Kľúčové informácie v kocke

  • Objavte 100 % originálnu dámsku hmlu na vlasy a telo.
  • Užite si jemné zloženie bez alkoholu, ideálne pre citlivú pokožku.
  • Nechajte sa očariť jedinečnou vôňou lotosu a bieleho čaju.
  • Pomôže Vám zvýrazniť Vašu ženskosť.
  • S exkluzívnou a osobnou vôňou, ktorá Vás odlíši.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Rituals The Ritual of Karma 8719134152562, 50 ml, Citlivá pokožka, Lotus, Biely čaj, Alkohol, 1 kusov

26,68 €

533,60 € / 1l

plus 5,89 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Telové spreje a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
90,84 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
22,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre TESORI d'Oriente Biely pižmo Telesný sprej 200 ml
TESORI d'Oriente Biely pižmo Telesný sprej 200 ml
54,95 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W
82,68 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
20,67 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
111,08 €/1l
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
525,20 €/1l
26,26 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Caudalie rose vine eau fraiche 50ml
Caudalie rose vine eau fraiche 50ml
679,00 €/1l
33,95 €
Predajca: Friseurtotal
Obrázok produktu pre Aveda 18084986745, 100 ml, Telo
Aveda 18084986745, 100 ml, Telo
360,90 €/1l
36,09 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Vyživujúci telový sprej Amber Romance 250ml
Victoria´s Secret - Vyživujúci telový sprej Amber Romance 250ml
85,12 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 34
21,28 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre GLOW TOUCH GOLD Shimmer K&#246 rpercreme 250 ml
GLOW TOUCH GOLD Shimmer K&#246 rpercreme 250 ml
46,12 €/1kg
11,53 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 667556605051, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 667556605051, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
81,36 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
20,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Love Spell Vyživujúci telový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Love Spell Vyživujúci telový sprej 250ml
67,48 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 21
16,87 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 197575027485, 250 ml, Ženy, Jantár, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 197575027485, 250 ml, Ženy, Jantár, Spojené štáty, 1 kusov
67,12 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,78 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Romantic Body Mist 250ml
Victoria´s Secret - Romantic Body Mist 250ml
157,60 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 11
39,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 197575027454, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 197575027454, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
76,20 €/1l
19,05 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Victoria's Secret, Fresh & Clean, Mist Spray, 250 ml
Victoria's Secret, Fresh & Clean, Mist Spray, 250 ml
73,20 €/1l
18,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre LOVE SPELL JOY SHIMMER, telové sprej, 250 ml
LOVE SPELL JOY SHIMMER, telové sprej, 250 ml
88,72 €/1l
22,18 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre LATTAFA Shahd 150 ml parfumovaná voda
LATTAFA Shahd 150 ml parfumovaná voda
80,00 €/1l
12,00 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Nacomi Mus do ciała Borówkowy sernik, 180 ml
Nacomi Mus do ciała Borówkowy sernik, 180 ml
57,11 €/1l
10,28 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Nacomi Mgiełka do ciała i twarzy o zapachu papai, 80 ml
Nacomi Mgiełka do ciała i twarzy o zapachu papai, 80 ml
68 444,44 €/1kg
6,16 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 667559666813, 250 ml, Ženy, Vanilka, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 667559666813, 250 ml, Ženy, Vanilka, Spojené štáty, 1 kusov
87,00 €/1l
21,75 €
Predajca: NutraBestBG

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Hlasitosť:
50 ml
Hodí sa pre typy pleti:
Citlivá pokožka
Vonné:
Áno
Vôňa:
Lotus, Biely čaj
Neobsahuje:
Alkohol
Počet priložených produktov:
1 kusov


Mlha na vlasy a tělo




Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Rituals The Ritual of Karma 50 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Rituals!



  • Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť svojím dizajnom v závislosti od reklamných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rozdielne balenia sa uchovávajú .
  • Charakteristika: Rituál je vhodný na použitie v domácnosti, v ktorej sa nachádza: Bez alkoholu
  • Gender: Dámske
  • Názov vône: Dámska vôňa: Rituál karmy
  • Zloženie: Rímsky rituál, ktorý je v súlade s pravidlami:
    • Sorban draselný
    • Propylénglykol
    • Benzoan sodný
    • Kyselina sorbová
    • Skvalán
    • Iminodusičnan tetrasodný
    • Trietylcitrát
    • Extrakt z Undaria pinnatifida
    • Voda (Aqua)
    • Alfa-izometyl-ionón
    • Benzylsalicylát
    • Betaín
    • Butylénglykol
    • Extrakt z listov Camellia sinensis (biely čaj)
    • Citronelol
    • Výťažok z Enteromorpha compressa
    • Vôňa (parfum)
    • Výťažok z Fucus vesiculosus
    • Hexylcinnamal
    • Isoeugenol
    • Limonén
    • Linalool
    • Výťažok z Lithothamnion calcareum
    • Extrakt z kvetov Nelumbo nucifera
    • Hydrogenovaný ricínový olej Peg-40
    • Citral
    • Glycerín
    • Kyselina mliečna
    • Cinnamal
    • Výťažok z Porphyra umbilicalis
    • Šťava z listov aloe barbadensis (aloe vera)
  • Objem: 50 ml
Od 73,80 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Rituals Cosmetics Enterprise B.V.
Keizersgracht 683, Amsterdam, Holandsko, 1017 DW
1017 DW - Amsterdam
+31204462900
[email protected]



Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Rituals sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vámi vybraného produktu.
Hmotnosť
50 g
Objem
50 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Unisex
Dámy
EAN kód
8719134152562
Číslo od výrobcu
1115256

Hmotnosť
50 g
Objem
50 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Unisex
Dámy
EAN kód
8719134152562
Číslo od výrobcu
1115256
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Rituals The Ritual of Sakura Cherry Blossom Hair & Body Mist 50 ml
Rituals The Ritual of Sakura Cherry Blossom Hair & Body Mist 50 ml
523,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
26,19 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,47 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 354
33,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Intex 57190NP, Nafukovací bazén, 590 L, Kolo, 6 rok / roky, Vinyl, Modrá, Biela
Intex 57190NP, Nafukovací bazén, 590 L, Kolo, 6 rok / roky, Vinyl, Modrá, Biela
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 55
87,34 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Kovová posteľ 'Meran' Kovová posteľ Rám postele Manželská posteľ 180 x 200 cm Oceľ čierna
Kovová posteľ 'Meran' Kovová posteľ Rám postele Manželská posteľ 180 x 200 cm Oceľ čierna
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 15
148,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Obrázok produktu pre Makita Adventskalender 24 Türchen
Makita Adventskalender 24 Türchen
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 57
99,26 €
Predajca: RA-Trading
Obrázok produktu pre Bvlgari - Rose Goldea Blossom Delight EDT 75ml
Bvlgari - Rose Goldea Blossom Delight EDT 75ml
1 109,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
83,22 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 244
43,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 820
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Arendo hriankovač na 4 plátky, hriankovač s dlhou štrbinou, dlhá štrbina, nerezová oceľ, 1500 W, displej s ukazovateľom zostávajúceho času, stojan na žemle, funkcia rozmrazovania, tepelne izolačný kryt, čierny
Arendo hriankovač na 4 plátky, hriankovač s dlhou štrbinou, dlhá štrbina, nerezová oceľ, 1500 W, displej s ukazovateľom zostávajúceho času, stojan na žemle, funkcia rozmrazovania, tepelne izolačný kryt, čierny
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 291
63,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre The House Of Oud Royal Stone Collection Ruby Red Woda parfumovaná 75ml
The House Of Oud Royal Stone Collection Ruby Red Woda parfumovaná 75ml
3 202,80 €/1l
240,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Trampolína Salta Comfort Edition Ground 305cm
Trampolína Salta Comfort Edition Ground 305cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
368,48 €
Predajca: Shop-Mediarado
Obrázok produktu pre Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 168
109,76 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 94
13,79 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Malatec 2211 Trampolína HQ 305 cm + vnútorná ochranná sieť + rebrík
Malatec 2211 Trampolína HQ 305 cm + vnútorná ochranná sieť + rebrík
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 30
238,00 €
Predajca: esol
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
35,36 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Merax Manželská posteľ 140 x 200 cm Posteľ z masívneho dreva s čelom a lamelovým roštom, vysokokvalitná klasická posteľ Drevená posteľ Borovicový rošt, biela
Merax Manželská posteľ 140 x 200 cm Posteľ z masívneho dreva s čelom a lamelovým roštom, vysokokvalitná klasická posteľ Drevená posteľ Borovicový rošt, biela
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 83
173,99 €
-6,00 €
167,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Univerzálny dojčiaci vankúš s mikroperličkami - sivý
Univerzálny dojčiaci vankúš s mikroperličkami - sivý
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 24
27,95 €
Predajca: Geheimshop-de
Obrázok produktu pre Držiak na TV Univerzálny držiak na stenu TV do 35 kg 13-42" palcov
Držiak na TV Univerzálny držiak na stenu TV do 35 kg 13-42" palcov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 210
10,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1494
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Matrac 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
Matrac 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1468
249,99 €
Predajca: hatservice
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2412
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 4594
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Obrázok produktu pre Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 2190
14,90 €
Predajca: NamdarStore
Obrázok produktu pre Rituály Skúšobná sada Rituál ajurvédy
Rituály Skúšobná sada Rituál ajurvédy
314,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
39,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Rituals Ayurveda Darčeková sada S - 4-dielna so sprchou a starostlivosťou
Rituals Ayurveda Darčeková sada S - 4-dielna so sprchou a starostlivosťou
79,08 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 7
35,35 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2034
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Obrázok produktu pre Rituals The Ritual Of Karma telový peeling Softening Body Scrub 300 g
Rituals The Ritual Of Karma telový peeling Softening Body Scrub 300 g
66,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
19,98 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1167
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 25. mája 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 21. januára 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Sprej, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Spojené kráľovstvo
TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Sprej, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Spojené kráľovstvo
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
74,74 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
498,27 €/1l
Obrázok produktu pre Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
77,77 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
518,47 €/1l
Obrázok produktu pre Aqc | Telový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osviežujúci - Unisex - Dlhotrvajúca letná vôňa
Aqc | Telový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osviežujúci - Unisex - Dlhotrvajúca letná vôňa
5,99 €
-8%
5,49 €
Predajca: Lemonbite
23,26 €/1l
Obrázok produktu pre Zmyslová telová hmla AMBER TOUCH AQC FRAGRANCES BODY MIST 200 ml
Zmyslová telová hmla AMBER TOUCH AQC FRAGRANCES BODY MIST 200 ml
5,49 €
Predajca: Lemonbite
21,96 €/1l
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
41,90 €
-5%
39,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
164,38 €/1l
Obrázok produktu pre Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
39,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
163,54 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
22,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
90,84 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 197575023203, 250 ml, Ženy, Kašmírové drevo, Vanilka, Spojené štáty
Victoria's Secret 197575023203, 250 ml, Ženy, Kašmírové drevo, Vanilka, Spojené štáty
26,79 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
107,16 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
111,08 €/1l
Obrázok produktu pre Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
26,60 €/1l
Obrázok produktu pre Sol de Janeiro Cheirosa 40 sprej na vlasy a telo 240 ml W
Sol de Janeiro Cheirosa 40 sprej na vlasy a telo 240 ml W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
37,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
156,88 €/1l
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
25,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Molly Nails Art Ease Base bez HEMA 15 g číry
Molly Nails Art Ease Base bez HEMA 15 g číry
15,99 €
-12%
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
20,41 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
81,64 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
20,75 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
83,00 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
20,67 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
82,68 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 28
20,20 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
80,80 €/1l
Obrázok produktu pre Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray, 150 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Čerešňový kvet, 1 kusov
Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray, 150 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Čerešňový kvet, 1 kusov
20,83 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
138,87 €/1l
Obrázok produktu pre Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
26,26 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
21,47 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
85,88 €/1l