4,8



Na základe 31 hodnotení
LARS360 Stolný krb Stolný krb s dekoratívnymi kameňmi Bioetanolový krb Sklenený krb Dekoratívny krb Balkón pre balkón Deco Garden Deco, typ D
26,99 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Stolné krby a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Stolový krb Firell® VERVE z masívneho betónu – krb na bioetanol pre interiér aj exteriér – mimoriadne dlhá doba horenia – stolový krb na etanol pre interiér aj exteriér59,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Endusor

Ďalšie informácie o reklame
Firell Stolový biokrb – Betónový biokrb na bioetanol – Pre interiér aj exteriér – Extra dlhá doba horenia – Patentovaný vírivý plameň79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Endusor

Ďalšie informácie o reklame
Firell® stolný krb CURL-II z kovu – bioetanolový krb pre vnútorné aj vonkajšie použitie – extra dlhá doba horenia – stolný oheň s patentovaným víriacim plameňom44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Endusor

Ďalšie informácie o reklame
Krb na bioetanol HOMCOM, krb na bioetanol s výkonom 7000 BTU, kachle na etanol s objemom 1,2 l, oceľ160,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

UISEBRT Stolový krb na etanol z nehrdzavejúcej ocele Stolový krb na bioetanol Stolový krb Deco Fire Fire Glass Fire na vnútorné a vonkajšie použitie vrátane hasiaceho prístroja Obdĺžnikový typ C
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Biopalivový stolový krb, stolný oheň s dekoratívnymi kameňmi
15,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

ACXIN Bioetanolový stolový krb z nehrdzavejúcej ocele s dekoratívnymi kameňmiBezpečný a teplý, stolový krb do obývačky na balkón Bezdymový krb a krb bez zápachu
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Jago® Stolný krb - nerezová oceľ,etanol, na vnútorné a vonkajšie použitie, vrátane hasiaceho prístroja, čierny - krb, sklenený krb, sklenený oheň, stolný oheň, stolný dekoratívny oheň
49,19 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,35 €
Predajca: Kokiska

ACXIN Bioetanolový stolový krb z nehrdzavejúcej ocele s dekoratívnymi kameňmiBezpečný a teplý, stolový krbový oheň do obývačky na balkón Bez dymu a zápachu, krb, sklenený krb, sklenený oheň, stolový oheň, stolový dekoratívny oheň
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

YARDIN Stolové krby Bioetanol z nehrdzavejúcej ocele, stolový krb do obývačky na balkón Bezpečný a teplý, bez dymu a zápachu, krb, sklenený krb, sklenený oheň, stolový oheň, stolový dekoračný oheň
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Kaminer 26318rám 45 x 29 x 20,5 cm, čierny
36,90 €
Predajca: EmptCZ

Stolný krb Zelsius pre interiér a exteriér | Čierna | Ø 16,5 x 27 cm | Etanol
19,95 €
Predajca: CS-Trading

Jago® Stolný krb - nerezová oceľ,etanol, na vnútorné aj vonkajšie použitie, vrátane hasiaceho prístroja, antracitovo sivý - krb, stolný krb, dekoratívny stolný krb, dekoratívny otvorený oheň
46,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,19 €
Predajca: Kokiska

Firell® Sada spaľovacej komory pre krby na etanol – 3-dielna sada horáka pre stolové krby
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Endusor

Bioetanolový stolový krb čierny Voľne stojaci krb na vnútorné a vonkajšie použitie
27,00 €
Predajca: TanningParadise

voľne stojaci bioetanolový krb tango3 biely
145,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Kratki

Stolný krb Bettizia, bioetanolový dekoratívny krb, interiérový krb, okrúhly stolný krb s dekoratívnymi kameňmi
42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Moritz etanolový krb stolový krb I 51 x 20 x 17 cm I stolový krbový trojuholník I 500 ml nerezová plechovka Ietanolový krb Ietanolový sporák vnútorný vonkajší I vnútorný vonkajší Ietanolový horák I horák hrniec
101,99 €
Predajca: MC-Sell-GmbH

Flame BOX 1200 mm voľne stojaci etanolový krb so sklom.etanolový krb na umiestnenie na stôl, podlahu alebo do krbu na drevo
399,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Nice-House
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Stolný krbetanolový krb čierny bez dymu vnútorný a vonkajší!
Stolový krb na bioetanol vnesie do vášho domova príjemnú a útulnú atmosféru s množstvom dizajnu a charakteru!
Vneste do svojho obytného priestoru nádhernú atmosféru pomocou tohto tvarovaného stolového krbu a vychutnajte si fascinujúci pohľad na plápolajúce plamene. Vychutnajte si atmosférický pohľad na skutočný krb moderným a štýlovým spôsobom.
Najdôležitejšie prvky: - krbové kachle, ktoré sa dajú použiť na vykurovanie, sú vyrobené z kvalitného dreva, ktoré sa dá použiť na vykurovanie:
️【Čistý a šetrný k životnému prostrediu】Palivo je bezdymové, bez zápachu, spaľuje čistý bioetanol (nie je súčasťou dodávky). nemá takmer žiadne zvyšky a neprodukuje paru, zápach, dym, sadze ani popol
【Mnohostranné využitie】Stolný krb možno používať v interiéri aj exteriéri na jar, v lete, na jeseň a v zime alebo na terase, balkóne, lodžii, v záhrade, v letnom dome, v párty dome atď. na zabezpečenie tepla a pohodlia pre rodiny a oslavy a vytvorenie romantickej atmosféry
⭕【Vysokokvalitný materiál】Stolný krb je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a skla odolného voči vysokým teplotám, vďaka čomu je jedálenský krb krásny a bezpečný.
【Bezpečné a jednoduché používanie】Stolný krb nepotrebuje elektrinu, plyn ani komín. Môže používať jednoduché bioetanolové palivo, ktoré je a vhodné na kúpu.
【Klasický a elegantný dizajn】Stolný krb je navrhnutý s moderným čiernym kovom. Za priehľadnou a odnímateľnou sklenenou rúrou odolnou voči vysokým teplotám môžete sledovať tanec plameňa v rozsahu 360°, čo je moderné a zaujímavé.
Technické údaje:
Rozmery: D 24,5 cm * Š 20,5 cm * V 28,7 cm
Doba horenia: 45-60 minút (pri plnej nádrži)
Použitie: vhodné na použitie v interiéri a exteriéri
Palivo: bioetanol
Materiál: Obal krbu z ocele, horák z nehrdzavejúcej ocele, tvrdené bezpečnostné sklo
Rozsah dodávky:
dodávka: 1 x podstavec z nehrdzavejúcej ocele
1 x valec z tvrdeného skla
Dekoračné kamienky / dekoračné kamene biele
1 x kovová hasiaca pečiatka
Horák z nehrdzavejúcej ocele na bioetanol, vrátane vláknitej vložky
- Šírka
- 24.5 cm
- Dĺžka
- 24.5 cm
- EAN kód
- 0762418758347762418758347
- Výrobca
- LARS360
- Šírka
- 24.5 cm
- Dĺžka
- 24.5 cm
- EAN kód
- 0762418758347762418758347
- Výrobca
- LARS360
Hodí sa k tomu

Bioetanol bez zápachu 96,6 % 5 l pre krby Universal bez dymu a sadzí GiDeli
4,00 €/1l
22,56 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

UISEBRT Stolový krb na etanol z nehrdzavejúcej ocele Stolový krb na bioetanol Stolový krb Deco Fire Fire Glass Fire na vnútorné a vonkajšie použitie vrátane hasiaceho prístroja Obdĺžnikový typ C
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Biopalivový stolový krb, stolný oheň s dekoratívnymi kameňmi
15,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Bioetanol 96,6 % 5L |alkohol s vôňou vanilky 96,6 % 5L | Bioetanol do krbu, stolný krb, krb na bioetanol | Bioetanol s vôňou vanilky | Čisté spaľovanie, bez dymu, živý a stabilný plameň
4,84 €/1l
29,99 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,18 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

2 x keramická špongia 300x100x15 mm Spaľovacia komora etanolového krbu Keramická vlna
7,18 €
Predajca: MC-Sell-GmbH

5L Bioetanol 96,6% |alkohol 96,6% | Bioetanol pre krb, stolný krb, krb na bioetanol | Bioetanol bez zápachu | Čisté spaľovanie, bez dymu, živý a stabilný plameň
4,37 €/1l
28,89 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,87 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

LED solárne osvetlenie so senzorom Solárna lampa Solárne svetlo s detektorom pohybu Solárny reflektor Reflektor so senzorom pohybu IP65 108 LED Retoo
12,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Yorbay vianočný stromček Vianočný stromček so stojanom 120 cm, s umelým snehom
32,15 €/1kg
263,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

YARDIN Stolové krby Bioetanol z nehrdzavejúcej ocele, stolový krb do obývačky na balkón Bezpečný a teplý, bez dymu a zápachu, krb, sklenený krb, sklenený oheň, stolový oheň, stolový dekoračný oheň
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

SCHÜTTE MDF WC sedadlo SPIRIT ANTHRAZIT, WC sedadlo s mäkkým zatváraním a dreveným jadrom, WC sedadlo, WC sedadlo
91,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Zvuková skrinka Birdsong - 12 cm / biela - Zvuková skrinka Birdsong s detektorom pohybu s citlivosťou 2 metre
17,06 €
Predajca: Special-trends

ACXIN Bioetanolový stolový krb z nehrdzavejúcej ocele s dekoratívnymi kameňmiBezpečný a teplý, stolový krb do obývačky na balkón Bezdymový krb a krb bez zápachu
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Varta 06032, Batéria na jedno použitie, CR2032, Lítium, 3 V, 5 kusov, 230 mAh
4,48 €
Predajca: CORWELL

Držiak toaletného papiera čierny bez vŕtania, držiak toaletného papiera z nehrdzavejúcej ocele, pre kúpeľňu, WC
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Elektrický, Stolný, Hra Grid, Čierna
129,98 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Makita DMR116 Baustellenradio, Pracovisko, Digitálny, AM, FM, 87,5 - 108 MHz, 522 - 1710 kHz, Auto scan
152,79 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DINOTECH

Wiltec sprchová batéria so štvorcovou dažďovou sprchou Sprchový systém vrátane ručnej sprchy Kompletná sada na montáž na stenu
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Teleskopická tyč Intirilife v striebornej farbe 55 - 85 cm- Výsuvná tyč, nerezová oceľ, nastaviteľná, protišmyková, univerzálna bez vŕtania a skrutkovania- Svorka na tyč na sprchové záclony Tyč na záclony
39,99 €/1m
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Cadorabo

Mini tlačiareň Foto tlačiareň pre smartfón Bluetooth Okamžitá termálna tlačiareň s 11 termálnymi papiermi Kompatibilné s iOS Android
43,39 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Makita Adventskalender 24 Türchen
99,26 €
Predajca: RA-Trading

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Trieda 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazom, Teplovzdorné, Vode odolné, Odolné proti röntgenu, Čierna
16,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SoBuy nočný stolík úzky, nočný stolík s 1 zásuvkou a 2 policami, moderný nočný stolík, úložná skrinka Nočný stolík Š39xH39xV65 cm FBT49-W
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Parný hrniec Karl Hausmann 2,4 l parný hrniec 18 cm manty cooker parný hrniec na varenie zeleniny/zemiakov
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Hoover NDE H9A2TSBEXS-S Tepelná sušička 9 kg hOn-App Auto Care AquaVision
719,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

LCD e-bikes MTB 26 palcový elektrický moutian bike, elektrický bicykel, e-bike, 36 V/13 Ah, lítiová batéria, 250 W, dojazd 55-100 km čierna
719,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Hladký šifón, voálová tkanina, biela, 50 x 150 cm
3,32 €/1m²
2,49 €
Predajca: OrientFashion

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
63,28 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,48 €
Predajca: Blumen-Senf
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásne
Veľmi sa mi to páči, horí s náplňou cca, 1. Je veľmi teplý rýchlo ohrieva miestnosť
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku!
Som úplne spokojný. Poměr ceny a kvality je bezchybný. Tovar dorazil rýchlejšie, ako bolo avizované!
Hodnotenie z 26. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stolový krb
Skvelý stolový krb. Je ešte väčší, ako sa očakávalo. Som veľmi spokojný. Ďakujem !
Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega vysoká kvalita !!!
Naozaj super kvalita by mohla ľahko držať krok s produktmi za 100 €.
Hodnotenie z 20. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý vzhľad
Stolný krb pôsobí kvalitným dojmom, za danú cenu je skvelý.
Hodnotenie z 22. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre urobené
Lacné, ale za sumu, ktorú som zaplatil dobre vyrobené a robí dobrý dojem
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekný produkt
Som veľmi spokojný dobrá kvalita
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tovar bol v poriadku, rýchle dodanie, rád znova
Tovar je v poriadku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Firell® stolný krb CURL-II z kovu – bioetanolový krb pre vnútorné aj vonkajšie použitie – extra dlhá doba horenia – stolný oheň s patentovaným víriacim plameňom



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(46)Počet hodnotení: 46
44,95 €
Predajca: Endusor

Firell stolový biokrb VERVE z čierneho betónu – biokrb na bioetanol pre interiér aj exteriér – extra dlhá doba horenia



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(21)Počet hodnotení: 21
59,95 €
Predajca: Endusor

Firell Stolový biokrb – Betónový biokrb na bioetanol – Pre interiér aj exteriér – Extra dlhá doba horenia – Patentovaný vírivý plameň



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(35)Počet hodnotení: 35
79,99 €
Predajca: Endusor

Stolový krb Firell® VERVE z masívneho betónu – krb na bioetanol pre interiér aj exteriér – mimoriadne dlhá doba horenia – stolový krb na etanol pre interiér aj exteriér



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(21)Počet hodnotení: 21
59,95 €
Predajca: Endusor

Stolný krb Firell CURL Black z čierneho betónu - Bioetanolový krb do interiéru a exteriéru - Extra dlhá doba horenia - Stolný krb s patentovaným vírivým plameňom



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(35)Počet hodnotení: 35
79,99 €
Predajca: Endusor

Krb na bioetanol, čierny – voľne stojaci stolový krb bez komína – krbový oheň do obývacej izby a na terasu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
275,90 €
Predajca: SuperMerchant

HOMCOM Krb na etanol Horák na bioetanol 1,5 l, doba horenia 3 hodiny, biela + čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
270,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Krb na bioetanol HOMCOM, krb na bioetanol s výkonom 7000 BTU, kachle na etanol s objemom 1,2 l, oceľ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
160,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Klarstein Vnútorný stolový krb, prenosný bioetanolový stolový krb, bioetanolový krb s dobou horenia 4-6 hodín, 2,2 kW, vnútorný stolový krb na etanol, bez zápachu a dymu, 45 x 32 x 15 cm



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
98,89 €
Predajca: Klarstein

Bioetanol 96,6 %, 15 litrov, s vôňou lesa, určený do krbov
121,95 €
Predajca: FLBcommerce

Biopalivový stolový krb, stolný oheň s dekoratívnymi kameňmi



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(37)Počet hodnotení: 37
15,59 €
Predajca: Mormark

Bezpečná ohniská bez dymu, ohniská na drevo, grily, vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, prenosné, vhodné na vonkajšie použitie. Farba: strieborná
150,62 €
-4,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
146,30 €
Predajca: AlihPets

Aróma difuzer Fireplace hnedý
23,90 €
Predajca: CABshop

Aróma difuzer Fireplace biely
23,90 €
Predajca: CABshop

Stolný krb Relaxdays bez dymu, nerezová oceľ, VxHxØ 23,5 x 16,5 cm, bezdymový stolný krb, taška na prenášanie, kempovanie, čierna
64,99 €
Predajca: Relaxdays

Kaminer 26318rám 45 x 29 x 20,5 cm, čierny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
36,90 €
Predajca: EmptCZ

Bioetanol 96,6 %, 5 litrov, s vôňou kokosu
59,95 €
Predajca: FLBcommerce

Firell® Sada spaľovacej komory pre krby na etanol – 3-dielna sada horáka pre stolové krby



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
29,95 €
Predajca: Endusor
![Obrázok produktu pre Sklo Firell® pre stolný krb Verve – tepelne odolný sklenený valec [12 x 15 cm] pre etanolové krby – kompatibilný so stolným krbom Firell VERVE a pre vlastnú montáž](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/71b2f5edae69f82f13e41c34abff115f.webp)
Sklo Firell® pre stolný krb Verve – tepelne odolný sklenený valec [12 x 15 cm] pre etanolové krby – kompatibilný so stolným krbom Firell VERVE a pre vlastnú montáž



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,90 €
Predajca: Endusor

Sklo Firell® pre stolný krb CURL – tepelne odolné sklenené tabule (2 ks) pre stolné krby – kompatibilné so stolnými krbmi Curl a Curl-II, tvrdené, ohnivzdorné



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,90 €
Predajca: Endusor