4,7



Na základe 3 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Ďalšie informácie o reklame
Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (50 litrov – na 50 m2) - Organifer0,96 €/1l
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Hnojivo na trávnik All-In-One (5 kg – na 100 m2)5,33 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
BioBizz LEAFCOAT, 1 l.57,55 €/1l
57,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
7,08 €/1kg
29,57 €
Predajca: somnia24

Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS10 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 10 kg na cca 500 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
2,88 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: FUXTEC

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Florovit hnojivo na trávnik s mikrogranulátom machu 4kg
18,95 €/1l
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

WOLF Garten prípravok na ničenie buriny a hnojivo na trávnik 2 v 1
10,32 €/1kg
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Hnojivo Neudorff na trávniky, ktoré zabraňuje rastu machu a burín, objem 1 liter (vhodné pre plochu 100 m²), s prídavkom železa, vhodné na výživné polievanie alebo aplikáciu na listy
20,63 €/1l
20,63 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Florovit prírodné granulované hnojivo pre kurčatá 5 l
2,95 €/1l
14,73 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO Turbo trávnikové hnojivo, vhodné pre rozmetadlo, na 130 m², 5 kg, 28596
4,24 €/1kg
22,05 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

COMPO Trávnikové hnojivo + ochrana proti burine, udržateľná starostlivosť o trávnik, jemné granule, 10 kg, 200 m2 24614
7,03 €/1kg
70,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

COMPO 12024 Záhradné hnojivo modré zrno NovaTec tekuté 2,5 l
8,05 €/1l
20,13 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Beckmann 25 kg hnojivo na trávnik Hnojivo na záhradu Kompletné hnojivo na trávnik 21+6+12 Bez dusičnanov
3,37 €/1kg
84,28 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Granulovaný maštaľný hnoj 5L Prírodné univerzálne hnojivo
4,82 €/1kg
14,97 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,47 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml
47,60 €/1l
11,90 €
Predajca: M_plus_L

Nawóz do roślin doniczkowych Biohumus 1 l
10,22 €/1l
10,22 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO 2224712004 COMPOHnojivo na paradajky, 1 liter
19,78 €/1l
19,78 €
Predajca: somnia24

COMPO 2224512004 COMPOHnojivo na citrusové rastliny, 500 ml
23,20 €/1kg
15,08 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tekuté hnojivo na trávniky COMPO Plevel a mach - Nie, vďaka! zabezpečuje svieži zelený a zdravý trávnik vďaka optimálnej kombinácii živín. Vysoký obsah dusíka zabezpečuje rýchly a intenzívny rast, zatiaľ čo draslík posilňuje trávnaté porasty a zvyšuje ich odolnosť voči rôznym stresom, ako je sucho alebo chlad. Okrem toho živina železo prispieva k zdravej zelenej farbe .
Zdravý trávnik nepozná mach ani burinu
Zvláštnosťou tohto hnojiva je, že živiny sú mimoriadne rýchlo dostupné. Vďaka tomu sa váš trávnik posilní a zregeneruje vo veľmi krátkom čase a je odolný voči machu a burine.Svieža zeleň do 3 dní vďaka postreku s listovým hnojením
COMPO Hnojivo na trávniky Plevel a mach - nie, ďakujeme! je ideálnym riešením, ak je váš trávnik zažltnutý a oslabený. Vďaka jednoduchej aplikácii postrekom na listové hnojenie začne hnojivo účinkovať už za tri dni. To znamená, že krátko po aplikácii sa môžete tešiť zo sviežeho zeleného trávnika!Šetrné k životnému prostrediu: bezfosfátové
hnojivo na trávniky COMPO Plevel a mach - Nie, vďaka! neobsahuje fosfáty, a preto pomáha šetriť tento cenný zdroj. Zároveň tak predchádzate prehnojeniu záhradnej pôdy a podporujete prirodzene zelený a zdravý trávnik - so 100 % prírodnými zložkami. Čisto organické hnojivo na trávniky COMPOdodá vášmu trávniku dokonalú živnú zmes hlavných živín dusíka, fosfátov a draslíka. Sviežo zelený a odolný trávnik je preto zaručený! Vďaka čisto organickému zloženiu je COMPOhnojivo na trávnik dokonale kompatibilné s rastlinami a šetrné k životnému prostrediu. Vyvážená zmes 100 % prírodných zložiek je optimálne vhodná pre poľnohospodárstvo v súlade s nariadením (EÚ) 2018/848.Odporúčané použitie
Hnojte dvakrát ročne alebo podľa potreby.A ako aplikovať prípravok
Pri aplikácii prípravku venujte pozornosť predpovedi počasia: počas aplikácie alebo krátko po nej by nemalo pršať, aby bol účinok maximálny. Preto hnojivo neaplikujte za dažďa alebo vetra, ale za suchého, bezveterného počasia s teplotami od 10 do 25 stupňov. Aplikácia počas dlhotrvajúceho sucha, keď trávnik nebol zavlažovaný, obmedzí účinok hnojiva. Prípravok neaplikujte na mladý trávnik, ktorý má menej ako 6 týždňov. Hnojivo sa aplikuje postrekom:- Pred použitím hnojivo na trávnik pretrepte.
- Naplňte tlakový postrekovač požadovaným množstvom vody.
- Pridajte požadované množstvo trávnikového hnojiva (pozri tabuľku dávkovania).
- Potom tlakový postrekovač dobre pretrepte, aby ste získali homogénnu zmes.
- Hnojivo na trávnik rozstrekujte po celom trávniku, aby ste dosiahli pekný a rovnomerný výsledok.
- Po použití postrekovač dôkladne vyčistite čistiacim prostriedkom a niekoľkokrát opláchnite vodou.
Množstvo/dávka/aplikácia
- Množstvo koncentrátu - 200 ml
- Množstvo vody - 5 litrov - Pokrytie - 20 m²
- Množstvo koncentrátu - 1 liter
- Množstvo vody - 25 litrov - pokrytie - 100 m²
- 1 uzáver = 33,5 ml
- 6 uzáverov = 200 ml
- 1 uzáver = 42 ml
- 5 uzáverov = približne 200 ml
Chýba mapovanie dátového poľa alebo hodnota vyhľadávania
n.a.
- Hmotnosť
- 8 kg
- Objem
- 2.5 l
- Počet kusov
- 2500
- EAN kód
- 4008398024659
- Číslo od výrobcu
- C-24651
- Výrobca
- COMPO
- Hmotnosť
- 8 kg
- Objem
- 2.5 l
- Počet kusov
- 2500
- EAN kód
- 4008398024659
- Číslo od výrobcu
- C-24651
- Výrobca
- COMPO
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Dodatočné informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(48)Počet hodnotení: 48




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(101)Počet hodnotení: 101




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(15)Počet hodnotení: 15




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(35)Počet hodnotení: 35




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(32)Počet hodnotení: 32




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24




3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(90)Počet hodnotení: 90




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(59)Počet hodnotení: 59




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(82)Počet hodnotení: 82




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(260)Počet hodnotení: 260




3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(44)Počet hodnotení: 44![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(677)Počet hodnotení: 677




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(194)Počet hodnotení: 194




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(29)Počet hodnotení: 29




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(121)Počet hodnotení: 121




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(81)Počet hodnotení: 81




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(112)Počet hodnotení: 112




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(27)Počet hodnotení: 27




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20




3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(380)Počet hodnotení: 380




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(396)Počet hodnotení: 396




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Ilex crenata 'Jenny Kugel', priemer cca. 20 cm | Japonský tis | Náhrada za buxus | Zeleň po celý rok | Mrazuvzdorný | Tvarovateľný krík | Rastlina vhodná na živé ploty
17,10 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,00 €
Predajca: Blumen-Senf

Trendyplants - Phoenix Canariensis - Výška 150-170 cm - Datľovník - Odolný - Veľkosť kvetináča Ø22cm
72,39 €
Predajca: Trendyplants

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
7,08 €/1kg
29,57 €
Predajca: somnia24

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

KADAX trávnikové osivo, trávne osivo, rýchlo rastúca tráva, trávnikové pelety, rýchlo klíčiace trávnikové osivo
15,00 €
Predajca: KADAX

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banán, 100–140 cm mrazuvzdorný rýchlo rastúci exotická záhradná rastlina odolná banánovníková rastlina
39,90 €
Predajca: Blumen-Senf

10x brečtan Hedera Hibernica 100-140 cm - vždyzelené popínavé rastliny na hustý 3m živý plot, rýchlo rastúce a mrazuvzdorné
39,00 €
Predajca: Blumen-Senf

Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS10 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 10 kg na cca 500 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
2,88 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
63,28 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,48 €
Predajca: Blumen-Senf

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Permaclean Acetum 5 L základná látka - koncentrovaný herbicíd proti burine na cesty, chodníky, terasy a dezinfekcia nástrojov
63,46 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Florovit hnojivo na trávnik s mikrogranulátom machu 4kg
18,95 €/1l
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Akumulátorová kosačka na trávu SCHEPPACH IXES 20V BC-MP320-X, 20 V, BEZ BATÉRIE
170,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jiubiaz Lemovanie trávnika Kovové lemovanie postele Kosenie hrany Pozinkovaná cesta Hranica postele Lemovanie Palisáda 100x15cm 5m
4,38 €/1m
21,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

XMaster akumulátorový vyžínač 600 W s batériou 2x 1500 mAh 21 V, elektrický vyžínač, krovinorez, teleskopická rukoväť a prídavná rukoväť, sada s množs
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Makita DUB185Z, Ručné dúchadlo, 192 m³/h, Čierna, Modrá, Elektrický, Batérie, 18 V
74,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elektrický vysávač lístia WOLF, 3v1. zelená/čierna
39,90 €
Predajca: Jurhan

Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
47,23 €
Predajca: Schramas

Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: EveMotionGmbH

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citrónovník – citrónovník štyroch ročných období, stále rodivý, stredomorská rastlina do kvetináča
85,50 €
Predajca: Blumen-Senf

WOLF Garten prípravok na ničenie buriny a hnojivo na trávnik 2 v 1
10,32 €/1kg
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Záhradný box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
38,80 €
Predajca: Jurhan

Atika Elektro – vertikutátor na trávu, prevzdušňovač trávnika VT40Z
79,90 €
Predajca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (15 kg – na 450 m2)
4,20 €/1kg
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré.
Počet kusov 2500Hmotnosť 8 kg
Som spokojný
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 2500Hmotnosť 8 kg
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 2500Hmotnosť 8 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Predajca: Organifer
2,23 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Predajca: Organifer
0,82 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Predajca: Organifer
23,00 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
54,99 €
Predajca: Organifer
54,99 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
Predajca: Organifer
2,50 €/1l

Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Predajca: Organifer
5,00 €/1l

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Predajca: Organifer
2,07 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg

Hnojivo na pastviny All-In-One (20 kg – na 400 m2)
56,99 €
Predajca: Organifer
1,90 €/1l

Hnojivo na báze síranu amónneho (20 kg – na 400 m²) - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,99 €
Predajca: Organifer
2,75 €/1l