5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809738310960, Ženy, 150 ml, Univerzálna pleť, Hydratačné, Výživný, Fľaša, 1 kusov75,00 €/1l
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809738316993, Ženy, 100 ml, Univerzálna pleť, Hydratačný, 1 kusov115,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Skin CAVIAR hydratačná a spevňujúca emulzia 30 ml5 406,67 €/1l
162,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

SKIN1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Cream rozjasňujúci krém s upokojujúcim účinkom 75 ml
298,40 €/1l
22,38 €
Predajca: somnia24

Anua Heartleaf 77% Tonizačné tampóny Clear Pad 160 ml
0,19 €/1kg
29,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml
0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
886 800,02 €/1kg
44,34 €
Predajca: VISO

ANUA Peach 70% Niacinamide Serum hydratačné a rozjasňujúce sérum 30 ml
687,00 €/1l
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Peach 77 krém obohatený niacínom
475,80 €/1l
23,79 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream intenzívny hydratačný krém na upokojenie pleti 50 ml
0,40 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Mixsoon Centella Asiatica Essence 100 ml
219,50 €/1l
22,51 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,95 €
Predajca: Juui

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Mixsoon Bean Cream Bean Cream silný hydratačný krém s fermentovanými sójovými bôbmi 50 ml
455,80 €/1l
22,79 €
Predajca: medpak_shop

Niacinamide 10% + TXA 4% Dark Spot Correcting Serum rozjasňujúce sérum na pigmentové škvrny
726,00 €/1l
21,78 €
Predajca: Azjasklep

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Anua Heartleaf 80 % Moisture Soothing Ampoule – 30 ml
Upokojujúca ampulka kombinuje 80 % extraktu z listu srdcovitého (Houttuynia Cordata) s panthenolom, betainom a hyalurónom sodným, aby upokojila citlivú pleť a intenzívne ju hydratovala. Ľahká, vodnatá textúra sa rýchlo vstrebáva, redukuje viditeľné začervenanie a posilňuje kožnú bariéru bez toho, aby pleť mastila.
Vaše výhody
- Upokojujúca formula: 80 % extraktu z listu srdcovitého zmierňuje podráždenie a chráni pred vonkajšími stresovými faktormi.
- Hĺbková hydratácia: panthenol a betain poskytujú dlhotrvajúcu hydratáciu; sodný hyaluronát viaže vodu v epiderme.
- K-Beauty Clean: vegánsky, bez parabénov, minerálnych olejov a pridaných vôní – ideálny pre citlivé typy pleti.
- Rýchlo sa vstrebávajúca textúra: bez lepkavého povrchu, ideálny pod make-up alebo opaľovací krém.
- Dermatologicky testované: vysoko znášanlivé zloženie pre každodenné použitie ráno a večer.
Použitie
Po očistení a tonizácii naneste 2–3 kvapky na tvár a krk a jemne vklepte. Následne naneste hydratačný krém; ráno použite aj opaľovací krém.
VÝHODY:
1. Upokojuje podráždenie a začervenanie pokožky.
2. Prispieva k rýchlejšiemu hojeniu nedokonalostí.
3. Poskytuje intenzívnu hydratáciu a spevňuje pleť.
4. Podporuje regeneráciu a obnovu kožných buniek.
5. Je vhodný pre všetky typy pleti a ľahko sa vstrebáva.
KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:
- výťažok zo srdca tulipánu - má protizápalové, antibakteriálne a antioxidačné vlastnosti
- betaín - viaže vodu v pokožke, udržuje hydratáciu, upokojuje podráždenie a urýchľuje regeneráciu
- pantenol - hojí, upokojuje, stratu vody z pokožky, účinne hydratuje, zjemňuje, zlepšuje elasticitu pokožky a stimuluje delenie buniek
- hyaluronát sodný - nadmernú stratu vody z pokožky, chráni a urýchľuje regeneráciu
POUŽITIE:
Naneste primerané množstvo prípravku na vyčistenú pokožku tváre a jemne vklepte.
VHODNÝ PRE:
Vhodné pre všetky typy pleti.
Upokojujúce sérum na tvár
Upokojujúca ampulka Anua Heartleaf 80% je hydratačné a upokojujúce sérum ideálne pre citlivú alebo problematickú pleť. S 80 % výťažkom z Houttuynia Cordata poskytuje intenzívnu hydratáciu a chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi. Toto sérum má ľahkú gélovú konzistenciu, ktorá sa okamžite vstrebáva do pokožky a účinne jej dodáva cenné zložky. Výhody: Poskytuje intenzívnu hydratáciu a upokojenie podráždenej pleti Obsahuje výťažok z Houttuynia Cordata, ktorý je známy svojimi protizápalovými vlastnosťami a upokojujúcimi účinkami na pleť Zlepšuje stav pleti tým, že reguluje tvorbu kožného mazu a eliminuje jej vysušovanie Podporuje regeneráciu pleti a posilňuje kožnú bariéru Kľúčové zložky: Sérum obsahuje výťažok z Houttuynia Cordata: Výťažok z Houttuynia Cordata: Pomáha liečiť akné, začervenanie a citlivosť a hydratuje Panthenol: Podporuje obnovu kožnej bariéry a upokojuje začervenanie..
- Model
- Heartleaf
- Hmotnosť
- 142 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Extrakt z Houttuynia Cordata, butylénglykol, glycerín, 1,2-hexándiol, betaín, extrakt zo semien Cassia Obtusifolia, pantenol, hydroxyetylcelulóza, hyaluronát sodný, arginín, karbomér, etylhexylglycerín
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyPániDievčatáChlapciUnisexDeti
- EAN kód
- 8809640730283
- Model
- Heartleaf
- Hmotnosť
- 142 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Extrakt z Houttuynia Cordata, butylénglykol, glycerín, 1,2-hexándiol, betaín, extrakt zo semien Cassia Obtusifolia, pantenol, hydroxyetylcelulóza, hyaluronát sodný, arginín, karbomér, etylhexylglycerín
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyPániDievčatáChlapciUnisexDeti
- EAN kód
- 8809640730283
Hodí sa k tomu

Anua Heartleaf Pore Control čistiaci olej 200 ml
89,75 €/1l
17,95 €
Predajca: Juui

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml
0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Heartleaf Quercetinol™ Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
14,90 €
Predajca: BYSARAH

Anua Heartleaf 77% tonizačné tampóny 160 ml
146,19 €/1l
23,39 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

Anua Heartleaf 77% Tonizačné tampóny Clear Pad 160 ml
0,19 €/1kg
29,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Anua Heartleaf Daily Lotion 200 ml
109,95 €/1l
21,99 €
Predajca: LaRoseCare

SKIN1004 Centella Ampoule, Ženy, Univerzálna pleť, 55 ml
276,18 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

ANUA Peach 70% Niacinamide Serum hydratačné a rozjasňujúce sérum 30 ml
687,00 €/1l
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Mixsoon Bean Cream Bean Cream silný hydratačný krém s fermentovanými sójovými bôbmi 50 ml
455,80 €/1l
22,79 €
Predajca: medpak_shop

Anua Peach 77 krém obohatený niacínom
475,80 €/1l
23,79 €
Predajca: medpak_shop

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809968130246, Upokojujúca maska, Ženy, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Výživný, Upokojujúci, Krém, 150 ml
97,27 €/1l
14,59 €
Predajca: medpak_shop

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Mielle Rozmarínová mäta 2 oz 59 ml
349,32 €/1l
20,61 €
Predajca: somnia24

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

Round Lab 1025 Toner Dokdo
12,49 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(57)Počet hodnotení: 57
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Sinoz Pink Touch Korekčný krém na tvár - SPF 50+ Minerálny UV filter



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(8)Počet hodnotení: 8
25,90 €
Predajca: Exporgin
518,00 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Noxzema | Hydratačný krém - Čistiaci krém - Eukalyptus - 340g - Krém na tvár



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Predajca: Lemonbite
27,91 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Krém na tvár určený na cievnu pleť



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
13,23 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,83 €
Predajca: Exporgin
855,33 €/1l