5,0



Na základe 4 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Round Lab - Hydratačný krém s brezovou šťavou 80ml
18,49 €
231,13 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
7h 06m 09s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Nenechajte si ujsť!
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Round Lab 1025 Dokdo Cream s ceramidmi 80 ml0,27 €/1kg
21,48 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Pyunkang Yul Nutrition Cream 100 ml - Výživný krém302,20 €/1l
30,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Strivectin Protivráskový krém proti vráskam Hydratačný bariérový krém 50 ml1 292,80 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Round Lab Výživný krém zo sójových bôbov
234,88 €/1l
18,79 €
Predajca: medpak_shop

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

Round Lab Upokojujúci krém z pŕhľavy
268,75 €/1l
21,50 €
Predajca: medpak_shop

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Mixsoon Centella Asiatica Essence 100 ml
219,50 €/1l
22,51 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,95 €
Predajca: Juui

Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cream 100 ml
0,18 €/1l
17,95 €
Predajca: Juui

Embryolisse Moisturizing Multi-Function 30 ml
322,00 €/1l
9,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,66 €
Predajca: MANADA

Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream hydratačný a regeneračný krém na pleť50 ml
228,00 €/1l
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Round Lab - 1025 Dokdo Cream - Ceramidový krém na tvár 80 ml
0,21 €/1kg
24,64 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,06 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Purito Seoul Oat In Calming Gel Cream 100 ml
0,14 €/1l
15,87 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,27 €
Predajca: MANADA

iUnik Centella Calming Gel Cream ľahký gélový krém na upokojenie pleti 60 ml
231,83 €/1l
13,91 €
Predajca: BYSARAH

Murad Ľahký hydratačný vodný gélový krém, 50 ml
1 119,60 €/1l
55,98 €
Predajca: MANADA

Dermalogica, Stabilizing, Repairing, Cream, For Face, 50 ml
308,08 €/1kg
154,04 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jemný krém na tvár, ktorý poskytuje dostatočnú hydratáciu a posilňuje kožnú bariéru. Brezová šťava obsiahnutá v kréme vyživuje, hydratuje a chráni pokožku pred vysúšaním, zatiaľ čo jojobové estery pomáhajú udržiavať hladinu vlhkosti v pokožke.
Použitie: Ako posledný krok v rutinnej starostlivosti o pleť naneste primerané množstvo na pokožku a jemne rozotrite.
Ľahký, rýchlo sa vstrebávajúci krém, ktorý obsahuje 70 % brezovej šťavy na intenzívnu hydratáciu a upokojenie pokožky. Pomáha posilňovať kožnú bariéru a uzamyká vlhkosť bez pocitu mastnoty. Zanecháva pokožku jemnú, pružnú a chránenú pred vysušením počas celého dňa.
Ľahký hydratačný krém, ktorý intenzívne hydratuje pokožku a podporuje jej prirodzenú ochrannú bariéru. Rýchlo sa vstrebáva, nezaťažuje ju a je ideálny na každodennú starostlivosť, dokonca aj pod mejkap. Vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej. Výhody pre pleť Intenzívne hydratuje a zabraňuje strate vlhkosti Posilňuje hydrolipidovú bariéru pokožky Upokojuje pokožku a diskomfort Zlepšuje elasticitu a hladkosť Zanecháva pokožku sviežu, jemnú a žiarivú Neupcháva póry a je vhodný pre zmiešanú a mastnú pleť Ideálny na vrstvenie bežnej starostlivosti o pleť Návod na použitie Naneste veľké množstvo krému na tvár ako posledný krok vašej bežnej starostlivosti o pleť. Jemne rozotrite a vklepávajte, kým sa úplne nevstrebe. Používajte ráno a večer.
Základom receptúry je šťava Betula Platyphylla Japonica (breza), ktorá sa môže pochváliť koncentráciou 10 000 ppm. Táto účinná zložka má výnimočné protizápalové vlastnosti a vďaka svojmu bohatému zloženiu 17 aminokyselín, minerálov, antioxidantov a vitamínov poskytuje dávku výživy, po ktorej tvoja pleť túži. Vďaka zmesi aminokyselín, minerálov a vitamínov získaných z brezovej miazgy tvorí krém ochranný štít bohatý na vlhkosť a chráni pokožku pred vysušením a stratou vlhkosti. Pre extra zvýšenie hydratácie a posilnenie prirodzenej bariéry pokožky sú do receptúry pridané Estery Jojoby, ktoré uzamykajú vlhkosť a zanechávajú pokožku pružnú a revitalizovanú. Poslednou kľúčovou zložkou je Panthenol, ktorý zvyšuje úroveň hydratácie a zabezpečí, že tvoja pokožka zostane vyživená a revitalizovaná po celý deň. Použitie: Nanes primerané množstvo krému na vyčistenú (a tonizovanú) pleť. Vmasíruj do pokožky, kým sa úplne nevstrebe.
Objavte osviežujúcu silu hydratačného krému na tvár Round Lab Birch Juice. Tento ný krém poskytuje intenzívnu hydratáciu a využíva revitalizačné vlastnosti brezovej vody, aby vaša pleť bola žiarivá a zdravá. Vďaka ľahkej, rýchlo sa vstrebávajúcej textúre zanechá vašu pleť zamatovo hebkú po celý deň bez pocitu mastnoty. Je ideálny pre všetky typy pleti, podporuje prirodzenú kožnú bariéru a chráni ju pred vplyvmi životného prostredia. Rozmaznávajte svoju pleť touto vysokokvalitnou starostlivosťou o tvár, ktorá hydratuje a zároveň vyživuje - je ideálna pre vašu každodennú kozmetickú rutinu. Obsah: 80 ml.
Round Lab Hydratačný krém s brezovou šťavou
Hydratačný krém s brezovou šťavou od spoločnosti Round Lab obsahuje upokojujúcu šťavu zo striebornej brezy z pohoria Taebaek. Niet komplikovaného zloženia. 48 uur hydratatie.
- Model
- Birch Juice
- Hmotnosť
- 166 g
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Water (Aqua), Glycerin, Isononyl Isononanoate, Isododecane, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Polydecene, Betula Platyphylla Japonica Juice, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Jojoba Esters, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Ethylhexylglycerin, Agar, Acacia Senegal Gum, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract, Lupinus Albus Seed Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Panthenol, Melia Azadirachta Leaf Extract, Glyceryl Glucoside, Melia Azadirachta Flower Extract, Glyceryl Caprylate, Coccinia Indica Fruit Extract, Aloe Barbadensis Flower Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Butylene Glycol, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Ascorbic Acid.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8809738600221
- Číslo od výrobcu
- RL0014
- Model
- Birch Juice
- Hmotnosť
- 166 g
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Water (Aqua), Glycerin, Isononyl Isononanoate, Isododecane, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Polydecene, Betula Platyphylla Japonica Juice, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Jojoba Esters, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Ethylhexylglycerin, Agar, Acacia Senegal Gum, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract, Lupinus Albus Seed Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Panthenol, Melia Azadirachta Leaf Extract, Glyceryl Glucoside, Melia Azadirachta Flower Extract, Glyceryl Caprylate, Coccinia Indica Fruit Extract, Aloe Barbadensis Flower Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Butylene Glycol, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Ascorbic Acid.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8809738600221
- Číslo od výrobcu
- RL0014
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Skin1004 Madagaskarské esenciálne tonikum Probio-Cica
14,11 €
Predajca: Pharmacygreek

Okrúhly Lab Brezová šťava Hydratačný krém na opaľovanie SPF50+ PA++++ 50 ml
0,38 €/1kg
18,83 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Round Lab 1025 Dokdo penové čistiace mlieko 150 ml
10,31 €
Predajca: LaRoseCare

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream intenzívny hydratačný krém na upokojenie pleti 50 ml
0,40 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Okrúhly čistiaci prípravok Lab Birch Juice Moisturizing Cleanser
10,79 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Okrúhla laboratórium Brezová šťava Hydratačné tonikum
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Okrúhle sérum Lab Birch Juice Moisturizing Serum
312,20 €/1l
15,61 €
Predajca: LaRoseCare

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Round Lab 1025 Dokdo Cream s ceramidmi 80 ml
0,27 €/1kg
21,48 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Round Lab 1025 DOKDO TONER 100ml - Vyhladzujúce tonikum na tvár
9,69 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Napeňovač mlieka PowerLix, elektrický napeňovač mlieka - so stojanom z nehrdzavejúcej ocele 15-20s, 19000 otáčok za minútu,
69,50 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cream 100 ml
0,18 €/1l
17,95 €
Predajca: Juui

Beauty of Joseon 8809968130246, Upokojujúca maska, Ženy, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Výživný, Upokojujúci, Krém, 150 ml
97,27 €/1l
14,59 €
Predajca: medpak_shop

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Round Lab 1025 Toner Dokdo
12,49 €
Predajca: medpak_shop

Round Lab Upokojujúci krém z pŕhľavy
268,75 €/1l
21,50 €
Predajca: medpak_shop

Kreatívne Kapsuly Aktivity Activlab, 300 ks.
175 133,33 €/1kg
26,27 €
Predajca: superbrandshop

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Round Lab Výživný krém zo sójových bôbov
234,88 €/1l
18,79 €
Predajca: medpak_shop

Anua Heartleaf Quercetinol™ Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
14,90 €
Predajca: BYSARAH

SKIN1004 Centella Ampoule Foam, Čistiaca pena, Ženy, Normálna pleť, Citlivá pokožka, Hydratačné, Upokojujúci, Rúra, 125 ml
111,92 €/1l
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Mielle Rozmarínová mäta 2 oz 59 ml
349,15 €/1l
20,60 €
Predajca: somnia24

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(57)Počet hodnotení: 57
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Sinoz Pink Touch Korekčný krém na tvár - SPF 50+ Minerálny UV filter



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(8)Počet hodnotení: 8
25,90 €
Predajca: Exporgin
518,00 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Noxzema | Hydratačný krém - Čistiaci krém - Eukalyptus - 340g - Krém na tvár



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Predajca: Lemonbite
27,91 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Krém na tvár určený na cievnu pleť



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
13,23 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,83 €
Predajca: Exporgin
855,33 €/1l