5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
CATSAN Smart Pack, granuly, Biela20,83 €/1l
41,65 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Hygienická podstielka Catsan 9L4,20 €/1l
37,81 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Thomas Klumpstreu 20 Liter2,52 €/1l
50,43 €
Predajca: e-zooo_com

Ever Clean Lavender, hlina, 10 L, Levanduľa, 288 mm, 117 mm, 338 mm
2,22 €/1kg
35,68 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,16 €
Predajca: Barazzoni-Shop

Certech Super Benek COMPACT, hlina, 10 L
2,53 €/1l
25,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Leo Katzenstreu - Levanduľa
5,20 €/1kg
17,58 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Cat & Clean 10kg Sensitive Babypuderduft
4,93 €/1kg
49,29 €
Predajca: e-zooo_com

Ever Clean Senior Cat, hrudkujúca podstielka pre mačky 20 l
3,85 €/1l
76,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

CAT’S BEST 4002973000885 cat litter
2,01 €/1l
20,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Leo stelivo pre mačky – Aloe
5,20 €/1kg
25,99 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Catsan Natural
4,80 €/1kg
47,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Akinu Happy Cat Sandy fine 0,5 - 2 mm 7,2 l
1,48 €/1l
10,68 €
Predajca: Akinu

Stelivo pre mačky Cats Best original 20 l
2,09 €/1l
41,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Podstielka pre mačky Leo - Peach
5,20 €/1kg
17,58 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Flamingo mačací stelivo Silica jemné zhlukujúce sa stelivo 17 l
3,66 €/1l
54,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bentonit Original 10 kg
0,65 €/1kg
6,52 €
Predajca: STREFA

Amora 4028802250825, granuly, 12 L, Viacfarebný
2,91 €/1kg
34,86 €
Predajca: e-zooo_com

Cats Best Anti Strandeffekt Matte
14,79 €/1kg
14,79 €
Predajca: e-zooo_com

Classic Cat Katzenstreu Basic Bentonit 18 Liter
1,88 €/1kg
33,75 €
Predajca: e-zooo_com
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Materiál:
- hlina
- Hlasitosť:
- 10 L
- Vonné:
- Áno
- Odstránenie zápachu:
- Áno
- Nízke emisie prachu:
- Áno
- Zhlukovanie:
- Áno
- Šírka balenia:
- 288 mm
- Hĺbka balenia:
- 117 mm
- Výška balenia:
- 338 mm
- Dĺžka
- 11.7 cm
- Hmotnosť
- 10 kg
- Objem
- 10 l
- EAN kód
- 5060412214117
- Číslo od výrobcu
- 666018
- Výrobca
- Ever Clean
- Dĺžka
- 11.7 cm
- Hmotnosť
- 10 kg
- Objem
- 10 l
- EAN kód
- 5060412214117
- Číslo od výrobcu
- 666018
- Výrobca
- Ever Clean
Hodí sa k tomu

Ever Clean Multiple Cat, 10 L, 288 mm, 117 mm, 338 mm
2,02 €/1kg
20,16 €
Predajca: Barazzoni-Shop

Ever Clean Fast Acting Odour Control, hlina, 10 L, 288 mm, 117 mm, 338 mm
7,04 €/1kg
70,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Cecotec 08170, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 7000 BTU/h, 65 dB, 15 m², R290
297,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: Biffidi

Komoda ALIGHTUP s 4 zásuvkami, komoda do obývačky, čierna, 60 x 38 x 78 cm
76,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Wiltec králikáreň červená biela 1175 x 410 x 1000 mm, králikáreň ako doplnok pre voľný výbeh, klietka pre králika so 4 dverami a schodmi
171,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Podstielka Ever Clean Unscented, hrudkujúca 10l
4,84 €/1kg
44,01 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
37 752,38 €/1kg
35,35 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,82 €
Predajca: Di-Life

Vonkajší domček pre mačky Merax s 2 poschodiami, odolný voči poveternostným vplyvom a zime, mačací domček s terasou a sisalovým stĺpikom, mačací domček z masívneho dreva, sivý
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
19,97 €
Predajca: BEBELUC

Vežový ventilátor z ABS (napájaný cez USB), bezlopatkový, tichý a prenosný, s 2 nastaveniami rýchlosti – ideálny do domácnosti a spálne
57,81 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Záhradný domček 21057, kovový prístrešok na náradie, so šikmou strechou, 161 x 86 x 181/164 cm
164,00 €
Predajca: Kokiska

Automatický napájadlo pre mačky a psy, objem 2 litre, s uhlíkovým filtrom a dávkovačom vody. Napájadlo pre mačky, fontánka, miska na vodu, značka Retoo
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Air Wick Letná Zábava Náplň do osviežovača vzduchu, 3x
159 500,00 €/1kg
31,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Zásobník FEANDREA, s vekom, pre mačky do 15 kg, teplá sivá farba ovsených vločiek
13,18 €/1kg
44,80 €
Predajca: Jurhan

Mountfield Ibiza oválny – 3,20 x 6,00 x 1,50 m – sivý, hrúbka steny 0,75 mm, so skimmerom a otvormi pre spätný prúd, spodné lišty, BEZ horných líšt P1/P3
1 264,81 €
-48,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 216,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Biokats Classic 3 in 1 Fresh Bavlna Blossom 10 Liter
2,21 €/1kg
22,07 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Reisenthel carrybag, Kôš na nákup, Viacfarebný, Hliník, Polyester, 22 L, 480 mm, 280 mm
56,97 €
Predajca: M_plus_L

Veľký biely stojan na kvety Carles SZ16B
34,20 €
Predajca: TEXTILOMANIE

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Rohová sedacia súprava NELLI 2 - tmavá šedá / svetlá šedá, pravý roh
1 332,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Elektrická vzduchová pumpa Vzduchový matrac 3 vzduchové trysky Prenosná elektrická pumpa 2 v 1 Nafúknite vyprázdnite kompresor Matrac Pohovka Bazén Plávajúci kruh Kempovanie 230V Retoo
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dávkovač krmiva a dávkovač vody, objem 2,2 l a 0,5 l. Automatický dávkovač krmiva pre domáce zvieratá. Hračka s dávkovačom krmiva. Dávkovače krmiva pre suché krmivo a vodu. Retoo
14,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Samočistiaca podstielka s veľkou kapacitou, automatická podstielka s otvorenou konštrukciou pre viac mačiek s bezpečnostnou ochranou
14,74 €/1kg
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

WISFOR ťažký vešiak na oblečenie priemyselný vešiak na stenu 90/135/180 cm nastaviteľný s 3 háčikmi
22,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Klietka pre morčatá Klietka pre králiky Dvojitá klietka Klietka 1,2 metra
159,00 €
Predajca: kk-shopping

Bestway 43045, Modrá, Viacfarebný, Plávajúce matrace, Vinyl, 160 kg, 1740 mm, 2060 mm
72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

DIAMENTIQ Neutrálna, silikagél, netvorivá mačacia steliva - 6x5 litrov
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
43,13 €/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(18)Počet hodnotení: 18
113,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1,89 €/1l

PETKIT 5 v 1 Tofu stelivo pre mačky 2 vrecká 7,2 kg - aktívne uhlie, splachovateľné
107,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
15,00 €/1l

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

GoldenOdour 14kg Odour ohne Duft biologisch abbaubar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
62,69 €
Predajca: e-zooo_com
4,48 €/1kg

CATSAN Ultra plus, hlina, 10 L, Béžová, Hnedá, Papierová taška



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
53,07 €
Predajca: e-zooo_com
0,01 €/1kg

Super Benek Prírodná kukuričná podstielka 35l / 22kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,40 €/1l

HILTON Super hrudkujúca podstielka pre tofu 5x2,5 kg
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,21 €/1kg

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkujúci - podstielka pre rastliny - 6x2,5 kg
47,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,20 €/1kg

Thomas Klumpstreu 20 Liter



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
50,43 €
Predajca: e-zooo_com
2,52 €/1l

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypu.+Silikat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
50,06 €
Predajca: e-zooo_com
5,01 €/1kg

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
49,94 €
Predajca: e-zooo_com
4,99 €/1kg

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
40,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,64 €/1l

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
36,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,22 €/1l

Cats Best 10kg Inteligentné pelechy pre mačky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,50 €/1l

CATSAN Smart Pack, granuly, Biela



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
41,65 €
Predajca: e-zooo_com
20,83 €/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Levanduľa – S vôňou, bezprašná & savá



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
39,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,33 €/1l