4,3



Na základe 9 hodnotení
Philipp Plein No Limit$ Gold parfumovaná voda 90ml
44,72 €
496,89 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Emporio Armani Stronger with You Amber, parfémová voda, 100 ml1 111,00 €/1l
111,10 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Stronger With You Absolutely EDP 100ml875,80 €/1l
87,58 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Acqua of Gio Profondo EDP 100ml926,90 €/1l
92,69 €
Predajca: PerfumTraders

Philipp Plein No Limits Gold, parfémová voda, 50 ml
778,80 €/1l
38,94 €
Predajca: PerfumTraders

Philipp Plein No Limits Parfumovaná Voda, 50 ml
704,80 €/1l
35,24 €
Predajca: somnia24

Philipp Plein, No Limits, Eau De Parfum, For Men, 90 ml
541,11 €/1l
48,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philipp Plein The Skull 125 ml parfumovaná voda v spreji Pánsky parfumNEW
1 772,40 €/1l
221,55 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Philipp Plein Plein Fatale Rose Woda parfumovaná 50ml
716,00 €/1l
35,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philipp Plein, Plein Fatale, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
352,11 €/1l
31,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philipp Plein No Limits Platinum, toaletná voda, 50 ml
759,80 €/1l
37,99 €
Predajca: PerfumTraders

Philipp Plein, Plein Fatale, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
699,33 €/1l
20,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Xerjoff V Collection Soprano parfumovaná voda 100ml
1 814,20 €/1l
181,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

AVON rare gold parfumovaná voda
316,40 €/1l
15,82 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Versace Vanitas parfumovaná voda 100ml
2 990,00 €/1l
299,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

VERSET parfumovan voda pre muov Dylan 15ml
482,67 €/1l
7,95 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,24 €
Predajca: Pharmacygreek

VERSET Parfumovan voda Dmsky parfum Helena 15ml
475,33 €/1l
7,92 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,13 €
Predajca: Pharmacygreek
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Philipp Plein No Limits Gold Eau de Parfum Spray 90 ml – pánska toaletná voda – 90 ml
Philipp Plein No Limit$ Gold Eau de Parfum Spray je ná pánska vôňa, ktorá zosobňuje esenciu úspechu a extravagancie. Vďaka svojej teplému a žiarivému drevito-orientálnemu zloženiu vyžaruje sebavedomie a šarm. Túto vôňu vytvoril majster parfumér Alberto Morillas a zachytáva jas slnka a lesk zlata.
Vrchné tóny kombinujú bergamot, grapefruit a zázvor, srdcové tóny obsahujú elemi, pomarančový kvet a pelargóniu, zatiaľ čo základné tóny zahŕňajú ambrové drevo, benzoe a pačuli.
Detaily produktu
- Značka: Philipp Plein
- Produkt: Philipp Plein No Limits Gold Eau de Parfum Spray 90 ml
- Určené pre: pánov
- Objem: 90 ml
- Charakter vône: Teplá, drevitá, orientálna
- EAN: 7640365140855
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavé., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
- Vrchné tóny: benzoín, bergamot, elemi, geránium, grapefruit, pomarančový kvet, pačuli, zázvor
- Typ: parfumovaná voda
- Určenie: Účel použitia: pre mužov
- Objem: 90 ml
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom PHILIPP PLEIN No Limit$ Gold EDP 90 ml a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100% originálne produkty PHILIPP PLEIN!
- Typ vône: EDP
- Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú k dispozícii .
- Objem: 90 ml
- Názov parfému: No Limit$ Gold
- Pohlavie: Ženy
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
Zažite nú vôňu No Limits Gold, ktorá vám pomôže dosiahnuť nové. Je to vôňa plná noblesy a sofistikovanosti, ktorá vám dodá nezastaviteľnú energiu na splnenie všetkých vašich túžob.
Nóty vône:
Nóty hlavy: bergamot, zázvor, grapefruit
Nóty srdca: bergamot, zázvor, grapefruit
Nóty srdca: elemi, pelargónia, kvet pomarančovníka
Základná nóta: benzoín, jantárové drevo, pačuli
.
Pánska parfumovaná voda
[b]Vôňa:[/b] syntetická, sladká[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] grapefruit, zázvor, bergamot[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] kvet pomarančovníka, živica elemi, ružové geránium[br][br][b]Základné tóny:[/b] pačuli, ambrové drevo, benzoín[br][br][br]S parfumovanou vodou Philipp Plein No Limits Gold získajú muži vstupenku do klubu víťazov. Všetko, čoho sa dotknete, sa zmení na zlato.
- Rozmery
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Hmotnosť
- 0.354 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Zložky
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 7640365140855
- Číslo od výrobcu
- PP200076
- Rozmery
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Hmotnosť
- 0.354 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Zložky
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 7640365140855
- Číslo od výrobcu
- PP200076
Hodí sa k tomu

Philipp Plein No Limit$ Super Fre$h EDT 50 ml M
472,20 €/1l
23,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philipp Plein, No Limit$ Super Fre$h, Eau De Toilette, For Men, 90 ml
347,89 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL..., 1 kusov
337,90 €/1l
33,79 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
536,88 €/1l
42,95 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Philipp Plein, No Limits, Eau De Parfum, For Men, 90 ml
541,11 €/1l
48,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philipp Plein No Limits Gold, parfémová voda, 50 ml
778,80 €/1l
38,94 €
Predajca: PerfumTraders

Philipp Plein No Limits Platinum, toaletná voda, 90 ml
496,56 €/1l
44,69 €
Predajca: PerfumTraders

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
293,50 €/1l
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas Kobra parfémovaná voda pre mužov 100 ml
344,60 €/1l
36,01 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,46 €
Predajca: Glamperfeu

Bottega Veneta Illusione Bois Nu For Him Woda toaletowa, 50 ml
1 050,40 €/1l
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Army - Black Steel EDT 100ml
343,00 €/1l
34,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 14 Pro Max 17 cm (6,7") Double SIM iOS 16 5G 128; zlatý
1 137,20 €
-102,21 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 034,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
354,20 €/1l
35,42 €
Predajca: Sykz

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
601,40 €/1l
60,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
1 499,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
936,53 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%22% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
22%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%11% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
11%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé. !!!
Tovar top !!! Super rýchlo bez akýchkoľvek problémov !!! Vďaka znova a znova !!!!
Hodnotenie z 26. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku, kedykoľvek znova
Veľmi príjemná vôňa
Hodnotenie z 21. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krátke potešenia
Sklamaný...preletí príliš rýchlo
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l