4,6



Na základe 47 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 753,00 €/1l
175,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Widian Spray4 282,40 €/1l
214,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml4 848,00 €/1l
145,44 €
Predajca: PerfumTraders

MCM MCM EDP 75 ml UNISEX
862,40 €/1l
64,68 €
Predajca: somnia24

MCM MCM EDP 30 ml UNISEX
2 535,33 €/1l
76,06 €
Predajca: somnia24

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

MCM MCM Onyx EDP 30 ml M
1 060,00 €/1l
31,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

MCM MCM Ultra EDP 75 ml W
586,67 €/1l
44,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Obelisk Edp 50 ml
1 699,80 €/1l
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

MCM Crush 30 ml Parfumovaná voda EDP Dámska vôňa Dámska vôňa
2 966,67 €/1l
128,02 €
-39,02 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

MCM MCM parfumovaná voda v spreji (30 ml)
1 616,00 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Charakteristická vôňa nej módnej značky MCM dokonale vystihuje DNA značky, ktorá vždy inšpirovala ľudí k výletom mimo každodenného života vďaka svojim ikonickým batohom a lifestylovým doplnkom. A presne to robí aj parfémovaná voda MCM, ktorú sprevádza globálna komunikačná kampaň s názvom "Travel Beyond": Ovocné maliny a marhule sa spájajú s ručne zbieraným jazmínom, ktorý spolu s pivóniou a fialkou tvorí skvostnú kyticu v srdci kompozície. Hrejivé dreviny, ambroxan a náznak vanilky sa spájajú do oduševneného základu, ktorý majstrovsky zjemňuje parfumovanú vodu. Flakón vzdáva hold klasickému ruksaku s legendárnym vzorom Visetos - a zabalený do ikonického plátna má obľúbený dizajn výrobkov MCM.
MCM - Parfumovaná voda MCM
Na jar 2021 nemecký ný módny dom MCM oznamuje uvedenie svojho nového značkového parfumu, ktorý sprevádza globálna komunikačná kampaň s názvom Travel Beyond. Parfém zachytáva podstatu cestovateľskej DNA značky a predstavuje transcendentálny výlet z každodenného života, inšpirovaný ingredienciami. Žiarivá malina a ručne zbieraný jazmín sú obohatené o čisté dreviny a čistý ambrox, čím vzniká korenistá kvetinovo-drevitá vôňa, ktorá dodáva klasickým parfémom novú kompozíciu. Travel Beyond je prikývnutím na remeselnú kompozíciu parfému, ktorá plynule prepája virtuálny a prírodný svet do metavzduchu.
UNISEX parfumovaná voda
malina, marhuľa
pivoňka, lístky fialky, jazmín
ambroxan, santalové drevo, mach, vanilka
MCM - MCM EDP 50ml Standard package. Unisex.
MCM Woda perfumowana, 50 ml
Parfumovaná voda 50 ml
- Rozmery
- 50 ml
- Model
- MCM Eau de Parfum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- MCM Woda perfumowana, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 008571515102508571515102585715151025
- Rozmery
- 50 ml
- Model
- MCM Eau de Parfum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- MCM Woda perfumowana, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 008571515102508571515102585715151025
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

MCM MCM EDP 75 ml UNISEX
862,40 €/1l
64,68 €
Predajca: somnia24

MCM MCM EDP 30 ml UNISEX
2 535,33 €/1l
76,06 €
Predajca: somnia24

MCM MCM EDP 75 ml UNISEX
913,33 €/1l
68,50 €
Predajca: somnia24

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
44,84 €
Predajca: Sykz

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

MCM MCM Onyx EDP 50 ml M
683,00 €/1l
34,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelov, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, sivá
Generálne opravený
277,07 €
Doprava zdarma
Predajca: iPaddy

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Pokemon Shining Fates Elite Trainer Box
259,14 €
Predajca: BestCollect

HI Tree sviečka bezdrôtová s diaľkovým ovládaním 20 kusov pre interiér a exteriér
39,64 €
Predajca: Di-Life

Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
391,90 €/1l
39,19 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Be Delicious, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool,...
446,90 €/1l
44,69 €
Predajca: BRASTYGroup

MCM MCM Ultra EDP 75 ml W
586,67 €/1l
44,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop

ochranná fólia na fotoaparát iPhone 12 sklenená fólia pancierová fólia ochranné sklo 2 kusy
8,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Philips EasySpeed GC1751/80, Naparovacia žehlička, Keramická žehliaca plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Moby-System Drevená stolička na kŕmenie Amelia 2, stolička 3 v 1 pre dieťa od 6 mesiacov do 6 rokov, s podnosom a opierkou na nohy, bezpečnostné pásy
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

Remington S5525, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso, 15 s
34,13 €
Doprava zdarma
Predajca: ElektroAruhaz

Závesy Nepremokavé nepriehľadné závesy Ochrana pred slnkom Vonkajšie zatemňovacie závesy so slučkami na terasu, balkón, záhradu, dvor, 132x213cm, béžová
12,58 €/1m
26,79 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

AVANA iPhone 15 Pro ochrana obrazovky z pancierového skla 9H proti špehovaniu 2 kusy
11,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Hollywoodske zrkadlo COSTWAY 62,5x51 cm s osvetlením, toaletné zrkadlo s inteligentným dotykovým displejom a zväčšovacím zrkadlom, 3 farby svetla a 4 intenzity svetla
107,99 €
-8,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Gisada Ambassador 100ml parfumovaná voda pre mužov
1 066,40 €/1l
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 4 L, Mikro
112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Hovoriace Plyšové zvieratka škrečok opakuje elektronické domáce zvieratá hračka pre dieťa deti opakovať funkciu hovoriace škrečok darčeky Retoo
10,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%2% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
2%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%4% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
4%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bol úplne spokojný
Kúpil som ho ako darček. Doručenie bolo veľmi rýchle a poštár mi ho priniesol až pred dvere. Bol dobre zabalený a kvalita bola špičková.
Hodnotenie z 9. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Presné dodanie kvalita parfumu veľmi, veľmi dobrá ukázalo najmä cena veľmi priaznivá. Objednala by som si z Kauflandu DE znova a znova
So spoločnosťou Kaufland DE a s výrobkom som veľmi spokojná. Objednávala som si niečo prvýkrát. Najlepšie dodanie. Skvelá kvalita veľmi dobre spokojný objednal by som znova a znova.
Hodnotenie z 9. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Vôňa je neuveriteľná a cena je naozaj skvelá!"
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Skvelá vôňa, rýchle dodanie a skvelá cena
Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum
Nie je tak vtieravý, ideálny na každý deň
Hodnotenie z 22. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Parfém má skvelú vôňu. Bol doručený rýchlo a dobre zabalený. Cena bola tiež bezkonkurenčná
Hodnotenie z 21. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré rozhodnutie
Mne osobne sa fľaša vône veľmi páči, krásna fľaša.
Hodnotenie z 26. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie
Milujem tento parfum..veľmi pekne vonia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l