5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal57,24 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Monin írsky sirup s príchuťou karamelu a kávy 700mlJednorazový obal19,81 €/1l
13,87 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorazový obal18,67 €/1kg
13,07 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Monin woodruff sirup 0,7 lJednorazový obal31,83 €/1l
22,28 €
Predajca: AllYouNeed

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20,59 €/1l
20,59 €
Predajca: somnia24

Monin zahrievací sirup 700 mlJednorazový obal
22,57 €/1l
17,57 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,80 €
Predajca: Megasam24PL

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
20,70 €
Predajca: somnia24

Monin levanduľový sirupJednorazový obal
20,99 €/1l
20,99 €
Predajca: AllYouNeed

MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,45 €/1l
17,45 €
Predajca: somnia24

Monin Elderflower 0.7L (čistá fľaša)Jednorazový obal
31,40 €/1l
31,71 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,98 €
Predajca: Pantry_Intl

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,45 €/1l
17,45 €
Predajca: somnia24

Nestlé Nesquik Schoko Sirup, 300ml FlascheJednorazový obal
14,10 €/1kg
6,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná zmes do koktailovJednorazový obal
20,49 €/1l
20,49 €
Predajca: somnia24

Monin biela čokoládová omáčka s príchuťou bielej čokolády 500mlJednorazový obal
29,18 €/1kg
14,59 €
Predajca: somnia24

MONIN® 161272 MONIN® Le Sirop de Vanille Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20,59 €/1l
20,59 €
Predajca: somnia24

Monin sirup z bielej čokolády 700 ml – prémiová príchuť do kávy a kokteilovJednorazový obal
29,07 €/1kg
20,35 €
Predajca: Pantry_Intl

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,84 €/1l
17,84 €
Predajca: somnia24

Monin Cold Brew kávový koncentrát s príchuťou arabiky 700 mlJednorazový obal
42,43 €/1l
29,70 €
Predajca: Pantry_Intl

Monin ovocné pyré PASSIONSFRUCHT 1l PETJednorazový obal
33,42 €/1l
33,42 €
Predajca: Pantry_Intl

SCHWARTAU 3006393 SCHWARTAU Coffee Shop Vanille zuckerfrei Kaffeesirup, 200,0 mlJednorazový obal
58,65 €/1l
11,73 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
MONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 l
Monin je jednou z najznámejších značiek sirupov v Nemecku. Mnoho barov už používa sirup Monin White Chocolate Keď prezident Olivier Monin požiadal o sirup, ktorý by mu pripomínal chuť bielej čokolády značky Galak® spoločnosti Nestlé, zrodil sa sirup MONIN White Chocolate. je derivátom čokolády, pretože neobsahuje kakaovú hmotu, biela čokoláda sa vyrába z kakaového masla, ktoré jej dodáva krémovú chuť.Zvodné, krémové tóny MONIN Bielej čokolády dobre harmonizujú s inými príchuťami a možno ich použiť do teplých alebo studených dezertných nápojov na vytvorenie lahodných latte, mliečnych koktailov, mochacina, frappé a martini. RECEPTY S MONIN SIRUP:Mätový dezert 1 cl mätového sirupu 1 cl sirupu z bielej čokolády Monin 4 cl vodky 1,5 cl plnotučného mliekaPríprava:Všetky prísady nalejte do šejkra a dobre pretrepte. Podávajte v pohári na martini alebo coupe Čokoládové lieskovo-orieškové latte: 1 cl sirupu z bielej čokolády Monin 1 cl sirupu z lieskových orieškov 18 cl plnotučného mlieka 1 dávka espressa Martini s bielou čokoládou a vášňou: 1,5 cl sirupu z marakuje MONIN 1 cl sirupu z bielej čokolády MONIN 4,4 cl vodky 1,5 cl marakujovej šťavyPríprava:Všetky ingrediencie nalejte do šejkra a dobre pretrepte. Podávajte v pohári na martini
Monin je jednou z najznámejších značiek sirupov v Nemecku. Mnoho barov už používa sirup Monin White Chocolate Keď prezident Olivier Monin požiadal o sirup, ktorý by mu pripomínal chuť bielej čokolády značky Galak® spoločnosti Nestlé, zrodil sa sirup MONIN White Chocolate. je derivátom čokolády, pretože neobsahuje kakaovú hmotu, biela čokoláda sa vyrába z kakaového masla, ktoré jej dodáva krémovú chuť.Zvodné, krémové tóny MONIN Bielej čokolády dobre harmonizujú s inými príchuťami a možno ich použiť do teplých alebo studených dezertných nápojov na vytvorenie lahodných latte, mliečnych koktailov, mochacina, frappé a martini. RECEPTY S MONIN SIRUP:Mätový dezert 1 cl mätového sirupu 1 cl sirupu z bielej čokolády Monin 4 cl vodky 1,5 cl plnotučného mliekaPríprava:Všetky prísady nalejte do šejkra a dobre pretrepte. Podávajte v pohári na martini alebo coupe Čokoládové lieskovo-orieškové latte: 1 cl sirupu z bielej čokolády Monin 1 cl sirupu z lieskových orieškov 18 cl plnotučného mlieka 1 dávka espressa Martini s bielou čokoládou a vášňou: 1,5 cl sirupu z marakuje MONIN 1 cl sirupu z bielej čokolády MONIN 4,4 cl vodky 1,5 cl marakujovej šťavyPríprava:Všetky ingrediencie nalejte do šejkra a dobre pretrepte. Podávajte v pohári na martini
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Príchuť
- Biela čokoláda
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- Cukor, voda, prírodná aróma. Obsahuje kakaový extrakt.
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g / 100 ml - Energia: 1346 kJ / 322 kcal, Tuky: 0 g, Nasýtené mastné kyseliny: 0 g, Sacharidy: 80 g, Cukor: 80 g, Bielkoviny: 0 g, Soľ: 0,03 g
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Sirup z bielej čokolády
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 880685
- EAN kód
- 3052911612701
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Príchuť
- Biela čokoláda
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- Cukor, voda, prírodná aróma. Obsahuje kakaový extrakt.
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g / 100 ml - Energia: 1346 kJ / 322 kcal, Tuky: 0 g, Nasýtené mastné kyseliny: 0 g, Sacharidy: 80 g, Cukor: 80 g, Bielkoviny: 0 g, Soľ: 0,03 g
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Sirup z bielej čokolády
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 880685
- EAN kód
- 3052911612701
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal
57,24 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,45 €/1l
17,45 €
Predajca: somnia24

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20,59 €/1l
20,59 €
Predajca: somnia24

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
20,70 €
Predajca: somnia24

Monin zahrievací sirup 700 mlJednorazový obal
22,57 €/1l
17,57 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,80 €
Predajca: Megasam24PL

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,45 €/1l
17,45 €
Predajca: somnia24

Nestlé Nesquik Schoko Sirup, 300ml FlascheJednorazový obal
14,10 €/1kg
6,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorazový obal
18,67 €/1kg
13,07 €
Predajca: AllYouNeed

Open Food 4008077744007, 250 ml, Water, Sugar, Disaccharide, E413, Natural flavouring, E414, Added sugar, Emulsifier, Flavouring, 316 kcal, 78,9 g, 0,012 g, 78,9 gJednorazový obal
57,24 €/1l
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,84 €/1l
17,84 €
Predajca: somnia24

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná zmes do koktailovJednorazový obal
20,49 €/1l
20,49 €
Predajca: somnia24

Matcha set "Gurei" s miskou, metličkou a držiakom – elegantná súprava na čajový obrad a štýlové vychutnanie matcha
27,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,49 €
Predajca: Goodwei

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
17,00 €
Predajca: FragrancesBg

MONIN® 161272 MONIN® Le Sirop de Vanille Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20,59 €/1l
20,59 €
Predajca: somnia24

Vonkajšia solárna lampa Solárne závesné svetlo IP65 Vodotesná záhradná závesná lampa s 2 žiarovkami a diaľkovým ovládaním, teplá biela
35,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Spektrum A++ do EPredajca: lapamax

MONIN® 161305 MONIN® Le Sirop de Schokolade Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,84 €/1l
17,84 €
Predajca: somnia24

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Juskys Polyratanová záhradná lavica Monaco - 2-miestna lavica so stolíkom a vankúšmi - 133 × 63 × 84 cm - ratan - dobrý
151,99 €
Predajca: Kokiska

Open Food 9001432018138, 500 ml, 51 kcal, 13 g, 13 gJednorazový obal
31,08 €/1l
15,54 €
Predajca: AllYouNeed

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
31,74 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: Friseurtotal

Monin Mandľový sirup na zjemnenie horúcich nápojov a koktailov 700mlJednorazový obal
14,90 €/1l
10,43 €
Predajca: AllYouNeed

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Ve?ká sada izbových rastlín s 5 rastlinami - 9 cm
17,99 €
Predajca: Exotenherz

De’Longhi Lattissima One EN510.B, Espresso kávovar, 1 L, Kávová kapsula, 1450 W, Čierna, Nerezová oceľ
204,09 €
Predajca: evomag

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorazový obal
8,26 €/1l
5,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

TEFAL SV6116 Express Essential naparovacia žehliaca stanica (2400 W, 5,3 bar)
178,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Karty Pokémonov originál nemecký 50 rôznych s 3 vzácnymi + 3 Holo + 1 náhodný Pikachu, Glumanda, Dedenne alebo Evoli + 100 obalov na karty Heartforcards® Card Guard
10,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Schwartau Karamelová omáčka lahodne chutná dezertná omáčka 125ml
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Amaretto 0,7 lJednorazový obal
30,20 €/1l
21,14 €
Predajca: AllYouNeed
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 25. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 5 l
Hodnotenie z 21. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(79)Počet hodnotení: 79
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,63 €/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup 5L AZO FREI | Waldmeister | Konzentrat für Slushy Maker Eis Slushmaschinen Eismaschinen Getränke 1:5



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow sirup na slush jablko 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l