5,0



Na základe 5 hodnotení
Kôra ihličnatých drevín 20L 10-20mm
12,87 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,37 €-3%
0,62 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Mulčovacia kôra a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jemná záhradná borovicová kôra 50L 0-10mm0,49 €/1l
24,56 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Perforovaný skleníkový mulč, vysoko pevná, čierna, odolná, perforovaná PE mulčovacia fólia na pestovanie rastlín59,66 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Ďalšie informácie o reklame
Dr.Soil Stredomorská dekoratívna borovicová kôra, štandardná kvalita, zrnitosť 8 - 15 mm, 5L1,50 €/1l
7,50 €
Predajca: DrSoil

Ďalšie informácie o reklame
Citrónová drevná štiepka na grilovanie a údenie 1,7 litra5,29 €/1l
8,99 €
Predajca: NIKCORP

Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert
0,13 €/1l
7,95 €
Predajca: bauschnell

Dekoratívna kôra S&Garden 80 litrov Dekoratívny mulč z drevených hoblín Mulč z borovicovej kôry Kôrový mulč Pôdne okrasné hobliny
0,37 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Dekoratívne drevené triesky oranžové 50L
1,00 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Plantop Dekor Mulčovací ježko 50l
0,37 €/1l
18,64 €
Predajca: VISO

Dekoratívna drevná štiepka dekoratívna šedá kôra 50l
0,56 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Prima univerzálny mulč z kôry 0–40 mm, 50 l
0,12 €/1l
5,95 €
Predajca: bauschnell

Dr.Soil Mix-Your-Own Humus z borovicovej kôry 1l
5,99 €/1l
5,99 €
Predajca: DrSoil

Forestina s.r.o. Forestina Mulčovacia kôra Standard, 60 l
0,39 €/1kg
7,70 €
Predajca: Gardners

Kôra z mäkkého dreva borovice záhradnej 80L 0-60mm PSB
1,20 €/1kg
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Kôra z borovice záhradnej, hrúbka 50-120 mm, 80L, dekoratívna
3,16 €/1kg
41,09 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Saniflor Miscanthus Miscanthus litter - 60 litrov
1,22 €/1l
73,26 €
Doprava zdarma
Predajca: grdpflanzen

Píniová kôra dekoračná jemná Agro Floria 5 l
1,10 €/1kg
5,48 €
Predajca: Gardners
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kôra ihličnatých drevín 20L 10-20mm
Primo záhradná borovicovákôra od spoločnosti SOBEX je jemnozrnná ihličnatá kôra. Kôra sa osvedčuje ako univerzálny substrát s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. Materiál je možné používať počas celého roka. V lete zabezpečuje optimálne udržiavanie vlhkosti substrátu, zatiaľ čo v zime dodatočne chráni pred chladom. Na jar a v lete kôrový substrát obmedzuje rast burín. Z ďalších výhod materiálu treba spomenúť aj jeho výživné vlastnosti: rozkladajúca sa kôra kyprí a obohacuje substrát. Materiál má aj estetickú funkciu - bude krásne vyzerať ako podstielka pre oddelené kvetinové záhony. Výrobok je k dispozícii v 20-litrovom balení.
Parametre:
- Objem: 20 l
- Frakcia: 10-20
- Skutočná hmotnosť: 7,3 kg
- Prevládajúca farba: Prírodná
- Oblasti použitia: záhrada, námestie, záhony, skalky, aleje
- Zrnitosť/frakcia: 10-20 mm
PRIMO TRIEDENÁ KÔRA Z IHLIČNANOV
Jemná kôra má mnoho vlastností, ktoré z nej robia veľmi užitočný produkt v záhradníctve a poľnohospodárstve. Zabraňuje rastu burín, čo z nej robí účinný nástroj v boji proti nežiaducim rastlinám. Udržuje vlhkosť pôdy, čo je dôležité najmä v období sucha, keď rastliny potrebujú pravidelné zavlažovanie. Triedená kôra obohacuje pôdu okolo rastlín, čo prospieva ich rastu a vývoju. Kôra chráni pred mrazom, čo je dôležité najmä pre rastliny citlivé na nízke teploty.
IDEÁLNA OCHRANA
Kôra PRIMO je vysoko kvalitná, frakcionovaná a očistená od piesku a prachu. Obsah sušiny nie je nižší ako 60 %, čo zaručuje jej účinné pôsobenie. pH roztoku 1:5 (v/v) je v rozmedzí 4,5 - 6,0, čo umožňuje jeho použitie v mnohých typoch pôdy. Kôra má veľkosť frakcie 10-20 mm, vďaka čomu sa ľahko používa a je vhodná na rôzne aplikácie.
- Rozmery
- 20L balenie
- Hmotnosť
- 7.3 kg
- Objem
- 20 l
- Model
- Sobex Primo
- Verzia
- 1.0
- Rozsah dodávky
- 20L vrece mulčovacej kôry z borovicového dreva
- EAN kód
- 5908235396392
- Číslo od výrobcu
- MP100PR20000000M2
- Výrobca
- Sobex
- Rozmery
- 20L balenie
- Hmotnosť
- 7.3 kg
- Objem
- 20 l
- Model
- Sobex Primo
- Verzia
- 1.0
- Rozsah dodávky
- 20L vrece mulčovacej kôry z borovicového dreva
- EAN kód
- 5908235396392
- Číslo od výrobcu
- MP100PR20000000M2
- Výrobca
- Sobex
Hodí sa k tomu

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Dekoratívne drevené triesky oranžové 50L
1,00 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Dekoratívna kôra S&Garden 80 litrov Dekoratívny mulč z drevených hoblín Mulč z borovicovej kôry Kôrový mulč Pôdne okrasné hobliny
0,37 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Plantop Dekor Mulčovací ježko 50l
0,37 €/1l
18,64 €
Predajca: VISO

Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert
0,13 €/1l
7,95 €
Predajca: bauschnell

Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,69 €/1l
13,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Pôda na čučoriedky a brusnice 50 l
1,74 €/1kg
26,05 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Prima univerzálny mulč z kôry 0–40 mm, 50 l
0,12 €/1l
5,95 €
Predajca: bauschnell

BIOVITA Univerzálna zemina pre všetky izbové rastliny so 4-týždňovým hnojivom 20L Optimálna zemina pre zdravý a intenzívny rast vašich rastlín
2,00 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
2,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Zemný substrát pre čučoriedky a borievky 15l účinný
1,00 €/1l
16,48 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,98 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

6 ks levandule 'Hidcote', 15–20 cm – Lavandula angustifolia, pravá levanduľa, mrazuvzdorná aromatická rastlina vhodná do záhrady, na balkón a do kvetináčov
7,80 €
Predajca: Blumen-Senf

Primazemina na paradajky a zeleninu 40 l
0,20 €/1l
7,95 €
Predajca: bauschnell

TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,01 €/1m
31,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,39 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DWD-Company

nabbi Podstavec pod slnečník MPOR 10 l - antracit
9,44 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

CompoZemina na siatie a prešívanie 5l
3,04 €/1l
15,20 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
63,28 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,48 €
Predajca: Blumen-Senf

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,96 €
Predajca: somnia24

KADAX trávnikové osivo, trávne osivo, rýchlo rastúca tráva, trávnikové pelety, rýchlo klíčiace trávnikové osivo
9,60 €
Predajca: KADAX

BioBizz LIGHT MIX - 50 litrov
0,50 €/1l
25,00 €
Predajca: BestBrandShop

Záhradnícky perlit 10 l kypria osivové lôžko
9,64 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Plastový kvetináč XXL veľký – 58 cm/antracit – okrúhly kvetináč pre exteriér a interiér – kvetináč, kvetináč, kvetináč, obal na kvetináč
40,60 €
Predajca: Special-trends

KADAX trávnikové osivo, trávne osivo, rýchlo rastúca tráva, trávnikové pelety, rýchlo klíčiace trávnikové osivo
15,00 €
Predajca: KADAX

Trendyplants - Phoenix Canariensis - Výška 150-170 cm - Datľovník - Odolný - Veľkosť kvetináča Ø22cm
72,39 €
Predajca: Trendyplants

Palivové drevo Palivové drevo Drevo 90 kg Pre kachle a krby Ohnivá misa Gril Bukové palivové drevo Bukové drevo Polená Drevo 25 cm
1 824,83 €/1m
109,49 €
Predajca: Lagento_GmbH

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
12,39 €
Predajca: eu-bay_de

Kryt na plynový gril Kryt na gril vodotesný Kryt na gril s kapucňou (145x61x117cm) - čierny
23,22 €/1m²
20,82 €
Predajca: odsellingaaa

Váha Digitálna osobná Sklenená Váha telesného zloženia tuku s aplikáciou LCD s osvetlením na analýzu tela BMI Bluetooth Smart Scale do 180 kg Retoo
33,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kyslá rašelina na čučoriedky Záhradníctvo 50L
0,49 €/1l
24,56 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko sladké
Objem 20 lHmotnosť 7,3 kg
Veľmi dobré
Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 20 lHmotnosť 7,3 kg
Hodnotenie z 5. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 20 lHmotnosť 7,3 kg
Hodnotenie z 21. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 20 lHmotnosť 7,3 kg
Hodnotenie z 7. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 20 lHmotnosť 7,3 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Olivové štiepky na grilovanie a údenie 500 ml
4,99 €
Predajca: NIKCORP
9,98 €/1l

Citrónová drevná štiepka na grilovanie a údenie 400 ml
2,99 €
Predajca: NIKCORP
7,47 €/1l

Perforovaný skleníkový mulč, vysoko pevná, čierna, odolná, perforovaná PE mulčovacia fólia na pestovanie rastlín
15,99 €
Predajca: Zanjo24
59,66 €/1kg

Jemná záhradná borovicová kôra 50L 0-10mm
24,56 €
Predajca: SuperMerchant
0,49 €/1l

Citrónová drevná štiepka na grilovanie a údenie 1,7 litra
8,99 €
Predajca: NIKCORP
5,29 €/1l

Dr.Soil Stredomorská dekoratívna borovicová kôra, štandardná kvalita, zrnitosť 8 - 15 mm, 5L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,50 €
Predajca: DrSoil
1,50 €/1l

Štiepky z olivového dreva na grilovanie a údenie 400 ml
2,99 €
Predajca: NIKCORP
7,47 €/1l

Prima univerzálny mulč z kôry 0–40 mm, 50 l



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
5,95 €
Predajca: bauschnell
0,12 €/1l

Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,95 €
Predajca: bauschnell
0,13 €/1l

Dr.Soil Mix-Your-Own Humus z borovicovej kôry 1l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,99 €
Predajca: DrSoil
5,99 €/1l