5,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie škár 177 šalviovo-zelený 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTI-FRIME
11,65 €
37,58 € / 1l
plus 5,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Tmely na škáry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, tesniaca páska, tesnenie 20 cm/50 m485,00 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
Škárovacia hmota CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 40 jasmine4,90 €/1kg
24,50 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
Škárovacia hmota CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 sivá3,70 €/1kg
18,50 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
PCI Gisogrund Grundierung 5 Liter10,38 €/1l
51,90 €
Predajca: bauschnell

Sanitárny silikón MAPEI Mapesil 310 ml AC 141 karamel
39,35 €/1l
12,20 €
Predajca: BrickBloom

MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie škár 123 sivobiely 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTICLE MIXTURE
39,65 €/1l
12,29 €
Predajca: HARKO

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Jasmin
38,55 €/1l
11,95 €
Predajca: SABTRADE

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Pergamon
38,55 €/1l
11,95 €
Predajca: SABTRADE

SIKA Sikaseal 108 Sanitárny silikónový tesniaci tmel – biely – 300 ml
133,90 €/1l
40,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

SIKA silikónový tesniaci tmel SikaSeal-184 pre murivo – biely – 300 ml
132,43 €/1l
39,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

SIKA Sikaseal 108 Sanitárny silikónový tesniaci tmel – svetlosivý – 300 ml
135,10 €/1l
40,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tesniaca hmota pre sanitárne zariadenia, Rubson, 200 ml Gachette, biela, proti plesniam
193,94 €/1kg
62,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Discountic

PCI Silcoferm S 310ml Caramel 1 Kartusche
41,77 €/1l
12,95 €
Predajca: bauschnell

BOSTIK silikónový tmel, 300 ml, biely N
101,80 €/1kg
35,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

PCI Pecitape Dichtband A 90° Außenecke
33,06 €/1m
5,95 €
Predajca: bauschnell

PCI Pecitape Dichtband I 90° Innenecke
69,50 €/1m
8,95 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,95 €
Predajca: bauschnell

Sanitárny Silikón Ceresit Cs15 Express
37,64 €/1kg
10,54 €
Predajca: Dragtek-com

Neutrálny silikón Pattex biely, 280ml
7,40 €
Predajca: Intercom

Sopro KeramikSilicon 310ml Sandgrau 18
32,10 €/1l
9,95 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
MAPEI® MAPESIL AC 1K silikón na spoje
-ideálny na pružné utesnenie rohových, spojovacích a dilatačných škár v keramických obkladoch stien a podláh
- V interiéri a exteriéri
-na tesnenie skla, keramiky a eloxovaného hliníka
-obzvlášť užitočný v bazénoch, kúpeľoch a sprchách
-MAPEI® MAPESIL AC 1K priľne k širokej škále materiálov bez základného náteru
-po aplikácii prípravku na podporu priľnavosti Primer FD možno MAPEI® MAPESIL AC 1K použiť aj na betón, drevo, kov, lakované povrchy, plasty a gumu
-Vďaka technológii BioBlock® sa účinne zabraňuje tvorbe plesní a mikroorganizmov na povrchu škár vo vlhkom prostredí.
Technické údaje:
-Teplotná odolnosť: od -40 °C do +180 °C
-Tvorba pokožky: cca 10 minút
sieťovanie: cca 4 mm za deň, cca 10 mm za 7 dní
-Zmrštenie pri sieťovaní: približne 3,5 %
-Maximálne predĺženie: 20 %
-Tvrdosť brehu A: 20
-EMICODE: EC 1 PLUS - veľmi nízke emisie
100% sanitárny silikón s kyslou reakciou
100% sanitárny silikón s kyslou reakciou
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 0.31 l
- Model
- MAPESIL AC
- EAN kód
- 8022452134852
- Výrobca
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 0.31 l
- Model
- MAPESIL AC
- EAN kód
- 8022452134852
- Výrobca
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
35,43 €/1l
10,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stropný ventilátor 80 W Tiché stropné svetlo Ventilátor Stmievateľný s osvetlením a diaľkovým ovládaním Svetlo/ventilátor možno zapínať samostatne
85,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentný silikón na tesnenie škár 176 sivozelený 310 ml na tesnenie s BioBlock® ANTI-FRIME
44,26 €/1l
13,72 €
Predajca: Eoshop

KERACOLOR FF MONDWEIß
3,63 €/1kg
18,16 €
Predajca: Eoshop

Sada vypínačov a zásuviek pre jednorodinné domy McPower Flair 95-dielna biela
198,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wiltec voľný výbeh pre králiky 180 x 75 x 75 cm, vonkajší výbeh a búda pre malé zvieratá pre králiky, zajace, morčatá, voľný výbeh ako králikáreň
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Sedacia súprava BEALIFE, 145x77x77 cm, dvojmiestna, s bočnou kapsičkou | Materiál šetrný k pokožke a stabilná konštrukcia | Klasická sedacia súprava | Tmavosivá | AR71
178,48 €
Predajca: Connected-Living

LED solárne osvetlenie so senzorom Solárna lampa Solárne svetlo s detektorom pohybu Solárny reflektor Reflektor so senzorom pohybu IP65 108 LED Retoo
12,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
128,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Jiubiaz Film na ochranu súkromia 3D okenný film Samolepiaci zrkadlový film Film na ochranu pred slnkom Kvety 60 * 200 cm
21,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Rohová pohovka s funkciou spania PASTI v tvare L, rozkladacia pohovka s lôžkovou časťou, rohová pohovka s funkciou spania svetlo sivá otoman vpravo
929,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ComfortinoFurniture

Unimil Skyn Elite Nielateksowe prezerwatywy, 36 sztuk
24,59 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

GTPLAYER herné kreslo Ergonomické herné kreslo Stolová stolička Pretekárske kreslo pre hráčov PC s textilným povrchom, perový sedák s opierkou na nohy čierna
169,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

Akrapovic EVOLUTION LINE Komplett SYSTEM Titan
2 684,28 €
Predajca: TTW-Offroad

Solárne fontánové čerpadlo na vonkajšie použitie, 4 W, 5 V, sada solárnych panelov, prietok 200 l/h, solárne vodné čerpadlo na vonkajšie použitie s 1,5 m káblom, 9 trysiek, 6 režimov pre vtáčí kúpeľ/záhradu/dvor/bazén/akvárium
35,51 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Ostrovit doplnky stravy BI9050
40,75 €/1l
8,15 €
Predajca: NutraBestBG

STRAIT-FLEX TUFF-TAPE rohová páska na sadrokartónové dosky Vyrobené v USA 30 m
22,00 €
Predajca: MasterBau

Hot Wheels City GJL14, Súprava vozidla a dráhy, 5 rok / roky, Plast, Viacfarebný
207,78 €
Predajca: TR8

WISFOR ortopedický pelech pre psov vankúš pre psa nadýchaný a rozmerovo stabilný - poťah je snímateľný a prateľný, šetrný ku kĺbom, XXL:120x90x30cm
72,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Detská ohrádka Detská ohrádka 150 x 150 cm Bezpečnostná detská postieľka Brána na preliezanie Brána s priedušnou sieťovinou
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop

Skye Decor, Memo - Travertín, konferenčné stolíky, travertín, 86,8 x 32,4 x 50 cm
41,91 €
Predajca: Sterling

BioTech USA Tribooster 60 tabliet / Tribulus Terrestris / Vivov doplnok s obsahom extraktu z plodov Tribulus terrestris
139,31 €/1kg
24,38 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fólia na ochranu súkromia 35 m nepriehľadná PVC fólia na plot Fólia na ochranu súkromia Windbreak na plot z dvojitého pletiva Fólia na ochranu súkromia - kameň terakota
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Viacúčelový rebrík Fiqops Multifunkčný rebrík Skladací rebrík Teleskopický rebrík A-rámový rebrík 4x4 470 cm Jednoduchý rebrík Rebrík pre domácnosť Hliníkový rebrík
150,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Šatníkové skrine Flieks s tyčou, šatníková skriňa s výklopným vekom, ratanová 2-dverová skriňa so zásuvkou, prírodná povrchová úprava
339,90 €
-9,46 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
330,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rohová lavica AKIKO METAL Rohová lavica 128x168 ľavá - rohová lavica do jedálne, modernej kuchyne, obývačky, jedálenského kúta. Ideálna do kuchyne, kancelárie a recepcie. Pevné a silné spracovanie. Jednoduchá údržba
439,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FURNISTAR24

TRESKO 1400-dielna súprava náradia, antracitová, kufrík na náradie, box na náradie, súprava s kolieskami
96,99 €
-2,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7 799,00 €
Predajca: Uniqstone
709,00 €/1kg

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
145,90 €
Predajca: bauschnell
5,84 €/1kg

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekčná pištoľ
620,00 €
Predajca: MasterBau
1 127,27 €/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontálna izolácia suchých stien v pivnici



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
615,00 €
Predajca: MasterBau
93,18 €/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 Injekčný krém na horizontálne izolácie 5 l, biela



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
399,00 €
Predajca: MasterBau
79,80 €/1l

PCI Pecilastic W Flexible Abdichtungsbahn 30m
482,95 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
471,95 €
Predajca: bauschnell
15,73 €/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + striekačka Tesnenie pivnice Horizontálna bariéra
325,00 €
Predajca: MasterBau
98,48 €/1l

SADA 6x550 ml Schomburg Aquafin i380 injekčný krém na horizontálne izolácie



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
305,00 €
Predajca: MasterBau
92,42 €/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
402,95 €
Predajca: bauschnell
13,43 €/1m

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
229,90 €
Predajca: bauschnell
9,20 €/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: MasterBau
4,34 €/1kg

sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
11,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg
1 598,67 €/1l

PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
179,90 €
Predajca: bauschnell
14,39 €/1kg

Ceresit CL 51 EXPRESS-1K tekutá hydroizolácia kupelne
94,00 €
Predajca: MasterBau
6,27 €/1kg

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
165,95 €
Predajca: bauschnell
33,19 €/1l

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
150,95 €
Predajca: bauschnell
6,29 €/1kg

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
157,95 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,95 €
Predajca: bauschnell
6,33 €/1kg

PCI Lastogum Abdichtung 25kg Grau



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,96 €
Predajca: bauschnell
5,68 €/1kg

Mapei Kerapoxy Easy Design 134 Hodvábna malta 3 kg
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg

Epoxidová spára KERAPOXY EASY 111 3KG
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg