Sol de Janeiro Cheirosa 40 sprej na vlasy a telo 240 ml W

37,40 €

155,83 € / 1l

plus 3,99 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – po 12. októbra
Naše najlepšieponuky
Telové spreje a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
162,50 €/1l
39,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro 59 Parfumovaný sprej, 90 ml
Sol De Janeiro 59 Parfumovaný sprej, 90 ml
265,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
23,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Bestseller
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist 90 ml
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist 90 ml
267,22 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
24,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
90,84 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
22,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
276,67 €/1l
24,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Scalpers Her y Her Eau De Parfum 30 Spray
Scalpers Her y Her Eau De Parfum 30 Spray
968,33 €/1l
29,05 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Nabeel, Raunaq, sprej na telo, telo, 250 ml
Nabeel, Raunaq, sprej na telo, telo, 250 ml
44,76 €/1l
11,19 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre DKNY Energizing Woman tělový spray pro ženy 250 ml
DKNY Energizing Woman tělový spray pro ženy 250 ml
60,28 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
15,07 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Al Wataniah Tibyan telový sprej pre ženy 250 ml
Al Wataniah Tibyan telový sprej pre ženy 250 ml
20,48 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,12 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq telový sprej pre ženy 250 ml
Lattafa Teriaq telový sprej pre ženy 250 ml
72,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,05 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Nuxe Sun Eau Délicieuse Parfumante telový sprej 100 ml W
Nuxe Sun Eau Délicieuse Parfumante telový sprej 100 ml W
280,40 €/1l
28,04 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre LATTAFA Shahd 150 ml parfumovaná voda
LATTAFA Shahd 150 ml parfumovaná voda
80,00 €/1l
12,00 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Armaf Day Him telová hmla 250ml
Armaf Day Him telová hmla 250ml
102,56 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,64 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Obrázok produktu pre Al Haramain - Madinah EDP 100ml
Al Haramain - Madinah EDP 100ml
175,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
18,12 €
-2%
17,58 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Armaf Club de Nuit Woman, telový sprej, 150 ml
Armaf Club de Nuit Woman, telový sprej, 150 ml
50,53 €/1l
7,58 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Shandara Vitesse tělový sprej 250 ml W
Shandara Vitesse tělový sprej 250 ml W
53,04 €/1l
13,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Frostmelt telový sprej pre ženy 250 ml
Victoria's Secret Frostmelt telový sprej pre ženy 250 ml
86,47 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,94 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lowkey Fragrance, telový sprej, 100 ml
Lowkey Fragrance, telový sprej, 100 ml
112,20 €/1l
11,22 €
Predajca: lithuaniashop
Obrázok produktu pre Armaf Club De Nuit telový sprej 250ml Sprej
Armaf Club De Nuit telový sprej 250ml Sprej
123,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
30,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Aveda 18084986745, 100 ml, Telo
Aveda 18084986745, 100 ml, Telo
360,90 €/1l
36,09 €
Predajca: MANADA

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Sol De Janeiro 40 Parfumový sprej na telo 240 ml – 240 ml

Parfumový sprej Sol de Janeiro Cheirosa '40 Bom Dia Bright™ je očarujúci sprej na vlasy a telo, ktorý zachytáva eleganciu legendárneho karnevalového plesu v Rio z roku 1840. Vďaka svojej teplým, kvetinovým vôni prináša zmyselný a zároveň osviežujúci zážitok.

Vôňa:

    • Vrchné tóny: Čierna slivka a crèm de cassis
    • Stredné tóny: Kvety jazmínu a brazílskej orchideje
    • Základné tóny: Vanilové drevo a teplý pižmo

Vôňa sa vyznačuje teplou, kvetinovou arómou, ktorá pripomína živú atmosféru brazílskeho karnevalu.

Detaily produktu

  • Značka: Sol De Janeiro
  • Produkt: Sol De Janeiro 40 Parfumový sprej na telo 240 ml
  • Objem: 240 ml
  • EAN: 0810912031968


Dámsky sprej na vlasy a telo
likér z čiernych ríbezlí, čierny jantár slivka
orchidea, jazmín
vanilka, pižmo



Telový sprej - vhodný pre mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, osviežujúci, s pumpičkou, bez farbív, ftalátov a lepku, vegánsky, ovocná vôňa, objem 240 ml - 4 121 Kč/1 l
Hmotnosť
0.24 kg
Objem
240 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Sol de Janeiro
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
810912031968
0810912031968
Číslo od výrobcu
SJ00140501

Hmotnosť
0.24 kg
Objem
240 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Sol de Janeiro
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
810912031968
0810912031968
Číslo od výrobcu
SJ00140501
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Cheirosa 62 Brazilian Crush Perfume 240ml Spray
Sol De Janeiro Cheirosa 62 Brazilian Crush Perfume 240ml Spray
217,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
52,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Obrázok produktu pre Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 304
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Brazilian Crush 40, telové sprej, 90 ml
Sol De Janeiro Brazilian Crush 40, telové sprej, 90 ml
252,78 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 9
22,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 494
82,50 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2036
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Obrázok produktu pre Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 1957
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Obrázok produktu pre Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 2192
10,99 €
Predajca: EssentialSolution
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
276,67 €/1l
24,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Brazilian Crush Smelly 71 Mgiełka Do Ciała 90ml
Brazilian Crush Smelly 71 Mgiełka Do Ciała 90ml
232,78 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 9
20,95 €
Predajca: Friseurtotal
Bestseller
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist 90 ml
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist 90 ml
267,22 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
24,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Cheirosa 68 Parfumový osviežovač do vzduchu, 90 ml
Sol De Janeiro Cheirosa 68 Parfumový osviežovač do vzduchu, 90 ml
252,78 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
163,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
41,90 €
-6%
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro 59 Parfumovaný sprej, 90 ml
Sol De Janeiro 59 Parfumovaný sprej, 90 ml
265,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
23,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 972
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 200
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 373
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Darčeková súprava starostlivosti o telo Beija Flor Jet Set
Darčeková súprava starostlivosti o telo Beija Flor Jet Set
714,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
35,72 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Sol de Janeiro Bum Bum Jet Set, pre ženy, vhodné pre všetky typy pleti, kokosový olej, karamel, pistácia, 50 ml, 90 ml
Sol de Janeiro Bum Bum Jet Set, pre ženy, vhodné pre všetky typy pleti, kokosový olej, karamel, pistácia, 50 ml, 90 ml
1 157,00 €/1l
59,40 €
-2%
57,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Brazílsky krém na telo "Brazilian Bum" – 75 ml
Sol De Janeiro Brazílsky krém na telo "Brazilian Bum" – 75 ml
274,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
20,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
34,34 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 180
15,99 €
Predajca: LaRoseCare
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Bom Dia Jet Set Cheirosa 40 Parfumová hmla 30ml/Klarifikačný telový krém 90ml/Bright Cream 50ml 170 ml
Sol De Janeiro Bom Dia Jet Set Cheirosa 40 Parfumová hmla 30ml/Klarifikačný telový krém 90ml/Bright Cream 50ml 170 ml
639,00 €/1kg
39,15 €
-18%
31,95 €
Predajca: Friseurtotal
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 820
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Cestovná sada miniatúr Paco Rabanne pre ženy
Cestovná sada miniatúr Paco Rabanne pre ženy
3 727,37 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
70,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Obrázok produktu pre Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
391,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
39,19 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Brazílska pleťová krém na telo, 240 ml
Sol De Janeiro Brazílska pleťová krém na telo, 240 ml
183,54 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
46,44 €
-5%
44,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 17. augusta 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Sprej, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Spojené kráľovstvo
TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Sprej, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Spojené kráľovstvo
74,74 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
498,27 €/1l
Obrázok produktu pre Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
77,77 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
518,47 €/1l
Obrázok produktu pre Aqc | Telový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osviežujúci - Unisex - Dlhotrvajúca letná vôňa
Aqc | Telový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osviežujúci - Unisex - Dlhotrvajúca letná vôňa
5,99 €
-8%
5,49 €
Predajca: Lemonbite
23,26 €/1l
Obrázok produktu pre Zmyslová telová hmla AMBER TOUCH AQC FRAGRANCES BODY MIST 200 ml
Zmyslová telová hmla AMBER TOUCH AQC FRAGRANCES BODY MIST 200 ml
5,49 €
Predajca: Lemonbite
21,96 €/1l
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
41,90 €
-6%
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
163,33 €/1l
Obrázok produktu pre Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
39,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
162,50 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
22,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
90,84 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 197575023203, 250 ml, Ženy, Kašmírové drevo, Vanilka, Spojené štáty
Victoria's Secret 197575023203, 250 ml, Ženy, Kašmírové drevo, Vanilka, Spojené štáty
26,79 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
107,16 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
111,08 €/1l
Obrázok produktu pre Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
26,60 €/1l
Obrázok produktu pre Sol de Janeiro Cheirosa 40 sprej na vlasy a telo 240 ml W
Sol de Janeiro Cheirosa 40 sprej na vlasy a telo 240 ml W
37,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
155,83 €/1l
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
24,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
276,67 €/1l
Obrázok produktu pre Molly Nails Art Ease Base bez HEMA 15 g číry
Molly Nails Art Ease Base bez HEMA 15 g číry
15,99 €
-12%
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
20,41 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
81,64 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
20,75 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
83,00 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W
20,67 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
82,68 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
20,20 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
80,80 €/1l
Obrázok produktu pre Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray, 150 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Čerešňový kvet, 1 kusov
Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray, 150 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Čerešňový kvet, 1 kusov
20,83 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
138,87 €/1l
Obrázok produktu pre Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
26,26 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
21,47 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
85,88 €/1l