5,0



Na základe 8 hodnotení
Silikon sanitárne MAPEI Mapesil 310 ml AC 131 vanilkovo žltá
12,29 €
39,65 € / 1l
plus 5,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Tmely na škáry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fugovacia Zmes Ultracolor Plus Mapei Biela 1008,00 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Silikon Neutralny 280Ml Bezbarwny53,54 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Silikon Sanitarny Tytan 280Ml Beżowy49,96 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie škár 123 sivobiely 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTICLE MIXTURE
39,65 €/1l
12,29 €
Predajca: HARKO

MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie spojov 188 biskvit 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTICLE MOLD
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

E-COLL silikónový tmel 310ml biely
176,23 €/1kg
61,68 €
Predajca: doenges1903

Neutrálny silikón Pattex biely, 280ml
7,40 €
Predajca: Intercom

SIKA Sikaseal 108 Sanitárny silikónový tesniaci tmel – biely – 300 ml
133,90 €/1l
40,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Mittelbraun
38,55 €/1l
11,95 €
Predajca: SABTRADE

BOSTIK silikónový tmel, 300 ml, biely N
101,80 €/1kg
35,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Pergamon
38,55 €/1l
11,95 €
Predajca: SABTRADE

Škárovacia hmota CERESIT CE 40 Pergamon 5 kg
5,03 €/1l
25,15 €
Predajca: Eoshop

Sopro KeramikSilicon 310ml Sandgrau 18
32,10 €/1l
9,95 €
Predajca: bauschnell

Akrylový tmel biely 280 ml, BULDOK
9,61 €/1l
2,69 €
Predajca: Teshop

Tmel Sikaflex 527 AT, 300 ml
498,00 €/1m
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

E-COLL Sanitárny silikón 310ml transparentný
208,25 €/1kg
74,97 €
Predajca: doenges1903

Sikaflex PRO-3 Purform betongrau 300ml Fugendichtstoff aufPolyuretánBasis
173,77 €/1l
52,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Akrylový tmel Debbex 280 ml biely
21,14 €/1l
5,92 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Silikon sanitárne MAPEI Mapesil 310 ml AC 131 vanilkovo žltá
MAPEI® MAPESIL AC 1K silikón na spoje -ideálny na pružné utesnenie rohových, spojovacích a dilatačných škár v keramických obkladoch stien a podláh - V interiéri a exteriéri -na tesnenie skla, keramiky a eloxovaného hliníka -obzvlášť užitočný v bazénoch, kúpeľoch a sprchách -MAPEI® MAPESIL AC 1K priľne k širokej škále materiálov bez základného náteru -po aplikácii prípravku na podporu priľnavosti Primer FD možno MAPEI® MAPESIL AC 1K použiť aj na betón, drevo, kov, lakované povrchy, plasty a gumu -Vďaka technológii BioBlock® sa účinne zabraňuje tvorbe plesní a mikroorganizmov na povrchu škár vo vlhkom prostredí. Technické údaje: -Teplotná odolnosť: od -40 °C do +180 °C -Tvorba pokožky: cca 10 minút sieťovanie: cca 4 mm za deň, cca 10 mm za 7 dní -Zmrštenie pri sieťovaní: približne 3,5 % -Maximálne predĺženie: 20 % -Tvrdosť brehu A: 20 -EMICODE: EC 1 PLUS - veľmi nízke emisie
MAPEI® MAPESIL AC 1K silikón na spoje -ideálny na pružné utesnenie rohových, spojovacích a dilatačných škár v keramických obkladoch stien a podláh - V interiéri a exteriéri -na tesnenie skla, keramiky a eloxovaného hliníka -obzvlášť užitočný v bazénoch, kúpeľoch a sprchách -MAPEI® MAPESIL AC 1K priľne k širokej škále materiálov bez základného náteru -po aplikácii prípravku na podporu priľnavosti Primer FD možno MAPEI® MAPESIL AC 1K použiť aj na betón, drevo, kov, lakované povrchy, plasty a gumu -Vďaka technológii BioBlock® sa účinne zabraňuje tvorbe plesní a mikroorganizmov na povrchu škár vo vlhkom prostredí. Technické údaje: -Teplotná odolnosť: od -40 °C do +180 °C -Tvorba pokožky: cca 10 minút sieťovanie: cca 4 mm za deň, cca 10 mm za 7 dní -Zmrštenie pri sieťovaní: približne 3,5 % -Maximálne predĺženie: 20 % -Tvrdosť brehu A: 20 -EMICODE: EC 1 PLUS - veľmi nízke emisie
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 0.31 l
- Model
- MAPESIL AC
- EAN kód
- 8022452010231
- Číslo od výrobcu
- AC 131
- Výrobca
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 0.31 l
- Model
- MAPESIL AC
- EAN kód
- 8022452010231
- Číslo od výrobcu
- AC 131
- Výrobca
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Sanitárny Silikón Mapei Ac 110
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Sanitárny Silikón Mapei Ac 132
39,65 €/1l
12,29 €
Predajca: HARKO

Sanitárny silikón MAPEI Mapesil 310 ml AC 130 jazmín
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Sanitárny Silikón Mapei Ac 135
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Sanitárny silikón MAPEI Mapesil 310 ml AC 134 hodvábna
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie škár 123 sivobiely 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTICLE MIXTURE
39,65 €/1l
12,29 €
Predajca: HARKO

Silikón sanitárny MAPEI Mapesil AC 310 ml 137 karibský piesok
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Sanitárny Silikón Mapei Ac 144
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Sanitárny Silikón Mapei Ac 113
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
1,68 €/1kg
41,90 €
Predajca: bauschnell

MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie spojov 188 biskvit 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTICLE MOLD
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Sanitárny Silikón Mapei Ac 138
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Atlas Silton S Sanitárny elastický silikón sivý 280 ml
88,32 €/1l
24,73 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Sanitárny silikón MAPEI Mapesil 310 ml AC 103 mesačná biela
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Silikonový Tesniaci Materiál Mapei Mapesil Ac 111
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farba je zhodná s farbou škárovacej hmoty
Rýchle dodanie, dobrá cena, prvotriedny silikón, farba je zhodná s farbou škárovacej hmoty
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7 799,00 €
Predajca: Uniqstone
709,00 €/1kg

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
145,90 €
Predajca: bauschnell
5,84 €/1kg

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekčná pištoľ
620,00 €
Predajca: MasterBau
1 127,27 €/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontálna izolácia suchých stien v pivnici



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
615,00 €
Predajca: MasterBau
93,18 €/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 Injekčný krém na horizontálne izolácie 5 l, biela



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
399,00 €
Predajca: MasterBau
79,80 €/1l

PCI Pecilastic W Flexible Abdichtungsbahn 30m
482,95 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
471,95 €
Predajca: bauschnell
15,73 €/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + striekačka Tesnenie pivnice Horizontálna bariéra
325,00 €
Predajca: MasterBau
98,48 €/1l

SADA 6x550 ml Schomburg Aquafin i380 injekčný krém na horizontálne izolácie



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
305,00 €
Predajca: MasterBau
92,42 €/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
402,95 €
Predajca: bauschnell
13,43 €/1m

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
229,90 €
Predajca: bauschnell
9,20 €/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: MasterBau
4,34 €/1kg

sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
11,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg
1 598,67 €/1l

PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
179,90 €
Predajca: bauschnell
14,39 €/1kg

Ceresit CL 51 EXPRESS-1K tekutá hydroizolácia kupelne
94,00 €
Predajca: MasterBau
6,27 €/1kg

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
165,95 €
Predajca: bauschnell
33,19 €/1l

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
150,95 €
Predajca: bauschnell
6,29 €/1kg

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
157,95 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,95 €
Predajca: bauschnell
6,33 €/1kg

PCI Lastogum Abdichtung 25kg Grau



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,96 €
Predajca: bauschnell
5,68 €/1kg

Mapei Kerapoxy Easy Design 134 Hodvábna malta 3 kg
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg

Epoxidová spára KERAPOXY EASY 111 3KG
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg