5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Valmont LumiCream rozjasňující pleťový krém 50 ml3 171,40 €/1l
158,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
C-TETRA Serum 30 ml - antioxidačné sérum s vitamínom C1 651,67 €/1l
50,65 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

Calmwise serum 15 ml - aktívne obmedzuje začervenanie
3 662,00 €/1l
54,93 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: NutraBestBG

H&B Spevňujúci kolagénový krém 50ml
579,80 €/1l
39,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Yoskine Retinolox Intenzívny liftingový nočný krém 40+, 50 ml
479,80 €/1l
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

EXCELLAGE krém 50 ml
1 947,20 €/1l
97,36 €
Predajca: Parfumtoi

COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream hydratačný a upokojujúcí krém s ceramidmi 80 ml
0,21 €/1kg
16,99 €
Predajca: medpak_shop

Eisenberg Liftingové regeneračné sérum 30 ml
1 978,67 €/1l
59,36 €
Predajca: Glamperfeu

Eveline Cosmetics Intenzívny liftingový denný krém-koncentrát 60+, 50 ml
201,20 €/1l
10,06 €
Predajca: MANADA

Nacomi Olej rokitnikowy z pipetą, 50 ml
147 142,85 €/1kg
10,30 €
Predajca: Katomix

SKIN EMULSION regeneračný krém 50 ml
387,20 €/1l
19,36 €
Predajca: somnia24

Aknederm Creme intense 30 g
540,33 €/1kg
16,21 €
Predajca: AbisZ-Markt

INTENSIVE HYALURONCREME 50 ml
1 422,60 €/1l
71,13 €
Predajca: somnia24

Hyaluron - Hydratačný krém 30ml
774,33 €/1l
23,23 €
Predajca: taleoo

JUMISO Urea 5 Intenzívny hydratačný krém
261,88 €/1l
20,95 €
Predajca: Juui

Naexy Phyto Collagen Recovery Cream, 50 ml
199,86 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

By Wishtrend Maximalizujúci krém s vitamínom 75, 50 ml
541,00 €/1kg
27,05 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

RETISIL intenzívny krém 50ml
837,40 €/1l
41,87 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ultra‑pokročilá nočná starostlivosť s kombináciou retinyl retinoate a retinálu pre maximálne účinné omladenie s vysokou toleranciou. Viditeľne redukuje vrásky, zlepšuje pevnosť a zjednocuje tón pleti, pričom podporuje regeneráciu počas spánku. Bohatá, no príjemne sa vstrebávajúca textúra intenzívne hydratuje a posilňuje kožnú bariéru. Ideálne pre náročných používateľov, ktorí chcú ný anti‑age výsledok bez nadmerného podráždenia.
Výrazné zjemnenie vrások a vyhladenie textúry
Podpora pevnosti a pružnosti pleti
Intenzívna hydratácia a posilnenie bariéry
Pokročilé retinoidy s vysokou toleranciou
R-RETINOATE INTENSE je najlepší protivráskový a najsilnejší produkt, ktorý kedy britská značka Medik8 vytvorila. Obsiahnuté peptidy prestupujú do hlbších vrstiev kože, kam transportujú aktívne látky. Tie hlboko v pleti obnovujú textúru kože a viditeľne ju omladzujú. Účinok je silnejší a rýchlejší než u bežného vitamínu A. Viditeľné výsledky si všimnete už za štyri týždne. R-RETINOATE INTENSE dodáva pleti cez noc energiu, aby mohla ďalší deň bojovať proti známkam starnutia.
Nočná starostlivosť s dokonalým zložením
Najnovší nočný krém britskej značky Medik8 R-RETINOATE INTENSE ponúka revolučnú zmes prelomovej molekuly retinyl retinoate a kryštalicky stabilizovaného retinaldehydu pre dokonalé omladenie pleti cez noc. Ráno po prebudení sú jemné vrásky vyhladené a pleť žiari tak ako nikdy.
Výživa a omladenie pleti
Dve legendárne molekuly s preukázaným anti-aging účinkom v kašmírovo jemnom nočnom hydratačnom kréme R-RETINOATE INTENSE dopĺňajú pre posilnenie a rejuvenáciu pleti ceramidy a peptidy medi s Drone Technology, ktoré ešte viac posilňujú tvorbu kolagénu a elastínu. Povzbuďte svoje zmysly vôňou vanilky z Madagaskaru a arómou citrusov.
Chytrá hydratácia
Oproti tradičnému "bielemu" krému R-RETINOATE je novinka R-RETINOATE INTENSE vysoko hydratačný krém, a tým pádom vhodný aj pre suchšie alebo citlivé typy pleti. Hydratáciu zaistí okrem komplexu ceramidov a kyseliny hyalurónovej unikátna technológia Smart Hydration Reservoir. Smart Hydration Reservoir pleti poskytuje viacúrovňovú hydratáciu, ktorá sa prispôsobuje jej potrebám počas noci. Pokožka je počas noci hydratovaná, a ráno krásne vyživená, zjemnená a bez nepríjemného pnutia.
Synergia retinyl retinoate a retinaldehydu
Rozjasnenie pleti
Redukcia vrások a jemných liniek
Zjednotenie farebného tónu pleti
Vyhladená textúra pokožky
Redukcia hyperpigmentácie
Obnovuje, vyživuje a hydratuje
Vhodné aj pre citlivú pleť
Proti akné
Pôsobí antibakteriálne
Redukuje nedokonalosti pleti
Podporuje prečistenie pokožky
Kombinácia vitamínov s peptidmi
Nočný krém s obsahom jedinečného retinyl retinoátu, nedráždivého vitamínu A, ktorý podporuje obnovu kožných buniek a syntézu kolagénu. Poskytuje viditeľné výsledky už po 4 týždňoch. Pomáha chrániť pleť pred škodlivými voľnými radikálmi a podporuje zdravo vyzerajúcu a žiarivú pleť. aktívne látky: Retinyl retinoát - stimuluje syntézu kolagénu a podporuje regeneráciu kožných buniek, zapuzdrený retinaldehyd - derivát vitamínu A, ktorý pôsobí 11-krát rýchlejšie ako retinol, medený peptid s technológiou Drone - podporuje tvorbu kolagénu, komplex ceramidov - intenzívne regeneruje a vyživuje pleť.Vlastnosti:nočný krém,s patentovaným retinyl retinoátom,bojuje proti známkam starnutia pleti,redukuje jemné linky a vrásky,zanecháva celkovo omladený vzhľad,hydratuje, vyživuje a regeneruje pleť,zlepšuje štruktúru pleti,viditeľné výsledky po 4 týždňoch,vhodný pre všetky typy pleti,bez alkoholu a parabénovPoužitieVečer po vyčistení pleti rovnomerne vmasírujte na tvár, krk a dekolt.
Objavte kvalitnú kozmetiku pre vašu každodennú starostlivosť. Od produktov na starostlivosť o tvár a telo až po špecializované prípravky – náš sortiment spája účinné zloženia s kvalitnými ingredienciami, aby zvýraznil vašu prirodzenú krásu. Pre zdravú pleť, príjemný pocit a viditeľné výsledky – každý deň.
Medik8 r-Retinoate Intense 50ml
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aqua, Caprylyl/Capryl Triglyceride, Glycerín, Butylénglykol, Izododekán, Skvalán, Cetearyl Alcohol, Dimetikon, Cetearyl Olivát, Akryláty/Akryloyldimetyltaurát Kopolymér, Polymliečia Kyselina, Cyklodextrín, PPG-12 SMDI Kopolymér, Sorbitan Olivát, Oxid Titaničitý, Extrakt z Eclipta Prostrata, Fenetyl Alkohol, Extrakt z listov Melia Azadirachta, Fenoxyetanol, Cholesteryl Nonanoát, Hyalurónan sodný, Acetát tokoferylu, Olej zo semien Rubus Chamaemorus, Repkový olej, Xanthanová guma, Pentylénglykol, Retinal, Retinyl Retinoát, Kyselina citrónová, Alumínium, Izostearová kyselina, Lecitín, Polyglyceryl-3 Polyricinoleát, Polyhydroxystearová kyselina, Stearová kyselina, Ceramid AP, Olej zo semien Moringa Oleifera, Lauroyl Laktilát sodný, Extrakt z plodov Vanilla Planifolia, Ethylhexylglycerín, Kyselina linolová, Kyselina palmitová, Ceramid NP, Olej zo semien Daucus Carota Sativa, Disodná soľ EDTA, Fytosteroly, Extrakt z kvetov Lonicera Japonica, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Extrakt z kvetov Lonicera Caprifolium, Polyaspartát sodný, Fytosfingozín, Parfum*, Meďový Palmitoyl Heptapeptid-14, Heptapeptid-15 Palmitát, Ceramid EOP, Cholesterol, C12-16 Alkoholy, Caprylyl Glycol, Karbomér, Hydrogenovaný Lecitín, Glyceryl Caprylát, Kopolymér Kyseliny Mliečnej a Kyseliny Glykolovej, Polyvinyl Alkohol, Fenylpropanol, BHT, Limonén, Linalool, Citral
- Výrobca
- EAN kód
- 8186250247960818625024796
- Číslo od výrobcu
- 48358
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aqua, Caprylyl/Capryl Triglyceride, Glycerín, Butylénglykol, Izododekán, Skvalán, Cetearyl Alcohol, Dimetikon, Cetearyl Olivát, Akryláty/Akryloyldimetyltaurát Kopolymér, Polymliečia Kyselina, Cyklodextrín, PPG-12 SMDI Kopolymér, Sorbitan Olivát, Oxid Titaničitý, Extrakt z Eclipta Prostrata, Fenetyl Alkohol, Extrakt z listov Melia Azadirachta, Fenoxyetanol, Cholesteryl Nonanoát, Hyalurónan sodný, Acetát tokoferylu, Olej zo semien Rubus Chamaemorus, Repkový olej, Xanthanová guma, Pentylénglykol, Retinal, Retinyl Retinoát, Kyselina citrónová, Alumínium, Izostearová kyselina, Lecitín, Polyglyceryl-3 Polyricinoleát, Polyhydroxystearová kyselina, Stearová kyselina, Ceramid AP, Olej zo semien Moringa Oleifera, Lauroyl Laktilát sodný, Extrakt z plodov Vanilla Planifolia, Ethylhexylglycerín, Kyselina linolová, Kyselina palmitová, Ceramid NP, Olej zo semien Daucus Carota Sativa, Disodná soľ EDTA, Fytosteroly, Extrakt z kvetov Lonicera Japonica, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Extrakt z kvetov Lonicera Caprifolium, Polyaspartát sodný, Fytosfingozín, Parfum*, Meďový Palmitoyl Heptapeptid-14, Heptapeptid-15 Palmitát, Ceramid EOP, Cholesterol, C12-16 Alkoholy, Caprylyl Glycol, Karbomér, Hydrogenovaný Lecitín, Glyceryl Caprylát, Kopolymér Kyseliny Mliečnej a Kyseliny Glykolovej, Polyvinyl Alkohol, Fenylpropanol, BHT, Limonén, Linalool, Citral
- Výrobca
- EAN kód
- 8186250247960818625024796
- Číslo od výrobcu
- 48358
Hodí sa k tomu

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Crystal retinal 6 (30 ML) - Super silné nočné sérum proti vráskam s 0,06% retinaldehydu
3 785,00 €/1l
113,55 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

R‑retinoate day night 50 ml - Krém pre aktiváciu mladosti
4 389,00 €/1l
219,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Daily radiance vitamin C 50 ml - denný hydratačný krém s vitamínom C
1 451,00 €/1l
72,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

C-TETRA Luxe 30 ml - spomaľuje proces starnutia pleti, rozjasňuje a vyhladzuje vrásky
2 765,00 €/1l
82,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yorbay vianočný stromček Vianočný stromček so stojanom 120 cm, s umelým snehom
33,09 €/1kg
271,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Matrac 7-zónový pružinový matrac DIAMOND 140x200 23cm Obojstranný matrac
167,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

HYDR8 B5 30 ml - hydratačné sérum na pokožku
2 382,67 €/1l
71,48 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Súprava mop Profi + vedro Profi s integrovanými kolieskami
51,10 €
Predajca: velmontask

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Press glow 200 ml - exfoliačný tonik
46,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

C-TETRA Serum 30 ml - antioxidačné sérum s vitamínom C
1 651,67 €/1l
50,65 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Medik8 tekuté peptidy 30 ml
2 550,00 €/1l
76,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vysokoúčinná antioxidačná kúra SkinCeuticals C E Ferulic Triple
6 666,33 €/1l
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Šatníková skriňa DANIELLA 4 - šírka 200 cm, biela
377,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
902,40 €/1l
90,24 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Calmwise serum 15 ml - aktívne obmedzuje začervenanie
3 662,00 €/1l
54,93 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

ISDINCEUTICS intenzvne srum na sietnicu 50ml
76 330,00 €/1kg
76,33 €
Predajca: Parfumtoi

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

RevitaLash Advanced, Sérum na riasy, Ženy, 1 kusov, Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte,..., 2 ml
59 265,00 €/1l
118,53 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 108,80 €/1l
105,44 €
Predajca: Denpoli-Venda

ADVANCED DAY TOTAL PROTECT 50 ml - ochrana a hydratácia pleti na deň
1 646,80 €/1l
82,34 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: NutraBestBG

Vianočný stromček - španielska jedľa - elegantný a tradičný tvar - kovový stojan - 2,20 m
13,33 €/1kg
138,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - 57 G - hydratačný - olej zo sladkých mandlí - odstraňovač chĺpkov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
54,90 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

MARY KAY Denný krém CC Cream SPF 15 stredná ochrana s lsf 15 veľmi ľahký 29ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
33,88 €
Predajca: lithuaniashop
1 168,28 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Krém na tvár určený na cievnu pleť



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
18,90 €
Predajca: Exporgin
1 260,00 €/1l