5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kölln 349978 Schoko & Keks Müsli 500,0 g24,44 €/1kg
12,22 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
RUF Kaša čokoládová 65g19,54 €/1kg
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kölln müsli chrumkavé čokoláda a sušienky, 440g23,50 €/1kg
10,34 €
Predajca: AllYouNeed

Schoko-Knusperflakes - mandľová príchuť, 100g | PURAL
36,10 €/1kg
3,61 €
Predajca: taleoo

Quinoa Pops 125g
33,44 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Strúhaný kokos 200g
15,65 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Hellma 70103311 Müsli srdiečka čokoláda 30 x 30g
36,84 €/1kg
33,16 €
Predajca: somnia24

Hammermühle čokoládové chrumkavé müsli250g
18,84 €/1kg
4,71 €
Predajca: taleoo

Spekulatius – křupavé, bezlepkové sušenky, 300 g | HAMMERMÜHLE
17,43 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Bauck Mühle 488338
12,70 €/1kg
3,81 €
Predajca: taleoo

Madeleines 400g
15,70 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

HELLMA 70104433 HELLMAFrüchte Müsli 40 x 45,0 g
22,52 €/1kg
40,53 €
Predajca: somnia24

Celozrnná pufovaná quinoa - bezlepková 125g
33,60 €/1kg
4,20 €
Predajca: taleoo

Chrumkavé snacky - špaldové 110g
28,45 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Banánový chrumkavý čokoládový 300g
15,70 €/1kg
4,71 €
Predajca: taleoo

Bohlsener Mühle - Einkorn - 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Quaker - Cruesli čokoláda - 900 g
14,64 €/1kg
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Dinkelové čokoládové sušienky s mliečnou čokoládou, 90 g | ROSENGARTEN
28,56 €/1kg
2,57 €
Predajca: taleoo

Pšeničné otruby, 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
2,98 €/1kg
3,11 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,49 €
Predajca: taleoo

HotHafer – Čokoládová kaša 400 g | BAUCKHOF
11,97 €/1kg
4,79 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
12 malých marcipánových mrkvičiek VEGAN, marcipánové mrkvičky, nádherná dekorácia pre vaše lahodné koláče a torty. Tieto roztomilé mrkvičky vyzerajú fantasticky aj na vrchole vašich koláčikov.
Vyformované z jemnej marcipánovej hmoty so zelenou cukrovou niťou Veľkosť: 15 mm cm x 13 mm x 34 mm Obsah: 12 kusov12 VEGAN malých marcipánových mrkvičiek, marcipánových mrkvičiek, nádherná dekorácia na vaše lahodné torty a zákusky. Tieto roztomilé mrkvičky vyzerajú fantasticky aj na vrchu vašich cupcakes.
Vyformované z jemnej marcipánovej hmoty so zelenou cukrovou niťou Veľkosť: 15 mm cm x 13 mm x 34 mm Obsah: 12 kusov
12 malých vegánskych marcipánových mrkvičiek, ktoré poslúžia ako krásna dekorácia na vaše chutné koláče a muffiny alebo dezerty. Roztomilé mrkvičky vyzerajú fantasticky aj na vrchole vašich mrkvových koláčov. Vytvorené z jemného marcipánu so zelenou cukrovou polevou. Jednotlivo balené bezpečné a nerozbitné, jednoduché a ľahké použitie, hygienické balenie, vysokokvalitný, profesionálny výrobok na domáce pečenie, vďaka ktorému je pečivo jednoducho dokonalé.
Zloženie:
cukor, mandle (29 %), sirup z invertného cukru, glukózový sirup, stabilizátor: E 420, kukuričný škrob, drvená ryžová bielkovina, koncentrát šťavy z červenej repy, zahusťovadlo: E 414, okysľovač: E 330, farbivo: rastlinný extrakt (svetlica farbiarska). Farbivá: E 131, E 160a.
Günthart Marzipan-Rübli 40 g - Marcipán - Výrobca: Günthart & Co. KG, Hauptstraße 37, 79801 Hohentengen a.H. 1 balenie
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Cukor, 33% ALMONDS, sirup z invertného cukru, glukózový sirup, stabilizátor: E 420, farbivá: E 131, E 160a. Kukuričný škrob, zahusťovadlo: E 414, bielkovina z trávenej ryže, okysľovač E 330
- Výživové údaje
- Energia kj 1938 kj Energia kcal 463 kcal Tuky 13GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 1GRM Sacharidy 68GRM Sacharidy, z toho cukor 61GRM Bielkoviny 5,3GRM Soľ 0,05GRM
- Alergény
- Mandle a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 40 g
- Potravinársky podnik
- Günthart & Co. KGHauptstraße 37, 79801 Hohentengen a.H.
- Obchodný názov
- Marcipán s cukrovou dekoráciou
- Výrobca
- Günthart
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 10654-0
- EAN kód
- 4064285106549
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Cukor, 33% ALMONDS, sirup z invertného cukru, glukózový sirup, stabilizátor: E 420, farbivá: E 131, E 160a. Kukuričný škrob, zahusťovadlo: E 414, bielkovina z trávenej ryže, okysľovač E 330
- Výživové údaje
- Energia kj 1938 kj Energia kcal 463 kcal Tuky 13GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 1GRM Sacharidy 68GRM Sacharidy, z toho cukor 61GRM Bielkoviny 5,3GRM Soľ 0,05GRM
- Alergény
- Mandle a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 40 g
- Potravinársky podnik
- Günthart & Co. KGHauptstraße 37, 79801 Hohentengen a.H.
- Obchodný názov
- Marcipán s cukrovou dekoráciou
- Výrobca
- Günthart
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 10654-0
- EAN kód
- 4064285106549
Hodí sa k tomu

Günthart Sugar Dinos 20 g
148,00 €/1kg
2,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart oblátky sedmokrásky kvety 6 g
327,00 €/1kg
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Dr. Oetker 1498757005 Dr. Oetker Feine Marzipan Rübli Dekor 12 St.
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Odenwälder Edelmarzipan mrkvový dekor Marcipán v tvare mrkvy 60g
61,00 €/1kg
3,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Čokoláda Rübli 15g
148,00 €/1kg
2,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart čokoládové jednorožce 18 g
148,00 €/1kg
2,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Carrera - Vianočný adventný kalendár Pokemon
64,03 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,50 €
Predajca: Magule-cz

roba 3031, Detská stolička, MDF, Biela, 1 kusov, 30 kg
50,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Esschert Design FB489, Zelená, Keramický, 2,8 kg
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Günthart sladké chrobáčiky pre šťastie z jemnej polevy 19 g
148,00 €/1kg
2,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oetker mini dekoratívne kvety 40 kusov
43,40 €/1kg
4,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

KADAX Malé zaváracie poháre 200 ml, poháre na džem, fi66 mm, mini poháre na med a korenie, vzduchotesné poháre, zaváracie poháre, sklenené poháre, zaváracie poháre, okrúhle poháre (20 ks, čierne bodkované)
11,49 €
Predajca: KADAX

Günthart sladká mrkvová cukrová dekorácia z jemnej polevy 36g
65,50 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 4880129000 Dr. Oetker Zuckerstreusel Dekor 130,0 g
3,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

tonies 10000320, Figúrka do hracej skrinky, 3 rok / roky, Béžová, Hnedá, Šedá
25,89 €
Predajca: somnia24

FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
170,80 €/1kg
42,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Leifheit Easy Spray XL, Mikrovlákno, laminát, Dlaždice, Drevo, Suché a mokré, Mikrovlákno, Plast, Zelená, Biela
53,20 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Korona 21676, 4 krajcov, Čierna, Krém, Tlačidlá, Retro, 1630 W, 220 - 240 V
119,68 €
Predajca: TR8

Etáž s 3 policami - porcelán
17,06 €
Predajca: Special-trends

Günthart posypový dekor, mrkvová zmes 120 g
36,42 €/1kg
4,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kúpeľ vtákov pešo
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci

CURVER Curver Odkvapkávač S Podnosom Veľký - Luna 13401-119
6,09 €
Predajca: Eoshop

Detská stolička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Turquoise
77,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MA-Trading

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

turtle Cocoa Smiles, Cocoa, 300 g, oriešok, Palmový olej, 349 kcal, 1459 kJ, 2,9 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,79 €
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg

CEREÁLNE DRVE S MARSHMALOS, BEZLEPKOVÉ300 g - KORYTNAČKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,36 €
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg

RYŽOVÉ VANKÚŠKY S ORIEŠKOM A KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ,300 g - KORYTNAČKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,84 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg

Power Granola - oriešky a semienka 350g
12,96 €
Predajca: superbrandshop
37,03 €/1kg

turtle 5425038430424, Chrumkavá čokoláda, 300 g, Cocoa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,61 €
Predajca: superbrandshop
28,70 €/1kg

BEZLEPKOVÉ KAKAOVÉ OBILNÉ ŠUPINKY 375 g - JERRY GLUTEN OUT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,17 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg

Weetabix Alpské müsli bez cukru 560 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,11 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,21 €
Predajca: AllYouNeed
53,95 €/1kg