La Fiammante 8001737101055, Sugo, 400 g

1,50 €

1,43 €-4%

3,57 € / 1l

plus 14,99 € poštovné

Doprava k vám domov

ut 6. – št 8. októbra
Naše najlepšieponuky
Konzervy s ovocím a zeleninou a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Klíčky fazule Mung Bean Sprouts 420 g – Elephants
Klíčky fazule Mung Bean Sprouts 420 g – Elephants
5,00 €/1l
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Wawrzyniec Pasta bakłażan 180 g
Wawrzyniec Pasta bakłażan 180 g
7,94 €/1kg
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
15,00 €/1kg
3,90 €
Predajca: artbook-service
Obrázok produktu pre Mutti Passata, Paradajkový pretlak, 700 g, Nádoba
Mutti Passata, Paradajkový pretlak, 700 g, Nádoba
5,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Mutti Polpa Fine - dužina, jemne nasekaná 400g
Mutti Polpa Fine - dužina, jemne nasekaná 400g
9,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
3,96 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Mutti Peeled Tomatoes, Paradajkový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Paradajkový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
5,83 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,74 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Polenta s hľuzovkami, 400 g.
Polenta s hľuzovkami, 400 g.
23,65 €/1kg
9,46 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Gomar Pińczów Paradajkový koncentrát 30 % 190 g
Gomar Pińczów Paradajkový koncentrát 30 % 190 g
31 526,31 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre sunflowerBOLO - vegánska Bolognese 350g
sunflowerBOLO - vegánska Bolognese 350g
17,94 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Korenie La Sien. Korenie 1,55 kg
Korenie La Sien. Korenie 1,55 kg
25,22 €/1kg
48,82 €
-19%
39,09 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Bujaków Krájané paradajky s paprikou 650 g
Bujaków Krájané paradajky s paprikou 650 g
3,22 €/1kg
4,12 €
-24%
3,12 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pasírované paradajky 720 ml. – La Motticella – Paolo Petrilli
Pasírované paradajky 720 ml. – La Motticella – Paolo Petrilli
17,42 €/1l
12,54 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Pomidory krojone w puszce 400 g
Pomidory krojone w puszce 400 g
3,96 €/1l
2,83 €
-35%
1,83 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Bon konzervovaný hrášok. 200 g
Bon konzervovaný hrášok. 200 g
10 100,00 €/1kg
2,02 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Oliwki zielone drylowane Hutesa 180 g
Oliwki zielone drylowane Hutesa 180 g
5,35 €/1kg
2,27 €
-52%
1,07 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Konserwa turystyczna Premium Spichlerz 300 g
Konserwa turystyczna Premium Spichlerz 300 g
11,40 €/1kg
5,73 €
-40%
3,42 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ijevan Pikantná zeleninová zmes Adjika 500 g
Ijevan Pikantná zeleninová zmes Adjika 500 g
10,26 €/1kg
5,13 €
Predajca: eMarlenka
Obrázok produktu pre Obap Kimchi – pripravené na konzumáciu, 200 g
Obap Kimchi – pripravené na konzumáciu, 200 g
790,60 €/1kg
158,12 €
Predajca: SpiritsFlavour
Obrázok produktu pre Przecier ogórkowy Urb. 2,5 kg
Przecier ogórkowy Urb. 2,5 kg
3,02 €/1kg
11,72 €
-11%
10,42 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ptak paradajková omáčka, 165 g
Ptak paradajková omáčka, 165 g
10 588,24 €/1kg
1,80 €
Predajca: Katomix

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Typ produktu:
Sugo
Hmotnosť:
400 g


Klasické talianske paradajky vo vašej kuchyni

Paradajky Pelati od spoločnosti La Fiammante sú produktom, ktorý si zamiluje každý milovník stredomorskej kuchyne. Starostlivo olúpané, celé, zrelé paradajky v praktickej 400 g plechovke, ktorá je pripravená na použitie hneď po otvorení. Ideálne na každodenné varenie a kulinárske experimenty.

Všestranné použitie

Tieto paradajky sú vhodné do každej kuchyne - či už na prípravu klasickej paradajkovej omáčky, nákypu, polievky alebo pizze. Ich prirodzená sladkosť a šťavnatosť sú ideálne na zvýraznenie chuti jedál a dodávajú im autentický taliansky charakter.

Pohodlie a kvalita

Lúpané paradajky v plechovkách nielen šetria čas, ale zaručujú aj čerstvosť a chuť. Vďaka vzduchotesnému baleniu ich máte vždy po ruke - bez obáv, že sa rýchlo pokazia. La Fiammante je značka známa kvalitou a prirodzenosťou svojich výrobkov.

Objem
0.4 l
Zloženie
Zloženie: Nutričné hodnoty na 100g: Energetická hodnota 141kJ/34kcal Tuky 0,5g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1g Sacharidy 5,3g z toho cukry 2,6g Bielkoviny 1,2g Soľ 0,1g Čistá hmotnosť: 400g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby: Vložte do obalu:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
460 g
Potravinársky podnik
La Fiammante
Obchodný názov
Paradajky Pelati 400g - La Fiammante
Výrobca
La Fiammante
EAN kód
8001737101055

Objem
0.4 l
Zloženie
Zloženie: Nutričné hodnoty na 100g: Energetická hodnota 141kJ/34kcal Tuky 0,5g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1g Sacharidy 5,3g z toho cukry 2,6g Bielkoviny 1,2g Soľ 0,1g Čistá hmotnosť: 400g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby: Vložte do obalu:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
460 g
Potravinársky podnik
La Fiammante
Obchodný názov
Paradajky Pelati 400g - La Fiammante
Výrobca
La Fiammante
EAN kód
8001737101055
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
10,19 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
10,70 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Paradajky San Marzano 2500 g – Rega
Paradajky San Marzano 2500 g – Rega
9,59 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
23,97 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Mutti Pelati lúpané paradajky lúpané paradajky na varenie 2500g
Mutti Pelati lúpané paradajky lúpané paradajky na varenie 2500g
6,58 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
16,45 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
15,00 €/1kg
3,90 €
Predajca: artbook-service
Obrázok produktu pre Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Biela, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Biela, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
6,39 €/1m
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 258
12,77 €
Predajca: NamdarStore
Obrázok produktu pre Mutti Polpa Fine - dužina, jemne nasekaná 400g
Mutti Polpa Fine - dužina, jemne nasekaná 400g
9,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
3,96 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
9,88 €
-70%
2,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Cestoviny fusilli n.48 500g - Rummo
Cestoviny fusilli n.48 500g - Rummo
8,32 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Bestseller
Obrázok produktu pre Keto Cestoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v náleve | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidov)
Keto Cestoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v náleve | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidov)
6,74 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,82 €
Predajca: LowCarb
Obrázok produktu pre Chante Clair, Odplamiacz do toalet w pianie, 625 ml
Chante Clair, Odplamiacz do toalet w pianie, 625 ml
9,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
6,00 €
Predajca: BEBELUC
Obrázok produktu pre 6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,97 €
Predajca: BEBELUC
Obrázok produktu pre Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,35 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Mutti Cherry Tomatoes, Paradajkový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
Mutti Cherry Tomatoes, Paradajkový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
63,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 39
1,12 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Royal Tiger - Prémiová kvalita - 1 kg jazmínovej ryže
Royal Tiger - Prémiová kvalita - 1 kg jazmínovej ryže
2,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,99 €
Predajca: orientbazar24
Obrázok produktu pre Tigullio Ricotta e pistacchio, Pesto omáčka, 185 g, Orechy, Vajcia, Glutén, Nádoba
Tigullio Ricotta e pistacchio, Pesto omáčka, 185 g, Orechy, Vajcia, Glutén, Nádoba
29,74 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,77 €
-2%
5,65 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Šetrný gél na pranie jemných tkanín, Waschkonig, objem 3,305 l
Šetrný gél na pranie jemných tkanín, Waschkonig, objem 3,305 l
2,72 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: vikpap
Obrázok produktu pre Duzzit | Čistič práčky - 250 ml - Levanduľa - Účinné čistenie - Svieža vôňa
Duzzit | Čistič práčky - 250 ml - Levanduľa - Účinné čistenie - Svieža vôňa
11,96 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre Strianese cherry rajčiny v paradajkovej šťave – 400g (Celé cherry rajčiny z Talianska)
Strianese cherry rajčiny v paradajkovej šťave – 400g (Celé cherry rajčiny z Talianska)
4,47 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,79 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Paradajkový pretlak 400gr Mutti
Paradajkový pretlak 400gr Mutti
10,95 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 26
2,63 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Barilla Macaroni Risoni 500 g
Barilla Macaroni Risoni 500 g
5,80 €/1kg
2,90 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Mutti Pelati lúpané paradajky 800g
Mutti Pelati lúpané paradajky 800g
19,27 €/1kg
15,42 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
2,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 120
30,35 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Mutti Peeled Tomatoes, Paradajkový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Paradajkový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
5,83 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,74 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 147
226,89 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 2190
14,90 €
Predajca: NamdarStore
Obrázok produktu pre Mutti Passata, Paradajkový pretlak, 700 g, Nádoba
Mutti Passata, Paradajkový pretlak, 700 g, Nádoba
5,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
22,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Paradajky
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Chrumkavá brusnica - celé lyofilizované ovocie 20g
Chrumkavá brusnica - celé lyofilizované ovocie 20g
9,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
499,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Orzech, marinované šampiňóny, pasterizované, 760 g, bez gluténu
Orzech, marinované šampiňóny, pasterizované, 760 g, bez gluténu
23,99 €
-58%
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
13 144,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Van Holten*s Jumbo Sour Pickle 140g
Van Holten*s Jumbo Sour Pickle 140g
8,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
26,37 €/1l
Obrázok produktu pre Helcom vyprážané paradajky 300G
Helcom vyprážané paradajky 300G
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
26,63 €/1kg
Obrázok produktu pre PRAŽENÉ RIASY NORI NA SUSHI 15 g - PORTO MUINOS
PRAŽENÉ RIASY NORI NA SUSHI 15 g - PORTO MUINOS
5,69 €
Predajca: BRAT_PL
0,38 €/1kg
Obrázok produktu pre SABOR Grécka syrová omáčka k mäsu a zelenine 300 g
SABOR Grécka syrová omáčka k mäsu a zelenine 300 g
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
26,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Helcom Papryczki Czereśniowe Nadziewane Serem 260 g
Helcom Papryczki Czereśniowe Nadziewane Serem 260 g
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
27,49 €/1l