5,0



Na základe 8 hodnotení
Sanitárny silikón MAPEI Mapesil 310 ml AC 112 stredne sivá
12,41 €
40,03 € / 1l
plus 5,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Tmely na škáry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Škárovacia hmota CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 sivá3,70 €/1kg
18,50 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
Beko Glättemittel für Dichtstoffe 500 ml13,90 €/1l
12,52 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,95 €
Predajca: bauschnell

MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie škár 125 granitovo-sivý 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTI-FIMMEL
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Škárovacia malta Mapei Ultracolor Plus 112 stredne sivá, 2 kg
5,25 €/1kg
10,50 €
Predajca: BrickBloom

E-COLL Sanitárny silikón 310ml sivý
187,42 €/1kg
74,97 €
Predajca: doenges1903

Sanitárny silikón, jednozložkový, 310 ml, sivý, SILCO
30,26 €/1l
9,38 €
Predajca: VISO

SIKA Sikaseal 108 Sanitárny silikónový tesniaci tmel – biely – 300 ml
133,90 €/1l
40,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

BOSTIK silikónový tmel, 300 ml, biely N
101,80 €/1kg
35,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sanitárny Silikón Karameľ Č. 46 Ceresit Cs 25
33,00 €/1kg
9,24 €
Predajca: Dragtek-com

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Pergamon
38,55 €/1l
11,95 €
Predajca: SABTRADE

Sanitárny Silikón Ceresit Cs15 Express
37,64 €/1kg
10,54 €
Predajca: Dragtek-com

MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 112 stredne sivá 160 g Farba na renováciu škár na obnovenie farby škár
53,63 €/1kg
8,58 €
Predajca: HARKO

Mapei KERACOLOR FF Flexfuge 114 Anthrazit
3,37 €/1kg
18,09 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,87 €
Predajca: Eoshop

Sanitárny silikón SIKA SANISIL
10,17 €
Predajca: Dragtek-com

Akrylový tmel biely 280 ml, BULDOK
9,61 €/1l
2,69 €
Predajca: Teshop

Soudal Silirub+ S8100 300 ml čadičovo sivá
79,83 €/1l
24,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Bahamabeige
38,55 €/1l
11,95 €
Predajca: SABTRADE

SIKA Sikaseal 108 Sanitárny silikónový tesniaci tmel – svetlosivý – 300 ml
135,10 €/1l
40,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sanitárny silikón Pattex PREMIUM manhattan, 310ml
19,35 €/1l
6,00 €
Predajca: Intercom
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sanitárny silikón MAPEI Mapesil 310 ml AC 112 stredne sivá
MAPEI® MAPESIL AC 1K silikón na spoje -ideálny na pružné utesnenie rohových, spojovacích a dilatačných škár v keramických obkladoch stien a podláh - V interiéri a exteriéri -na tesnenie skla, keramiky a eloxovaného hliníka -obzvlášť užitočný v bazénoch, kúpeľoch a sprchách -MAPEI® MAPESIL AC 1K priľne k širokej škále materiálov bez základného náteru -po aplikácii prípravku na podporu priľnavosti Primer FD možno MAPEI® MAPESIL AC 1K použiť aj na betón, drevo, kov, lakované povrchy, plasty a gumu -Vďaka technológii BioBlock® sa účinne zabraňuje tvorbe plesní a mikroorganizmov na povrchu škár vo vlhkom prostredí. Technické údaje: -Teplotná odolnosť: od -40 °C do +180 °C -Tvorba pokožky: cca 10 minút sieťovanie: cca 4 mm za deň, cca 10 mm za 7 dní -Zmrštenie pri sieťovaní: približne 3,5 % -Maximálne predĺženie: 20 % -Tvrdosť brehu A: 20 -EMICODE: EC 1 PLUS - veľmi nízke emisie
MAPEI® MAPESIL AC 1K silikón na spoje -ideálny na pružné utesnenie rohových, spojovacích a dilatačných škár v keramických obkladoch stien a podláh - V interiéri a exteriéri -na tesnenie skla, keramiky a eloxovaného hliníka -obzvlášť užitočný v bazénoch, kúpeľoch a sprchách -MAPEI® MAPESIL AC 1K priľne k širokej škále materiálov bez základného náteru -po aplikácii prípravku na podporu priľnavosti Primer FD možno MAPEI® MAPESIL AC 1K použiť aj na betón, drevo, kov, lakované povrchy, plasty a gumu -Vďaka technológii BioBlock® sa účinne zabraňuje tvorbe plesní a mikroorganizmov na povrchu škár vo vlhkom prostredí. Technické údaje: -Teplotná odolnosť: od -40 °C do +180 °C -Tvorba pokožky: cca 10 minút sieťovanie: cca 4 mm za deň, cca 10 mm za 7 dní -Zmrštenie pri sieťovaní: približne 3,5 % -Maximálne predĺženie: 20 % -Tvrdosť brehu A: 20 -EMICODE: EC 1 PLUS - veľmi nízke emisie
- Rozmery
- 310 ml
- Hmotnosť
- 280 g
- Objem
- 0.31 l
- EAN kód
- 8022452010187
- Výrobca
- Rozmery
- 310 ml
- Hmotnosť
- 280 g
- Objem
- 0.31 l
- EAN kód
- 8022452010187
- Výrobca
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Mexen M03 mriežka odtokového žľabu 80 cm, chrómová - 1022080
19,99 €
Predajca: Mexen

Sanitárny Silikón Mapei Ac 113
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Sanitárny silikón MAPEI Mapesil AC 310 ml 119 londýnska šedá
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

SONNI podlahový odtok 100 cm plochý sprchový žľab, sprchový odtokový žľab z nehrdzavejúcej ocele 304, sifón nastaviteľný o 360°, s protizápachovým a sekundárnym filtrom
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

SONNI 120x200 cm sprchový kút so stabilizátorom z 8 mm plne satinovaného skla vrátane nano povlaku Sprchové kúty
464,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
384,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

Daewoo 10793749 Daewoo Waschmaschine WM914T1WA0DE 9kg/1400Umin wh A (Speditionsversand)
769,60 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies

ZMH Stropné svietidlá LED 28cm Stropné svietidlo Okrúhle 30W Stropná lampa Stmievateľná s diaľkovým ovládaním Plochá Kuchynská lampa pre obývaciu izbu
38,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: ZMH

Mexen Kioto L Sprchová zástena 70 x 200 cm, grafitová, čierna - 800-070-103-70-40
180,99 €
Predajca: Mexen

Silikónový tmel MAPEI Mapesil 310 ml AC 100 biely
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

SONGMICS Stojan na oblečenie 2 police kovový rám úspora miesta
69,42 €
Predajca: Lumarko

Sanitárny silikón MAPEI Mapesil 310 ml AC 103 mesačná biela
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
40,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home

Makita CLX224X, Batérie
183,39 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Silikonový Tesniaci Materiál Mapei Mapesil Ac 111
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Sanitárny silikón MAPEI Mapesil 310 ml AC 134 hodvábna
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Homestyle4u Akustický panel 60x120, drevo, sivý, nástenné panely, panely do obývacej izby, stropné panely, obklady stien
2 198,00 €/1m
54,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Sanitárny Silikón Mapei Ac 110
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

Kúpeľňa/kuchynská drez – drez – čierny s bodkami – 76 x 43 cm – vstavaný drez – odolný proti poškriabaniu, elegantný, úsporný, s sifónom, Lagoon 160
94,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: moderno-kitchen

48W 50CM Led stropné svetlo čierne stmievateľné 3 farebné teploty pre kuchyňu, obývaciu izbu, balkón, chodbu, kúpeľňu, spálňu
55,98 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

125mm akumulátorová uhlová brúska Rezacia brúska s 2 batériami + nabíjačka
66,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin

Sanitárny Silikón Mapei Ac 135
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Sanitárna Silikónová Hmota Mapei Ac 133
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Súprava na výrobu empanád 7 kusov
63,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ZIPRO trampolína Jump Pro Out | 10FT Ø 312 cm | Záhradná trampolína Detská trampolína Kompletná sada vrátane vonkajšej siete, rebríka a krytu okraja, vonkajšia, zelená
310,00 €
Predajca: evomag

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

EMKE sprchový kanál 80 cm nerezový podlahový odtokový sifón so zápachovou zátkou okrajové odtokové sitko na vlasy veľmi plochý odtokový kanál kompletná sada
73,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EMKE

Sopro FKM XL 444 FlexKlebeMörtel 15kg
2,53 €/1kg
37,90 €
Predajca: bauschnell

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farba je zhodná s farbou škárovacej hmoty
Rýchle dodanie, dobrá cena, prvotriedny silikón, farba je zhodná s farbou škárovacej hmoty
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7 799,00 €
Predajca: Uniqstone
709,00 €/1kg

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
145,90 €
Predajca: bauschnell
5,84 €/1kg

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekčná pištoľ
620,00 €
Predajca: MasterBau
1 127,27 €/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontálna izolácia suchých stien v pivnici



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
615,00 €
Predajca: MasterBau
93,18 €/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 Injekčný krém na horizontálne izolácie 5 l, biela



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
399,00 €
Predajca: MasterBau
79,80 €/1l

PCI Pecilastic W Flexible Abdichtungsbahn 30m
482,95 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
471,95 €
Predajca: bauschnell
15,73 €/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + striekačka Tesnenie pivnice Horizontálna bariéra
325,00 €
Predajca: MasterBau
98,48 €/1l

SADA 6x550 ml Schomburg Aquafin i380 injekčný krém na horizontálne izolácie



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
305,00 €
Predajca: MasterBau
92,42 €/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
402,95 €
Predajca: bauschnell
13,43 €/1m

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
229,90 €
Predajca: bauschnell
9,20 €/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: MasterBau
4,34 €/1kg

sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
11,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg
1 598,67 €/1l

PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
179,90 €
Predajca: bauschnell
14,39 €/1kg

Ceresit CL 51 EXPRESS-1K tekutá hydroizolácia kupelne
94,00 €
Predajca: MasterBau
6,27 €/1kg

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
165,95 €
Predajca: bauschnell
33,19 €/1l

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
150,95 €
Predajca: bauschnell
6,29 €/1kg

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
157,95 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,95 €
Predajca: bauschnell
6,33 €/1kg

PCI Lastogum Abdichtung 25kg Grau



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,96 €
Predajca: bauschnell
5,68 €/1kg

Mapei Kerapoxy Easy Design 134 Hodvábna malta 3 kg
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg

Epoxidová spára KERAPOXY EASY 111 3KG
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg