3,3



Na základe 3 hodnotení
Baufan výplň otvorov a prasklín biela 350g 101421
35,34 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,90 €-57%
39,21 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Tmely na škáry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tmel, krém na opravu stien, tmel na opravu stien115,90 €/1l
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
Dewepro 3148602,00 €/1kg
40,00 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
KNAUF tesniaca páska 12 cm x 10 m3,00 €/1m
29,99 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
Uni Pasta Unipak 65G +137,66 €/1kg
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Univerzálny tmel MEM Water-Stop, 1 kg
226,18 €/1m
24,88 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

BOSTIK silikónový tmel, 300 ml, biely N
87,74 €/1kg
30,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sopro KeramikSilicon 310ml Balibraun 59
32,10 €/1l
9,95 €
Predajca: bauschnell

Dewepro 00057871
0,35 €/1m
17,50 €
Predajca: MasterBau

Výplň trhlín biela fischer 300ml 98675
48,90 €/1l
14,67 €
Predajca: TR8

MontážnaPolyuretánPena Ceresit Ts61
5,20 €
Predajca: Dragtek-com

Döllken Fugenfill kartuša 500g biela
16 604,35 €/1m
38,19 €
Predajca: Parkettboerse

Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
1,84 €/1kg
45,95 €
Predajca: bauschnell

S590 Stavebný tmel 4 v 1 BOSTIK priesvitný - 30615831
101,92 €/1kg
36,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Akrylový tmel biely 280 ml, BULDOK
9,57 €/1l
2,68 €
Predajca: Teshop

Sikagard®-6220 S tmel na dutiny
32,52 €/1kg
10,73 €
Predajca: SABTRADE

KNAUF Fugenfüller Leicht 10kg
1,40 €/1kg
30,70 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,95 €
Predajca: bauschnell

Tmel na tmelenie dreva Ceys
12,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Neutrálny silikón Pattex biely, 280ml
7,40 €
Predajca: Intercom

Dewepro 00099382
0,55 €/1m
41,31 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tesnenie hlavy valcov PAYEN AH5980
119,59 €/1kg
52,62 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Detaily produktu:
- Baufan Špachtľová hmota na vyplňovanie dier a trhlín
- Farba: biela
- Obsah: 350 g
- rýchlo schne
- čisté spracovanie priamo z tuby do vŕtaného otvoru
- Hrúbka nanesenia až 5 mm
Obsah balenia:
- Baufan tmel na vŕtané otvory a trhliny, biely, 350 g, 101421
Potrebné varovania a bezpečnostné pokyny nájdete v príslušných dokumentoch v sekcii „Dokumenty“.
- Hmotnosť
- 0.38 kg
- EAN kód
- 4016215101421
- Číslo od výrobcu
- 101421
- Výrobca
- baufan
- Hmotnosť
- 0.38 kg
- EAN kód
- 4016215101421
- Číslo od výrobcu
- 101421
- Výrobca
- baufan
Hodí sa k tomu

Kuchyňa KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 240 CM kuchynská linka na mieru betónové čelo 18 mm, pracovná doska - betón
399,94 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

LZQ Malervlies Tapete Schutzvlies cca 1 m x 50 m (50 m²) Krycie rúno s PE protišmykovou vrstvou Hmotnosť: 180 g/m² Ochrana povrchu pre podlahárov, maliarov a domácich majstrov
0,82 €/1m²
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HKGaga

UISEBRT inteligentná stropná lampa s Bluetooth, LED stropné svietidlo s motívom hviezd, 256 RGB farieb, synchronizácia s hudbou, ovládanie cez aplikáciu, okrúhle stropné osvetlenie
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: BojiaHome

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
87,35 €
Predajca: somnia24

Bestway 58242, Solárny kryt na bazén, Modrá, 955 g, Blistr, 380 mm, 580 mm
2,97 €/1m²
29,52 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Special-trends

sinnlein® Elektrická deka s automatickým vypínaním 160x120cm vínovočervená | Elektrická vyhrievaná deka s 9 nastaveniami teploty | Plyšová deka prateľná na posteľ, pohovku | Elektrická deka s časovačom s digitálnym displejom
44,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Vileda King, Kov, Biela, 20 m, Podlaha, 1740 mm, 2,8 kg
22,41 €/1m
38,99 €
Predajca: SuperMerchant

ZMH LED stropné svietidlo Teplá biela stropná lampa 25,5 cm 17 W Moderné čierne geometrické dizajnové svietidlo pre spálňu Obývacia izba Predsieň Vchod Kuchyňa
39,89 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,94 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: ZMH

Amazon Fire TV Stick 4K - AV-Player - 8 GB - 4K UHD (2160p)
112,68 €
-12,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Predajca: OrigineProd

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,96 €
Predajca: somnia24

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy A13 4G Case Transparent Slim Cover Clear Case
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
583,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FlatPrime

Podlahová lampa COSTWAY 156 cm, stojacia lampa z dreva, stojacia lampa E27, moderné interiérové osvetlenie s 3 úrovňami, stojacia lampa na polici s reťazou a nožným spínačom, stojacia lampa do spálne a obývačky
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Vozík na hadicu ALUPLUS 45 m 1/2"
3 515,00 €/1m
35,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

CON:P Renovačná súprava 17 ks, B21626
22,88 €
Predajca: M_plus_L

Favorit Grill Holzkohle 15 kg Kohle aus Laubholz, Qualität-Grillkohle für Profis
2,82 €/1kg
42,36 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade

Kĺzačky na záclony 7 mm (50 ks) pre záclonové lišty, univerzálne záclonové kolieska, vnútorné kolieska pre všetky bežné záclonové lišty
1,99 €
Predajca: Bestlivings

20M 200 LED rozprávkové svetlá teplá biela 8 svetelných režimov vodotesná strana záhrada vnútorná dekorácia vianočné svetlá
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

FISCHER 85338 FISCHER Sada LED osvetlenia na bicykel, 20 luxov
27,09 €
Predajca: Dragtek-com

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
57,44 €
Predajca: Whooki

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
63,28 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,48 €
Predajca: Blumen-Senf
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Decotric Decofill interiérová výplň na steny a stropy 1000g
2,50 €/1kg
7,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fifa 23 Xbsx
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Lampa kruhová Maclean Energy MCE610, autodeklátor bluetooth, 10 svetelných bodov, vrátane 1,1 m
30,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
11,35 €/1l
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Postel s čalúneným čelom, rozmery 90x200 cm, sivá farba. Posteľ s úložným priestorom, možnosť využitia ako denná posteľ, rozkladacia sedačka, hosťovská posteľ. Rozkladacia
344,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Remmers Deckfarbe Anthrazitgrau RAL 7016 0,75 L Eimer
26,07 €/1l
19,55 €
Predajca: Surtep
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
33% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
33%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kg
Hodnotenie z 17. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,38 kg
Hodnotenie z 30. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7 799,00 €
Predajca: Uniqstone
709,00 €/1kg

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
145,90 €
Predajca: bauschnell
5,84 €/1kg

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontálna izolácia suchých stien v pivnici



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
615,00 €
Predajca: MasterBau
93,18 €/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekčná pištoľ
620,00 €
Predajca: MasterBau
1 127,27 €/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 Injekčný krém na horizontálne izolácie 5 l, biela



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
399,00 €
Predajca: MasterBau
79,80 €/1l

PCI Pecilastic W Flexible Abdichtungsbahn 30m
482,95 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
471,95 €
Predajca: bauschnell
15,73 €/1m

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
402,95 €
Predajca: bauschnell
13,43 €/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + striekačka Tesnenie pivnice Horizontálna bariéra
325,00 €
Predajca: MasterBau
98,48 €/1l

SADA 6x550 ml Schomburg Aquafin i380 injekčný krém na horizontálne izolácie



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
305,00 €
Predajca: MasterBau
92,42 €/1l

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
229,90 €
Predajca: bauschnell
9,20 €/1kg

sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
11,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg
1 598,67 €/1l

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: MasterBau
4,34 €/1kg

Ceresit CL 51 EXPRESS-1K tekutá hydroizolácia kupelne
94,00 €
Predajca: MasterBau
6,27 €/1kg

PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
179,90 €
Predajca: bauschnell
14,39 €/1kg

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
165,95 €
Predajca: bauschnell
33,19 €/1l

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
150,95 €
Predajca: bauschnell
6,29 €/1kg

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
157,95 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,95 €
Predajca: bauschnell
6,33 €/1kg

Sopro DFX epoxidová škárová malta, čierna, 3 kg
80,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,00 €/1kg

Epoxidová spára KERAPOXY EASY 111 3KG
84,19 €
Predajca: SuperMerchant
28,06 €/1kg