4,5



Na základe 12 hodnotení
Playadito Traditional Yerba Mate 0,5kg
11,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,60 €-36%
15,20 € / 1kg
plus 4,49 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Sypané čaje a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Yerba Mate Green Destemmed 1 kg14,43 €/1kg
14,43 €
Predajca: Yerbamarket_

Ďalšie informácie o reklame
YERBA MATE GRÜN FUERTE 400 g - MATE GRÜN17,50 €/1kg
7,00 €
Predajca: Yerbamarket_

Ďalšie informácie o reklame
Yerba Mate Green Mas Energia Guarana 1kg17,13 €/1kg
17,13 €
Predajca: Yerbamarket_

Ďalšie informácie o reklame
Yerba Mate Green Frutas 0,4 kg20,47 €/1kg
8,19 €
Predajca: BRAT_PL

Taragüi Mate Tee 1kg
9 409,09 €/1kg
10,35 €
Predajca: Matea24

Playadito Traditional Yerba Mate, TIN 0,5kg
41,02 €/1kg
20,51 €
Predajca: Matea24

ROSAMONTE Mate Tea Yerba Mate 500g
25 109,09 €/1kg
49,99 €
-72%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,81 €
Predajca: Matea24

Amanda Elaborada Con Palo Tradicional 1kg
9 427,27 €/1kg
15,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,37 €
Predajca: Matea24

Amanda Vypracované s tradičným Palo 0,5kg
27,18 €/1kg
13,59 €
Predajca: Katomix

Yerba Mate Mañanita, 500 g
13 380,00 €/1kg
6,69 €
Predajca: Un-Mate

Verdeflor Tradicional Yerba Mate 1000 g
9,21 €/1kg
9,21 €
Predajca: Matea24

YERBA MATE GREEN200 g -MATE GREEN
0,03 €/1kg
5,00 €
Predajca: Yerbamarket_

Zelený čaj Yerba Mate 400g
20,00 €/1kg
8,00 €
Predajca: Yerbamarket_

Pajarito Cocido Tradičná yerba mate 20 x 3 g
50 600,00 €/1kg
5,06 €
Predajca: Matea24

Yerba Mate Green Wild Bayas 500g
15,00 €/1kg
7,50 €
Predajca: Yerbamarket_

Canarias Tradiční Yerba Mate 500g
25,98 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Yerba Mate Sinceridad, príchuť pomaranča, 0,5 kg / 500 g
13 780,00 €/1kg
6,89 €
Predajca: Matea24

Yerba Mate Green Mango Tropicales - 500 g
15,00 €/1kg
7,50 €
Predajca: Yerbamarket_

Kurupi Katuava Special 0,5kg
9,98 €/1kg
4,99 €
Predajca: Yerbamarket_

Yacuy Green Yerba Mate Terere Ananás 500 g
8 333,33 €/1kg
5,00 €
Predajca: Yerbamarket_
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Playadito Elaborada Con Palo je argentínske yerba maté s jemnou chuťou a vôňou. Je ideálna pre začiatočníkov, ktorí chcú zažiť účinky yerba maté. Jej plný, ale zároveň jemný buket vás prenesie do krajiny juhoamerického slnka. Výrobca venuje veľkú pozornosť udržiavaniu tradícií, čo sa odráža v najvyššej kvalite výrobkov. Oplatí sa preskúmať chuť Playadito Elaborada Con Palo!
Obsah balenia:
Hrubo narezané listy a malé množstvo vetvičiek (100% yerba maté)
Chuť a vôňa yerba maté:
Príjemná, prirodzená a jemná chuť a vôňa už na prvý dojem. Vďaka tomu je ľahké vstúpiť do sveta maté. Každé ďalšie nalievanie umocňuje charakter tejto veľmi dobrej yerby.
Ďalšie informácie:
Výrobca: Cooperativa Agricola de la Colonia Liebig Ltda, Av San Martin S/n, Colonia Liebig's, Corrientes, Argentína
Čistá hmotnosť: 500 g
Krajina pôvodu: Argentína
Spôsob prípravy: Voda s maximálnou teplotou 80 °C.
- Zloženie
- yerba mate
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Playadito
- Obchodný názov
- Playadito Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg
- Výrobca
- Playadito
- Počet kusov
- 10
- EAN kód
- 7793704000911
- Zloženie
- yerba mate
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Playadito
- Obchodný názov
- Playadito Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg
- Výrobca
- Playadito
- Počet kusov
- 10
- EAN kód
- 7793704000911
Hodí sa k tomu

Playadito Mate Tee 1kg
11 500,00 €/1kg
11,50 €
Predajca: Matea24

Taragüi Mate Tee 1kg
9 409,09 €/1kg
10,35 €
Predajca: Matea24

Amanda Vypracované s tradičným Palo 0,5kg
27,18 €/1kg
13,59 €
Predajca: Katomix

Yerba Mate Green Mas Energia Guarana 1kg
17,13 €/1kg
17,13 €
Predajca: Yerbamarket_

Amanda Elaborada Con Palo Tradicional 1kg
9 427,27 €/1kg
15,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,37 €
Predajca: Matea24

KRAUS Mate Tee Organic Yerba Mate 500g
29,98 €/1kg
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
62,13 €/1kg
5,23 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,97 €
Predajca: Katomix

CBSe Pomelo 0,5 kg
13,32 €/1kg
6,66 €
Predajca: Matea24

YERBA MATE GREEN MAS ENERGIA GUARANA 400 g - MATE GREEN
0,02 €/1kg
7,50 €
Predajca: Yerbamarket_

CBSe Limon (citrón) 0,5 kg
11,52 €/1kg
5,76 €
Predajca: Matea24

Verde Mate Energia Guarana 50g
55,20 €/1kg
2,76 €
Predajca: CoffeeFriend

AKBAR Do GHAZAL TEA Schwarzer Tee (aromatisiert Earl grey) 500g
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24

Feel Pure s citrónom - 17 vrecúšok 30,6g
183,99 €/1kg
5,63 €
Predajca: taleoo

79 Bolero Sticks 9g Instantný nápoj v prášku bez cukru nízkokalorická zmes Mix Testovacie balenie Oboznamovacie balenie Ochutnávkové balenie Obľúbené druhy Ovocné bobuleJednorazový obal
50,06 €/1l
35,59 €
Predajca: medpak_shop

Jasmínový čaj 40g (20x 2g) | Zelený čaj s jazmínovou príchuťou | Jasmínový čaj
299,50 €/1kg
Použité
11,98 €
Predajca: KowaMusicStore

Japonský zelený čaj Matcha Premium 200g - 100% organická japonská
149,95 €/1kg
29,99 €
Predajca: Goodwei

Horká tekvička čaj - 150g
134,13 €/1kg
10,73 €
Predajca: BioCare

Yerba Mate Kurupi Ingwer Menta Limon 500 g
11 516,67 €/1kg
6,91 €
Predajca: Matea24

Ahmad Tea - Earl Grey čierny sypaný čaj 500gr
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24

Do Ghazal - Cejlónsky sypaný čierny čaj 500gr
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24

CBSe Silueta 0.5kg
11,52 €/1kg
5,76 €
Predajca: Matea24

Pajarito Vypracované s tradičným Palo 0,5kg
14,48 €/1kg
7,24 €
Predajca: Polanatea

Canarias Tradiční Yerba Mate 500g
25,98 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

YERBA MATE GREEN LEMON 400 g - MATE GREEN
15,12 €/1kg
6,05 €
Predajca: Yerbamarket_

Sušené okvetné lístky ruží 50 g Jedlé kvety Okvetné lístky ruží
200 000,01 €/1kg
10,00 €
Predajca: WINOSZARNIA

Yacuy Green Yerba Mate Terere Ananás 500 g
8 333,33 €/1kg
5,00 €
Predajca: Yerbamarket_

Sonnentor 00481, Bylinkový čaj, 40 g, papierová škatuľa
177,00 €/1kg
7,08 €
Predajca: taleoo

Sonnentor 02638, Bylinkový čaj, 27 g, konope, 1 kusov, papierová škatuľa
128,15 €/1kg
3,46 €
Predajca: taleoo

Každý deň citrónový čaj instantný nápoj v prášku 400g 6-pack
15,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocný čaj - ibištek 50g
124,80 €/1kg
6,24 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutný čaj
Hmotnosť 1 g
S týmto produktom som veľmi spokojný aj z hľadiska kvality, pretože tento čaj z maté nie je horký ako ostatné. Určite budem túto značku a tento produkt čoskoro kupovať častejšie. Moje motto znie: „Westside for life“.
Hodnotenie z 10. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodanie do zahraničia
Hmotnosť 1 g
Dobré
Hodnotenie z 4. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 g
Hodnotenie z 14. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 g
Hodnotenie z 4. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 g
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hmotnosť 1 g
Hodnotenie z 27. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 g
Hodnotenie z 9. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 g
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sušené kvety jazmínu – 1 kg jedlých kvetov
230,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
230,00 €/1kg

Matcha cajový ceremoniálny set "Sakura" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – luxusná súprava pre milovníkov matcha



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
31,99 €
Predajca: Goodwei
34,21 €/1kg

Matcha 200g Brat.pl
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
37,10 €/1kg

Sušené kvety jazmínu – 250 g jedlých kvetov
82,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
327 999,98 €/1kg

Cejlónsky čierny čaj 100g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
28,61 €/1kg

Klitoria (mletá), Blue Matcha, motýlie hrachy, 100 g, kvety, čaj, modrá farba
50,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
500,00 €/1kg

Japonský zelený čaj Matcha Premium 500g - 100% organická japonská



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
64,99 €
Predajca: Goodwei
129,98 €/1kg

Sada čaju Yerba Mate s nerezovým pohárom na mate - Čaj Mate s guarana 200 g - Yerba Mate200 g - Yerba Mate Lemon 200 g - Bombilla



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,00 €
Predajca: Yerbamarket_
50,00 €/1kg

Matcha„Midori“ – Prémiový zelený čaj v prášku | Plný antioxidantov, 500g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,99 €
Predajca: Goodwei
57,67 €/1kg

Sušené púčiky ruže – červené jedlé kvety – 100 g
32,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
320 000,01 €/1kg

Royal Brand Matcha set 100 g organického Matcha prášku a Matcha metličky v darčekovej krabičke Matcha čajový prášok Organický originálny zelený čaj z Japonska Japonský ideál
29,99 €
Predajca: PHRoyal

Matcha set "Black Marmor" s luxusnou miskou, metlickou, držiakom a keramickým podnosom + matcha a kokosovým latté – elegantná súprava pre milovníkov matcha



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
34,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,49 €
Predajca: Goodwei
23,48 €/1kg

Čaj Matcha Chado | 100g Japan Matcha skutočná obradná kvalita | 100% organické



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,99 €
Predajca: Goodwei
349,90 €/1kg

Matcha latte set "Rokusho" s miskou s výlevkou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – súprava na latte a cajový obrad
29,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Goodwei
33,76 €/1kg

Taylors of Harrogate - Zelený čaj s jazmínovým listom 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: RB_Trade
159,92 €/1kg

Taylors of harrogate Zelený čaj s jazmínom - 125 g sypaného zeleného čaju



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,59 €
Predajca: RB_Trade
140,72 €/1kg

Japonský zelený čaj Matcha Premium 200g - 100% organická japonská



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
29,99 €
Predajca: Goodwei
149,95 €/1kg

Pure Vita, výživové doplnky s obsahom zázvoru a kurkumy, v praktických ampulkách. 30-dňový balík. 100% prírodný produkt
79,99 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Predajca: AllYouNeed
199,93 €/1kg

TRADIČNÝ JAPONSKÝ ZELENÝ MATCHA ČAJ, 30 g - MOYA MATCHA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,08 €
Predajca: Biogo
0,64 €/1kg

Matcha cajový ceremoniálny set "Yogan" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – luxusná súprava pre milovníkov matcha



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
31,99 €
Predajca: Goodwei
35,04 €/1kg