Lattafa Masa, Ženy, 100 ml

27,56 €

275,60 € / 1l

plus 4,99 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1497
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Xerjoff - Torino21 EDP 50ml
Xerjoff - Torino21 EDP 50ml
2 740,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 42
137,00 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline
Obrázok produktu pre Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml
Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml
4 959,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
495,91 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX
Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX
1 044,50 €/1l
104,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Niche Emarati Khalid EDP 80 ml UNISEX
Lattafa Niche Emarati Khalid EDP 80 ml UNISEX
409,63 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
32,77 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Ajwad Pink To Pink, Ženy, 60 ml
Lattafa Ajwad Pink To Pink, Ženy, 60 ml
279,67 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 15
16,78 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2416
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
284,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 128
28,40 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 166
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 440
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 420
25,40 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Emeer, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Juniper Berries, Clary Sage, Bergamot and Lemon, Sandalwood, Olibanum, White Tea and Cardamom, Patchouli, Ambergris, Cashmeran and Cedarwood
Lattafa Emeer, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Juniper Berries, Clary Sage, Bergamot and Lemon, Sandalwood, Olibanum, White Tea and Cardamom, Patchouli, Ambergris, Cashmeran and Cedarwood
404,40 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 21
40,44 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 248
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Lattafa Gharam, Ženy, 100 ml
Lattafa Gharam, Ženy, 100 ml
330,70 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 7
33,07 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 125
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 974
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
34,89 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml
304,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 188
30,40 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Lattafa Pride Masa Ep 100ml Vp Unisex – 100 ml

Lattafa Pride Masa je unisex parfém z kvetovo-ovocnej kategórie, ktorý bol uvedený na trh v roku 2023. Kombinuje tropickú sviežosť s kvetnou eleganciou a hlbokou, orientálnou základnou vôňou. Vrchné tóny otvárajú vôňu mangy, šafranu, citrónu a ružového korenia, po ktorých nasleduje srdce zložené z osmanthusu, zázvoru, pomarančového kvetu a fialového listu. Základné tóny pozostávajú z minerálnych tónov, zamsu, nechtíka, ambry a pačuli.

Detaily produktu

  • Značka: Lattafa
  • Produkt: Lattafa Pride Masa Ep 100ml Vp Unisex
  • Objem: 100 ml
  • EAN: 6290360593050


Vhodné pre:
Ženy
Hlasitosť:
100 ml
Množstvo:
1


Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Lattafa Pride Masa EDP 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Lattafa!



  • Gender:
    • Lady
    • Unisex
  • Dôležité informácie: V závislosti od reklamných akcií výrobcu alebo ročného obdobia sa môže dizajn obalu výrobku líšiť. Rozdielne balenia sa uchovávajú .
  • Typ: Sklenené balenie, ktoré sa nachádza v balení, je určené na predaj v predajniach, kde sa nachádza: EDP (parfumovaná voda)
  • Typ vône: Parfumovaná voda (Parfumovaná voda), ktorá je súčasťou balenia: EDP
  • Objem: 100 ml
Od 56,88 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Lattafa Perfumes
Dubai Investment Park, PO Box 22573, Dubai, United Arab Emirates
22573 - Dubai
+97148866272
[email protected]



  • Značka: Lattafa Pride
  • Obsah: 100 ml
  • Odporúčanie: pre dámy
  • Vrchné tóny: šafran, citrón, ružové korenie a mango
  • Srdcové tóny: osmanthus, lístky fialky, kvet pomarančovníka a zázvor.
  • Základné tóny: kvet nesmrteľnosti, minerálne akordy jantáru, pačuli a semiš.
  • Fľaštička s rozprašovačom
  • Krajina výroby: Spojené arabské emiráty
masa by Lattafa je kvetinovo-jantárová parfumovaná voda pre mužov a ženy. Vydajte sa na čuchovú cestu charakterizovanú bohatými tónmi, ktoré sa harmonicky prelínajú a vytvárajú nezabudnuteľnú vonnú esenciu. Svieže akordy citróna sa snúbia so sladkým mangom a vzácnymi tónmi šafranu a ružového korenia. Nasleduje srdce, v ktorom rozpoznáte aromatickú stopu zázvoru, ktorý sa spája s jemnosťou kvetu pomarančovníka a osmanthu, ktorý dopĺňa lístok fialky. Základ tvoria minerálne tóny, ambra, jemné semišové akordy, ľahké kvetinové tóny a pačuli.

Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Lattafa Pride Masa EDP 100 ml a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, personalizovanou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Lattafa!



  • Gender:
    • Dámske
    • Unisex
  • Dôležité informácie: Upozornenie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Jednotlivé balenia sú k dispozícii .
  • Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Typ vône: EDP
  • Objem: 100 ml


Parfumovaná voda Lattafa Pride bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.

Lattafa Pride Masa parfumovaná voda, 100 ml
Model
Pride Masa
Hmotnosť
0.871 kg
Druh vône
Kvetinové, Ovocné
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
6290360593050
Číslo od výrobcu
2022741

Model
Pride Masa
Hmotnosť
0.871 kg
Druh vône
Kvetinové, Ovocné
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
6290360593050
Číslo od výrobcu
2022741
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 203
39,45 €
Predajca: Scentist
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 440
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1031
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,90 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2416
26,19 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 166
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 222
24,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 166
36,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 318
169,00 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 390
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 131
27,65 €
Predajca: FragraDE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 248
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2416
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 375
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 339
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
298,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 127
29,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
350,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 327
21,03 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 215
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1497
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 884
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
490,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 109
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 974
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Produktbild: Lattafa Ajayeb Dubai Eau De Parfum 100ml Spray
Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai Portrait EDP 100ml
168,20 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 33
16,82 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
161,00 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 69
16,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
273,67 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 327
16,42 €
Predajca: Glamperfeu
Produktbild: Lattafa Ajayeb Dubai Eau De Parfum 100ml Spray
Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai EDP 100ml
212,70 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 52
21,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
549,33 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 338
41,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2416
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep
Obrázok produktu pre Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 323
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 29 hodnotení

Obrázky od zákazníkov

Hodnotenie z 8. októbra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Nádherná vôňa, ktorá prináša teplo a zmyselnosť do chladnej jesene!!!
Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Lattafa Pride Masa
Hodnotenie z 28. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Perfektné
Hodnotenie z 3. októbra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Masa lattafa
Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 47
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,94 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l
Obrázok produktu pre Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 516
112,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l