CMD Naturkosmetik Mydlo s cajovníkovým olejom
4,73 €
39,42 € / 1kg
plus 9,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Mydlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Equilibra Aloesowe mydło, 100 g69 153,85 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sonett Kernseife 100g89,90 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Barwa, Čistiace Siarkové Mydlo, 100g79 900,00 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Antibakteriálne mydlo KURKUMA a ČAJOVNÍK75,00 €/1l
7,50 €
Predajca: Spa-Ceylon

Sírne mydlo
129,90 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mydlo propolis Milva, 60g
20,00 €/1kg
1,20 €
Predajca: Milva

Sebamed umývací prípravok bez mydla 50 g
1,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cetaphil - mydlo pre citlivú pokožku
118,90 €/1kg
15,10 €
Predajca: somnia24

Haslinger Levanduľové mydlo 100 g
26,70 €/1kg
2,67 €
Predajca: Shoproither

Equilibra, Prírodné 100% argánové mydlo, 100 g
53 238,10 €/1kg
5,59 €
Predajca: Katomix

Mydlo Lactisol 100 g
40,60 €/1l
4,06 €
Predajca: AbisZ-Markt

Probiotick mydlo s ruovm olejom
80,00 €/1kg
8,00 €
Predajca: Inaris_International

Sírne mydlo Blücher-Schering, 100 g
238,30 €/1kg
23,83 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sprchové mydlo - Arganový olej 100g
3,13 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Arganové mýdlo
97,78 €/1kg
8,80 €
Predajca: 4Katharsis

Najel Mydlo Aleppo Mydlo Rhassoul & Huile d'Argan
52,30 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Bylinné mydlo Neem, 100 g
94,70 €/1l
9,47 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

NAJEL SAV38NJ/9P, Haut & Haar (pre pokožku a vlasy), mydlo, zelené, obdĺžnikový tvar, s obsahom laurelkového oleja a olivového oleja, 185 g
68,00 €/1kg
12,58 €
Predajca: taleoo

Exfoliačné mydlo - Argánová verbena 100g
31,30 €/1l
3,13 €
Predajca: taleoo

L'Erbolario Mydlo FRANGIPANI
61,17 €/1kg
7,34 €
Predajca: MyParfumerie
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toto mydlo s cistým rastlinným olejom sa odporúca najmä na plet so škvrnami. Prídavok organického cajovníkového oleja poskytuje mastnej a podráždenej pokožke potrebnú starostlivost. Vdaka zloženiu z vysokokvalitných zložiek a prídavku avokádového oleja a medu je mydlo mimoriadne šetrné k pokožke, a preto je ideálne na každodenné cistenie tváre a celého tela. Nevysušuje pokožku. Mydlo má hodnotu pH 10,1. Materiál: Celofán - Celofán sa vyrába z celulózy z dreva, takže sa vyrába z obnovitelných surovín a je kompostovatelný. Celofán je podobne ako plastová fólia vodotesný, ale jeho výhodou je, že prepúšta vodu vo forme molekúl vodnej pary, takže sa v celofánovom obale nehromadí kondenzovaná voda.
Reine Pflanzenölseife für fettige und irritierte Haut
Tea Tree Oil Soap Cmd 100 g - Prezentácia: Mydlo - Téma: Čistenie pleti
Reine Pflanzenölseife für fettige und irritierte Haut
Tea Tree Oil Soap Cmd 100 g - Prezentácia: Mydlo - Téma: Čistenie pleti
- Hmotnosť
- 120 g
- Zloženie
- Palmát sodný, palmojadrenát sodný, voda, glycerín, med, cajovníkový olej*, avokádový olej, chlorid sodný, glutamát diacetát tetrasodný, hydroxid sodný, limonén** *Suroviny z kontrolovaného ekologického pestovania **Zloženie prírodných esenciálnych olejov
- Výrobca
- CMD Naturkosmetik
- EAN kód
- 4028719613409
- Číslo od výrobcu
- CMD-61340
- Hmotnosť
- 120 g
- Zloženie
- Palmát sodný, palmojadrenát sodný, voda, glycerín, med, cajovníkový olej*, avokádový olej, chlorid sodný, glutamát diacetát tetrasodný, hydroxid sodný, limonén** *Suroviny z kontrolovaného ekologického pestovania **Zloženie prírodných esenciálnych olejov
- Výrobca
- CMD Naturkosmetik
- EAN kód
- 4028719613409
- Číslo od výrobcu
- CMD-61340
Hodí sa k tomu

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované
96,18 €/1l
36,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)
299,85 €/1kg
19,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, čistiace telové mydlo, na telo a ruky, 300 ml
68,83 €/1l
20,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dettol, Original, mydlo, 2x 100g
279 500,01 €/1kg
32,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Tork 420701, Pokožka, Tekuté mydlo, 1000 ml, 1,03 kg, 92 mm, 92 mm
5,64 €/1l
5,64 €
Predajca: CORWELL

Felce Azzurra 8001280062117, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Borovica, Ruže, Oranžová, Ruže, Borovica, Oranžová, Pačuli, Levanduľa
19,98 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

VEVOR Sada na výrobu mydla 1301 ml, silikónová sada na výrobu mydla, sada na výrobu ručne vyrobeného mydla, obdĺžniková silikónová forma na mydlo s bambusovou krabičkou 278 x 142 x 93 mm
16,13 €/1l
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Detské penové mydlo - nechtík kanister 10l
4,50 €/1l
63,98 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,98 €
Predajca: taleoo

Würth čistič rúk HNDREINIG-NACHFUELLBEUTEL-(PLUS)-3500ML 1 ks
15,14 €/1l
53,00 €
Predajca: HausDerGeschenke

PRIJA tekuté mydlo s extraktom ženšenu, pumpička 2x380ml
19,58 €/1l
16,79 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

SucceBuy sada na výrobu mydla, bambusový box na rezanie, vnútorný box so silikónovou formou, rovné a vlnité rezacie nástroje z nehrdzavejúcej ocele, 100 vreciek, 105 nálepiek - DIY príslušenstvo pre dospelých
19,21 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU

Clinique All About Clean Liquid Facial Soap, Čistiaca pena, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Čistiace, Hydratačný, Osviežujúce, Fľaša, Paraben
103,85 €/1l
20,77 €
Predajca: BRASTYGroup

Simpleway Xiaomi penové mydlo pre automatický dávkovač 3-PACK Simpleway Vôňa: Citrus,
18,68 €/1l
16,81 €
Predajca: SmartBest

Barwa Mydło siarkowe w płynie, 300ml
31 400,00 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Palmolive 8718951257719, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Jazmín, Oranžový kvet, 250 ml, 1 kusov
15,20 €/1l
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lux Velvet Touch mydlo s jemnou vôňou jazmínu a výživným mandľovým olejom 80g
200,30 €/1kg
20,03 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

12 x Lux Soft Touch pre jemne voňajúce mydlá s francúzskou ružou a mandľovým olejom 80 g ..
37,50 €/1l
3,00 €
Predajca: LAVONIO

Bambucké maslo 200g - Nature Planet
24,45 €/1l
4,89 €
Predajca: BRAT_PL

Mydlo v kocke na pranie Chante Clair 250 g
15,60 €/1l
3,90 €
Predajca: BEBELUC

Dalli tvarohové mydlo na ruky 9 kociek
13,53 €/1kg
15,22 €
Predajca: BrickTakeoverShop

Mydlo s bambuckým maslom - Verveine|verbena 100g
40,00 €/1kg
4,00 €
Predajca: taleoo

Faith In Nature, ovocný čistiaci a revitalizačný tekutý mydlo, na ruky, 400 ml
19,10 €/1l
7,64 €
Predajca: NutraBestBG

Pür Doğal mydlo z luffy s kozím mliekom, na tvár a telo, 130 g
106,92 €/1l
13,90 €
Predajca: Exporgin

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané
772,50 €/1l
30,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

4711 Originálne mydlo Eau de Cologne (100 g)
73,30 €/1kg
7,99 €
Predajca: Store-Germany

Palmolive penové mydlo malina 250ml
15,20 €/1l
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Biofresh -Exclusive Care mydlo na ruky 100 gr Regina Roses
16,57 €/1kg
1,79 €
Predajca: medpak_shop

Mydlo Saponetta Mirra 125g - Tesori d'Oriente
63,92 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

VEVOR Rezák na mydlo s nastaviteľnou hrúbkou 0-2 palce, drevený rezák na mydlo s nastaviteľným napätím drôtu z nehrdzavejúcej ocele, s prídavnými drôtmi, viacúčelový rezací nástroj pre domácich majstrov
136,51 €
Predajca: BlissShopping
6,20 €/1l

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Black Shine Vegánske mydlo s kyselinou kojovou a kurkumou, 2 x 100 g
17,50 €
Predajca: Exporgin
87,50 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

Palmolive penové mydlo malina 250ml
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Clinique Tekuté mydlo na tvár Mild pre suchú až zmiešanú pleť 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
40,70 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,28 €
Predajca: PerfumTraders
95,70 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l