4,7



Na základe 17 hodnotení
Objem:
100 ml- 30 ml
- 100 ml
Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jablko, Mandarínka, Neroli, Kokos, Jazmín, Oranžový kvet
80,47 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,52 €-12%
705,20 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Dior Addict, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžový kvet, Jazmín, Vanilka2 060,20 €/1l
103,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandarínka, Jazmín, Mandle2 212,67 €/1l
66,38 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana Devotion Intense, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Lieskový orech, Oranžový kvet, Vanilka679,50 €/1l
67,95 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
1 290,00 €/1l
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray
1 347,80 €/1l
67,39 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dolce Gabbana - The Only One EDP Intense 30ml
1 700,67 €/1l
51,02 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
642,00 €/1l
64,20 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana The Only One, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
751,70 €/1l
75,17 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 110,60 €/1l
55,53 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce & Gabbana The Only One Edp 100ml
859,10 €/1l
85,91 €
Predajca: somnia24

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
606,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The Only One, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Frézia, Hruška, Káva, Kosatec, Fialový
1 199,40 €/1l
62,14 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,97 €
Predajca: PerfumTraders
![Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana The One, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], DIPROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 kusov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/797f3929627ac777163d52e5b151bd6e.webp)
Dolce&Gabbana The One, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], DIPROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 kusov
747,33 €/1l
57,52 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,05 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Dolce Shine parfumovaná voda v spreji (50 ml)
827,80 €/1l
42,47 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,39 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Blue Jasmine, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT.* PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 kusov
762,27 €/1l
57,17 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana K, Muži, 50 ml, Tekutý parfém, Šafrán, Figa, Koža
771,00 €/1l
38,55 €
Predajca: BRASTYGroup
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Model:
- Tekutý parfém
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Jablko, Mandarínka, Neroli
- Poznámky k srdcu vône:
- Kokos, Jazmín, Oranžový kvet
- Poznámky k základu vône:
- Kašmírové drevo, Cédrové drevo, Vanilka
- Typ dávkovača:
- Sprej
Tu je Dolce & Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense, ďalšia edícia línie vôní The Only One. Lákavá kvetinová vôňa pre ženy, ktorá v sebe zahŕňa svieže a krémové aspekty. Oslava najočarujúcejších a najfascinujúcejších vlastností ženy The Only One. Hypnotizujúci šarm a neodolateľná zmyselnosť. Táto vôňa je podmanivá a návyková.
Tónyvône:
Hlava: neroli, zelené jablko, talianska mandarínka
Srdce : jazmín, kokos, pomarančový kvet
Základ: céder, kašmírové drevo, vanilka
The Only One Eau de Parfum Intense je orientálna kvetinová vôňa pre ženy. Vrchné tóny tejto vône sú talianska mandarínka, zelené jablko a neroli. Srdcové tóny sú kvet pomarančovníka, jazmín a kokos. Základné tóny tvoria vanilka, céder a kašmírové drevo. Použitie: Vôňa sa skladá z troch častí: Pri striekaní držte fľaštičku parfumu vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Nastriekajte za uši, na zápästie alebo na krk. Stačí niekoľko streknutí. Buďte opatrní pri striekaní na oblečenie, pretože to môže spôsobiť škvrny.
- Model
- The Only One Intense
- Hmotnosť
- 0.62 kg
- Druh vône
- Orientálne kvetinové
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Dolce & Gabbana The Only One Intense Woda parfumovaná, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 8057971186655
- Číslo od výrobcu
- I89663500
- Model
- The Only One Intense
- Hmotnosť
- 0.62 kg
- Druh vône
- Orientálne kvetinové
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Dolce & Gabbana The Only One Intense Woda parfumovaná, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 8057971186655
- Číslo od výrobcu
- I89663500
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 110,60 €/1l
55,53 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Lieskový orech, Oranžový kvet, Vanilka
679,50 €/1l
67,95 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 514,67 €/1l
45,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss - Alive EDP 80ml
766,00 €/1l
61,28 €
Predajca: PerfumTraders

Sada riadu WMF, 4 diely, Alicante
129,06 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

nabbi Podstavec pod slnečník MPOR 10 l - antracit
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Rabanne Lady Million Prive, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
963,00 €/1l
77,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pre extra silnú fixáciu 300 ml
22,33 €/1l
6,70 €
Predajca: MAGUHAAR

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray
1 347,80 €/1l
67,39 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
642,00 €/1l
64,20 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce & Gabbana The Only One Edp 100ml
859,10 €/1l
85,91 €
Predajca: somnia24

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
886,13 €/1l
66,46 €
Predajca: Denpoli-Venda

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
1 100,00 €/1l
110,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
538,00 €/1l
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
82% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
82%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%12% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
12%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektná cena
Objem 0,1 l
Super rýchle dodanie. Originálny parfém, skvelá cena!
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum
Objem 0,1 l
Veľmi príjemná vôňa
Hodnotenie z 9. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý tovar
Objem 0,1 l
Dobrý tovar. Rýchle dodanie. Všetko perfektné.
Hodnotenie z 7. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa, ale trvanlivosť je podzemná
Objem 0,1 l
Špeciálne som si objednala Intense, ale trvanlivosť je absolútne podzemná. 30 minút, potom už necítite vôbec nič. Dokonca ani s telovým mliekom alebo špeciálnymi parfumovými krémami z nej už nič nedostanete. Absolútne neodporúčam Itense! Vôňa by bola super, preto 3 hviezdičky, ale všetko ostatné sú vyhodené peniaze.
Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 30. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,71 €
Predajca: PerfumTraders
533,88 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(119)Počet hodnotení: 119
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l