE parfumovaná voda 100ml VERSAND ab 13.03.25
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
266,17 €/1l
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Obsidian čistý parfém unisex 100 ml
385,00 €/1l
38,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
29,45 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee parfémovaná voda unisex 75 ml
411,00 €/1l
41,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Odyssey Mega parfémovaná voda pre mužov 100 ml
231,70 €/1l
23,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
395,00 €/1l
39,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
69% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
69%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega krásna
Veľmi krásna
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(77)Počet hodnotení: 77
105,95 €
Predajca: PerfumTraders
1 059,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Kilian Love, Don't Be Shy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
312,09 €
Predajca: PerfumTraders
3 120,90 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,74 €
Predajca: PerfumTraders
2 247,40 €/1l