KÉRASTASE Genesis Discovery Set 200 ml

89,00 €

54,95 €-38%

109,90 € / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

ut 13. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Kondicionéry a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml
Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml
300,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
30,81 €
-2%
30,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Kondicionér na suché vlasy Insight, 900 ml
Kondicionér na suché vlasy Insight, 900 ml
152,84 €/1kg
145,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Kevin Murphy Plumping Rinse Densifying Conditioner 1000 ml
Kevin Murphy Plumping Rinse Densifying Conditioner 1000 ml
69,88 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
69,88 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml
Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml
63,89 €/1l
63,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Pantene Odżywka do włosów Miracle Volume 160 ml
Pantene Odżywka do włosów Miracle Volume 160 ml
28,69 €/1l
4,59 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Herbaria Banfi Odżywka pokrzywowa do włosów suchych, 250ml
Herbaria Banfi Odżywka pokrzywowa do włosów suchych, 250ml
32 300,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,69 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Nečistiaci kondicionér Salerm (1000 ml)
Nečistiaci kondicionér Salerm (1000 ml)
68,72 €/1l
68,72 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Nioxin System 2 kondicionér 300ml
Nioxin System 2 kondicionér 300ml
77,43 €/1l
23,23 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Terzolin Expert kondicionér 200 ml
Terzolin Expert kondicionér 200 ml
62,10 €/1l
6,21 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Xpel Medipure Hair & Scalp Conditioner 400 ml
Xpel Medipure Hair & Scalp Conditioner 400 ml
4,35 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,74 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Pantene Miracle Hydration Odżywka do włosów 160 ml
Pantene Miracle Hydration Odżywka do włosów 160 ml
29,44 €/1l
4,71 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre REVIITALIZUJÚCI kondicionér 300 ml
REVIITALIZUJÚCI kondicionér 300 ml
163,80 €/1l
50,96 €
-3%
49,14 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Anwen Emolientowa Akacja Odżywka do włosów o niskiej porowatości, 200 ml
Anwen Emolientowa Akacja Odżywka do włosów o niskiej porowatości, 200 ml
46,30 €/1l
13,05 €
-29%
9,26 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Nacomi Odżywka odżywczo-regenerująca, 150 ml
Nacomi Odżywka odżywczo-regenerująca, 150 ml
46 722,22 €/1kg
8,41 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Guhl Bond and Repair Conditioner 200ml
Guhl Bond and Repair Conditioner 200ml
52,55 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Joico Kondicionér Joico Innerjoi Hydratačný kondicionér 300ml
Joico Kondicionér Joico Innerjoi Hydratačný kondicionér 300ml
41,47 €/1l
12,44 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Seboradin Forte Balsam, 400 ml
Seboradin Forte Balsam, 400 ml
128,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
51,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Pantene Masc 300ml S y L P-Nor-Gr
Pantene Masc 300ml S y L P-Nor-Gr
42,00 €/1l
12,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Nacomi Odżywka wygładzająco-nawilżająca, 150 ml
Nacomi Odżywka wygładzająco-nawilżająca, 150 ml
46 722,22 €/1kg
8,41 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Apivita Tonic, Odżywka wzmacniająca do włosów słabych i wypadających, 150 ml
Apivita Tonic, Odżywka wzmacniająca do włosów słabych i wypadających, 150 ml
80,00 €/1l
12,00 €
Predajca: Glamperfeu

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Sada vlasovej kozmetiky - obsahuje šampón, kondicionér a sérum na tepelnú ochranu - 266 Kč/ks.
Hmotnosť
500 g
Objem
200 ml
Zloženie
Šampón: Aqua / Voda / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Linalool, Glycerin, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Extrakt z koreňa zázvoru, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xylitol, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Vôňa. Kondicionér: Aqua / Voda / Eau, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Isopropyl Myristate, Glycerin, Glycine Soja Oil / Olej zo sójy, Helianthus Annuus Seed Oil / Olej zo slnečnicových semien, Coco-Caprylate/Caprate, Cetyl Esters, Tartaric Acid, Caprylyl Glycol, Salicylic Acid, Limonene, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Linalool, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Extrakt z koreňa zázvoru, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xylitol, Citric Acid, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Vôňa. Sprejový kondicionér: Aqua / Voda / Eau, Cocos Nucifera Oil / Kokosový olej, Amodimethicone, Polyquaternium-37, Phenoxyethanol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Xylitylglucoside, Sodium Hydroxide, Anhydroxylitol, Xylitol, Dimethicone Peg-7 Phosphate, Ppg-1 Trideceth-6, Trideceth-6, Behentrimonium Chloride, Limonene, Xylose, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Oleate, Linalool, Isopropyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg-Propyl Silanetriol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Extrakt z koreňa zázvoru, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Potassium Sorbate, Tocopherol, Citric Acid, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Vôňa
Výrobca
EAN kód
3474637213213

Hmotnosť
500 g
Objem
200 ml
Zloženie
Šampón: Aqua / Voda / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Linalool, Glycerin, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Extrakt z koreňa zázvoru, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xylitol, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Vôňa. Kondicionér: Aqua / Voda / Eau, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Isopropyl Myristate, Glycerin, Glycine Soja Oil / Olej zo sójy, Helianthus Annuus Seed Oil / Olej zo slnečnicových semien, Coco-Caprylate/Caprate, Cetyl Esters, Tartaric Acid, Caprylyl Glycol, Salicylic Acid, Limonene, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Linalool, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Extrakt z koreňa zázvoru, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xylitol, Citric Acid, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Vôňa. Sprejový kondicionér: Aqua / Voda / Eau, Cocos Nucifera Oil / Kokosový olej, Amodimethicone, Polyquaternium-37, Phenoxyethanol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Xylitylglucoside, Sodium Hydroxide, Anhydroxylitol, Xylitol, Dimethicone Peg-7 Phosphate, Ppg-1 Trideceth-6, Trideceth-6, Behentrimonium Chloride, Limonene, Xylose, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Oleate, Linalool, Isopropyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg-Propyl Silanetriol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Extrakt z koreňa zázvoru, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Potassium Sorbate, Tocopherol, Citric Acid, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Vôňa
Výrobca
EAN kód
3474637213213
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 75
66,92 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Šampón na slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu vlasov Genesis (posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov), 250 ml
Šampón na slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu vlasov Genesis (posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov), 250 ml
197,28 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
49,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2039
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Kerastase Nutritive 8H Magic night: Nočné sérum pre intenzívnu výživu a regeneráciu vlasov počas spánku
Kerastase Nutritive 8H Magic night: Nočné sérum pre intenzívnu výživu a regeneráciu vlasov počas spánku
841,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
75,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 302
1 279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark
Obrázok produktu pre Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 42
55,59 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1004
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre KERASTASE Genesis Bain Nutri-Fortifiant šampón 250ML
KERASTASE Genesis Bain Nutri-Fortifiant šampón 250ML
172,64 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
43,16 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 182
15,99 €
Predajca: LaRoseCare
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1498
18,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Zosvetlené, studené blond alebo šedivé vlasy Kerastase Blonde Absolu Bain Ultra-Violet Shampoo
Zosvetlené, studené blond alebo šedivé vlasy Kerastase Blonde Absolu Bain Ultra-Violet Shampoo
152,00 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
38,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty
Obrázok produktu pre Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 112
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro
Bestseller
Obrázok produktu pre K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 150
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 421
1 492,76 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Vehe_Shop_DE
Obrázok produktu pre Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 201
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics
Obrázok produktu pre Kerastase Genesis Fort. Šampón proti padaniu vlasov
Kerastase Genesis Fort. Šampón proti padaniu vlasov
78,40 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
78,40 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Rituals Sakura Darčeková sada S - 4-dielna so sprchou a starostlivosťou
Rituals Sakura Darčeková sada S - 4-dielna so sprchou a starostlivosťou
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
37,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Bestseller
Obrázok produktu pre XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 610
Generálne opravený
883,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NESATEC
Obrázok produktu pre Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 50
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre Homestyle4u Akustický panel 60x120, drevo, sivý, nástenné panely, panely do obývacej izby, stropné panely, obklady stien
Homestyle4u Akustický panel 60x120, drevo, sivý, nástenné panely, panely do obývacej izby, stropné panely, obklady stien
2 198,00 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 14
54,95 €
5€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u
Obrázok produktu pre Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 363
105,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way
Obrázok produktu pre Moderná rohová sedačka do U s podrúčkami HORTENZIE - čierna / biela
Moderná rohová sedačka do U s podrúčkami HORTENZIE - čierna / biela
555,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 52
554,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Merax Manželská posteľ 140 x 200 cm Posteľ z masívneho dreva s čelom a lamelovým roštom, vysokokvalitná klasická posteľ Drevená posteľ Borovicový rošt, biela
Merax Manželská posteľ 140 x 200 cm Posteľ z masívneho dreva s čelom a lamelovým roštom, vysokokvalitná klasická posteľ Drevená posteľ Borovicový rošt, biela
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 84
173,99 €
-6,00 €
167,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 76
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Rohová pohovka Mango s funkciou spania a úložným priestorom v zoom 3 MINK
Rohová pohovka Mango s funkciou spania a úložným priestorom v zoom 3 MINK
300,00 €
Predajca: PRMEBLE
Obrázok produktu pre Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 114,33 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 181
100,29 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 L, Mletá káva, 1350 W, Nerezová oceľ, Biela
Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 L, Mletá káva, 1350 W, Nerezová oceľ, Biela
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 155
166,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
51,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml
TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml
Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
30,00 €
Predajca: MAGUHAAR
30,00 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml
Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
24,75 €
Predajca: MAGUHAAR
24,75 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l
Obrázok produktu pre Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml
Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR
176,25 €/1l
Obrázok produktu pre Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml
Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
30,81 €
-2%
30,00 €
Predajca: MAGUHAAR
300,00 €/1l
Obrázok produktu pre L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 17
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l
Obrázok produktu pre L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 17
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
31,33 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml
Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,00 €/1l
Obrázok produktu pre Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l
Obrázok produktu pre Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml
Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,50 €/1l
Obrázok produktu pre Matrix Biolage Full Rescue Conditioner posilňujúci kondicionér pre oslabané vlasy 1000 ml
Matrix Biolage Full Rescue Conditioner posilňujúci kondicionér pre oslabané vlasy 1000 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml
Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,25 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Wygładzająca odżywka do włosów, 200ml
Goldwell Wygładzająca odżywka do włosów, 200ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
57,50 €/1l
Obrázok produktu pre OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
45,99 €/1l
Obrázok produktu pre L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 17
13,92 €
Predajca: MAGUHAAR