5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Casio - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - ECB-900DB-1BER189,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Ďalšie informácie o reklame
Casio Standard MTP-B145D-7BVEF, Vodeodolný75,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Watchard

Ďalšie informácie o reklame
CASIO EDIFICE Náramkové hodinky EFR-556DB-1AVUEF132,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Ďalšie informácie o reklame
Casio - GMA-S2100BA-2A1ER - Hodinky - Pánske108,93 €
Predajca: Saxo

Casio - EFR-S108D-3AVUEF - Hodinky - Pánske
122,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio EFR-S108D-1AVUEF, Vodeodolný, Quartz
125,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Casio EFR-S108D-7AV, Vodeodolný, Quartz
130,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio - Hodinky - Pánske - Quartz - EDIFICE Classic - EFB-108D-1AVUEF
109,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Pánske hodinky Casio Edifice Ef-129d-2avef 10 Bar
85,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio - MTP-1302PD-2AVEF - Náramkové hodinky - Pánske - Quartz - Timeless Collection
57,00 €
Predajca: Timestore

Casio EFV-100D-2AVUEF, Vodeodolný, Quartz
84,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio - MTP-1302PD-3AVEF - Pánske hodinky - Quartzové - Kolekcia Timeless
54,20 €
Predajca: Timestore

Casio MTP-1302PD-1A1VEF, Vodeodolný
54,99 €
Predajca: PrestigeshopDE

Casio EFV-150D-1AV, Vodeodolný, Quartz
84,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - Edifice Watches EF-527D-1AVEF
132,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio - EFR-S108DE-8AVUEF - Pánske hodinky - Náramek - Kremeňový mechanizmus - Edifice
131,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio Standard MTP-1375D-3AVDF, Vodeodolný
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PrestigeshopDE

Casio - EFV-C120D-2AEF - Náramkové hodinky - Pánske - Quartz - Edifice
96,90 €
-4,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio - EFR-S108DE-3AVUEF - Náramkové hodinky - Pánske - Quartz - Edifice
136,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Technické údaje
- Priemer puzdra: 44,8 × 39,9 × 7,8 mm
- Šírka náramku: 150 až 205 mm
- Sklo: zafírové sklo
- Pohyb: Quartz
- Displej: analógový Analógové
- Vodotesnosť: 100 metrov
Zhrnutie hodiniek
Hodinky Casio EFR-S108D-2AVUEF (číslo položky: EFR-S108D-2AVUEF) patria do série EDIFICE SLIM a zaujmú elegantným a zároveň športovým dizajnom. Ploché puzdro s hrúbkou iba 7,8 mm zaručuje optimálne pohodlie pri nosení. Hodinky sú vybavené odolným zafírovým sklíčkom s antireflexnou vrstvou, ktoré účinne odoláva poškriabaniu. Okrem štýlového vzhľadu ponúkajú tieto vysokokvalitné hodinky vodotesnosť do 100 metrov, takže sú ideálne na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti.
Pohodlie pri nosení
Hodinky Casio EFR-S108D-2AVUEF zaujmú nielen svojím tenkým dizajnom, ale aj nízkou hmotnosťou 110 g. Náramok z nehrdzavejúcej ocele je pevný a má praktickú trojdotykovú skladacie sponu, ktorá zaručuje bezpečné a pohodlné nosenie. Vďaka nastaviteľnej šírke remienka od 150 do 205 mm sa hodinky dokonale prispôsobia každému zápästiu a sú pohodlné aj pri dlhom nosení.
Farebné detaily
- Puzdro: Nerezová oceľ (strieborná)
- Náramok: Nerezová oceľ (strieborná)
- Ciferník: modrý
Résumé
Hodinky Casio EFR-S108D-2AVUEF sú majstrovsky spracované hodinky, ktoré spájajú štýl a funkčnosť v elegantnom, nom dizajne. Vďaka elegantnému modrému ciferníku a robustnému zafírovému sklíčku sú nielen štýlovým doplnkom, ale aj spoľahlivým každodenným spoločníkom. Tieto hodinky sú symbolom kvality, elegancie a odolnosti a sú dokonalou voľbou pre moderného muža.
"CASIO EFR-S108D-2BVUEF Edifice" <\h2><\div>
Zobrazenie dátumuDátum sa zobrazuje na displeji.<\p>
Bezpečnostný mechanizmusTieto hodinky majú dodatočný bezpečnostný mechanizmus, ktorý zabraňuje náhodnému otvoreniu zámku.<\p>
Dlhá životnosť batérieVďaka nízkej spotrebe energie týchto hodiniek vydrží batéria minimálne 3 roky.<\p>
Ako autorizovaný prémiový predajca spoločnosti Casio, Conquest GmbH<\b> je hrdý na to, že vám môže exkluzívne predstaviť CASIO GA-2100WS-7AER G-Shock White\Blue<\b>. Sme oficiálnym autorizovaným predajcom značky Casio<\b>, a ak si hodinky objednáte teraz, balík vám bude doručený do 1 až 3 dní našou doručovacou službou.<\p><\div><\div>
<\div><\figure><\div><\div><\div>
<\div><\figure><\div><\div>
Náramok z nehrdzavejúcej oceleRobustný, odolný a elegantný: náramok z nehrdzavejúcej ocele dodáva hodinkám klasický, vysokokvalitný vzhľad.<\p>
Zafírové sklíčkoZafír je až 7-krát tvrdší ako oceľ a na Mohsovej stupnici ho prekonávajú len diamanty. Vďaka tomu je zafírové sklíčko vynikajúcou ochranou pre vaše hodinky.<\p>
Quartzové hodinkyBatériou poháňané quartzové hodinky sú riadené kmitaním v kryštáli z minerálneho kremeňa. Tieto oscilácie sa v priebehu času menia len veľmi málo, preto sa často používa kremeň, pretože si zachováva presnosť.<\p>
Vodotesnosť: 100 metrov (10 barov)Tieto hodinky možno nosiť pri plávaní. 10 barov\100 metrov sa vzťahuje na tlak vo vode v tejto hĺbke, keď sa nepohybuje... a nemala by sa považovať za hĺbku nosenia hodiniek.<\p><\div><\div><\div>
Technické údaje<\h3><\div>
<\div><\div>
Značka<\div>
CASIO<\div><\div>
Neo displej<\div>
Špeciálne potiahnuté značky na ciferníku a\alebo ručičky svietia v tme, ak ste hodinky predtým vystavili zdroju svetla.<\div><\div>
Zobrazenie dátumu<\div>
Aktuálny dátum sa zobrazuje v okienku.<\div><\div>
3 Rokov - 1 batéria<\div>
Batéria dodáva hodinkám potrebnú energiu približne 3 roky.<\div><\div>
Zafírové sklíčko<\div>
Zafírové sklíčko je umelo vyrobené a zaujme svojou tvrdosťou a odolnosťou voči poškriabaniu. Zabraňuje tak nevzhľadnému poškodeniu, poškriabaniu a zakaleniu.<\div><\div>
Masívne puzdro z ušľachtilej ocele<\div>
<\div><\div>
Náramok z ušľachtilej ocele<\div>
Tvrdý, odolný a elegantný: náramok z ušľachtilej ocele je pre hodinky klasikou. Tieto hodinky sú určené pre obvod zápästia do približne 21 cm. Náramok sa dá skrátiť.<\div><\div>
Bezpečnostná spona<\div>
Môžete sa na ňu spoľahnúť: náramok týchto hodiniek je vybavený mimoriadne bezpečnou sponou, ktorá zabraňuje náhodnému otvoreniu.<\div><\div>
Klasifikácia vodotesnosti 10 barov<\div>
Model hodiniek Casio EFR-S108D-2BVUEF je vodotesný do 10 barov.<\div><\div>
Rozmery<\div>
cca 44,8 mm x 39,9 mm x 7,8 mm (V x Š x H)<\div><\div>
Hmotnosť<\div>
cca 110 g<\div><\div>
Číslo modulu Casio<\div>
5359<\div><\div>
EAN<\div>
4549526365805<\div><\div>
Dva roky.<\div><\div><\div><\div>
Vlastnosti produktu:
- Pohlavie: mužské
- Typ mechanizmu: quartzový - mechanizmus využíva quartzový kryštál napájaný batériou, ktorého vibrácie vytvárajú energiu na chod hodiniek.
- Kaliber mechanizmu: CASIO 5359
- Životnosť batérie: 5 hodín: batéria: 3 roky
- Pôvod: japonský
- Štýl : klasický
- Indikácia času: analógová
- Neobrit: áno - zabezpečuje čítanie času v tme.
- Typ skla: zafírové - sklo s najlepšími optickými vlastnosťami. Bez poškriabania.
- Vodotesnosť : 100 m (10 barov) - S hodinkami je možné plávať pod vodou v malej hĺbke.
- Remienok/náramok: náramok
- Typ náramku: štandardný
- Nastavenie náramku : áno
- Zapínanie: motýlik - Ide o elegantné a ľahko použiteľné zapínanie, ktoré uľahčuje nasadzovanie a snímanie hodiniek. Okrem toho tento typ zapínania poskytuje väčší pocit bezpečia, pretože tlačidlá, ktoré uzamykajú sponu, zabraňujú jej otvoreniu.
- Funkcia dátumu: deň v mesiaci - hodinky majú funkciu zobrazenia aktuálneho dňa v mesiaci.
Pánske hodinky Casio EDIFICE Classic Sapphire EFR-S108D-2AVUEF sú založené na quartzovom strojčeku Casio 5359 s 3-ročnou životnosťou. Obal a náramok sú vyrobené z ušľachtilej ocele striebornej farby. Modrý ciferník je zdobený slnečným brúsením a dopĺňa ho dátumovka s označením dňa v mesiaci. Ručičky sú pokryté povrchovou úpravou Neobrite. Vodotesnosť modelu je 10 ATM.
Pohlavie:Muži
Ruky:3 ruky
Multifunkcia:nie
Číselník:analógový slogom
Sklo:minerálne
Zobrazenie dátumu:áno
Puzdro:nerezová oceľ
Remienok:oceľový
Zapínanie:Skladacia spona
Pohyb:Quartz
Vodotesnosť:10 ATM
Veľkosť puzdra v mm:40
Originálne puzdro:áno
- CASE Puzdro z nehrdzavejúcejoceleTvar puzdraKrúhlyFarba puzdraStriebornáSafírovésklíčkoZadnástrana z nehrdzavejúcej ocele
- Typ displejaAnalógovýMotorQuartzKalendárDátum
- Farba ciferníkaModrá
- Farebný remienokStrieborná sponaSklopnézapínanieNerezový náramok
- TECHNICKÉ ÚDAJE Priemer (bez korunky) v mm / palcoch40,00 / 1,57Výškav mm / palcoch8,00 / 0,31Vodotesnosťdo (bar)10,00
PÚZDRO - Puzdro vyrobené z:
tvar puzdra: okrúhly - Farba puzdra: strieborná - Krištáľ: zafírové sklíčko - Zadná strana: zadná strana z nehrdzavejúcej ocele POHYB - Typ displeja:
farebný ciferník: analógový - Pohyb: Quartz - Kalendár: dátumový ciferník - Farba ciferníka:
farba remienka: Strieborná - Spona: Sklopná - Náramok vyrobený z:
priemer (bez korunky) v mm / palcoch: 40,00 / 1,57 - Výška v mm / palcoch: 8,00 / 0,31 - Vodotesnosť do (bar):
10,00
Značka: Casio
Číslo položky: EFR-S108D-2AVUEF
Názov modelu: EDIFICE
Displej:
Sklíčko hodiniek: zafírové sklíčko
Remienok hodiniek: nerezová oceľ
Farba remienka hodiniek: strieborná
Maximálny obvod ruky: 205 cm
Minimálny obvod ruky: 150 cm ( vnútorný priemer hodiniek sa dá postupne zmenšovať až na túto hodnotu )
Farba ciferníka: modrá
Materiál puzdra: nehrdzavejúca oceľ
Dĺžka puzdra: 45 mm
Šírka puzdra: 40 mm
Výška puzdra: 7,8 mm
Priemer puzdra: 40 mm
Hmotnosť hodiniek: 110 gramov
Odolnosť voči vode: 10 barov
Funkcie: Dátum
Luminiscenčné ručičky a indexy
Pravidelné meranie času: Analógové: 3 ručičky (hodiny, minúty, sekundy)
Presnosť: ±20 sekúnd za mesiac
Dodávané v balení Casio
- Hodinky CASIO sú vybavené veľmi kvalitným japonským strojčekom a sú jednou z najpredávanejších značiek na trhu.
- Ak chcete naozaj kvalitné hodinky za veľmi rozumnú cenu, CASIO je ideálnou voľbou.
- Záruku originality výrobku
- Záručný a pozáručný servis
- Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní
- Dopravu ZDARMA nad 3000Kč
- Zľavy pre verných zákazníkov
- Možnosť skrátenia kovového remienka podľa vašich potrieb ZDARMA
- Možnosť gravírovania vlastného textu za 849Kč
Nie ste si istý veľkosťou vami vybraných hodiniek? Vytlačte si vzory veľkostí
štýlové pánske hodinky s analógovým zobrazením času, quartzový strojček poháňaný batériou, dátumovka, modro-šedý slnečný ciferník, luminiscenčné ručičky a indexy, matné puzdro z nehrdzavejúcej ocele, leštené hrany a ozdobné skrutky, vrúbkovaná korunka s bočnou ochranou a logom, zafírové sklíčko odolné proti poškriabaniu, matný náramok z nehrdzavejúcej ocele s leštenými detailmi, bezpečnostná sklopná spona s logom, vodotesnosť do 10 barov, rozmery 44,8 x 39,9 x 8 mm
Casio EFR-S108D-2AVUEF - Classic Edifice - Hodinky
Na Quickjewels nájdete všetky pánske hodinky Casio Edifice vrátane týchto skvelých hodiniek Casio EFR-S108D-2AVUEF - Classic Edifice.
Tieto pánske hodinky striebornej farby sú vyrobené z ocele a majú kovový náramok. Strojček je quartzový a funguje na batériu. Tieto hodinky Casio EFR-S108D-2AVUEF - Classic Edifice - Watch sa dodávajú v originálnej darčekovej krabičke Casio a je možné ich bezplatne zabaliť.
Na zhodnotenie hodiniek máte 30 dní.
V prípade nespokojnosti vám vrátime peniaze!
Zobraziť všetky ostatnépánske hodinky CasioZobraziť dámske hodinky Casio
Číselník: Analógový. Farba: Strieborná. Hlavná farba: Modrá. Hmotnosť: 80 g. Hrúbka púzdra: 8 mm. Materiál púzdra: Nerezová oceľ. Materiál remienka: Nehrdzavejúca oceľ. Max obvod zápästia: 210 mm. Mechanizmus: Kremeň. Priemer púzdra: 40 mm. Šírka púzdra: 40 mm. Šírka remienka: 20 mm. Sklo: Zafírové. Tvar púzdra: Okrúhle. Typ: Klasické hodinky. Typ remienka: Náramok. Vodotesnosť: 100 m.
Pánske hodinky Casio Edifice EFR-S108D-2AVUEF sú dokonalou kombináciou elegancie a funkčnosti, ideálnou voľbou pre mužov, ktorí ocenia vysokú kvalitu a presnosť. Ich modrý ciferník s analógovým displejom je vybavený ukazovateľom dňa v mesiaci, zatiaľ čo luminiscenčné ručičky a indexy s neobritovou povrchovou úpravou poskytujú vynikajúcu čitateľnosť v tme. Zafírové sklo s antireflexnou vrstvou prispieva k vysokej odolnosti proti poškriabaniu a odleskom. Obal a náramok sú vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele 316 L, ktorá je mimoriadne odolná voči korózii. Osemuholníkový tvar obálky s brúsenou povrchovou úpravou dodáva hodinkám mužný nádych a na šírku meria 40 mm. Hodinky poháňa japonský quartzový strojček, ktorý zabezpečuje presný chod s chybou ±20 sekúnd za mesiac. Batéria vydrží pri bežnom používaní približne tri roky, takže ide o pohodlnú voľbu. Vodotesnosť 100 metrov (10 barov) umožňuje voľné plávanie, čo z nich robí ideálneho spoločníka pre aktívny životný štýl. Spolu s hodinkami dostanete originálnu škatuľku, trojročnú záruku a návod na použitie, čo vám dodá väčšie pohodlie a dôveru pri kúpe. Vyberte si hodinky Casio Edifice EFR-S108D-2AVUEF, ktoré spájajú moderný dizajn so spoľahlivou funkčnosťou.
Casio Uhr Modell Classic Slim EFR-S108D-2AVUEF
Analógové náramkové hodinky spoznáte podľa toho, z čoho sú odvodené - z hodín. Na rozdiel od digitálnych náramkových hodiniek majú tieto náramkové hodinky ciferník a ručičky, ktoré ukazujú čas. Náramkové hodinky majú oceľový náramok. Remienok hodiniek je vyrobený z ocele, známej aj ako nehrdzavejúca oceľ. Nerezová oceľ pozostáva zo zliatiny železa, chrómu, niklu a uhlíka. Nerezová oceľ je vysokokvalitný materiál, ktorý zároveň chráni vaše šperky pred koróziou (hrdzou a zmenou farby). Skombinujte hodinky s náramkom Lucardi a dodajte im veľmi individuálny vzhľad. Puzdro hodiniek má priemer 37,30 mm. Hodinky sa dodávajú s batériami.
O analógových pánskych hodinkách Casio 'Edifice' EFR-S108D-2AVUEF: Hodinky zobrazujú čas v analógovom nastavení pomocou quartzového strojčeka. Strieborné puzdro z nehrdzavejúcej ocele má priemer 39 mm a hrúbku 8 mm. Strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele je široký 22 mm a dlhý 21 cm a zapína sa pomocou sklopnej spony s tlakovým zámkom. Modrý ciferník je chránený zafírovým sklíčkom. Tieto nádherné pánske hodinky sú dimenzované na 10 barov ATM. Medzi vlastnosti patrí: Svetelné ručičky Svetelné číslice
- Farba
- Cieľové skupiny
- Unisex
- Rozmery
- Štandard
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Hodinový strojček
- Quarz
- Farba remienka
- Strieborná
- Farba ciferníka
- Modrá
- Hmotnosť
- 0.3 kg
- Zobrazenie
- Analógové
- Model
- EFR-S108D-2AVUEF
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 2-3
- EAN kód
- 4549526365805
- Číslo od výrobcu
- Casio-EFR-S108D-2AVUEF
- Farba
- Cieľové skupiny
- Unisex
- Rozmery
- Štandard
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Hodinový strojček
- Quarz
- Farba remienka
- Strieborná
- Farba ciferníka
- Modrá
- Hmotnosť
- 0.3 kg
- Zobrazenie
- Analógové
- Model
- EFR-S108D-2AVUEF
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 2-3
- EAN kód
- 4549526365805
- Číslo od výrobcu
- Casio-EFR-S108D-2AVUEF
Bezpečnostné pokyny
Nemecký zákon o likvidácii batérií (Batterieentsorgungsgesetz)
Hodí sa k tomu

Casio - GW-M5610U-1ER - Hodinky - Pre mužov
115,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - Edifice Watches EF-527D-1AVEF
132,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio EFR-S108D-1AVUEF, Vodeodolný, Quartz
125,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Casio - EFR-575L-7AEF - Náramkové hodinky - Pánske - Quartz - Edifice
103,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Schmuck-und-Uhren

Orient - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - RA-AA0004E19B
374,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Casio EFV-100D-2AVUEF, Vodeodolný, Quartz
84,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio - Hodinky - Pánske - Quartz - EDIFICE Classic - EFB-108D-1AVUEF
109,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

John Varvatos - Artisan Pure EDT 125ml
360,88 €/1l
45,11 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Casio MTP-1302PD-1A1VEF, Vodeodolný
54,99 €
Predajca: PrestigeshopDE

Casio MTP pánske hodinky biele
60,03 €
Predajca: PrestigeshopDE

Casio EFV-100D-1AVUEF, Vodeodolný, Quartz
88,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio - MDV-107-1A2VEF - Hodinky - Pánske
84,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

ProfiCook PC-FR 1287 H, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Čierna, Nerezová oceľ
104,05 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Orient Náramkové hodinky RA-AA0002L39B
301,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Pánske hodinky Casio Edifice Ef-129d-2avef 10 Bar
85,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio G-Shock GM-2100-1A, Vodeodolný
184,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Casio EFR-S108D-7AV, Vodeodolný, Quartz
130,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio EFV-150D-1AV, Vodeodolný, Quartz
84,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio – ECB-950DB-2AEF – Náramkové hodinky – Pánske – Solárne – EDIFICE
188,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Watchard

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Orient - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - Automatické - RA-AA0005B19B
354,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EternalEpoch

Casio - MDV-10-1A1VEF - Hodinky - Pánske
80,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Watchard

Casio - MTP-1302PD-2AVEF - Náramkové hodinky - Pánske - Quartz - Timeless Collection
57,00 €
Predajca: Timestore

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Casio - EFR-S108D-3AVUEF - Hodinky - Pánske
122,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Casio - MTP-1302PD-3AVEF - Pánske hodinky - Quartzové - Kolekcia Timeless
54,20 €
Predajca: Timestore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Toto sú veľmi dobré hodinky
Hodnotenie z 5. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Invicta I-Force 1514 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s bielym ciferníkom - 46 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
109,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver 12820 Dámske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ so zlatým ciferníkom - 40 mm - S 15 diamantmi
129,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver - SCUBA 6981 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s čiernym ciferníkom - 48 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
149,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Herrenuhr - Serie: Serie: 5 Sports - Seiko Sports Modell: SRPD51K1



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(27)Počet hodnotení: 27
308,50 €
Predajca: Timestore

Dámske Hodinky Casio Mq-24uc-8bef



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,35 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf Chrono Bike White



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
219,42 €
Predajca: Loxorio

Citizen - NK0023-57L - Náramkové hodinky - Pánske - Automatické - Tsuyosa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
402,23 €
Predajca: SWISS-boutique

Festina Chronograf Chrono Bike Blue



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Chrono Bike Blue - Black



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Timeless Chronograph Red
181,50 €
Predajca: Loxorio

Citizen - CA4570-88L - Náramkové hodinky - Pánske - Solárne - Super Titanium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
298,22 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio Lineage Rádiom riadené pánske hodinky



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
273,90 €
Predajca: Timestore

Casio – GST-B400-1AER – náramkové hodinky – pánske – solárne – G-Shock



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
255,75 €
Predajca: Timestore

Hodinky Casio G-SHOCK Original Waveceptor Solar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(20)Počet hodnotení: 20
239,40 €
Predajca: Timestore

Dámské hodinky Citizen EW2210-53E Eco-Drive Super-Titanium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
211,75 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf CHRONO SPORT Green



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
163,85 €
Predajca: Timestore

Casio - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - ECB-900DB-1BER



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
189,05 €
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky ty509190



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
211,40 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio Standard MTP-B145D-7BVEF, Vodeodolný



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
75,33 €
Predajca: Watchard