4,7



Na základe 3 hodnotení
Vzor:
JednofarebnéPuzdro NALIA „GLAZE“ pre Apple iPhone 15 Pro – priehľadné ochranné puzdro z TPU, proti zožltnutiu, tenké a ľahké – priehľadné puzdro na mobil
11,99 €
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Puzdrá na mobily a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ochranný kryt pre Apple iPhone 15 Pro Transparent Slim Cover Clear Case7,99 €
Predajca: CoolGadget

Ďalšie informácie o reklame
Ochranné puzdro pre iPhone 16 s MagSafe, odolné proti nárazom – Ochranné puzdro na mobilný telefón24,99 €
Predajca: Voltuna

Ďalšie informácie o reklame
Ochranné puzdro pre iPhone 15 s MagSafe, odolné proti nárazom – Ochranné puzdro na mobilný telefón24,99 €
Predajca: Voltuna

Ďalšie informácie o reklame
Ochranné puzdro pre iPhone 17 Pro Max s MagSafe, odolné proti nárazom – puzdro na mobilný telefón Ochranné puzdro24,99 €
Predajca: Voltuna

Puzdro NALIA „GLAZE“ pre Huawei P20 Pro – priehľadné ochranné puzdro z TPU, proti zožltnutiu, tenké a ľahké – priehľadné puzdro na mobil
14,99 €
Predajca: BF-Commerce_GmbH

Puzdro NALIA „GLAZE“ pre Samsung Galaxy S24 Ultra – priehľadné ochranné puzdro z TPU, proti zožltnutiu, tenké a ľahké – priehľadné puzdro na mobil
14,99 €
Predajca: BF-Commerce_GmbH

Puzdro NALIA "GLAZE" pre Apple iPhone 14 Pro – Priehľadné ochranné puzdro z TPU, odolné voči žltnutiu, tenké a ľahké – Priehľadné puzdro na telefón
14,99 €
Predajca: BF-Commerce_GmbH

Puzdro NALIA „GLAZE“ pre Sony Xperia X Compact – priehľadné ochranné puzdro z TPU, proti zožltnutiu, tenké a ľahké – priehľadné puzdro na mobil
11,99 €
Predajca: BF-Commerce_GmbH

Puzdro NALIA "GLAZE" pre Google Pixel 11 – Priehľadné ochranné puzdro z TPU, odolné proti žltnutiu, tenké a ľahké – Priehľadné puzdro na telefón
15,99 €
Predajca: BF-Commerce_GmbH

MagPower Ochranné puzdro pre iPhone 14 Pro, priehľadné puzdro na mobilný telefón odolné proti poškriabaniu, priehľadné
17,99 €
Predajca: BF-Commerce_GmbH

Rhinoshield, nárazuvzdorné puzdro pre iPhone 16 Pro s technológiou proti žltnutiu, priehľadné
49,90 €
Predajca: MyCoolcase

Puzdro pre iPhone 14 Pro - Matný priesvitný kryt proti poškriabaniu
11,99 €
Predajca: BF-Commerce_GmbH

NALIA Extrémne tenké tvrdé puzdro pre iPhone 13 Pro Max, priehľadné 0,3 mm tenké čierne
17,99 €
Predajca: BF-Commerce_GmbH

Rhinoshield, puzdro MagSafe pre iPhone 12 / 12 Pro proti zožltnutiu, priehľadné
56,90 €
Predajca: MyCoolcase

Rhinoshield, nárazuvzdorné puzdro na iPhone 16 Plus s technológiou proti žltnutiu, priehľadné
49,90 €
Predajca: MyCoolcase

Rhinoshield, odolné puzdro proti nárazom, ktoré nezžltne, pre Samsung Galaxy S26, priehľadné
41,90 €
Predajca: MyCoolcase
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- NEZVIDITEĽNI TO: Kúpil si si tento smartfón kvôli jeho dizajnu – prečo ho skrývať? Naše puzdro GLAZE je tak krištáľovo číre, že takmer zmizne. Puzdro pôsobí ako neviditeľný osobný strážca tvojho telefónu.
- ZNAČKA Z BERLÍNA: Koniec s anonymnou zásielkou. Sme NALIA z Berlína. Tvoje puzdro je kontrolované na mieste. Dostaneš značkový tovar s nemeckou podporou.
- OCHRANA PROTI ŽLTNENIU: Bežné puzdrá často rýchlo zožltnú. Naše špeciálne zloženie materiálu výrazne spomaľuje žltnutie. Vďaka tomu bude tvoj mobil dlhšie vyzerať ako v prvý deň.
- STOP THE DROP: Kĺzavý mobil je minulosťou. Materiál TPU s dobrým úchopom doslova prilne k tvojej dlani („Anti-Slip“). Ak predsa len spadne: rohy absorbujúce nárazy jemne zachytia náraz.
- TÁTO JE TVOJ KAŽDODENNÝ SPOLOČNÍK: Sedí ako druhá koža na iPhone 15 Pro. Tlačidlá reagujú jasne a presne. Vďaka štruktúre Micro-Dot sa na zadnej strane nevytvárajú škaredé „vodné škvrny“. (Obsah balenia: 1x priehľadné ochranné puzdro).
Buďme úprimní: iPhone 15 Pro si si nekúpil, aby si ho schoval do nejakého nemotorného „bunkra“. My v Berlíne milujeme minimalistický dizajn, ktorý funguje. Presne to reprezentuje séria NALIA GLAZE.
Prečo ti toto puzdro uľahčí život:
1. „Efekt neviditeľnosti“:
Žiadne matné sklo, žiadny sivý opar. Vysoko transparentný materiál nechá farbu tvojho zariadenia žiariť. Je to ochrana, ktorú sotva vidíš, ale okamžite pocítiš.
2. Koniec s infarktom:
Poznáte ten moment, keď vám mobil skĺzne zo stola? Silikón absorbujúci nárazy vám túto obavu vezme. Zachytí energiu skôr, ako dosiahne váš displej.
3. Príjemný na dotyk:
Mnohé puzdrá nepríjemne lepia alebo sú mastné. Naša vylepšená povrchová úprava je priľnavá, ale čistá. Vďaka technológii Micro-Dot zadná strana „dýcha“ – žiadne lepkavé škvrny, žiadny efekt vlhkosti.
Obsah balenia:
1x silikónové puzdro NALIA Transparent kompatibilné s iPhone 15 Pro
(Smartfón na obrázku slúži len na ilustračné účely a nie je súčasťou balenia)
- Výrobca
- Nalia
- Vhodné pre výrobcov
- Apple
- Farba
- Priesvitná
- Hmotnosť
- 0.03 kg
- Materiál
- Plast
- Vzor
- Jednofarebné
- Číslo od výrobcu
- de-6130_01
- EAN kód
- 4058906147301
- Výrobca
- Nalia
- Vhodné pre výrobcov
- Apple
- Farba
- Priesvitná
- Hmotnosť
- 0.03 kg
- Materiál
- Plast
- Vzor
- Jednofarebné
- Číslo od výrobcu
- de-6130_01
- EAN kód
- 4058906147301
Hodí sa k tomu

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,53 €/1l
43,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Obedový box, obedový box s 3 priehradkami a príborom 1400 ml, vhodný do umývačky riadu, nepriepustný bento box pre deti a dospelých
16,48 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Ochranný kryt pre Apple iPhone 15 Pro Transparent Slim Cover Clear Case
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Ultra tenké 0,3 mm puzdro pre iPhone 15 Pro Matt Slim Case Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt White
17,99 €
Predajca: BF-Commerce_GmbH

iPhone 15 Pro Case AVANA Silikónové puzdro TPU Clear Slim Fit Case Transparent
7,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Ultra tenké 0,3 mm puzdro pre iPhone 15 Pro Max Matt Slim Case Ochranné puzdro na mobilný telefón White
17,99 €
Predajca: BF-Commerce_GmbH

2X ochranné sklo (displej + fotoaparát) pre iPhone 15 Pro pancierová fólia na celý displej 9H
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Ultra tenké 0,3 mm puzdro pre iPhone 15 Pro Matt Slim Case Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt Black
17,99 €
Predajca: BF-Commerce_GmbH

Ochranné puzdro pre iPhone 15 Pro Case kompatibilné s MagSafe Transparent Silicone Case
9,90 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro NALIA „GLAZE“ pre Apple iPhone 15 Pro Max – priehľadné ochranné puzdro z TPU, proti zožltnutiu, tenké a ľahké – priehľadné puzdro na mobil
11,99 €
Predajca: BF-Commerce_GmbH

iPhone 15 Pro Max Case AVANA Silikónové puzdro TPU Clear Slim Fit Case Transparent
8,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Jennifer Lopez - Still EDP 100ml
544,50 €/1l
54,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Yorbay vianočný stromček Vianočný stromček so stojanom 120 cm, s umelým snehom
33,13 €/1kg
271,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sony DualShock 4 V2, Gamepad, PlayStation 4, D-pad, Analógový/digitálny, Multi, Káblový a bezdrôtový
Generálne opravený
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: REFURBICA

Apple iPhone 15 Pro , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
Generálne opravený
779,36 €
Predajca: NESATEC

Jennifer Lopez Still parfémovaná voda pre ženy 50 ml
369,40 €/1l
20,00 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

5 v 1 1000W kulma na vlasy, sada kulmy, kefy, okrúhleho kefového nástavca a sušiacej trysky - DYME
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Pečienka GSW z nehrdzavejúcej ocele 113041
112,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

VASAGLE vešiak na šaty, so sedadlom, s háčikmi, 3 police, výška 175 cm-41
61,38 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Puzdro pre iPhone 15 Pro Protection MagSafe Silicone Case Cover Titanium Nature
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

GUESS , Ochranný obal, Apple, Apple iPhone 15 Pro Max, 17 cm (6.7"), Šedá
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Make-Up Márnosť So Zrkadlom Biela Škandinávsky Loft Štýl
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Fodymski

ORIGINÁLNA 20W napájacia nabíjačka Apple USB-C adaptér iPhone 11 12 13 14 PRO MAX
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Samsung Galaxy Chromebook Go, Intel® Celeron® N, 1,1 GHz, 35,6 cm (14"), 1366 x 768 px, 4 GB, 64 GB
450,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

tillvex markíza na balkón 300 cm sivá markíza so sklopným ramenom markíza so svorkou markíza na balkón bez vŕtania
122,99 €
-9,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
113,80 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Rýchla nabíjačka s 20W adaptérom Apple + 1m USB C
14,00 €
Predajca: EssentialSolution

VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
64,80 €
Predajca: Jurhan
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Okamžité dodanie
Kryt na mobilný telefón je vhodný.
Hodnotenie z 29. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

sada ochranných krytov 2v1 pre Samsung Galaxy S22 pozostáva z 2x ochranného skla 9H a 1x silikónového puzdra - kryt v ružovej farbe



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: CoolGadget

Hliníkové puzdro pre iPhone 17 Pro Max s rukoväťou RIMOWA v čiernej farbe



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
89,99 €
Predajca: Vareonix

Ochranné puzdro pre iPhone 15 Puzdro kompatibilné s MagSafe Transparent Silicone Case



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(117)Počet hodnotení: 117
9,90 €
Predajca: CoolGadget

Ochranný kryt pre Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G Case Transparent Slim Cover Clear Case



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(105)Počet hodnotení: 105
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónové puzdro pre Samsung Galaxy A17 5G Protective Cover Matt Black Backcover Puzdro na mobilný telefón



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(182)Počet hodnotení: 182
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónové puzdro pre Samsung Galaxy A13 4G Protective Cover Matt Black Backcover Puzdro na mobilný telefón



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(182)Počet hodnotení: 182
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónové puzdro pre Motorola Moto G30 / G20 / G10 Protective Cover Matt Black Backcover Puzdro na mobilný telefón



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(9)Počet hodnotení: 9
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Popruh na telefón Samsung Galaxy A05s, ochranné puzdro s šnúrkou, zelené
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Ochranné puzdro pre Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G Puzdro Transparentné Slim Cover Clear Case



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(105)Počet hodnotení: 105
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Ochranné puzdro pre Google Pixel 10a – priehľadné tenké puzdro



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(65)Počet hodnotení: 65
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónové puzdro pre Xiaomi Poco X8 Pro – ochranné puzdro v matnej čiernej farbe



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy S22 Hull Transparent Slim Cover Clear Case



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(208)Počet hodnotení: 208
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy S24 Transparent Slim Cover Clear Case



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(208)Počet hodnotení: 208
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy S23 Ultra Cover Transparent Slim Cover Clear Case



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(208)Počet hodnotení: 208
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy Z Flip 6 Case Transparent Slim Cover Clear Case



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(50)Počet hodnotení: 50
9,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónový kryt pre Samsung Galaxy S23 ochranný kryt matný čierny zadný kryt kryt mobilného telefónu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(164)Počet hodnotení: 164
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónový kryt pre Samsung Galaxy S22 ochranný kryt matný čierny zadný kryt kryt mobilného telefónu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(164)Počet hodnotení: 164
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónové puzdro pre Samsung Galaxy A53 5G Protective Cover Matt Black Backcover Puzdro na mobilný telefón



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(182)Počet hodnotení: 182
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro na mobilný telefón Samsung Galaxy A54 5G ochranný kryt silikónové gélové puzdro na mobilný telefón, čierne



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro pre mobilný telefón Samsung Galaxy S24 FE ochranný kryt silikónové gélové puzdro, zelené



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,99 €
Predajca: CoolGadget