Parná kefa na mačky, 3 v 1, parná kefa na mačky, multifunkčný odstraňovač chlpov domácich zvierat na masáž, starostlivosť, biela

19,99 €

16,99 €-15%

Doprava zdarma

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 2. – po 5. októbra

Dostupná množstevná zľava:

Naše najlepšieponuky
Kefy pre psov a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Rukavica na odstraňovanie zvieracích chlpov pre psov a mačky, masážna kefa a kefa na chĺpky
Rukavica na odstraňovanie zvieracích chlpov pre psov a mačky, masážna kefa a kefa na chĺpky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
3,50 €
5% poukaz
Predajca: Luminia
Obrázok produktu pre 3-dielna sada na starostlivosť o srsť psov a mačiek – samočistiaca kefa, strihač a rukavica na česanie
3-dielna sada na starostlivosť o srsť psov a mačiek – samočistiaca kefa, strihač a rukavica na česanie
14,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Obrázok produktu pre Čistič na psie labky, silikónový čistič labiek, kefa na čistenie labiek pre domácich miláčikov - PAWSANI
Čistič na psie labky, silikónový čistič labiek, kefa na čistenie labiek pre domácich miláčikov - PAWSANI
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre lionto kefa na psov obojstranná, kefa na odčesávanie a odstraňovanie podsady s čepeľami z nehrdzavejúcej ocele, ergonomická rukoväť, žltá/čierna
lionto kefa na psov obojstranná, kefa na odčesávanie a odstraňovanie podsady s čepeľami z nehrdzavejúcej ocele, ergonomická rukoväť, žltá/čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
13,95 €
Doprava zdarma
Predajca: dibea
Obrázok produktu pre Kefa na zvieratá Sillar pre psov a mačky s tlačidlom na samočistenie
Kefa na zvieratá Sillar pre psov a mačky s tlačidlom na samočistenie
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Obrázok produktu pre Kefa pre mačky Kefa pre psov Kefa pre dlhé a krátke chlpy, hands-free s jedným tlačidlom, odstraňuje matné a zamotané chlpy
Kefa pre mačky Kefa pre psov Kefa pre dlhé a krátke chlpy, hands-free s jedným tlačidlom, odstraňuje matné a zamotané chlpy
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia
Obrázok produktu pre Trixie Metallstriegel für Langhaar
Trixie Metallstriegel für Langhaar
16,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Parná kefa pre domáce zvieratá - parná kefa 3 v 1 pre mačky, silikónová masážna parná kefa s rozprašovačom, kefa na odstraňovanie chlpov mačiek a psov, ružová
Parná kefa pre domáce zvieratá - parná kefa 3 v 1 pre mačky, silikónová masážna parná kefa s rozprašovačom, kefa na odstraňovanie chlpov mačiek a psov, ružová
5,68 €
-13%
4,91 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Rukavica na česanie zvierat 75025
Rukavica na česanie zvierat 75025
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,67 €
Predajca: Dareknaklik
Obrázok produktu pre Psy Kočky Kefa Hrebene Odstraňovač chlpov Hrebienok Dematting Pet kefa pre psov Kefa pre mačky pre krátkosrsté, zelená
Psy Kočky Kefa Hrebene Odstraňovač chlpov Hrebienok Dematting Pet kefa pre psov Kefa pre mačky pre krátkosrsté, zelená
14,36 €
-16%
12,06 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Kefa pre mačky Kefa pre psov Odstraňovač chlpov Rukavica RAGI Odstraňovanie chlpov pod srsťou psov Krátke vlasy Dlhé vlasy Kefa na kožušiny Kefa na mačacie chlpy
Kefa pre mačky Kefa pre psov Odstraňovač chlpov Rukavica RAGI Odstraňovanie chlpov pod srsťou psov Krátke vlasy Dlhé vlasy Kefa na kožušiny Kefa na mačacie chlpy
3,90 €
Predajca: RAGI
Obrázok produktu pre Kerbl 81942, Pes, Kefa, Ružová, Stredná srsť, Hladká (krátka) srsť, 165 mm, 65 mm
Kerbl 81942, Pes, Kefa, Ružová, Stredná srsť, Hladká (krátka) srsť, 165 mm, 65 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Kefa na parný čistenie pre mačky a psov, kefa na odstraňovanie chlpov so funkciou rozprašovania, biela
Kefa na parný čistenie pre mačky a psov, kefa na odstraňovanie chlpov so funkciou rozprašovania, biela
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Kefa na zvieratá, pre psov a mačky, odstraňovač podsady, pre dlhosrstých domácich miláčikov
Kefa na zvieratá, pre psov a mačky, odstraňovač podsady, pre dlhosrstých domácich miláčikov
35,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kimuri
Obrázok produktu pre Kefa 2 v 1 na odstraňovanie chlpov pre psov a mačky – samočistiaca kefka na odstraňovanie zvieracích chlpov
Kefa 2 v 1 na odstraňovanie chlpov pre psov a mačky – samočistiaca kefka na odstraňovanie zvieracích chlpov
38,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Vaihana
Obrázok produktu pre Kefa pre psov, vyčesávacia kefa pre domáce zvieratá, odstraňovač línajúcej srsť, starostlivosť o zvieratá
Kefa pre psov, vyčesávacia kefa pre domáce zvieratá, odstraňovač línajúcej srsť, starostlivosť o zvieratá
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kimuri
Obrázok produktu pre Kefa na mačky a kefa na psov na odstraňovanie chlpov a masáž, fialová
Kefa na mačky a kefa na psov na odstraňovanie chlpov a masáž, fialová
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

  • všestranný nástroj na starostlivosť - Naša parná kefa na mačky tri v jednom je nevyhnutným doplnkom arzenálu na starostlivosť o vášho domáceho miláčika, ktorý odborne odstraňuje problémy, ako sú zamotaná a matná srsť. Táto kefa je vhodná pre mačky aj psy a udrží srsť vášho chlpatého spoločníka zdravú a lesklú.
  • inovatívna parná technológia - Rozlúčte sa s problémami s tvrdohlavou srsťou domácich zvierat s týmto revolučným riešením starostlivosti. Parná kefa na mačky si poradí s chlpmi domácich zvierat, poskytuje jemné čistenie parou a upokojujúcu masáž domácich zvierat. Zažite výrazné zníženie rastu chlpov, čoho výsledkom je čistý a bezchlpatý životný priestor.
  • uvoľňujúca masáž pre vášho domáceho maznáčika - Zaoblené zuby kefy sú navrhnuté tak, aby chránili pokožku vášho domáceho maznáčika počas starostlivosti a zabránili prípadnému poškriabaniu alebo podráždeniu. Doprajte svojmu domácemu miláčikovi relaxačný a nestresujúci zážitok pri starostlivosti, ktorý si skutočne užije.
  • 100 % bezpečná pre vašich milovaných domácich miláčikov - Parná kefa pre mačky nielen účinne minimalizuje línanie, ale prispieva aj k zdravšej a lesklejšej srsti vášho chlpatého priateľa. Zaoblené konce zubov zabezpečujú, že nedôjde k žiadnemu poškriabaniu ani podráždeniu. Váš pes alebo mačka budú po každej starostlivosti žiariť zdravím a spokojnosťou.
  • čistá domácnosť bez chlpov - Pravidelné používanie tohto všestranného nástroja na starostlivosť odstraňuje prebytočné odumreté chlpy z podsady vášho domáceho maznáčika a zabezpečuje domácnosť bez škvŕn a chlpov. Výhra pre vás a vášho chlpatého priateľa, vytvorenie upratanejšieho domova a posilnenie puta medzi vami a vaším domácim miláčikom.


EAN kód
9413514692103
Výrobca
mc star

EAN kód
9413514692103
Výrobca
mc star
Hodí sa k tomu
Bestseller
Obrázok produktu pre Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 77
47,28 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre Relaxdays 10045870, 1 kusov
Relaxdays 10045870, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Obrázok produktu pre Hračka pre mačky Magic Fish s mačacou mätou, krúti sa ako skutočná rybka, vyrobená z odolného materiálu
Hračka pre mačky Magic Fish s mačacou mätou, krúti sa ako skutočná rybka, vyrobená z odolného materiálu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 33
9,99 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Obrázok produktu pre Cat&Clean 10kg Brilliant profumo di talco per neonati
Cat&Clean 10kg Brilliant profumo di talco per neonati
4,99 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 31
49,94 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Kefa pre mačky Kefa pre psov Kefa pre dlhé a krátke chlpy, hands-free s jedným tlačidlom, odstraňuje matné a zamotané chlpy
Kefa pre mačky Kefa pre psov Kefa pre dlhé a krátke chlpy, hands-free s jedným tlačidlom, odstraňuje matné a zamotané chlpy
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia
Obrázok produktu pre Kefa na zvieratá Sillar pre psov a mačky s tlačidlom na samočistenie
Kefa na zvieratá Sillar pre psov a mačky s tlačidlom na samočistenie
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Obrázok produktu pre FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 738
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Spiderman topper na tortu z jedlého papiera
Spiderman topper na tortu z jedlého papiera
508,50 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 67
50,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 400
5,95 €
Predajca: Jumada
Obrázok produktu pre Farebný odpaľovač loptičiek pre mačky s 20 plstenými mačacími loptičkami, interaktívna hračka pre mačky, tichá hračka pre mačky v domácnosti
Farebný odpaľovač loptičiek pre mačky s 20 plstenými mačacími loptičkami, interaktívna hračka pre mačky, tichá hračka pre mačky v domácnosti
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 5
10,99 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
183,20 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 117
45,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Trojrozmerná sisalová mačacia škrabacia guľa Odolná proti opotrebovaniu mačacia škrabacia doska z masívneho dreva Cat Climber Self Hey Cat Toy
Trojrozmerná sisalová mačacia škrabacia guľa Odolná proti opotrebovaniu mačacia škrabacia doska z masívneho dreva Cat Climber Self Hey Cat Toy
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
21,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre Balenie 20 vákuových vriec na oblečenie so vzduchotesným ventilom a ručnou pumpou - STORAGEBAG
Balenie 20 vákuových vriec na oblečenie so vzduchotesným ventilom a ručnou pumpou - STORAGEBAG
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 303
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 526
85,00 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 181
13,50 €
Predajca: TanningParadise
Obrázok produktu pre Philips Senseo CSA260/50, Kávovar na pody, 1,2 L, kávový sáčok, 1450 W, Šedá
Philips Senseo CSA260/50, Kávovar na pody, 1,2 L, kávový sáčok, 1450 W, Šedá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 257
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Obrázok produktu pre 1 ks biela toaletná kefa a držiak, silikónová montáž na stenu, automatické otváranie a zatváranie, kefa na WC
1 ks biela toaletná kefa a držiak, silikónová montáž na stenu, automatické otváranie a zatváranie, kefa na WC
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 22
43,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Zariadenie na odsávanie ušného mazu, čistič uší - EARSIO
Zariadenie na odsávanie ušného mazu, čistič uší - EARSIO
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 145
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Feliway Classic Starter-Set Verdampfer + Flakon 48ml
Feliway Classic Starter-Set Verdampfer + Flakon 48ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
43,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Kauf-CR07
Obrázok produktu pre Kefa na chlpy Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Prenosný holiaci strojček na chlpy z domácich zvierat Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Retoo
Kefa na chlpy Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Prenosný holiaci strojček na chlpy z domácich zvierat Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Retoo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 298
8,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 16
31,97 €
-11%
28,14 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
121,28 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET
Obrázok produktu pre Vrchný matrac zo studenej peny 160x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
Vrchný matrac zo studenej peny 160x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 707
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Obrázok produktu pre Samsung EE-UC10J, USB adaptér, 3,17 g, Biela
Samsung EE-UC10J, USB adaptér, 3,17 g, Biela
146,40 €/1m
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 67
14,64 €
Predajca: Shopmobile
Obrázok produktu pre Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 4
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 kusov, Viacnásobné balenie
Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 kusov, Viacnásobné balenie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 39
61,67 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre 4PCS Pitná fontána Filter Sponge Náhradné pitná fontána Penový filter mačka Pitné misky
4PCS Pitná fontána Filter Sponge Náhradné pitná fontána Penový filter mačka Pitné misky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
22,98 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Obrázok produktu pre Beaphar Čistič uší s pipetou 50 ml
Beaphar Čistič uší s pipetou 50 ml
172,20 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
8,61 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 249
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Makita 4329, 6,5 cm, 6 mm, AC, 450 W, 1,9 kg, 3100 spm
Makita 4329, 6,5 cm, 6 mm, AC, 450 W, 1,9 kg, 3100 spm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 57
115,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 4 hodnotení
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Na vrchol!
Hodnotenie z 30. júna 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 5. mája 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 23. februára 2024 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Kefy na srsť pre psov a mačky obojstranná kefa na podsadu proti vypadávaniu srsti hrebeň 9/17 zubov pre dlhú srsť - PetTangler
Kefy na srsť pre psov a mačky obojstranná kefa na podsadu proti vypadávaniu srsti hrebeň 9/17 zubov pre dlhú srsť - PetTangler
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Netscroll
Obrázok produktu pre Sada 2 ks rukavíc na odstraňovanie zvieracích chlpov a masážnych kefiek pre psov a mačky, prateľné
Sada 2 ks rukavíc na odstraňovanie zvieracích chlpov a masážnych kefiek pre psov a mačky, prateľné
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
5,90 €
5% poukaz
Predajca: Luminia
Obrázok produktu pre Nabíjateľná kefka na domáce zvieratá, kefka na srsť, kefka na mačky s nabíjacím káblom
Nabíjateľná kefka na domáce zvieratá, kefka na srsť, kefka na mačky s nabíjacím káblom
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 16
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Masážna kefa na vlasy s LED, stimulátor rastu vlasov a pokožky hlavy, elektrická kefa proti vypadávaniu vlasov, masáž hlavy a starostlivosť – Scalpyx
Masážna kefa na vlasy s LED, stimulátor rastu vlasov a pokožky hlavy, elektrická kefa proti vypadávaniu vlasov, masáž hlavy a starostlivosť – Scalpyx
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Netscroll
Obrázok produktu pre Rukavica na odstraňovanie zvieracích chlpov pre psov a mačky – rukavica na starostlivosť o srsť, kefa na psov a mačky, kefa na odstraňovanie chlpov, odstraňuje voľné chlpy a podsadu,, Obrázok generovaný UI
Rukavica na odstraňovanie zvieracích chlpov pre psov a mačky – rukavica na starostlivosť o srsť, kefa na psov a mačky, kefa na odstraňovanie chlpov, odstraňuje voľné chlpy a podsadu,
15,99 €
-25%
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SA--ESSENTIALS556893
Obrázok produktu pre Rukavice s 5 prstami na česanie a odčesávanie srsti – silikónová grooming rukavica pre psy a mačky, masážna starostlivosť bez BPA - PawlyPremiumDUO
Rukavice s 5 prstami na česanie a odčesávanie srsti – silikónová grooming rukavica pre psy a mačky, masážna starostlivosť bez BPA - PawlyPremiumDUO
11,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Netscroll
Obrázok produktu pre Obojstranné silikónové rukavice na česanie psov a mačiek – Grooming, umývanie a odstraňovanie chlpov, univerzálna veľkosť - GroomyGlove
Obojstranné silikónové rukavice na česanie psov a mačiek – Grooming, umývanie a odstraňovanie chlpov, univerzálna veľkosť - GroomyGlove
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Netscroll
Obrázok produktu pre Fudajo pet grooming set black, multifunkčný zastrihávač 6 v 1, zastrihávač chlpov domácich zvierat s vysávačom, balík na starostlivosť o lesklú srsť
Fudajo pet grooming set black, multifunkčný zastrihávač 6 v 1, zastrihávač chlpov domácich zvierat s vysávačom, balík na starostlivosť o lesklú srsť
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
82,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Relaxdays Masážna kefa pre psov a mačky, sada 15 ks, kefa pre psov s výstupkami, nastaviteľná slučka, kefa na umývanie psov, farebná
Relaxdays Masážna kefa pre psov a mačky, sada 15 ks, kefa pre psov s výstupkami, nastaviteľná slučka, kefa na umývanie psov, farebná
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Obrázok produktu pre pecute kefa na psy kefa na dlhé chlpy pre mačky samočistiaca odstraňuje podsadu masážna kefa na starostlivosť o srsť
pecute kefa na psy kefa na dlhé chlpy pre mačky samočistiaca odstraňuje podsadu masážna kefa na starostlivosť o srsť
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Rukavica na odstraňovanie zvieracích chlpov pre psov a mačky, masážna kefa a kefa na chĺpky
Rukavica na odstraňovanie zvieracích chlpov pre psov a mačky, masážna kefa a kefa na chĺpky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
3,50 €
5% poukaz
Predajca: Luminia
Obrázok produktu pre Nobby COMFORT LINE FURstar 76 mm
Nobby COMFORT LINE FURstar 76 mm
33,50 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre 3-dielna sada na starostlivosť o srsť psov a mačiek – samočistiaca kefa, strihač a rukavica na česanie
3-dielna sada na starostlivosť o srsť psov a mačiek – samočistiaca kefa, strihač a rukavica na česanie
14,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
Obrázok produktu pre Relaxdays Masážna kefa pre psov a mačky, sada 9 ks, kefa pre psov s výstupkami, nastaviteľná slučka, kefa na umývanie psov, farebná
Relaxdays Masážna kefa pre psov a mačky, sada 9 ks, kefa pre psov s výstupkami, nastaviteľná slučka, kefa na umývanie psov, farebná
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Obrázok produktu pre ZEWZE Kefa na psy Kefa na mačky Odstraňuje 90 % odumretej srsti Stredne dlhá srsť Psy Mačky
ZEWZE Kefa na psy Kefa na mačky Odstraňuje 90 % odumretej srsti Stredne dlhá srsť Psy Mačky
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Kefa pre psov a mačky - kefa na dlhú a krátku srsť, odstraňovač chlpov, čistenie chlpov z kefy - modrá
Kefa pre psov a mačky - kefa na dlhú a krátku srsť, odstraňovač chlpov, čistenie chlpov z kefy - modrá
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Prémiová kefa pre psov a mačky na starostlivosť o srsť a odstraňovanie podsady
Prémiová kefa pre psov a mačky na starostlivosť o srsť a odstraňovanie podsady
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Elektronische elektrische Flohkämme Welpen Flöhe Behandlung sichere Haustiere für Hunde Katzen töten
Elektronische elektrische Flohkämme Welpen Flöhe Behandlung sichere Haustiere für Hunde Katzen töten
35,99 €
-8%
32,99 €
Doprava zdarma6% od 2 ks
Predajca: Ladenza
Obrázok produktu pre Relaxdays Masážna kefa pre psov a mačky, sada 3 ks, kefa pre psov s výstupkami, nastaviteľná slučka, kefa na umývanie psov, farebná
Relaxdays Masážna kefa pre psov a mačky, sada 3 ks, kefa pre psov s výstupkami, nastaviteľná slučka, kefa na umývanie psov, farebná
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Obrázok produktu pre Hrebienok pre psov, kovový hrebienok pre psov so zaoblenými koncami, na odstraňovanie zamotaných vlasov, nástroj na starostlivosť o dlhé a krátkosrsté plemená, 22 cm
Hrebienok pre psov, kovový hrebienok pre psov so zaoblenými koncami, na odstraňovanie zamotaných vlasov, nástroj na starostlivosť o dlhé a krátkosrsté plemená, 22 cm
23,99 €
-8%
21,99 €
Doprava zdarma6% od 2 ks
Predajca: Ladenza