Objem:

100 ml

Moncler Sunrise Pour Femme, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Hruška, Kvetinový, Santalové drevo

66,10 €

62,04 €-6%

620,40 € / 1l

plus 4,00 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 9. – ut 13. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Parfémový sprej Oud Wood 50ml
Parfémový sprej Oud Wood 50ml
4 627,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
237,29 €
-5,94 €
231,35 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Chopard Santal Odeyar parfémovaná voda unisex 100 ml
Chopard Santal Odeyar parfémovaná voda unisex 100 ml
2 120,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
212,01 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Givenchy L'Interdit, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Bergamot, Zázvor, jazmín sambakový, Oranžový kvet, Tuberóza
Givenchy L'Interdit, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Bergamot, Zázvor, jazmín sambakový, Oranžový kvet, Tuberóza
794,53 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
119,18 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Roja Parfums Elixir Pour Femme Parfém 50 ml W
Roja Parfums Elixir Pour Femme Parfém 50 ml W
4 851,00 €/1l
242,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Moncler La Cordée EDP 200 ml UNISEX
Moncler La Cordée EDP 200 ml UNISEX
542,25 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
108,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Moncler Pour Femme EDP náplň 150 ml W
Moncler Pour Femme EDP náplň 150 ml W
363,87 €/1l
54,58 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Moncler Pour Femme Parfémovaná Voda, 150ml
Moncler Pour Femme Parfémovaná Voda, 150ml
437,67 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
65,65 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Moncler Sunrise pour Homme, Muži, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Citrón, šalviový olej, Muškátový orech, Semiš, Incense, Pačuli, Vetiver
Moncler Sunrise pour Homme, Muži, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Citrón, šalviový olej, Muškátový orech, Semiš, Incense, Pačuli, Vetiver
1 025,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
61,53 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, 60ml
Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, 60ml
765,83 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 24
45,95 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Moncler Sunrise pour Homme, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Citrón, šalviový olej, Muškátový orech, Semiš, Incense, Pačuli, Vetiver
Moncler Sunrise pour Homme, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Citrón, šalviový olej, Muškátový orech, Semiš, Incense, Pačuli, Vetiver
675,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
67,56 €
Predajca: Denpoli-Venda
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, zapas, 150ml
Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, zapas, 150ml
292,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
44,95 €
-2%
43,80 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre LE BOIS GLACE edp vapo 200 ml
LE BOIS GLACE edp vapo 200 ml
493,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
98,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1004
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Moncler Pour Femme parfumovaná voda 100 ml + SG 100 ml + BC 100 ml
Moncler Pour Femme parfumovaná voda 100 ml + SG 100 ml + BC 100 ml
192,93 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
57,88 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Moncler Le Solstice EDP 200 ml UNISEX
Moncler Le Solstice EDP 200 ml UNISEX
653,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
130,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Moncler, Pour Femme, Eau de Parfum, Für Frauen, 7.5 ml *Miniatur
Moncler, Pour Femme, Eau de Parfum, Für Frauen, 7.5 ml *Miniatur
1 700,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,75 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 980
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Moncler Les Roches Noires EDP 200 ml UNISEX
Moncler Les Roches Noires EDP 200 ml UNISEX
523,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
104,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 375
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Kenzo Jungle L'Elephant Women, Woda perfumowana, 30ml
Kenzo Jungle L'Elephant Women, Woda perfumowana, 30ml
1 380,33 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 155
41,41 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Vhodné pre:
Ženy
Hlasitosť:
100 ml
Model:
Tekutý parfém
Poznámky k vrchným tónom vône:
Hruška
Poznámky k srdcu vône:
Kvetinový
Poznámky k základu vône:
Santalové drevo
Typ dávkovača:
Sprej
Zloženie:
ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, CI 15985 (YELLOW 6), CI 19140 (YELLOW 5).
Množstvo v balení:
1 kusov


Moncler Sunrise Pour Femme Eau de Parfum 100 ml – 100 ml

Moncler Sunrise Pour Femme je parfum, ktorý zachytáva mágiu prvých lúčov slnka v horách. Vôňa sa otvára sviežou kombináciou šťavnatej hrušky, zelených listov fialky a osviežujúceho grapefruitu, po ktorej nasleduje kvetinové srdce zložené z pivonky, frezie, jarnej konvalinky a egyptského jazmínu. Kompozíciu dopĺňa teplá základňa z austrálskeho santalového dreva, texaského cédera a ambre.

Podrobnosti o produkte

  • Značka: Moncler
  • Produkt: Moncler Sunrise Pour Femme Eau de Parfum 100 ml
  • Objem: 100 ml
  • EAN: 3386460141000


Dámská parfémová voda




Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Moncler Moncler Sunrise pour Femme EDP 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Moncler!



  • Dôležité informácie: Obal výrobku sa môže líšiť svojím dizajnom v závislosti od reklamných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rozdielne balenia sa uchovávajú .
  • Typ: Moncler, ktorý sa nachádza v ponuke na predaj: Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Pohlavie: (v angličtine): Men
  • Typ vône: parfumovaná voda (Parfumovaná voda), s obsahom 1 ml: EDP
  • Objem: 100 ml


Všeobecné informácie o predpisoch o bezpečnosti výrobku:
LUXOTTICA
Plaça de la Pau, 08940 Cornellà de Llobregat, Barcelona
08940 - Barcelona
+34918463301
en/


Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Moncler Moncler Sunrise Pour Femme EDP 100 ml a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte výrobky Moncler!



  • Objem: 100 ml
  • Názov parfému: Moncler EDP, parfumovaná voda, parfumovaná voda, parfumovaná voda, parfumovaná voda, parfumovaná voda:
    • Moncler Sunrise Pour Femme
    • Sunrise Pour Femme
  • Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Typ vône: EDP
  • Pohlavie: ženy
  • Zloženie: parfumová voda, parfumová voda, parfumová voda:
    • Zloženie: voda (Aqua)
    • Alfa-izometyl-ionón
    • Butylmetoxydibenzoylmetán
    • Kumarín
    • Etylhexyl salicylát
    • Parfum (parfum)
    • Hydroxycitronellal
    • Linalool
    • Alkohol


Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú k dispozícii .

Moncler Sunrise Pour Femme Edp Spray

[b]Vôňa:[/b] svieža, kvetinová[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] hruška, grapefruit, lístok fialky[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] egyptský jazmín, frézia, konvalinka, pivonka[br][br][br][b]Základné tóny:[/b] jantár, austrálske santalové drevo, texaský céder[br][br][br]Moncler Sunrise pour Femme inšpirovaný hrejivými lúčmi východu slnka.

Moncler Sunrise Pour Femme, parfémová voda, 100 ml, sprej
Model
Moncler Sunrise pour Femme
Hmotnosť
0.423 kg
Druh vône
Kvetinové, Svieže
Objem
100 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
3386460141000
Číslo od výrobcu
JMC007A01

Model
Moncler Sunrise pour Femme
Hmotnosť
0.423 kg
Druh vône
Kvetinové, Svieže
Objem
100 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
3386460141000
Číslo od výrobcu
JMC007A01
Hodí sa k tomu
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Moncler Pour Femme, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Bergamot, Heliotrope, Jazmín, Vanilka, Drevo
Moncler Pour Femme, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Bergamot, Heliotrope, Jazmín, Vanilka, Drevo
447,70 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
45,92 €
-2%
44,77 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Moncler Sunrise pour Homme, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Citrón, šalviový olej, Muškátový orech, Semiš, Incense, Pačuli, Vetiver
Moncler Sunrise pour Homme, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Citrón, šalviový olej, Muškátový orech, Semiš, Incense, Pačuli, Vetiver
675,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
67,56 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 319
169,00 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1134
101,50 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1004
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1500
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Bestseller
Obrázok produktu pre Digitálna kúpeľňová váha GRUNDIG, čierna
Digitálna kúpeľňová váha GRUNDIG, čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 387
25,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 281
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep
Obrázok produktu pre Súprava na epiláciu voskom NEOMANN Waxer II, ohrievač vosku na epiláciu s elektrickým ohrievacím hrncom | Profesionálna sada s 300 g guličkami, 20 špachtlí
Súprava na epiláciu voskom NEOMANN Waxer II, ohrievač vosku na epiláciu s elektrickým ohrievacím hrncom | Profesionálna sada s 300 g guličkami, 20 špachtlí
0,03 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 15
31,99 €
Predajca: neoruby
Obrázok produktu pre Casio - AQ-230GA-9DMQYES - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - Casio collection
Casio - AQ-230GA-9DMQYES - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - Casio collection
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
64,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Watchard
Bestseller
Obrázok produktu pre Swirl PH 86, Oranžová, Biela, Philips, AEG, Electrolux, Volta, Box, 172 mm, 236 mm, 76 mm
Swirl PH 86, Oranžová, Biela, Philips, AEG, Electrolux, Volta, Box, 172 mm, 236 mm, 76 mm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 29
11,15 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
504,44 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 192
45,40 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 625
35,39 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
629,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 188
62,93 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 75
66,92 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Xerjoff - Opera EDP 100ml
Xerjoff - Opera EDP 100ml
1 620,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 30
162,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Obrázok produktu pre Xerjoff - V Erba Pura EDP 50ml
Xerjoff - V Erba Pura EDP 50ml
2 495,40 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 43
124,77 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
359,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 175
35,91 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 616
98,17 €
Predajca: Katomix
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, zapas, 150ml
Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, zapas, 150ml
292,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
44,95 €
-2%
43,80 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Smart Tech FullHD LED TV 100 cm (40 Zoll) SMT40N30FV1U1B1, Trojitý tuner, Smart TV
Smart Tech FullHD LED TV 100 cm (40 Zoll) SMT40N30FV1U1B1, Trojitý tuner, Smart TV
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 38
279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: TobToc
Obrázok produktu pre Clatronic EK 3321, 7 vajec, Nerezová oceľ, Čierna, Nerezová oceľ, 400 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
Clatronic EK 3321, 7 vajec, Nerezová oceľ, Čierna, Nerezová oceľ, 400 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 82
23,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Obrázok produktu pre Moncler Pour Femme EDP náplň 150 ml W
Moncler Pour Femme EDP náplň 150 ml W
363,87 €/1l
54,58 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1500
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Plážová deka Skladacia plážová podložka 200x200 cm Plážová pikniková deka Kempingová podložka XXL Ultraľahký kompaktný nylon s podkladom Retoo
Plážová deka Skladacia plážová podložka 200x200 cm Plážová pikniková deka Kempingová podložka XXL Ultraľahký kompaktný nylon s podkladom Retoo
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 208
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
538,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 338
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 142
8,47 €
Predajca: Amazinggirl
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre ZarkoPerfume MOLéCULE 234.38 EDP 100 ml UNISEX
ZarkoPerfume MOLéCULE 234.38 EDP 100 ml UNISEX
800,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
82,18 €
-2,09 €
80,09 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Devotion Intense, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Lieskový orech, Oranžový kvet, Vanilka
Dolce&Gabbana Devotion Intense, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Lieskový orech, Oranžový kvet, Vanilka
679,50 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 56
67,95 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 37 hodnotení
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Aj slepá sliepka niekedy nájde výhodnú ponuku
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 1. októbra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi príjemná, jemná vôňa na každý deň
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Výborne!
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 3. októbra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Milujem tento parfém
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Myslím si, že sa vám ten produkt bude páčiť
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi pekné
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 1. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,06 l
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Všetko super
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 76
100,20 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 182
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,90 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,25 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 47
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 61
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 14
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový
TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l
Obrázok produktu pre NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l