5,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie škár 169 oceľ modrá 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTI-FRIME
12,41 €
40,03 € / 1l
plus 5,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Tmely na škáry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Škárovacia hmota CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 sivá3,70 €/1kg
18,50 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
PCI Lastogum Abdichtung 4kg Grau8,99 €/1kg
35,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
Butylový tesniaci tmel, sivý, 600 ml, Soudal BUTYRUB14,17 €/1l
8,50 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
Silikónový Soudal Clear 280Ml - Sil U So Be25,00 €/1l
7,00 €
Predajca: MasterBau

MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie škár 172 nebesky modrý 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTI-FOAMING MELT
44,26 €/1l
13,72 €
Predajca: Eoshop

MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie škár 123 sivobiely 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTICLE MIXTURE
39,65 €/1l
12,29 €
Predajca: HARKO

SIKA Sikaseal 108 Sanitárny silikónový tesniaci tmel – biely – 300 ml
133,90 €/1l
40,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Mittelbraun
38,55 €/1l
11,95 €
Predajca: SABTRADE

Silikón pro4 Premium 310 ml ANTHRAZITE
32,10 €/1l
9,95 €
Predajca: bauschnell

SIKA silikónový tesniaci tmel SikaSeal-184 pre murivo – biely – 300 ml
132,43 €/1l
39,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Pergamon
38,55 €/1l
11,95 €
Predajca: SABTRADE

BOSTIK silikónový tmel, 300 ml, biely N
101,80 €/1kg
35,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

SIKA Sikaseal 108 Sanitárny silikónový tesniaci tmel – svetlosivý – 300 ml
135,10 €/1l
40,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sika lepiaca a tesniaca hmota Sikaflex-522 oceľovo sivá 300ml - 688360
39,37 €/1l
11,81 €
Predajca: SABTRADE

E-COLL silikónový tmel, 310 ml, cementovo šedý (silikónový tmel na škáry)
32,66 €/1kg
11,43 €
Predajca: doenges1903

Teroson MS 930 sivá tesniaca hmota 2496651 310 ml
304,84 €/1l
94,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

SIKA Sikaseal-185 Silikónový tesniaci tmel pre stolárov – antracit – 300 ml
83,90 €/1kg
41,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Škárovacia hmota CERESIT CE 40 Pergamon 5 kg
5,03 €/1l
25,15 €
Predajca: Eoshop

Tmel Sikaflex 527 AT, 300 ml
498,00 €/1m
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Beko Glättemittel für Dichtstoffe 500 ml
13,90 €/1l
12,52 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,95 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
MAPEI® MAPESIL AC 1K silikón na spoje
-ideálny na pružné utesnenie rohových, spojovacích a dilatačných škár v keramických obkladoch stien a podláh
- V interiéri a exteriéri
-na tesnenie skla, keramiky a eloxovaného hliníka
-obzvlášť užitočný v bazénoch, kúpeľoch a sprchách
-MAPEI® MAPESIL AC 1K priľne k širokej škále materiálov bez základného náteru
-po aplikácii prípravku na podporu priľnavosti Primer FD možno MAPEI® MAPESIL AC 1K použiť aj na betón, drevo, kov, lakované povrchy, plasty a gumu
-Vďaka technológii BioBlock® sa účinne zabraňuje tvorbe plesní a mikroorganizmov na povrchu škár vo vlhkom prostredí.
Technické údaje:
-Teplotná odolnosť: od -40 °C do +180 °C
-Tvorba pokožky: cca 10 minút
sieťovanie: cca 4 mm za deň, cca 10 mm za 7 dní
-Zmrštenie pri sieťovaní: približne 3,5 %
-Maximálne predĺženie: 20 %
-Tvrdosť brehu A: 20
-EMICODE: EC 1 PLUS - veľmi nízke emisie
100% sanitárny silikón s kyslou reakciou
100% sanitárny silikón s kyslou reakciou
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 0.31 l
- Model
- MAPESIL AC
- EAN kód
- 8022452134814
- Číslo od výrobcu
- MAPESIL AC
- Výrobca
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 0.31 l
- Model
- MAPESIL AC
- EAN kód
- 8022452134814
- Číslo od výrobcu
- MAPESIL AC
- Výrobca
Biocídne výrobky používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
BioBlock® ANTISCHIMMEL
Bez signálneho slova
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(37)Počet hodnotení: 37




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2







5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8Bestseller




3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21






4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4





4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4





4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
2,76 €/1l
82,90 €
Predajca: bauschnell

Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²
709,00 €/1kg
7 799,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B
4,34 €/1kg
152,00 €
Predajca: MasterBau

MAPEI® KERAPOXY Easy Design 2K 3 kg 700 priesvitná epoxidová živica na škárovanie obkladačiek
26,69 €/1kg
80,06 €
Predajca: Eoshop

1 kg vodovzdorného tesniaceho prostriedku 1000 g – neviditeľné tesnenie, rýchloschnúce a natierateľné, do kúpeľne, kuchyne, záhrady a na vonkajšie použitie, odolné voči vysokým teplotám
24,99 €/1l
24,99 €
Predajca: GrowExpert

Hydroizolačná súprava Tekutá fólia 20kg Tesniaca páska 20mb Základný náter 5L Rohož 2mb Level+ SET45
19,74 €/1l
98,72 €
Predajca: Izosklep

Remmers KIESOL C injekčný krém na hydroizoláciu suchých stien a horizontálnu izoláciu, 550 ml
111,89 €/1kg
61,54 €
Predajca: ARO

CERESIT CR 65 Vodotesný náter 25 kg
1,12 €/1kg
28,00 €
Predajca: MasterBau

PCI Seccoral 1K Dichtschlämme 15 kg Sack
6,53 €/1kg
97,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Sopro Designfuge Solitär F20 Pflastergrau 25kg
3,44 €/1kg
93,95 €
-8,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,95 €
Predajca: bauschnell

Dewepro 314860
2,00 €/1kg
40,00 €
Predajca: MasterBau

Schlüter DITRA 25 D30M Verbundentkopplungsmatte 30,2x0,995m
13,90 €/1m
419,90 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Flexible Dichtungsschlämme FDS 15kg
5,40 €/1kg
80,96 €
Predajca: bauschnell

Hydroizolačná Látka Ceresit Cl 152
3,27 €/1m
32,66 €
Predajca: Dragtek-com

Výsuvný organizér, 3-úrovňový dizajn, odolná uhlíková oceľ, biely, S, 3-úrovňový
147,98 €/1l
78,98 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
73,99 €
Predajca: BlissShopping

Sikafloor-151 2K Grundierung 10kg - für schwach bis mittelstark saugende Oberflächen
13,00 €/1kg
129,95 €
Predajca: bauschnell

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Natur
3,56 €/1kg
114,95 €
-26,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,95 €
Predajca: bauschnell

Tmel, krém na opravu stien, tmel na opravu stien
115,90 €/1l
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Lepidlá na zváranie za studena dvojzložkové lepidlo na kov plast keramiku extra silné opravné lepidlo 150 °C 2 tuby - GlueStar
59,95 €/1kg
12,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Netscroll

sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126
1 598,67 €/1l
11,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg

Spevňovač škár 5 Liter, ochrana škár, impregnácia škár
18,64 €/1l
93,21 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Ardex MorTec SOFT sandbeige, 310 ml, 6675
104,29 €/1l
32,33 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Univerzálny tmel MEM Water-Stop, 1 kg
226,18 €/1m
24,88 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Pružný tesniaci náter OS925 čierny 5 kg
11,20 €/1kg
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesniaci Materiál Wasser Stop Šedý 750 Ml
31,32 €/1kg
23,49 €
Predajca: Dragtek-com

Kontaktné lepidlo EPDM 1 liter
17,99 €/1l
17,99 €
Predajca: Wovar

Bitúmenové lepidlo na strešné šindle
119,25 €/1kg
23,85 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

Súprava Dryzone Horizontalsperre (18 m) – injekčný krém proti vlhkým stenám a vzlínajúcej vlhkosti – bariéra proti vlhkosti pre murivo
26,79 €/1m
482,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

DEKAseal 8936
152,71 €/1l
47,34 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Verk 24060 Windshield Súprava na opravu čelného skla a autoskiel
31,73 €/1kg
3,49 €
Predajca: Dareknaklik
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7 799,00 €
Predajca: Uniqstone
709,00 €/1kg

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
145,90 €
Predajca: bauschnell
5,84 €/1kg

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekčná pištoľ
620,00 €
Predajca: MasterBau
1 127,27 €/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontálna izolácia suchých stien v pivnici



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
615,00 €
Predajca: MasterBau
93,18 €/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 Injekčný krém na horizontálne izolácie 5 l, biela



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
399,00 €
Predajca: MasterBau
79,80 €/1l

PCI Pecilastic W Flexible Abdichtungsbahn 30m
482,95 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
471,95 €
Predajca: bauschnell
15,73 €/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + striekačka Tesnenie pivnice Horizontálna bariéra
325,00 €
Predajca: MasterBau
98,48 €/1l

SADA 6x550 ml Schomburg Aquafin i380 injekčný krém na horizontálne izolácie



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
305,00 €
Predajca: MasterBau
92,42 €/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
402,95 €
Predajca: bauschnell
13,43 €/1m

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
229,90 €
Predajca: bauschnell
9,20 €/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: MasterBau
4,34 €/1kg

sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
11,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg
1 598,67 €/1l

PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
179,90 €
Predajca: bauschnell
14,39 €/1kg

Ceresit CL 51 EXPRESS-1K tekutá hydroizolácia kupelne
94,00 €
Predajca: MasterBau
6,27 €/1kg

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
165,95 €
Predajca: bauschnell
33,19 €/1l

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
150,95 €
Predajca: bauschnell
6,29 €/1kg

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
157,95 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,95 €
Predajca: bauschnell
6,33 €/1kg

PCI Lastogum Abdichtung 25kg Grau



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,96 €
Predajca: bauschnell
5,68 €/1kg

Mapei Kerapoxy Easy Design 134 Hodvábna malta 3 kg
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg

Epoxidová spára KERAPOXY EASY 111 3KG
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg