5,0



Na základe 1 hodnotenia
Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus 450 g
20,99 €
46,64 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
6h 56m 40s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Tónovače na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Majirel 9.3 3x50ml188,33 €/1l
28,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 292,50 €/1kg
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 9 60 g208,33 €/1l
12,76 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Montibello Finalstyle Colour Mousse Silver 320 ml31,25 €/1l
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Blondor farba na vlasy Multi Blonde pre ženy 800 - Wella Professionals
47,77 €/1l
38,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus 450 g bieliaci prášok
8,00 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Schwarzkopf Professional Blondme Premium Lightener 9+, 450 g
62,02 €/1kg
27,91 €
Predajca: Glamperfeu

Montibello Denuee Creme 33 Vol. 90 ( 9,9%)
119,33 €/1l
10,74 €
Predajca: somnia24

Goldwell Elumen Clean 250ml
61,80 €/1l
15,45 €
Predajca: Friseurtotal

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml
79,90 €/1kg
7,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

L'oreal Excellence No. 7 Blonde
90,62 €/1l
17,40 €
Predajca: Parfumtoi

Montibello Cromatone N 1.1 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Revlon Magnet Blondes Developer 30 Vol 900ml
10,63 €/1l
9,57 €
Predajca: NutraBestBG

Garnier Olia, 7.0 Stredná blond, Farba na vlasy
320,71 €/1l
44,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

L'Oreal Professionnel, Majirel, Permanent Hair Dye, 4.3 , 50 ml
255,80 €/1l
12,79 €
Predajca: NutraBestBG

Permanentné farbenie Cromatone Meteorites Super Blonde Montibello Nº 1002 (60 ml)
6,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Polopermanentná farba na vlasy Wella Color Touch Plus č. 4/0, 60 ml
633,33 €/1l
38,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Blondor, Púder na vlasy, 800 g, Ženy, Blonďavé vlasy, 1 kusov
33,74 €/1l
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

l'oreal professionnel paris permanentná farba na vlasy inoa color no. 5.26 60 g
329,00 €/1l
19,74 €
Predajca: Parfumtoi

Montibello Cromatone P 8.11 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus je modrý zosvetľovač vlasov, ktorý poskytuje výnimočné výsledky zosvetlenia a potláča žlté a oranžové odlesky. S týmto výkonným produktom dosiahnete svetlé, chladné odtiene blond. Ideálny na intenzívne zosvetlenie vlasov, a to ako v profesionálnych kaderníckych salónoch, tak aj doma. Vďaka svojej modernej receptúre poskytuje Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus vynikajúce výsledky bez poškodenia štruktúry vlasov. K dispozícii v balení s hmotnosťou 450 g.
- Hmotnosť
- 450 g
- Zloženie
- Persulfáty, kremičitany, kaolín, škrob, vonné látky
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4045787955934
- Hmotnosť
- 450 g
- Zloženie
- Persulfáty, kremičitany, kaolín, škrob, vonné látky
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4045787955934
Hodí sa k tomu

TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,07 €/1m
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/97 60 ml
164,17 €/1l
9,85 €
Predajca: Glamperfeu

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lumaland Župan Luxury Župan z mikrovlákna s kapucňou pre dámy a pánov – S – červený
24,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Blondor farba na vlasy Multi Blonde pre ženy 800 - Wella Professionals
47,77 €/1l
38,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus 450 g bieliaci prášok
8,00 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Olaplex č.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum - Výživné sérum na vlasy, 90 ml
426 000,01 €/1kg
42,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Originálny 2m kábel Apple Lightning USB na nabíjanie dát MD819ZM/A pre iPhone iPod iPad
12,72 €
Predajca: NamdarStore

Detská posteľ 80x160 cm s matracom a zásuvkou, ochranou proti vypadnutiu a lamelovým roštom v bielej farbe Kompletná posteľ pre mladých Jednolôžková posteľ Drevo Chlapec Dievča
219,90 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
209,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HomeCollective

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Traveling Stylist Set sada 100 ml
759,90 €/1l
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Special Mix Professionelle permanent Haarfarbe 0/00 60 ml
238,33 €/1l
14,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Postel s čalúneným rámom 90x200 cm s 2 zásuvkami a latovým roštom, farba: sivá, antracit. Dvojlôžko, čalúnená posteľ, rám postele
334,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Merax čalúnená posteľ 140x200 cm s lamelovým roštom a čelom, rám postele manželská posteľ pre mladých zamat, tmavozelená
168,99 €
-9,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
159,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Samsung Galaxy S24 , 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 14, Čierna
Generálne opravený
571,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NESATEC

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Drevená kuchyňa XXL s LED osvetlením, zásterou a príslušenstvom
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilňujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy 150 ml
709,80 €/1l
106,47 €
Predajca: Glamperfeu

Moderná rohová sedačka do U s podrúčkami HORTENZIE - čierna / biela
555,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Najlepšie bielenie od schwarzkopf
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Olaplex Traveling Stylist Set sada 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(613)Počet hodnotení: 613
75,99 €
Predajca: pttonline
759,90 €/1l

Matrix Light Master Pre-Bonded 8 bieliaci prášok 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
31,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,00 €/1kg

L'Oréal Majirel 5.0 Farba na vlasy Intenzívna svetlo hnedá 50 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
500,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Majirel profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 8.0 50 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
460,00 €/1l

Loreal Majirel 9.3 3x50ml
28,25 €
Predajca: MAGUHAAR
188,33 €/1l

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 7.0



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,75 €
Predajca: MAGUHAAR
395,00 €/1l

Matrix SOCOLOR.BEAUTY, Blond, 5RR+, Ženy, 90 ml, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(56)Počet hodnotení: 56
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
105,56 €/1l

Matrix Color Sync 10V Blonde Veľmi veľmi svetlá fialová 90ml
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
85,42 €/1kg

Milk_Shake Prášok na farbenie, priame farbenie, 100 ml, balenie: 1 ks. Kondicionér na farbenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,50 €/1l

Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 10.13 60ml
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
208,33 €/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 9 60 g
12,76 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
208,33 €/1l

Montibello Finalstyle Colour Mousse Silver 320 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
31,25 €/1l

American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage farba na vlasy pre mužov Medium Ash 5-6 3 x 40 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
3,13 €/1l

Loreal Majirel Cool Cover Farba do vlasov 5 B7 Svetlý hnedý 50ML



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
200,00 €/1l

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
92,50 €/1kg

Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 8.34 60ml
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR
179,17 €/1l

3 kusy Štetce na farbenie vlasov Kadernícky tónovací hrebeň Štetec na farbenie vlasov na domáce použitie v salóne Modrá
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus 450 g bieliaci prášok
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,00 €/1kg

Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus 450 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
46,64 €/1kg

Permanentné farbenie Cromatone Montibello Nº 3 (60 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
5,00 €
Predajca: MAGUHAAR
83,33 €/1l