5,0



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fugovacia Zmes Ultracolor Plus Mapei Biela 1008,00 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.26 Perlgrau 5kg4,79 €/1kg
23,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
PCI Gisogrund 303 Spezial-Haftgrundierung 1 l Standbodenbeutel24,95 €/1l
24,95 €
Predajca: bauschnell

MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na škáry 127 arktická sivá 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTIC MOLD
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Škárovacia malta Flexfuge MAPEI Ultracolor Plus 5 kg univerzálna, 111 strieborná sivá
5,65 €/1l
28,27 €
Predajca: BrickBloom

MAPEI® KERAPOXY Easy Design 2K 3 kg 110 manhattan Lepidlo na škáry pre obkladačky z epoxidovej živice
27,66 €/1kg
82,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bitúmový Uzatvárací Materiál Ceresit Cs 27
40,61 €/1l
11,37 €
Predajca: Dragtek-com

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Pergamon
38,55 €/1l
11,95 €
Predajca: SABTRADE

SIKA Sikaseal 108 Sanitárny silikónový tesniaci tmel – biely – 300 ml
133,90 €/1l
40,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Jasmin
38,55 €/1l
11,95 €
Predajca: SABTRADE

Fermit tmel na škáry Fermitopp N na báze silikónu, 100 ml tuba, biely 16060
25,95 €/1kg
25,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

PCI Carraferm carraraweiß Nr.25 310ml Silikon-Dichtstoff, für Naturwerksteine
44,35 €/1l
17,95 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,75 €
Predajca: bauschnell

Mapei Mapeband PE 120 - 50M
6,58 €/1kg
164,41 €
Predajca: Eoshop

PCI Silcoferm S 310ml Caramel 1 Kartusche
41,77 €/1l
12,95 €
Predajca: bauschnell

SIKA silikónový tesniaci tmel SikaSeal-184 pre murivo – biely – 300 ml
132,43 €/1l
39,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

E-COLL Sanitárny silikón 310ml sivý
187,42 €/1kg
74,97 €
Predajca: doenges1903

PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Jurabeige
4,79 €/1kg
28,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro KeramikSilicon 310ml Sandgrau 18
32,10 €/1l
9,95 €
Predajca: bauschnell

Tmel Sikaflex 527 AT, 300 ml
498,00 €/1m
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SIKA Sikaseal 108 Sanitárny silikónový tesniaci tmel – svetlosivý – 300 ml
135,10 €/1l
40,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sanitárny silikón MAPEI Mapesil 310 ml AC 111 striebornosivý
MAPEI® MAPESIL AC 1K silikón na spoje -ideálny na pružné utesnenie rohových, spojovacích a dilatačných škár v keramických obkladoch stien a podláh - V interiéri a exteriéri -na tesnenie skla, keramiky a eloxovaného hliníka -obzvlášť užitočný v bazénoch, kúpeľoch a sprchách -MAPEI® MAPESIL AC 1K priľne k širokej škále materiálov bez základného náteru -po aplikácii prípravku na podporu priľnavosti Primer FD možno MAPEI® MAPESIL AC 1K použiť aj na betón, drevo, kov, lakované povrchy, plasty a gumu -Vďaka technológii BioBlock® sa účinne zabraňuje tvorbe plesní a mikroorganizmov na povrchu škár vo vlhkom prostredí. Technické údaje: -Teplotná odolnosť: od -40 °C do +180 °C -Tvorba pokožky: cca 10 minút sieťovanie: cca 4 mm za deň, cca 10 mm za 7 dní -Zmrštenie pri sieťovaní: približne 3,5 % -Maximálne predĺženie: 20 % -Tvrdosť brehu A: 20 -EMICODE: EC 1 PLUS - veľmi nízke emisie
MAPEI® MAPESIL AC 1K silikón na spoje -ideálny na pružné utesnenie rohových, spojovacích a dilatačných škár v keramických obkladoch stien a podláh - V interiéri a exteriéri -na tesnenie skla, keramiky a eloxovaného hliníka -obzvlášť užitočný v bazénoch, kúpeľoch a sprchách -MAPEI® MAPESIL AC 1K priľne k širokej škále materiálov bez základného náteru -po aplikácii prípravku na podporu priľnavosti Primer FD možno MAPEI® MAPESIL AC 1K použiť aj na betón, drevo, kov, lakované povrchy, plasty a gumu -Vďaka technológii BioBlock® sa účinne zabraňuje tvorbe plesní a mikroorganizmov na povrchu škár vo vlhkom prostredí. Technické údaje: -Teplotná odolnosť: od -40 °C do +180 °C -Tvorba pokožky: cca 10 minút sieťovanie: cca 4 mm za deň, cca 10 mm za 7 dní -Zmrštenie pri sieťovaní: približne 3,5 % -Maximálne predĺženie: 20 % -Tvrdosť brehu A: 20 -EMICODE: EC 1 PLUS - veľmi nízke emisie
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 0.31 l
- Vhodné pre výrobcov
- Mapei
- Farba
- Strieborná
- EAN kód
- 8022452010163
- Výrobca
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 0.31 l
- Vhodné pre výrobcov
- Mapei
- Farba
- Strieborná
- EAN kód
- 8022452010163
- Výrobca
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Sanitárny Silikón Mapei Ac 110
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Caparol 438 Capacryl Haftprimer White 2,5 l
25,40 €/1l
63,49 €
Predajca: ARO

Sanitárny silikón MAPEI Mapesil 310 ml AC 134 hodvábna
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Sanitárny Silikón Mapei Ac 113
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Ceresit CM16 Flexibilná lepiaca malta 25 kg
0,71 €/1kg
17,80 €
Predajca: MasterBau

Sanitárny silikón MAPEI Mapesil 310 ml AC 130 jazmín
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Sanitárny Silikón Mapei Ac 132
39,65 €/1l
12,29 €
Predajca: HARKO

Škárovacia malta Flexfuge MAPEI Ultracolor Plus 5 kg univerzálna, 111 strieborná sivá
5,65 €/1l
28,27 €
Predajca: BrickBloom

Sanitárny silikón MAPEI Mapesil AC 310 ml 119 londýnska šedá
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Vysokotlakový čistič Vysokotlakový čistič K 7 WCM Car&Home BB
587,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Karcher

Rádiová meteostanica s farebným displejom a vonkajším senzorom Barometer Predpoveď počasia Rádiová meteostanica Rádiom riadené hodiny Retoo
40,29 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Obal na záhradnú lavicu 134x66x89cm Ochranný kryt odolný proti poveternostným vplyvom 2 miestna lavica na záhradný nábytok plachta
22,15 €/1m²
19,59 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Mapei Eporip Turbo 508g Rýchlo liata živica na uzatváranie trhlín poteru
45,98 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Plachta Hardy 20 m2 6 mikrónov
0,40 €/1m²
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Hydroizolačná súprava Tekutá fólia 12 kg Tesniaca páska 10mb Základný náter 2L Rohož 2mb Level+ SET42
29,94 €/1l
59,88 €
Predajca: Izosklep

STRAIT-FLEX TUFF-TAPE rohová páska na sadrokartónové dosky Vyrobené v USA 10 m
1,02 €/1m
18,59 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,17 €
Predajca: Metalplus

MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie spojov 174 tornádo 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTICLE MOLD
40,03 €/1l
12,41 €
Predajca: HARKO

Hydroizolačná súprava pásky B04-15mb, B05-4m, rohož-2m, rohy-3ks, manžety 3ks, LEVEL+ SETB2
28,39 €/1kg
42,58 €
Predajca: Izosklep

Robotický vysávač TU20UL na mokré a suché vysávanie, sací výkon 8000 Pa, robotický vysávač so sacou stanicou 4 l, 200 min, laserová detekcia prekážok s podporou AI
209,99 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Jollity Works diaľkovo ovládaný rallye kamión - Robustné RC vozidlo pre vzrušujúce preteky
29,99 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Einhell GE-LS 18 Li-Solo, Plast, Čierna, Červená, 355 mm, 2,8 cm, 800 g, 115 mm
77,44 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Bomann® Odsávací kryt 60 cm | odsávací kryt na recirkuláciu a odvod vzduchu | tichý | vrátane montážneho materiálu | 3 úrovne | odsávací kryt recirkulácia | DU 7607 G
133,80 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Spektrum A+++ do DPredajca: NetworkTechnologies

Soudafix P-300Sf Chemická Kotva 280Ml - Se Ev So 280
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Vyhladzovací prostriedok 500ml fľaša s rozprašovačom
13,20 €/1l
12,30 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,60 €
Predajca: MasterBau

Stĺpiková pätka 45,PSG 45/550,46x550x1,5 - balenie po 1 ks
4,72 €
Predajca: STREFA

Kábel odolný proti vlhkosti Napájací kábel Kábel s plášťom 50 m NYM-J 3x1,5 mm² Elektrický kábel
1,05 €/1m
52,45 €
Doprava zdarma
Predajca: MAS-Premium

Gardinia Home Decor 350, Biela, Kov, Plast, Nástenný, Kuchyne, 30 cm, 50 cm
11,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Maliarsky valček 48 mm x 25 cm x 8 mm Hardstar 13 Maxi Hardy 1K DuoPlus System. Poťah z kvalitného polyesteru, maliarsky valček, maliarsky valček, maliarsky valček.
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Náhradný maliarsky valček Cheetah 18 cm
10,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kufrík na náradie na kolieskach Kanwod, box na náradie s 1000 dielmi, box na náradie, sada náradia v kufríku na kolieskach
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farba je zhodná s farbou škárovacej hmoty
Rýchle dodanie, dobrá cena, prvotriedny silikón, farba je zhodná s farbou škárovacej hmoty
Hodnotenie z 29. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7 799,00 €
Predajca: Uniqstone
709,00 €/1kg

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
145,90 €
Predajca: bauschnell
5,84 €/1kg

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekčná pištoľ
620,00 €
Predajca: MasterBau
1 127,27 €/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontálna izolácia suchých stien v pivnici



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
615,00 €
Predajca: MasterBau
93,18 €/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 Injekčný krém na horizontálne izolácie 5 l, biela



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
399,00 €
Predajca: MasterBau
79,80 €/1l

PCI Pecilastic W Flexible Abdichtungsbahn 30m
482,95 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
471,95 €
Predajca: bauschnell
15,73 €/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + striekačka Tesnenie pivnice Horizontálna bariéra
325,00 €
Predajca: MasterBau
98,48 €/1l

SADA 6x550 ml Schomburg Aquafin i380 injekčný krém na horizontálne izolácie



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
305,00 €
Predajca: MasterBau
92,42 €/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
402,95 €
Predajca: bauschnell
13,43 €/1m

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
229,90 €
Predajca: bauschnell
9,20 €/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: MasterBau
4,34 €/1kg

sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
11,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg
1 598,67 €/1l

PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
179,90 €
Predajca: bauschnell
14,39 €/1kg

Ceresit CL 51 EXPRESS-1K tekutá hydroizolácia kupelne
94,00 €
Predajca: MasterBau
6,27 €/1kg

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
165,95 €
Predajca: bauschnell
33,19 €/1l

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
150,95 €
Predajca: bauschnell
6,29 €/1kg

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
157,95 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,95 €
Predajca: bauschnell
6,33 €/1kg

PCI Lastogum Abdichtung 25kg Grau



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,96 €
Predajca: bauschnell
5,68 €/1kg

Mapei Kerapoxy Easy Design 134 Hodvábna malta 3 kg
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg

Epoxidová spára KERAPOXY EASY 111 3KG
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg