Codex SG 10 310ml cementová šedá
14,90 €
48,06 € / 1l
plus 24,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Silikón a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silikon Sanitärgrau Kartusche46,10 €/1l
13,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff11,35 €/1l
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Codex SG 10 310ml betón
56,13 €/1l
17,40 €
Predajca: Parkettboerse

SOPRO silikón (16) sivý j.310ml
99,97 €/1l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

SILIRUB Bau N 300ml cementová sivá SOUDAL
479,00 €/1m
23,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Soudal Silirub AL2T 300ml biely 120648
86,50 €/1l
30,95 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Tubag Silikon FFM VarioFlex anthrazit 310ml
73,87 €/1l
22,90 €
Predajca: bauschnell

SOUDAL lepidlo a tmel Soudaseal 240FC sivý 290ml kartuša - 105027
0,01 €/1kg
24,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Soudal Silirub+ S8100 300 ml kamenná sivá
79,83 €/1l
24,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

SOUDASEAL 215LM kazeta s tmelom 290 ml šedá na betón
82,59 €/1l
23,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Vanillebeige Kartusche
26,50 €/1l
7,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro Sanitárny silikón čierny (90) 310 ml
99,97 €/1l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

ARDEX SE Sanitär-Silicon Balibraun 310ml
75,23 €/1l
23,32 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

SILIRUB+ S8800 300ml travertín SOUDAL
86,94 €/1l
26,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

ARDEX SE Sanitär-Silicon Anthrazit 310ml
75,74 €/1l
23,48 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Soudal sanitárny silikón Silirub+ S8100 300 ml transparentná šedá 135729
79,83 €/1l
23,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Kachliarsky tmel Pattex čierny, 280ml
25,43 €/1l
7,12 €
Predajca: Intercom

Ceresit sanitárny silikón CS 25 cement šedý, 280 ml
47,93 €/1l
13,42 €
Predajca: Eoshop

Sanitárny Silikónový Sivý Č. 07 Ceresit Cs 25
33,00 €/1l
9,24 €
Predajca: Dragtek-com

TESNIACA HMOTA „POLYMAX SIGILLANTE“ BOSTIK 280 ml – farba antracitová šedá
101,61 €/1l
28,45 €
Doprava zdarma
Predajca: FERRAMENTADATEO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sanitárny silikón Codex SG 10 - váš univerzálny silikónový tmel Sanitárny silikónCodex SG 10 je vysokokvalitný silikónový tmel pripravený na použitie, ktorý pružne vytvrdzuje reakciou acetátového vytvrdzovania so vzdušnou vlhkosťou. Po vytvrdnutí je bez zápachu a fyziologicky neškodný. Vďaka vynikajúcej priľnavosti a ľahko vyhladiteľnému povrchu je Codex SG 10ideálny na rôzne aplikácie.
Oblasti použitiaCodex SG 10je ideálny na škárovanie rohových, spojovacích a dilatačných škár v:
- sanitárne priestory: ideálne pre umývadlá, toalety a sprchy.
- stavebné a inštalačné oblasti: Vhodné pre kuchyne, kúpeľne a mokré miestnosti.
- bytová, komerčná a priemyselná výstavba: Pre obytné priestory, kancelárie a priemyselné prostredie.
- vonkajšie priestory:Vynikajúce pre balkóny a terasy.
- materiály: Vhodné pre hlinené, kameninové, porcelánové, kameninové, keramické a sklenené výrobky.
Výhody a vlastnosti výrobku
- pripravený na použitie: Pripravený na použitie bez ďalšej prípravy.
- rýchle tuhnutie: Šetrí čas vďaka rýchlemu tvrdnutiu.
- vysoko elastický a samolepiaci: Poskytuje pružné a odolné tesnenie.
- veľmi hladký povrch: Jednoduchá aplikácia pre profesionálnu povrchovú úpravu.
- protiplesňový a antibakteriálny: Zabraňuje rastu plesní a baktérií vo vlhkom prostredí.
- odolný voči poveternostným vplyvom a starnutiu: Odolný voči vonkajším vplyvom.
- odolný voči UV žiareniu:Farba zostáva stabilná a pri vystavení slnečnému žiareniu nemení farbu.
- DIN EN 15651: Spĺňa požiadavky normy DIN EN 15651 - 1, 2, 3, 4.
Technické údaje Acetátom vytvrdzujúci 1-zložkový silikónový tmelCodex SG 10 ponúka vynikajúce spracovateľské vlastnosti, dokonale priľne ku keramickým podkladom a je ľahko hladký.
Codex SG 10je ideálnou voľbou pre náročné tesniace práce v sanitárnom, stavebnom a inštalačnom sektore. Vďaka svojej univerzálnosti a vynikajúcim vlastnostiam zaručuje spoľahlivé a dlhotrvajúce výsledky v interiéri aj exteriéri. Spoľahnite sa pri svojich projektoch na Codex SG 10, pretože kvalita a výkon sú tu prvoradé.
Ďalšie podrobnosti
- Jedno balenie váži 0,5 kg a posiela sa balíkovou službou
- Dekoratívne predmety nie sú zahrnuté v rozsahu dodávky
Codex SG 10 310ml cementová šedá
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 0.31 l
- Model
- SG 10
- EAN kód
- 4024709699019
- Číslo od výrobcu
- 10545
- Výrobca
- Codex
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 0.31 l
- Model
- SG 10
- EAN kód
- 4024709699019
- Číslo od výrobcu
- 10545
- Výrobca
- Codex
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Silikónová guma 1:1 SIL HAND, odtlačková hmota, silikónová guma, modelovacia hmota, modelovacia hmota, plastelína, nepriľnavý povrch (500 g)
61,80 €/1l
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Reschimica

Tesniaca zmes 1500°C 310ml Teplote odolná silikónová rúra na kachle
40,32 €/1l
12,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
11,35 €/1l
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Profesionálny Silikón 310 Ml Vysokoteplotný Bezfarebný - Cx-297
85,71 €/1l
26,57 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Parketový spoj - Akrylový tmel na parkety - Soudal
160,00 €/1l
48,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Isolbau Sanitárny silikón 1 x 300 ml, priehľadný – vysoko elastický silikónový tesniaci tmel na tesnenie a škárovanie – odolný voči plesniam, vodotesný – kartuša
145,13 €/1l
43,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

MA PROFESSIONAL 20-A97 Výrobca tesnení
61,30 €/1l
12,26 €
Predajca: AutoTuning

1x silikónová kartuša, S-Polybond® SILIKONprofi Transparent | Alkoxy-silikón, 310 ml, silikónová kartuša, tesniaci materiál pre interiérové a exteriérové sanitárne zariadenia, kuchyne, stavebný silikón a mnoho ďalšieho. Bez MEKO
142,32 €/1l
44,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

beko Silicon pro4 Premium 310 ml 22 Eiche
32,10 €/1l
9,95 €
Predajca: bauschnell

Sanitárny silikón Ceresit 25 280 ml odtieň graphite
47,36 €/1l
13,26 €
Predajca: Eoshop

Sopro Sanitárny silikón šedý 15 Tesnenie škár Tesnenie silikónu 310ml
96,74 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Isover Vario DoubleFit + 310ml
32,10 €/1l
12,95 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,95 €
Predajca: bauschnell

Akrylový tmel biely 310 ml biely
57,58 €/1l
17,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Codex SG 10 310ml strieborno sivá
48,06 €/1l
14,90 €
Predajca: Parkettboerse

Silikónová guma 1:1 SIL HAND, odtlačková hmota, silikónová guma, modelovacia hmota, modelovacia hmota, plastelína, nepriľnavý povrch (250 g)
91,60 €/1l
22,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Reschimica

Tekutá silikónová guma 1:1 R PRO GLASS, priesvitná silikónová guma, ideálna do foriem (500 g)
55,80 €/1kg
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Reschimica

Ottoseal S 100 prémiový sanitárny silikónový tmel, transparentná, 300 ml
34,91 €/1kg
10,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
35,43 €/1l
10,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OTTOSEAL A 220 Turbo C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff - schnell härtender Dichtstoff für Fenster und Fassaden - wetterbeständig und langlebig
12,74 €/1l
4,95 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,95 €
Predajca: bauschnell

Profesionálny Čierny Vysokoteplotný Silikón 80 Ml Tuba - Cx-061
150,38 €/1l
12,03 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Silikónová guma 1:1 SIL HAND, odtlačková hmota, silikónová guma, modelovacia hmota, modelovacia hmota, plastelína, nepriľnavý povrch (1 kg)
40,90 €/1l
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Reschimica

R PRO 20 Tekutý silikónový kaučuk, odtlačovací silikón mäkký 1:1 (500 g)
55,80 €/1l
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Reschimica

Silikón pro4 Premium 310 ml TRANSPARENT
32,10 €/1l
13,49 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,95 €
Predajca: bauschnell

beko Silicon pro4 Premium 310 ml Silbergrau
32,10 €/1l
9,95 €
Predajca: bauschnell

R PRO 10 mäkký odtlačovací silikón 1:1, ideálny pre DIY živicové formy (1 kg)
40,90 €/1l
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Reschimica
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Delphi Tools aku vytláčacia pištoľ 600 ml – na kartuše aj vrecká, 10 dýz, pracovné rukavice



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
59,99 €
Predajca: iLogic
99,98 €/1l

Tekutý latex Tekutý prírodný latex pre syntetické živice 1 kg 1000 ml
39,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,99 €
Predajca: SuperMerchant

Sopro Sanitárny silikón čierny (90) 310 ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

SOPRO silikón (16) sivý j.310ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

Sopro Sanitárny silikón bezfarebný (00) 310 ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

FÖRCH Korrostop konvertor hrdze L296, 400 ml
31,99 €
Predajca: SuperMerchant
79,97 €/1l

Sopro Sanitárny silikón šedý 15 Tesnenie škár Tesnenie silikónu 310ml
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
96,74 €/1l

Soudal Silikónový SILIRUB IG Black 600 ml
28,99 €
Predajca: SuperMerchant
48,32 €/1l

Sopro sanitárny silikón pergamon (27) 310 ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

Sopro Sanitárny silikón Jasmín (28) 310 ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

Sopro sanitárny silikón hnedý (52) 310 ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

Silikón pre RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
32,99 €
Predajca: SuperMerchant

Silikónová Smazka Cx80 Silikon Duo-Spray
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
79,96 €/1kg

Profesionálny Silikón 310 Ml Vysokoteplotný Bezfarebný - Cx-297
26,57 €
Predajca: SuperMerchant
85,71 €/1l

Silikón Tytan Na Sklo A Akvárium 280 Ml Bezfarebný - Sil Z Ty Bez
21,39 €
Predajca: SuperMerchant
76,39 €/1l

Silikon Sanitarny 280Ml Szary
20,83 €
Predajca: SuperMerchant
74,39 €/1l

Silikon Sanitarny 280Ml Beżowy
21,27 €
Predajca: SuperMerchant
75,96 €/1l

Silikónový Titánový Hygienický Prípravok Ideal Home 280 Ml Biely - Sil Ns Il Bi
23,05 €
Predajca: SuperMerchant
82,32 €/1l

Neutrálny Biely Silikón 280 Ml - Sil N So Bi
22,06 €
Predajca: SuperMerchant
78,79 €/1l

Silikon Neutralny Budowlany Tytan 280Ml Czarny
22,04 €
Predajca: SuperMerchant
78,71 €/1l