Ritter SPORT 5767291005 Ritter SPORT Knusper Nuss Schokolade 100,0 g
2,91 €
29,10 € / 1kg
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Čokoláda a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ritter SPORT 5211777006 Ritter SPORT Haselnuss Schokolade 100,0 g19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ritter SPORT 5211875009 Ritter SPORT Kokos Schokolade 100,0 g19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.37,55 €/1kg
7,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ritter SPORT 4020 Ritter SPORT KNUSPERFLAKES Schokolade 100,0 g24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211778009 Ritter SPORT Halbbitter Schokolade 100,0 g
19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Vegan Crispy Cookie s mandľovou múkou balenie 100g
38,00 €/1kg
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5531558008 Ritter SPORT Roasted Peanut Schokolade 100,0 g
99,10 €/1kg
9,91 €
Predajca: somnia24

Ritter SPORT 5979546003 Ritter SPORT Coffee Duo Schokolade 218,0 g
53,94 €/1kg
11,76 €
Predajca: somnia24

Ritter Sport Pistazie, Mliečna čokoláda, 100 g, Pistácie, 1 kusov, Mlieko, Sója, 2252 kJ
27,20 €/1kg
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Sladké a slané Duo s karamelom a maslovými sušienkami 218g
26,19 €/1kg
5,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport oplátky s ryžovými vločkami a kakaovou krémovou náplňou 100g
24,55 €/1kg
2,70 €
Predajca: Store-Germany

Ritter SPORT 5979537009 Ritter SPORT Fruity Duo Schokolade 218,0 g
53,94 €/1kg
11,76 €
Predajca: somnia24

Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN čokoláda 100,0 g
19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5219244005 Ritter SPORT Alpenmilch Schokolade 250,0 g
22,92 €/1kg
5,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211890008 Ritter SPORT Pfefferminz Schokolade 100,0 g
27,00 €/1kg
2,70 €
Predajca: Store-Germany

Ritter SPORT 5219243002 Ritter SPORT Goldschatz Schokolade 250,0 g
47,04 €/1kg
11,76 €
Predajca: somnia24

Ritter SPORT 5211873003 Ritter SPORT Rum Trauben Nuss Schokolade 100,0 g
91,40 €/1kg
9,14 €
Predajca: somnia24

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
35,10 €/1kg
3,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT TRAUBEN NUSS Schokolade 100,0 g
43,80 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Ritter SPORT 5407167004 Ritter SPORT Joghurt Schatz Schokolade 22 St./176,0 g
58,24 €/1kg
12,23 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ritter Sport Crunchy Nut Milk Chocolate Celé lieskové oriešky 100g
Chrumkavé, orechové - dobré! Lahodný oriešok Ritter Sport Crunchy Nut je darčekom pre každého milovníka čokolády! Môžete sa tešiť na najlepšiu mliečnu čokoládu, zjemnenú chrumkavými lieskovými orieškami a chrumkavými kukuričnými lupienkami, zaručujeme chrumkavý čokoládový zážitok.
Ritter Alfred GmbH & Co KG Schokoladenfabrik Alfred-Ritter-Straße 25 D-71111 Waldenbuch
Ritter SPORT 5767291005 Ritter SPORT Knusper Nuss Schokolade 100,0 g
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, LIESKOVÉ ORECHY, kakaové maslo¹, kakaová hmota¹, sušené plnotučné MLIEKO, LAKTÓZA, kukurica, sušené odstredené MLIEKO, maslový tuk, emulgátor: lecitíny (SÓJA), soľ, extrakt z jačmenného sladu. Môže obsahovať stopy arašidov, iných orechov a vajec. ¹Certifikát Rainforest Alliance
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 551,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 299,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 34,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 15,00 Sacharidy: 51,00 Sacharidy, z toho cukor: 46,00 Bielkoviny: 7,90 Soľ: 0,26
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Ritter Alfred GmbH & Co. KGSchokoladenfabrik Alfred-Ritter-Straße 25 D-71111 Waldenbuch
- Obchodný názov
- Mliečna čokoláda s celými lieskovými orieškami (15 %) a kukuričnými vločkami (5 %)
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 875789
- EAN kód
- 4000417601919
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, LIESKOVÉ ORECHY, kakaové maslo¹, kakaová hmota¹, sušené plnotučné MLIEKO, LAKTÓZA, kukurica, sušené odstredené MLIEKO, maslový tuk, emulgátor: lecitíny (SÓJA), soľ, extrakt z jačmenného sladu. Môže obsahovať stopy arašidov, iných orechov a vajec. ¹Certifikát Rainforest Alliance
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 551,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 299,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 34,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 15,00 Sacharidy: 51,00 Sacharidy, z toho cukor: 46,00 Bielkoviny: 7,90 Soľ: 0,26
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Ritter Alfred GmbH & Co. KGSchokoladenfabrik Alfred-Ritter-Straße 25 D-71111 Waldenbuch
- Obchodný názov
- Mliečna čokoláda s celými lieskovými orieškami (15 %) a kukuričnými vločkami (5 %)
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 875789
- EAN kód
- 4000417601919
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Ritter SPORT 5211779002 Ritter SPORT Kakao-Mousse Schokolade 100,0 g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4019 Ritter SPORT KNUSPERKEKS Schokolade 100,0 g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Nut Class Medová slaná mandľová mliečna čokoláda 100g
30,10 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211875009 Ritter SPORT Kokos Schokolade 100,0 g
19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211927009 Ritter SPORT Voll-Nuss Schokolade 100,0 g
30,10 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211809002 Ritter SPORT Erdbeer Joghurt Schokolade 100,0 g
38,50 €/1kg
3,85 €
Predajca: Katomix

Ritter Sport Alpine Milk Chocolate, Mliečna čokoláda, 100 g, Mlieko, 1 kusov, Alpine milk chocolate. Milk chocolate: cocoa solids 30 % minimum, milk solids 18 % minimum. ..., Umelá aróma
35,30 €/1kg
3,53 €
Predajca: LAVONIO

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
35,10 €/1kg
3,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Kakaová trieda Noble Bitter the Fine z Nikaraguy 100g
30,10 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211928002 Ritter SPORT Dunkle Voll-Nuss Schokolade 100,0 g
30,10 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5219243002 Ritter SPORT Goldschatz Schokolade 250,0 g
47,04 €/1kg
11,76 €
Predajca: somnia24

Ritter SPORT 4020 Ritter SPORT KNUSPERFLAKES Schokolade 100,0 g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
37,55 €/1kg
7,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Salted Caramel Plnotučná mliečna čokoláda Balenie 100 g
37,50 €/1kg
4,43 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: Katomix

Ritter Sport Kešu pražené a solené kešu oriešky v čokoláde 100g
30,10 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5979546003 Ritter SPORT Coffee Duo Schokolade 218,0 g
53,94 €/1kg
11,76 €
Predajca: somnia24

Ritter SPORT 5219245008 Ritter SPORT Nugat Schokolade 250,0 g
47,04 €/1kg
11,76 €
Predajca: somnia24

Ritter Sport Pistazie, Mliečna čokoláda, 100 g, Pistácie, 1 kusov, Mlieko, Sója, 2252 kJ
27,20 €/1kg
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211873003 Ritter SPORT Rum Trauben Nuss Schokolade 100,0 g
91,40 €/1kg
9,14 €
Predajca: somnia24

Tabuľka čokolády Ritter SPORT KNUSPERFLAKES, 100 g
48,20 €/1kg
4,82 €
Predajca: Pantry_Intl

Ritter SPORT 4025 Ritter SPORT GANZE MANDEL Schokolade 100,0 g
23,90 €/1kg
2,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
102,30 €/1kg
10,23 €
Predajca: somnia24

Ritter Sport Sladké a slané Duo s karamelom a maslovými sušienkami 218g
26,19 €/1kg
5,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Vegan Crispy Cookie s mandľovou múkou balenie 100g
38,00 €/1kg
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211890008 Ritter SPORT Pfefferminz Schokolade 100,0 g
27,00 €/1kg
2,70 €
Predajca: Store-Germany

Ritter SPORT 5979555007 Ritter SPORT Crunchy Duo Schokolade 218,0 g
53,94 €/1kg
11,76 €
Predajca: somnia24

Ritter SPORT 5211778009 Ritter SPORT Halbbitter Schokolade 100,0 g
19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN čokoláda 100,0 g
19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4013 Ritter SPORT EDEL-VOLLMILCH Schokolade 100,0 g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 3993 SPORT ALPENMILCH Schokolade 100,0 g
19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
40,52 €/1kg

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,20 €/1kg

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(38)Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg

Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,25 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
29,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg

M&M's Peanut 800g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,59 €/1kg

Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

XXL prémiová dubajská čokoláda l 200 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domáca l PONUKA!



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(116)Počet hodnotení: 116
29,99 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,07 €
Predajca: AllYouNeed
110,35 €/1kg

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(116)Počet hodnotení: 116
25,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,57 €
Predajca: AllYouNeed
215,70 €/1kg

Paalaeg čokoláda RED mliečna čokoláda 2x108g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
24,10 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,61 €
Predajca: AllYouNeed
95,42 €/1kg

Milka Bubbly čokoláda 95 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,52 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
175 200,00 €/1kg

Alpia Pistaziencreme 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg