5,0



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktaily (1 balenie)Jednorazový obal35,91 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Mathieu Teisseire Nápojový sirup Cocos 0,7 l (1 balenie)Jednorazový obal28,83 €/1l
23,59 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,18 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Teisseire Nápojový sirup malina a brusnica 0% - 600ml (1 balenie)Jednorazový obal37,19 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Teisseire Nápojový sirup Citrón/citrón 0% - 600ml (1 balenie)Jednorazový obal35,23 €/1kg
25,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,66 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Energetický nápojový koncentrátJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 šálkyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
7,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

Sada 8 sirupov Sodastream + vrecko Bolero 6 kusovJednorazový obal
95,43 €/1l
41,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Rockstar Original Zero Syrup 440ml, 2 ksJednorazový obal
17,60 €/1l
15,49 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Rockstar Original Zero , 440 ml, 4 kusyJednorazový obal
14,77 €/1l
25,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Cola sirup bez cukru + Rockstar Original Zero, 440 ml, 2 ksJednorazový obal
15,90 €/1l
14,49 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Rockstar Original Zero + Schwip Schwap bez cukru, 440 ml, 2 kusyJednorazový obal
16,47 €/1l
14,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru príchuť červené bobule 440ml (balenie 2)Jednorazový obal
15,90 €/1l
13,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Passionfruit Zero Syrup 440ml, 2 ksJednorazový obal
15,90 €/1l
13,99 €
Predajca: esiteo

Classic Energy St 440Ml SirupJednorazový obal
19,25 €/1l
8,47 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s príchuťou citróna a limetky 440 ml (balenie 6 kusov)Jednorazový obal
9,84 €/1l
26,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1924216490, Sirup pre sýtené nápoje, Citrus, 440 mlJednorazový obal
28,30 €/1l
12,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Teisseire Nápojový sirup Grenadine 0% - 600ml (1 balenie)Jednorazový obal
13,44 €/1kg
20,99 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,57 €
Predajca: Pantry_Intl

SodaStream sirup Elderflower Zero 2x440ml nápojový sirup bez cukruJednorazový obal
13,63 €/1l
12,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: esiteo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dokonalé nakopnutie v priebehu niekoľkých sekúnd: objavte sirup Rockstar Energy Original, ktorý vám dodá energiu na mieru!
Získajte dokonalé energetické nakopnutie so sirupom Sodastream Rockstar Energy Original! Tento nápojový sirup pochádza od obľúbenej značky energetických nápojov Rockstar Energy a umožňuje vám namiešať si vlastný osviežujúci nápoj. Rockstar Original Zero neobsahuje cukor, ale obsahuje dôležité zložky a stimulanty, ako sú kofeín, vitamíny skupiny B a taurín. Obsiahnutý vitamín B6 pomáha znižovať únavu a vyčerpanie, takže si môžete udržať energiu počas celého dňa. Príprava je hračka a trvá len niekoľko sekúnd. Jednoducho zmiešajte sirup s vodou a vychutnajte si osobitú dávku energie. Z jednej fľaše sirupu Sodastream Rockstar Energy Original si môžete pripraviť približne 9 litrov hotového nápoja - to stačí na mnoho osviežujúcich chvíľ! Tak na čo ešte čakáte? Kúpte si sirup Sodastream Rockstar Energy teraz a nechajte sa presvedčiť o jeho povzbudzujúcej chuti a povzbudzujúcich účinkoch. Vneste do svojho dňa viac energie - presne tak, ako to máte radi! Získajte dokonalý energetický náboj s nápojovým sirupom Rockstar Original Zero od spoločnosti Sodastream! Tento sirup ponúka dokonalú kombináciu osviežujúcej chuti a povzbudzujúceho účinku - bez cukru!
Namixujte sa, aby ste sa prebudili s Rockstar Energy Original: Sirup Rockstar pre Sodastream
Vďaka zložkám kofeín, vitamíny skupiny B a taurín je tento nápojový sirup dokonalým spoločníkom pre každého, kto chce začať svoj deň plný energie. Obsiahnutý vitamín B6 dokonca pomáha znižovať únavu a vyčerpanie - ideálne na dlhé dni alebo intenzívny tréning. Príprava sirupu Rockstar Original Zero už nemôže byť jednoduchšia. Jednoducho nalejte sirup do svojho zariadenia Sodastream, zmiešajte s vodou a máte pripravený svoj osobný energetický náboj! V priebehu niekoľkých sekúnd môžete vykúzliť až 9 litrov nápoja pripraveného na pitie. Názov hovorí za všetko: sirup Sodastream Rockstar Energy Original z vás urobí skutočnú hviezdu. Ukážte všetkým, že ste plní sily a nechajte sa inšpirovať týmto neporovnateľným chuťovým zážitkom. Tak na čo ešte čakáte? Nechajte sa uniesť nadšením značky Rockstar Energy a zaobstarajte si nápojový sirup Rockstar Original Zero od spoločnosti Sodastream hneď teraz! Doprajte si nakopnutie, ktoré si zaslúžite - kedykoľvek a kdekoľvek.
V rozsahu dodávky:Sodastream Rockstar Energy Original sirup 440 ml
3-pack
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 1.32 l
- Zloženie
- Zloženie: Voda, okysľovač (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (citrát sodný), aróma, taurín (0,05%**), sladidlo (sukralóza, acesulfam K), farbivo (karamel), Kofeín (0,02 %**), vitamíny (niacín, kyselina pantoténová, vitamín B6, vitamín B12), inozitol (0,01 %**), konzervačná látka (benzoan sodný), extrakt z guarany (0,003 %**). ** v pripravenom nápoji
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100g / 100ml - Energia: 10kJ / 2kcal, Tuky: 0g, Nasýtené mastné kyseliny: 0g, Sacharidy: 0g, Cukor: 0g, Bielkoviny: 0g, Soľ: 0,09g
- Potravinársky podnik
- Sodastream GmbH, Solmsstraße 18, 60486 Frankfurt am Main, Deutschland
- Obchodný názov
- Sodastream Rockstar Energy Original 440ml
- Výrobca
- EAN kód
- 4055902237364
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 1.32 l
- Zloženie
- Zloženie: Voda, okysľovač (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (citrát sodný), aróma, taurín (0,05%**), sladidlo (sukralóza, acesulfam K), farbivo (karamel), Kofeín (0,02 %**), vitamíny (niacín, kyselina pantoténová, vitamín B6, vitamín B12), inozitol (0,01 %**), konzervačná látka (benzoan sodný), extrakt z guarany (0,003 %**). ** v pripravenom nápoji
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100g / 100ml - Energia: 10kJ / 2kcal, Tuky: 0g, Nasýtené mastné kyseliny: 0g, Sacharidy: 0g, Cukor: 0g, Bielkoviny: 0g, Soľ: 0,09g
- Potravinársky podnik
- Sodastream GmbH, Solmsstraße 18, 60486 Frankfurt am Main, Deutschland
- Obchodný názov
- Sodastream Rockstar Energy Original 440ml
- Výrobca
- EAN kód
- 4055902237364
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

Sodastream Rockstar Energy Original nápojový sirup bez cukru 440ml (balenie 2)Jednorazový obal
17,94 €/1l
15,79 €
Predajca: esiteo

Sodastream sirup Schwip Schwap Cola Orange 3x440ml nápojový koncentrátJednorazový obal
12,11 €/1l
16,48 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Rockstar Energy Original nápojový sirup bez cukru 440ml (balenie 4)Jednorazový obal
14,48 €/1l
25,49 €
Predajca: esiteo

Sodastream Rockstar Energy Original nápojový sirup bez cukru 440ml (balenie 5)Jednorazový obal
17,36 €/1l
38,19 €
Predajca: esiteo

SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Energetický nápojový koncentrátJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
7,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

Sada 8 sirupov Sodastream + vrecko Bolero 6 kusovJednorazový obal
95,43 €/1l
41,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1741260410, Fľaša na sýtenie CO2, Čierna, Priehľadná, 1 L, 2 kusov, 170 mm, 85 mm
20,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
81,99 €
Predajca: esiteo

Výrobník perlivej vody Sodastream Terra Black Set s 3 fľašami a sirupom
79,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1100065490, Fľaša na sýtenie + náplň, Viacfarebný, Sklo, Plast, Nerezová oceľ, 60 L, 1 kusov, CE, FCC
80,59 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: VaVaDo

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 šálkyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 6 výleviekJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1032122410, Náplň, Zelená, 1 kusov, Box
22,85 €
Predajca: Remedial

SodaStream SODASTREAM DUO TITAN UMSTEIGER SodaStream Duo Titan Umsteigerset ohne CO2 Zylinder
205,77 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazový obal
19,30 €/1l
8,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Ružová, 60 L, SodaStream DUO, Box
32,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, Grapefruit, 440 ml, Fľaša, FľašaJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

Výrobník perlivej vody Sodastream Terra Black s 2 fľašami a 6 príchuťami Bolero
72,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1524211490, Sirup pre sýtené nápoje, Cherry, 440 mlJednorazový obal
16,57 €/1l
7,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazový obal
24,98 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
11,36 €/1l
16,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, 440 ml, Fľaša, FľašaJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

Akumulátorový snehový pluh EINHELL GE-ST 36/40 Li E, pracovná šírka 40,00 cm, maximálna hĺbka snehu 20 cm
240,79 €
-72,58 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
168,21 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Sodastream sada sirupov 8 príchutí 440ml Nulový cukor plus nápoje BoleroJednorazový obal
10,79 €/1l
37,99 €
Predajca: esiteo

Náhradný CO2 náboj pre stroje na sýtenie vody SodaStream, Quick Connect, 425 g, 60 l, Inox/ružová
23,20 €
Predajca: KOMAONLINE

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
69,43 €
Predajca: velmontask

SodaStream Terra, Čierna, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
69,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ergonomická herná stolička - bedrový vankúš + opierka hlavy - nastaviteľná výška - čierna a biela
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zmenil môj život
Objem 2,64 l
... stačí na 9 litrov Rockstar Energy. To, že vďaka tomuto novému spôsobu získavania nápoja musím ešte menej nosiť a chodiť, znamená, že si môžem sadnúť, relaxovať a čakať na svoju fibriláciu komôr s pokojovou tepovou frekvenciou 200. 11/10. Chutí fantasticky!
Hodnotenie z 8. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príchuť kladiva!
Objem 1,32 l
Premení každú limonádu Durchschnitt na energetický nápoj RockStar! Dôrazne odporúčame!
Hodnotenie z 4. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako je opísané
Super
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Extrémna energia
Chutí veľmi dobre
Hodnotenie z 3. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super energia
Objem 0,88 l
Dobrý deň, Monster Drink je skvelý a chutí naozaj dobre.
Hodnotenie z 3. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko skvelé
Veľmi chutné. Rýchle dodanie
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Objem 1,76 l
Hodnotenie z 8. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1,76 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ice Bär Slush sirup vodný melón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow Slush Sirup 5L AZO FREI | Waldmeister | Konzentrat für Slushy Maker Eis Slushmaschinen Eismaschinen Getränke 1:5



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l