4,3



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Ďalšie informácie o reklame
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny78,51 €/1kg
35,33 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Espara Q10 200 mg koenzýmové kapsuly, 60 kapsúl547,10 €/1kg
54,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Ďalšie informácie o reklame
Galaktóza v prášku 100 g462,40 €/1l
46,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

LITOZIN Šípkový prášok, 130 g prášku
191,75 €/1kg
35,09 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doplnok stravy Doppelherz Leber plus, 30 kapsúl
31,33 €/1kg
10,34 €
Predajca: AllYouNeed

Double Heart Bitter Drops 50ml
190,00 €/1l
9,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

Double Heart Zinc + C pure, 60 kapsúl
146,80 €/1kg
7,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,82 €/1kg
29,41 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doppelh.Bei Diarrhoea 10 tyčiniek
32,07 €/1kg
5,90 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kvalitný Kolagén s Jahodou a Malinou, 400g
42 475,00 €/1kg
16,99 €
Predajca: BRAT_PL

Activlab Pharma Kolagen EXTRA - Hydrolyzovaný kolagén typu II s vitamínom C, D3 a vápnikom - doplnok stravy pre kĺby, pokožku a šľachy
38,60 €/1l
11,58 €
Predajca: RealPharm

Abbey želatína Plus vitamín C v prášku pre kosti, chrupavky a svaly, 400 g prášku
47,75 €/1kg
19,10 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doppelherz systém Kolagénové fľaše na pitie, 10 ks roztok
40,92 €/1kg
16,04 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kolagn v prku Nature's Finest I - plne ist a prrodn kolagn
70,64 €/1kg
9,89 €
Predajca: Nutrisslim

Kolagénový prášok – 500 g prášku na 1 mesiac / pomarančová príchuť
142,96 €/1kg
71,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Swedish Nutra Kolagn v prku - morsk - vlasy, pokoka, nechty, kby - podporuje hladk pokoku - rast vlasov - pevnos nechtov - morsk - 500 ml
88,00 €/1kg
44,58 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,40 €
Predajca: NutraBestBG

Doppelherz kolagén v prášku čistý 500 g
55,96 €/1kg
27,98 €
Predajca: AbisZ-Markt

PureSGP kolagénové peptidy v prášku, 300 g prášku
100,36 €/1kg
39,14 €
Predajca: AbisZ-Markt

Almased Vitalkost bez laktózy, 500 g prášku
40,09 €/1kg
23,33 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- obsahuje vysokokvalitné životne dôležité látky
- na cielené zásobovanie
- Prášok na prípravu perorálneho roztoku
- Výživový doplnok z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Queisser Pharma GmbH & Co. KG, Nemecko (originálny produkt z Nemecka)
- PZN: 18787383
Doppelherz kolagén v prášku čistý 200 g - Oblasť: Rôzne
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Hydrolyzát kolagénu
- Hmotnosť
- 272 g
- Potravinársky podnik
- Queisser Pharma GmbH & Co. KG
- Obchodný názov
- Doppelherz čistý kolagén v prášku, 200 g prášku
- Výrobca
- QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
- Počet kusov
- 200
- Odporúčania pre konzumáciu
- Prášok na prípravu perorálneho roztoku
- Číslo od výrobcu
- 18787383
- EAN kód
- 400993213312704009932133127
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Hydrolyzát kolagénu
- Hmotnosť
- 272 g
- Potravinársky podnik
- Queisser Pharma GmbH & Co. KG
- Obchodný názov
- Doppelherz čistý kolagén v prášku, 200 g prášku
- Výrobca
- QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
- Počet kusov
- 200
- Odporúčania pre konzumáciu
- Prášok na prípravu perorálneho roztoku
- Číslo od výrobcu
- 18787383
- EAN kód
- 400993213312704009932133127
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

CLEANMAXX Cyklónový vysávač 800W 303442
99,99 €
Predajca: HausDerGeschenke

Ortopedický vankúš z pamäťovej peny – profilovaný vankúš – vankúš s výrezom na krk – ergonomický vankúš pre lepší spánok
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
280,00 €
Doprava zdarma
Predajca: mbosmart

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Doppelherz Kolagn 11 000 Plus systm Ampulky 30X25 ml
46,43 €/1l
34,82 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Doppelherz systém Kolagénové fľaštičky na pitie, 30 ks. Ampulky
37,42 €/1kg
43,71 €
Predajca: AbisZ-Markt

LITOZIN Šípkový prášok, 130 g prášku
191,75 €/1kg
35,09 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,82 €/1kg
29,41 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doplnok stravy Doppelherz Leber plus, 30 kapsúl
31,33 €/1kg
10,34 €
Predajca: AllYouNeed

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Lehmann

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Doppelherz systém Kolagénové fľaše na pitie, 10 ks roztok
40,92 €/1kg
16,04 €
Predajca: AbisZ-Markt

Posteľná bielizeň – 135 x 200 cm – sada obliečok na perinu a vankúše – čierna – listy – mikrovlákno bavlna – 1 obliečka na vankúš 70 x 80 cm
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Abbey želatína Plus vitamín C v prášku pre kosti, chrupavky a svaly, 400 g prášku
47,75 €/1kg
19,10 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vežový ventilátor z ABS (napájaný cez USB), bezlopatkový, tichý a prenosný, s 2 nastaveniami rýchlosti – ideálny do domácnosti a spálne
57,81 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Kvalitný Kolagén s Jahodou a Malinou, 400g
42 475,00 €/1kg
16,99 €
Predajca: BRAT_PL

Double Heart Bitter Drops 50ml
190,00 €/1l
9,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Double Heart Zinc + C pure, 60 kapsúl
146,80 €/1kg
7,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

trendteam šatníková skriňa do detskej izby Rohožky Biely melamín 130 x 190 x 60 cm
690,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny
78,51 €/1kg
35,33 €
Predajca: WR-Products

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Doppelh.Bei Diarrhoea 10 tyčiniek
32,07 €/1kg
5,90 €
Predajca: AbisZ-Markt

Activlab Pharma Kolagen EXTRA - Hydrolyzovaný kolagén typu II s vitamínom C, D3 a vápnikom - doplnok stravy pre kĺby, pokožku a šľachy
38,60 €/1l
11,58 €
Predajca: RealPharm

Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
460,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
71% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
71%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Shrekovská príchuť
Počet kusov 30
Kolagén má príšernú chuť. Doteraz som užila veľa kolagénov, ale tento chutí naozaj odporne. Chutí ako umelé vitamíny, ako keby som si kúpila rozpustný Supravit za 2€>.
Hodnotenie z 21. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 30
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 30
Hodnotenie z 31. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 30
Hodnotenie z 18. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 30
Hodnotenie z 25. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 200
Hodnotenie z 16. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Počet kusov 30
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy BI7195, 7195



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
33,79 €
Predajca: medpak_shop
168,95 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

BESTLAB BestBiotic (podpora črevnej mikroflóry) 30 kapsúl



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,39 €
Predajca: medpak_shop
66,78 €/1l

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Curcuma Complex – 30 kapsúl | Doplnok stravy k dennej strave



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
1 900,00 €/1kg