5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Farebné korenie – 500 g21,32 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Mleté čierne korenie 500g Brat.pl14,93 €/1kg
7,69 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Mlynček na sečuánske korenie 20 g99,80 €/1l
4,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
HELLMA Pfeffer-Sticks, im Displaykarton79,80 €/1kg
11,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mleté sečuánske korenie 25 g
0,12 €/1kg
2,99 €
Predajca: PHRoyal

Pieprz ziołowy Kamis 15 g
299,50 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mleté ČIERNE PORENIE 50 g - DARY PRÍRODY
0,09 €/1kg
4,73 €
Predajca: Biogo

Kotányi Čierny mletý korenie 17 g
56,00 €/1kg
2,11 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,12 €
Predajca: Katomix

CYK Mleté čierne korenie 800 g
28,62 €/1l
29,22 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,90 €
Predajca: Megasam24PL

Kotanyi Kajenské korenie – chili 1000 g
16,06 €/1kg
22,44 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,18 €
Predajca: Megasam24PL

Prymat Pieprz Ziołowy Mielony 20 g
22,00 €/1kg
1,76 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,66 €
Predajca: Katomix

Mlynček na korenie Brechtovo biele mleté korenie, 35 g
113,14 €/1kg
3,96 €
Predajca: taleoo

Kamis drvené čierne korenie 250 g
58,59 €/1kg
18,17 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Predajca: Katomix

Ostmann 251104007 Ostmann Pizza Gewürzmischung, 15,0 g
628,67 €/1kg
9,43 €
Predajca: somnia24

Bio kajenský koreň 500 g
54,20 €/1kg
27,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Bio čierne korenie Tellicherry, 600 g
65,33 €/1kg
39,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Mleté biele korenie 200 g
61,42 €/1kg
14,74 €
Predajca: Megasam24PL

Kot Mleté čierne korenie 70 g
34,29 €/1kg
4,06 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,40 €
Predajca: Megasam24PL

Ale! Mleté čierne korenie, 200 g
38,63 €/1kg
12,39 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,27 €
Predajca: Megasam24PL

Pieprz cytrynowy Prymat przyprawa 900 g
18,76 €/1kg
23,92 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,38 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ZLOŽENIE
POPIS
Zrnité čierne korenie je korenie univerzálne používané na mäso, polievky, omáčky, vývary a marinády. Jedlá pripravované každý deň vďaka nemu získajú požadovanú, jemne korenistú chuť a vôňu. Paprika v granulovanej forme počas varenia postupne uvoľňuje svoje vlastnosti, vďaka čomu je výsledná chuť pokrmu skutočne výrazná.
INFORMÁCIE O ALERGÉNOCH
Môže obsahovať orechy.
ODPORÚČANÉ PODMIENKY SKLADOVANIA
Skladujte na suchom a chladnom mieste, dobre uzatvorené.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom a chladnom mieste, dobre uzatvorené.
- Zloženie
- čierne korenie
- Výživové údaje
- b/d
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- PIĘĆ PRZEMIAN (produkty spożywcze)
- Obchodný názov
- BEZLEPKOVÉ ČIERNE PORENIE 100 g - PÄŤ PREMEN
- Výrobca
- PIĘĆ PRZEMIAN (SIMPATIKO)
- Označenie množstva
- szt
- EAN kód
- 5902837811925
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom a chladnom mieste, dobre uzatvorené.
- Zloženie
- čierne korenie
- Výživové údaje
- b/d
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- PIĘĆ PRZEMIAN (produkty spożywcze)
- Obchodný názov
- BEZLEPKOVÉ ČIERNE PORENIE 100 g - PÄŤ PREMEN
- Výrobca
- PIĘĆ PRZEMIAN (SIMPATIKO)
- Označenie množstva
- szt
- EAN kód
- 5902837811925
Hodí sa k tomu

Špeciálne korenie Block House Steak Pepper v plechovke 200g
69,60 €/1kg
13,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čierny korenie 1 kg, celé korenie, prírodná korenina, vhodné na varenie a ako príloha. GiDeli
19,99 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Biele korenie 500g Brat.pl
20,94 €/1kg
10,89 €
Predajca: BRAT_PL

Cayennepfeffer - gemahlen Glas 35g | BRECHT
113,14 €/1kg
3,96 €
Predajca: taleoo

Bio čierne korenie, 1 kg
41,30 €/1kg
41,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Peugeot Tan Hoi čierne korenie, Korenie, Pre mlynček na korenie Peugeot, 7 x 20 g vrecko, 42400
282,71 €/1kg
39,58 €
Predajca: BalticVaris_DE

Mleté sečuánske korenie 25 g
0,12 €/1kg
2,99 €
Predajca: PHRoyal

Čierny korenie 1 kg, celé korenie, prírodná korenina, vhodné na varenie a ako príloha. GiDeli
22,99 €/1kg
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Čierne korenie 2 kg, celé korenie, prírodná korenina, vhodné na varenie a ako príloha. GiDeli
18,50 €/1kg
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Čierny mletý korenie, 1 kg, prášok, korenina, varenie, príloha, aróma, GiDeli
20,99 €/1kg
22,77 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Mleté čierne korenie 1kg Brat.pl
13,94 €/1kg
14,29 €
Predajca: BRAT_PL

Bio čierne korenie, 200 g
79,00 €/1kg
15,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

BUNTE PFEFFER 100G Natural Premium 4 SAAT
59,80 €/1l
2,99 €
Predajca: PHRoyal
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mleté čierne korenie 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,94 €/1kg

Farebné korenie – 500 g
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
21,32 €/1l

Zelené korenie 500g Brat.pl
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,52 €/1kg

Biele korenie 500g Brat.pl
10,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,94 €/1kg

Timutský korenie z Nepálu 100 g Citrus 'Sichuanské korenie' Zanthoxylum
9,99 €
Predajca: PHRoyal
199,80 €/1l

Fuchs Bunter Pfeffer celé zelené biele čierne korenie 1000g
42,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
42,14 €/1kg

Zrnká čierneho korenia VMLYNU 90 g - DARY NATURY
9,39 €
Predajca: BRAT_PL
9 390,00 €/1l

Kotanyi korenie čierne mleté hromadné spotrebiteľské stravovanie 630g
31,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,07 €/1kg

Čierne korenie 500g Brat.pl
8,09 €
Predajca: BRAT_PL
77,79 €/1kg

Mleté čierne korenie 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
14,93 €/1kg

Vybrané prémiové zelené korenie 110 g v opakovane použiteľnej plechovke
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Aromatické ružové korenie s červenými zrnami, 100 g
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Mlynček na sečuánske korenie 20 g
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Špeciálne korenie Block House Steak Pepper v plechovke 200g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(18)Počet hodnotení: 18
13,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
69,60 €/1kg

BEZLEPKOVÉČIERNE PORENIE 100 g - PÄŤ PREMEN



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,81 €
Predajca: Biogo
58,10 €/1kg

Mleté sečuánske korenie 25 g
2,99 €
Predajca: PHRoyal
0,12 €/1kg

Červené korenie 100g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,29 €
Predajca: BRAT_PL
29,91 €/1kg

Mleté čierne korenie značky Royal 200g Premium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: PHRoyal
59,80 €/1l

Fuchs kajenské korenie mleté z jemne mletých odrôd chilli 1000g
23,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,70 €/1kg

Citrónový korenie 100 g, aromatické, na ryby a zeleninu, korenie prémiovej kvality
1,99 €
Predajca: PHRoyal
39,80 €/1l