4,6



Na základe 114 hodnotení
Lattafa Hayaati Al Maleky, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Nutmeg, Pink Pepper, Bergamot and Ginger, Cedar, Woody Notes, Labdanum and Incense, Musk, Amber and Ambergris
21,27 €
212,70 € / 1l
Doprava zdarma
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
12 kusov Qaed Al Fursan Black 90 ml - Lattafa Perfumes1 590,00 €/1l
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Gypsy Water, Unisex, 50 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Borievky, Citrón, Korenie, Incense, Orris, Jantár, Santalové drevo, Vanilka3 111,80 €/1l
155,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Oud Immortel, Unisex, 50 ml, Tekutý parfém, Kardamon, Incense, Sprej, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), limonene, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl...3 272,40 €/1l
163,62 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
159,00 €/1l
15,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Lail Maleki Moroccon Blue parfémovaná voda unisex 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Asdaaf Ameer Al Arab Imperium parfémovaná voda pro muže 100 ml
172,40 €/1l
17,24 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Dark Door Sport Edp 100ml
276,40 €/1l
27,64 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Al Nashama Caprice EDP 100ml
268,00 €/1l
26,80 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
549,33 €/1l
41,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rue Broca - Luminous Pour Homme EDP 100ml
208,70 €/1l
20,87 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lattafa Hayaati Al Maleky EDP sprej 100 ml – 100 ml
Lattafa Hayaati Al Maleky je orientálna, korenistá vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2022 a je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Vyniká harmonickou kombináciou korenistých a drevitých tónov, ktoré jej dodávajú teplý a príjemný dojem.
Vrchné tóny pozostávajú z muškátového orieška, ružového korenia, bergamotu a zázvoru. V srdci sa spájajú cédrové drevo, drevité tóny, labdanum a kadidlo. Základné tóny tvoria pižmo, ambra a ambra gris.
Vôňa Hayaati Al Maleky je popisovaná ako korenistá a drevitá, s teplým a zmyselným základom. Je vhodná na každodenné používanie, ako aj na špeciálne príležitosti a zanecháva trvalý dojem.
Detaily produktu
- Značka: Lattafa
- Produkt: Lattafa Hayaati Al Maleky EDP sprej 100 ml
- Objem: 100 ml
- EAN: 6291108734056
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Model:
- Tekutý parfém
- Plný popis hlavnej vône:
- Nutmeg, Pink Pepper, Bergamot and Ginger
- Plný popis srdca vône:
- Cedar, Woody Notes, Labdanum and Incense
- Plný popis základu vône:
- Musk, Amber and Ambergris
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Vydajte sa na úžasnú cestu s parfumovanou vodou Hayaati Al Maleky! Táto podmanivá orientálno-korenistá vôňa vás pozýva objaviť svet nadčasovej elegancie a šarmu.
UNISEX parfumovaná voda
ružové korenie, muškátový oriešok, bergamot, zázvor
céder, drevité tóny, labdanum
pižmo, jantár, ambra
Lattafa Perfumes - Hayaati Al Maleky EDP 100ml Standard package. Unisex.
Parfémovaná voda od značky Lattafa bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Lattafa Hayaati Al Maleky Woda perfumowana, 100 ml
Parfém Lattafa Hayaati Al Maleky je unisex vôňa z orientálnej rodiny. Korenistú vodu tvoria aromatické tóny sviežeho grapefruitu, pižma a nádych čerstvého korenia a pikantného grapefruitu. Srdcová nóta je zahalená silným cédrovým drevom, ktoré dopĺňa froté kadidlo a vôňa labdanum. Vôňa je dlhotrvajúcou, opojnou zmesou santalového dreva, ambry a ambry. Vyskúšajte Hayaati Al Maleka, ktorá ponúka všestrannú a jedinečnú vôňu. VůnÄ' Lattafa Hayaati Al Maleky bola uvedená na trh v roku 2022.
LATTAFA HAYAATI AL MALEKY 3.4 PARFUMOVANÁ VODA V SPREJI
- Rozmery
- 500
- Model
- Hayaati Al Maleky
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Lattafa Hayaati Al Maleky Woda perfumowana, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6291108734056
- Číslo od výrobcu
- KING
- Rozmery
- 500
- Model
- Hayaati Al Maleky
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Lattafa Hayaati Al Maleky Woda perfumowana, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6291108734056
- Číslo od výrobcu
- KING
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Hayaati, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
159,00 €/1l
15,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad Elixir parfémovaná voda pre mužov 100 ml
266,00 €/1l
26,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
273,67 €/1l
16,42 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
549,33 €/1l
41,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad Zanzibar, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, čierne korenie, Levanduľa, Kosatec, Morská soľ
228,10 €/1l
22,81 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
130,20 €/1l
13,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,60 €/1l
17,56 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa The Kingdom, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Mäta, Šalvia, Oranžový kvet, Tabak, Vanilka
268,00 €/1l
26,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Habik for Men, Ženy, 100 ml
227,20 €/1l
22,72 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ana Abiyedh Leather Woda perfumowana, 60 ml
499,17 €/1l
29,95 €
Predajca: Ramadan24_de

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
161,00 €/1l
16,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
159,70 €/1l
16,35 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
78% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
78%12% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
12%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektná pánska vôňa na leto - skvelý darček!
Tento parfém som kúpil ako darček a som z neho úplne nadšený. Je to veľmi príjemná, svieža a moderná pánska vôňa, ktorá ideálne pristane pre mužov. Doručenie bolo rýchle a bezproblémové. Nádherná, nevtieravá vôňa s veľkou sviežosťou - absolútne odporúčam ako darček na leto!
Hodnotenie z 29. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Silný a dlhotrvajúci parfum
Veľmi silný a dlhotrvajúci parfum. S kvalitou som veľmi spokojná. Vôňa vydrží mnoho hodín a veľmi sa mi páči. Jednoznačne odporúčam.
Hodnotenie z 21. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší parfum, ktorý som si kúpila tento mesiac
Veľmi dobrá, dlhotrvajúca vôňa. Je veľmi podobná Paco Ravanbe Phantom. Celkovo krásne vonia a má dobrý pomer ceny a kvality.
Hodnotenie z 13. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ich habe dieses Parfüm für meinen Freund gekauft – und es war ein absoluter Volltreffer!
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kúpiť kúpiť kúpiť kúpiť
Veľmi pekná vôňa, môžem len odporučiť
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Kvalita a trvanlivosť je skvelá za cenu
Hodnotenie z 23. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemné
Môžem to odporučiť
Hodnotenie z 6. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre vonia
Kúpil by som znova
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l