4,8



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Monin Frucht Püree mix Yuzu Grapefruit Zitrone Mandarinen 1000mlJednorazový obal15,95 €/1kg
21,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Nestlé Nesquik Schoko Sirup, 300ml FlascheJednorazový obal14,10 €/1kg
6,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Syrop Wiśniowy Herbapol 420 mlJednorazový obal5,25 €/1kg
2,89 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Syrop Truskawkowy Herbapol 420 mlJednorazový obal5,25 €/1kg
2,89 €
Predajca: BRAT_PL

Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal
57,24 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20,59 €/1l
20,59 €
Predajca: somnia24

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorazový obal
18,67 €/1kg
13,07 €
Predajca: AllYouNeed

Monin zahrievací sirup 700 mlJednorazový obal
22,57 €/1l
17,57 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,80 €
Predajca: Megasam24PL

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
20,70 €
Predajca: somnia24

MONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 lJednorazový obal
19,20 €/1l
19,20 €
Predajca: somnia24

Monin levanduľový sirupJednorazový obal
20,99 €/1l
20,99 €
Predajca: AllYouNeed

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,45 €/1l
17,45 €
Predajca: somnia24

Monin Elderflower 0.7L (čistá fľaša)Jednorazový obal
31,40 €/1l
31,71 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná zmes do koktailovJednorazový obal
20,49 €/1l
20,49 €
Predajca: somnia24

Monin profesionálny sirup s príchuťou kvetinovej levandule 700mlJednorazový obal
21,29 €/1l
17,59 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,90 €
Predajca: AllYouNeed

Open Food 4008077744007, 250 ml, Water, Sugar, Disaccharide, E413, Natural flavouring, E414, Added sugar, Emulsifier, Flavouring, 316 kcal, 78,9 g, 0,012 g, 78,9 gJednorazový obal
57,24 €/1l
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

Monin Vanilkový sirup jemná vanilková príchuť na pečenie a varenie 700mlJednorazový obal
14,27 €/1l
9,99 €
Predajca: AllYouNeed

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,84 €/1l
17,84 €
Predajca: somnia24

MONIN® 161288 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20,59 €/1l
20,59 €
Predajca: somnia24

MONIN® 161272 MONIN® Le Sirop de Vanille Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20,59 €/1l
20,59 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Orechová chuť jedál a nápojov s lieskovoorieškovým sirupom Monin v úspornej 1 litrovej fľaši
Lieskové oriešky mnohým ľuďom vyvolávajú príjemné spomienky na detstvo: či už ako nátierka na chlieb, zdravá desiata počas prestávok alebo v orechovom čokoládovom koláči, sirup Monin Hazelnut pripomína mnohé obľúbené jedlá z dávnych čias. S lieskovoorieškovým sirupom Monin Hazelnut Syrup 1 l môžete v krátkom čase vylepšiť nápoje aj dezerty. Vďaka úspornej fľaši je ideálny aj na to, aby ste na najbližšej párty ponúkli svojim hosťom lahodnú kávu alebo kokteily.
Vylepšené recepty s orechovou chuťou vďaka sirupu z lieskových orieškov Monin
Orechové tóny sirupu z lieskových orieškov Monin dokonale doplnia horúce nápoje, ako je káva a horúca čokoláda. Napríklad na lahodné lieskovoorieškové cappuccino potrebujete malé espresso a 150 ml mlieka. Mlieko speníte spolu s približne 30 ml lieskovoorieškového sirupu Monin. Pre deti môžete namiesto espressa použiť aj kakaový prášok zmiešaný s trochou mlieka a štipkou cukru. Oba varianty môžete podľa potreby ozdobiť kopčekom smotany. Takúto šálku si obzvlášť dobre vychutnáte s teplou dekou počas chladného a sychravého zimného dňa.
Na teplejšie mesiace však môžeme odporučiť koktaily so sirupom Monin Hazelnut. Orechová chuť sirupu sa mimoriadne dobre hodí k mliečnym výrobkom. Všetkým, ktorí majú radi sladké, preto môžeme odporučiť nasledujúci recept: 30 ml sirupu Monin Hazelnut sa pridá do 30 ml írskej smotany, espressa, kopčeka vanilkovej zmrzliny a pohára s kockami ľadu v mixéri. Hotový koktail sa najlepšie podáva štýlovo v pohári tumbler. Máme však aj tip pre tých, ktorí majú radi ovocné: zmiešajte 25 ml lieskovoorieškového sirupu Monin s 35 ml limonády cachaça a pridajte 2 kúsky limetky. Ovocný, sladký koktail, ktorý je ideálny aj na teplé letné večery.
Lieskovoorieškový sirup Monin je ideálny aj na pečenie a prípravu dezertov. Môžete ho pridať nielen do cesta na vylepšenie napríklad piškótového koláča , ale aj vyšľahať so smotanou a vytvoriť krémovú, orechovú náplň do torty. Lieskovoorieškový sirup Monin použite na namáčanie piškótových základov alebo ním prelejte teplé lístkové cesto, aby ste dosiahli sofistikovaný záver. Nechajte sa inšpirovať - existuje mnoho spôsobov, ako dodať lahodným dezertom to pravé čosi s kvapkou lieskovoorieškového sirupu Monin. S úspornou litrovou fľašou lieskovoorieškového sirupu Monin ste dobre pripravení vyskúšať množstvo nápadov na recepty.
Ak chcete len z času na čas dodať jedlám alebo nápojom príchuť lieskových orieškov, môžete objaviť Monin Hazelnut Syrup aj v menšej 700 ml alebo praktickej 250 ml fľaši.
V cene dodávky:Monin Sirup z lieskových orieškov 1 liter
Monin Sirup z lieskových orieškov v úspornej fľaši s objemom 1 liter
Orechový nádych do jedál a nápojov
Rafinované recepty s tým pravým orechovým nádychom vďaka Monin Sirupu z lieskových orieškov
Ideálny do horúcich nápojov, ako je káva a horúca čokoláda, alebo dezertov a koktailov
Fľaša s objemom 1 liter
Dolaďte svoje jedlá a nápoje lieskovoorieškovým sirupom Monin. Sirup môžete použiť na mnoho spôsobov, napríklad do pečiva, zmrzliny alebo koktailov. Na dosiahnutie orechovej, výraznej chuti stačí len malé množstvo. Je ideálny aj na ochutenie horúcich nápojov, ako je latte macchiato, caffè latte alebo kakao.
MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 l
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Príchuť
- Lieskový orech
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- Cukor, voda, prírodná oriešková aróma s ďalšími prírodnými arómami, okysľovač: kyselina citrónová, prírodná aróma, farbivo: karamel.
- Výživové údaje
- Energia (kJ): 1318; Energia (kcal): 315; Tuky (g)0; z toho nasýtené mastné kyseliny (g): 0; Sacharidy (g): 78,9; z toho cukor (g): 78,4; Bielkoviny (g): 0; Soľ (g): 0,03
- Alergény
- Lieskové orechy a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 1800 g
- Potravinársky podnik
- Bernard-Massard GmbH, Jakobstraße 8, 54290 Trier, Deutschland
- Obchodný názov
- Aromasirup
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 880570
- EAN kód
- 3052911612640
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Príchuť
- Lieskový orech
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- Cukor, voda, prírodná oriešková aróma s ďalšími prírodnými arómami, okysľovač: kyselina citrónová, prírodná aróma, farbivo: karamel.
- Výživové údaje
- Energia (kJ): 1318; Energia (kcal): 315; Tuky (g)0; z toho nasýtené mastné kyseliny (g): 0; Sacharidy (g): 78,9; z toho cukor (g): 78,4; Bielkoviny (g): 0; Soľ (g): 0,03
- Alergény
- Lieskové orechy a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 1800 g
- Potravinársky podnik
- Bernard-Massard GmbH, Jakobstraße 8, 54290 Trier, Deutschland
- Obchodný názov
- Aromasirup
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 880570
- EAN kód
- 3052911612640
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal
57,24 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20,59 €/1l
20,59 €
Predajca: somnia24

MONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 lJednorazový obal
19,20 €/1l
19,20 €
Predajca: somnia24

Monin zahrievací sirup 700 mlJednorazový obal
22,57 €/1l
17,57 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,80 €
Predajca: Megasam24PL

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
20,70 €
Predajca: somnia24

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorazový obal
18,67 €/1kg
13,07 €
Predajca: AllYouNeed

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,45 €/1l
17,45 €
Predajca: somnia24

Open Food 4008077744007, 250 ml, Water, Sugar, Disaccharide, E413, Natural flavouring, E414, Added sugar, Emulsifier, Flavouring, 316 kcal, 78,9 g, 0,012 g, 78,9 gJednorazový obal
57,24 €/1l
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

Nestlé Nesquik Schoko Sirup, 300ml FlascheJednorazový obal
14,10 €/1kg
6,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná zmes do koktailovJednorazový obal
20,49 €/1l
20,49 €
Predajca: somnia24

Monin Mandľový sirup na zjemnenie horúcich nápojov a koktailov 700mlJednorazový obal
14,90 €/1l
10,43 €
Predajca: AllYouNeed

Monin karamelový soľný sirup 700 ml - prémiový karamelový soľný sirup do kávy a dezertov
20,90 €
Predajca: Pantry_Intl

Le Sirop de Monin VANILLE Madagaskar 1l PET
15,96 €
Predajca: somnia24

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
32,42 €
Predajca: FANEO

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,84 €/1l
17,84 €
Predajca: somnia24

Monin biela čokoládová omáčka s príchuťou bielej čokolády 500mlJednorazový obal
29,18 €/1kg
14,59 €
Predajca: somnia24

Krups XL1008, Automatický napeňovač/zohrievač mlieka, Čierna, Nerezová oceľ, 150 ml, 0,3 L, 100 s
52,04 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Monin kokosový sirup na zjemnenie mnohých jedál 700mlJednorazový obal
8,09 €/1kg
11,17 €
Predajca: AllYouNeed

Sendez 6 pohárov na latte macchiato 300 ml s rukoväťou a 6 lyžičiek z nehrdzavejúcej ocele Poháre na kávu Poháre na čaj
20,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

SodaStream 1047200490, Fľaša na sýtenie CO2, Priehľadná, 0,6 L, 2 kusov, CE, 205 mm
21,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Accutime Kinder-Smartwatch Peppa Pig Rosa
94,26 €
-9,04 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,22 €
Predajca: M_plus_L

Ručný mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nehrdzavejúcej ocele Šľahacia metla, miešací hák SET 9v1
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
62,13 €/1kg
5,23 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,97 €
Predajca: Katomix

Záhradný Vankúš 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
7,89 €
Predajca: Dragtek-com

Solárny font s LED osvetlením a batériou, solárna čerpadlo do rybníka, solárna vodná pumpa 10W, určené na vonkajšie použitie, vhodné do rybníka, záhrady alebo ako kŕmne miesto pre vtáky
37,99 €
Predajca: foreverspeed-eu

PAW Patrol 6065500, Auto a mesto, 3 rok / roky, Viacfarebný
43,63 €
Predajca: Humbi

Detský spací vak zimný, odnímateľné rukávy, spací vak s nožičkami spací vak detský detský spací vak s odnímateľnými rukávmi pre dojčatá od 1 do 3 rokov od 80 do 95 cm (modrý)
26,11 €
Predajca: odsellingaaa

Monin Vanilkový sirup jemná vanilková príchuť na pečenie a varenie 700mlJednorazový obal
14,27 €/1l
9,99 €
Predajca: AllYouNeed
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zjemnenie kávy
Objem 1 l
Veľmi dobré! Bude v mojej káve.
Hodnotenie z 24. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lieskovoorieškový sirup Monin
Objem 2 l
Sirup som použila do ľadovej kávy. Je úplne vynikajúci.
Hodnotenie z 8. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodné
Objem 1 l
Najlepšia chuť
Hodnotenie z 3. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý, ale drahšie ako priamo od predajcu
Objem 1 l
Skvelá chuť, rýchle dodanie. Avšak sirup Monin v Kaufland Marktplace je o 10 % drahší ako v internetovom obchode predajcu frogcoffee.de, čo som si, bohužiaľ, uvedomila príliš neskoro!
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(79)Počet hodnotení: 79
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,63 €/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup 5L AZO FREI | Waldmeister | Konzentrat für Slushy Maker Eis Slushmaschinen Eismaschinen Getränke 1:5



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow sirup na slush jablko 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l