Zobrazenie kompletného spinnera POP lízanky s funkciou twist 15 kusov

9,75 €

20,31 € / 1kg

plus 5,49 € poštovné

Doprava k vám domov

št 12. – po 16. novembra
Naše najlepšieponuky
Lízanky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Küfa Lillipop ovocné lízanky ovocné lahodné 150 kusov 1700g
Küfa Lillipop ovocné lízanky ovocné lahodné 150 kusov 1700g
17,89 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)
Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)
7,48 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Chupa Chups Lízanky s príchuťou koly a citrónu 1200g
Chupa Chups Lízanky s príchuťou koly a citrónu 1200g
13,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chupa Chups Crazy Dips StrawberryPolyuretán(balenie 24x14g)
Chupa Chups Crazy Dips StrawberryPolyuretán(balenie 24x14g)
46,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,05 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Sada 12 kusov lízankov "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyslým posypom
Sada 12 kusov lízankov "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyslým posypom
16,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,69 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Zobrazenie Kompletný sladký blesk Strawnana Candy Spray s jahodovo-banánovou príchuťou 15 cm 12 kusov
Zobrazenie Kompletný sladký blesk Strawnana Candy Spray s jahodovo-banánovou príchuťou 15 cm 12 kusov
19,92 €/1kg
7,97 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Sada 24 kusov lízankových rúžov s motívom jednorožca, značka Sweet Flash
Sada 24 kusov lízankových rúžov s motívom jednorožca, značka Sweet Flash
69,08 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,29 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Unicorn Wonder Licker, lízatko, 50 g s kyslastým práškom
Unicorn Wonder Licker, lízatko, 50 g s kyslastým práškom
19,00 €/1kg
0,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Dino Chomper, dinosaurus s lízankou, 1 kus 11 gramov (opakovane plniteľný)
Dino Chomper, dinosaurus s lízankou, 1 kus 11 gramov (opakovane plniteľný)
171,82 €/1kg
1,89 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Chupa Chups Bez cukru 10 lízaniek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
Chupa Chups Bez cukru 10 lízaniek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
41,58 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
4,99 €
Predajca: Ajuy
Obrázok produktu pre Sada 100 lízankov "Fruity Pop" s žuvačkou vnútri, značka "Sweet Flash"
Sada 100 lízankov "Fruity Pop" s žuvačkou vnútri, značka "Sweet Flash"
6,17 €/1kg
10,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Cool Schleckmuscheln príchuť ovocie a kola 4 rôzne 965g
Cool Schleckmuscheln príchuť ovocie a kola 4 rôzne 965g
14,55 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre DOK Push Pop Original, balenie po 20 ks (20 x 15 g)
DOK Push Pop Original, balenie po 20 ks (20 x 15 g)
57,80 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
46,31 €
-26%
34,10 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Grab Pop lízanka s kliešťami lízanka pult displej 17g 12 kusov
Grab Pop lízanka s kliešťami lízanka pult displej 17g 12 kusov
1 084,12 €/1kg
18,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
8,62 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
8,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
19,25 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 16
15,40 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Küfa Emojipops lízanky s motívmi 100 kusov jednotlivo balených 1300g
Küfa Emojipops lízanky s motívmi 100 kusov jednotlivo balených 1300g
21,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lízanky Rocks jednotlivo balené lízanky s motívmi ovocia 150g
Lízanky Rocks jednotlivo balené lízanky s motívmi ovocia 150g
18,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4014400918519, Palmový olej, D, e100, e120, e141, e153, e160c, e171, e270, e325, 381 kcal, 80,9 g, 0,1 g
Open Food 4014400918519, Palmový olej, D, e100, e120, e141, e153, e160c, e171, e270, e325, 381 kcal, 80,9 g, 0,1 g
16,20 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Snap Boy Pop lízatko 10 g plniteľné
Snap Boy Pop lízatko 10 g plniteľné
115,00 €/1kg
1,15 €
Predajca: Hopser-Funfood

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Spinner Pop - lízatko s kľukou - stojan s 15 kusmi

Viac zábavy vo veľkom balení! So stojanom Spinner Pop získate 15 lízaniek s korbičkou, vďaka ktorým sa občerstvenie stane skutočným zážitkom. Namiesto lízania tradičným spôsobom jednoducho otočíte kľukou - lízanka sa pohne a vy o ňu len podržíte jazyk. Chuť sa vám dostane priamo do úst.

Príchute ostružina, jahoda, jablko a tutti frutti poskytujú ovocnú zábavu. Ideálne na detské narodeninové oslavy, do cukrární alebo ako spestrenie večierka!


Najdôležitejšie vlastnosti

  • Lízanka s kľučkou - jednoducho otočte a vychutnajte si ju

  • Štyri príchute: černica, jahoda, jablko a tutti frutti

  • Zmiešané farby a druhy (nie je možné si ich ľubovoľne vybrať)

  • Krajina pôvodu: Čína


Baliaca jednotka

  • Obsah: 15 točiacich sa popových lízaniek v stojane

  • Hmotnosť jedlej časti na kus: 23 g

  • Celková hmotnosť jedlej časti: približne 345 g


Zloženie

Cukor, glukózový sirup, arómy, farbivá (E100, E120, E133).


Výživové hodnoty (na 100 g)

Výživová hodnotaMnožstvo
Energetická hodnota1513 kJ / 356 kcal
Tuk0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0 g
Sacharidy89 g
z toho cukor83 g
Bielkoviny0 g
Soľ0 g

ℹ️ Výrobca

Alex Sweets GmbH
Avantisallee 110
52072 Aachen
Nemecko
Krajina pôvodu: Čína


Spinner Pop Display - 15× akčné lízanky s kľučkou! Zlatý klinec pre cukrárne, oslavy a detské narodeninové párty

Zloženie
Cukor, glukózový sirup, arómy, farbivá: E100, E120, E133
Výživové údaje
Výživová hodnota na 100 g: Výživové údaje na 100 g Energetická hodnota: 1513 kJ/356 kcal Tuky: 0,00 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 g Sacharidy: 89,0 g, z toho cukor: 83,0 g Bielkoviny: 0,00 g Soľ: 0,00 g
Alergény
Žiadne
Hmotnosť
480 g
Potravinársky podnik
Alex Sweets B.V. Snellius 1 6422 RM Heerlen Niederlande
Obchodný názov
Lollipop
Výrobca
Alex Sweets
Číslo od výrobcu
24002
EAN kód
4260332199070

Zloženie
Cukor, glukózový sirup, arómy, farbivá: E100, E120, E133
Výživové údaje
Výživová hodnota na 100 g: Výživové údaje na 100 g Energetická hodnota: 1513 kJ/356 kcal Tuky: 0,00 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 g Sacharidy: 89,0 g, z toho cukor: 83,0 g Bielkoviny: 0,00 g Soľ: 0,00 g
Alergény
Žiadne
Hmotnosť
480 g
Potravinársky podnik
Alex Sweets B.V. Snellius 1 6422 RM Heerlen Niederlande
Obchodný názov
Lollipop
Výrobca
Alex Sweets
Číslo od výrobcu
24002
EAN kód
4260332199070
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Zobrazenie Kompletný sladký blesk Strawnana Candy Spray s jahodovo-banánovou príchuťou 15 cm 12 kusov
Zobrazenie Kompletný sladký blesk Strawnana Candy Spray s jahodovo-banánovou príchuťou 15 cm 12 kusov
19,92 €/1kg
7,97 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Sada 12 kusov sladkostí "Dino Dipper Licker", lízanky, hmotnosť 50 g, s kyslým práškom
Sada 12 kusov sladkostí "Dino Dipper Licker", lízanky, hmotnosť 50 g, s kyslým práškom
16,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,69 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Chupa Chups Bez cukru 10 lízaniek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
Chupa Chups Bez cukru 10 lízaniek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
41,58 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
4,99 €
Predajca: Ajuy
Obrázok produktu pre Sada 12 kusov lízankov "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyslým posypom
Sada 12 kusov lízankov "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyslým posypom
16,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,69 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Chupa Chups Crazy Dips StrawberryPolyuretán(balenie 24x14g)
Chupa Chups Crazy Dips StrawberryPolyuretán(balenie 24x14g)
46,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,05 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Sada 15 kusov Sweet Flash Fire Killer XL, cukríkové spreje
Sada 15 kusov Sweet Flash Fire Killer XL, cukríkové spreje
6,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
10,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Sada 24 kusov lízankových rúžov s motívom jednorožca, značka Sweet Flash
Sada 24 kusov lízankových rúžov s motívom jednorožca, značka Sweet Flash
69,08 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,29 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Rúž jednorožec Lollipop 5 g
Rúž jednorožec Lollipop 5 g
26,00 €/1kg
0,39 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Unicorn Wonder Licker, lízatko, 50 g s kyslastým práškom
Unicorn Wonder Licker, lízatko, 50 g s kyslastým práškom
19,00 €/1kg
0,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Zobraziť Komplett Squirly Dip & Lick 50g Lolly + Puder 15 Stück
Zobraziť Komplett Squirly Dip & Lick 50g Lolly + Puder 15 Stück
17,38 €/1kg
10,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Dino Chomper, dinosaurus s lízankou, 1 kus 11 gramov (opakovane plniteľný)
Dino Chomper, dinosaurus s lízankou, 1 kus 11 gramov (opakovane plniteľný)
171,82 €/1kg
1,89 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Sada 100 lízankov "Fruity Pop" s žuvačkou vnútri, značka "Sweet Flash"
Sada 100 lízankov "Fruity Pop" s žuvačkou vnútri, značka "Sweet Flash"
6,17 €/1kg
10,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre DOK Push Pop Original, balenie po 20 ks (20 x 15 g)
DOK Push Pop Original, balenie po 20 ks (20 x 15 g)
57,80 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
46,31 €
-26%
34,10 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cool Schleckmuscheln príchuť ovocie a kola 4 rôzne 965g
Cool Schleckmuscheln príchuť ovocie a kola 4 rôzne 965g
14,55 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4014400918519, Palmový olej, D, e100, e120, e141, e153, e160c, e171, e270, e325, 381 kcal, 80,9 g, 0,1 g
Open Food 4014400918519, Palmový olej, D, e100, e120, e141, e153, e160c, e171, e270, e325, 381 kcal, 80,9 g, 0,1 g
16,20 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
19,25 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 16
15,40 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Grab Pop lízanka s kliešťami lízanka pult displej 17g 12 kusov
Grab Pop lízanka s kliešťami lízanka pult displej 17g 12 kusov
1 084,12 €/1kg
18,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusov rôzne príchute 1200g
Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusov rôzne príchute 1200g
13,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
8,62 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
8,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)
Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)
7,48 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Sada 12 kusov lízankov "Sweet Flash Space Gun Pop"
Sada 12 kusov lízankov "Sweet Flash Space Gun Pop"
16,25 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,19 €
Predajca: Hopser-Funfood
Bestseller
Obrázok produktu pre Seaworld Dolphin – so zvukom, svetlom a cukrovinkami 10 g
Seaworld Dolphin – so zvukom, svetlom a cukrovinkami 10 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
1,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Displej s 24 rolkami žuvačiek "Rolla Belta Unicorn", viacfarebné žuvačky s príchuťou jahody
Displej s 24 rolkami žuvačiek "Rolla Belta Unicorn", viacfarebné žuvačky s príchuťou jahody
16,43 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Výkladová vitrína, celkom 40 kusov, model "Fini Jumbo Tornado 6", farba: zelená
Výkladová vitrína, celkom 40 kusov, model "Fini Jumbo Tornado 6", farba: zelená
9,30 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,59 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Küfa Emojipops lízanky s motívmi 100 kusov jednotlivo balených 1300g
Küfa Emojipops lízanky s motívmi 100 kusov jednotlivo balených 1300g
21,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lízanky Rocks jednotlivo balené lízanky s motívmi ovocia 150g
Lízanky Rocks jednotlivo balené lízanky s motívmi ovocia 150g
18,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
19,55 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
46,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Küfa Edelfrucht Lolly lízatko s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g
Küfa Edelfrucht Lolly lízatko s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g
15,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Želé bonbóny Trolli Pop Eye, 75 g
Želé bonbóny Trolli Pop Eye, 75 g
30,00 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
2,25 €
Predajca: Katomix

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Cukrovinky
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)
Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
7,48 €/1kg
Obrázok produktu pre COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
8,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,62 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa krémové nugátové lízatko s nugátovou krémovou náplňou 100 kusov 1700g
Küfa krémové nugátové lízatko s nugátovou krémovou náplňou 100 kusov 1700g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
29,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa American Cola lízatko so šerbetom v prášku 100 ks 1600g
Küfa American Cola lízatko so šerbetom v prášku 100 ks 1600g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
30,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,31 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa Lolli Fee lahodné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g
Küfa Lolli Fee lahodné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
30,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,05 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa Edelfrucht Lolly lízatko s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g
Küfa Edelfrucht Lolly lízatko s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,97 €/1kg
Obrázok produktu pre Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
46,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,55 €/1kg
Obrázok produktu pre Kompletný displej Dino Chomper, dinosaurus s lízankou, 12 kusov (možnosť doplnenia)
Kompletný displej Dino Chomper, dinosaurus s lízankou, 12 kusov (možnosť doplnenia)
19,47 €
Predajca: Hopser-Funfood
147,50 €/1kg
Obrázok produktu pre 100Pcs Union Jack Mini vlajky Ručné britské špáradlá Vlajky Cupcake Toppers UK Vlajky Ovocné tyčinky Party dekorácie
100Pcs Union Jack Mini vlajky Ručné britské špáradlá Vlajky Cupcake Toppers UK Vlajky Ovocné tyčinky Party dekorácie
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Küfa okrúhle lízanky ovocné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1800g
Küfa okrúhle lízanky ovocné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1800g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
30,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,05 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa šerbetové lízatko so šerbetovou náplňou 100 ks 1600g
Küfa šerbetové lízatko so šerbetovou náplňou 100 ks 1600g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa Lillipop ovocné lízanky ovocné lahodné 150 kusov 1700g
Küfa Lillipop ovocné lízanky ovocné lahodné 150 kusov 1700g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,89 €/1kg
Obrázok produktu pre Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack
Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
23,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
725,94 €/1kg
Obrázok produktu pre Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s exotickou príchuťou 8 kusov
Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s exotickou príchuťou 8 kusov
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 31
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s príchuťou koly 8 kusov
Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s príchuťou koly 8 kusov
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 31
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Sun Lolly vodný ľad na zmrazenie s malinovou príchuťou 8s
Sun Lolly vodný ľad na zmrazenie s malinovou príchuťou 8s
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 31
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,81 €/1kg
Obrázok produktu pre Candy licky shells farebné jednotlivo balené ovocné tvrdé karamelky 9g
Candy licky shells farebné jednotlivo balené ovocné tvrdé karamelky 9g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
0,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,23 €/1kg
Obrázok produktu pre Pom Painter farba na jazyk (modrá)
Pom Painter farba na jazyk (modrá)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
0,19 €
Predajca: Hopser-Funfood
10,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Ovocné lízanky s gumovými medvedíkmi
Ovocné lízanky s gumovými medvedíkmi
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
0,12 €
Predajca: Hopser-Funfood
6,86 €/1kg