Parfumovaná voda Dance Of The Dawn Unisex 100 ml
76,70 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
73,79 €-3%
737,90 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 6,50 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
The Different Company Sublime Balkiss parfémovaná voda unisex 100 ml1 161,20 €/1l
116,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sistelle Paris INCIDENCE parfumovaná voda 100 ml210,00 €/1l
21,00 €
Predajca: Inaris_International

Ďalšie informácie o reklame
Solinotes, Tonka, parfémová voda, unisex, 50 ml486,00 €/1l
24,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Riiffs Samah Purple parfumovaná voda pre ženy 100 ml265,00 €/1l
26,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Vôňa The Different Company Al Sahra, 100 ml
1 099,30 €/1l
109,93 €
Predajca: PerfumTraders

Moresque Spray Gold Collection Oro Eau de Parfum
1 555,40 €/1l
77,77 €
Predajca: PerfumTraders

The Different Company Oud For Love parfumovaná voda unisex 100 ml
1 203,70 €/1l
120,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Memo Paris, Graines Vagabondes - Corfu, Eau De Parfum, Unisex, 75 ml
1 722,00 €/1l
129,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

LABOR8, Yesod 963, Parfémová voda, Unisex, 50 ml
53,75 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,77 €
Predajca: Parfumtoi

LABOR8, Hased 481, Parfúmová voda, Unisex, 50 ml
53,75 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,77 €
Predajca: Parfumtoi

LABOR8, Gevurah 581, Parfúmová voda, Unisex, 50 ml
1 077,60 €/1l
53,88 €
Predajca: Parfumtoi

Byredo Slow Dance parfémovaná voda unisex 100 ml
2 936,50 €/1l
293,65 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Solinotes, Vetiver, parfémová voda, pre ženy, 15 ml
845,33 €/1l
12,68 €
Predajca: NutraBestBG

Solinotes, Vetiver, parfémová voda, pre ženy, 50 ml
478,80 €/1l
23,94 €
Predajca: NutraBestBG

Hamidi Sukoon parfémovaná voda unisex 100 ml
201,70 €/1l
20,17 €
Predajca: Glamperfeu

Riiffs Fareed parfémovaná voda unisex 100 ml
290,00 €/1l
40,29 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan Edict Musctique parfémovaná voda unisex 80 ml
1 009,63 €/1l
80,77 €
Predajca: BRASTYGroup

Ajmal Qadar parfémovaná voda unisex 100 ml
344,50 €/1l
34,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Cherigan, Adhara Oud, Parfumextrakt, Unisex, 100 ml
614,40 €/1l
62,86 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,44 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Spoločnosť The Different Company vytvorila vôňu Dance Of The Dawn ako unisex produkt, inšpirovanú francúzskou filozofiou a obsahujúcu kvalitné ingrediencie. Je dostupná v balení s objemom 100 ml, aby ste si ju mohli naplno vychutnať.
Použitie: Nanášajte parfum The Different Company Dance Of The Dawn Eau De Parfum priamo po sprche na čistú, suchú pokožku. Sprcha očistí vaše telo od všetkých ostatných vôní a otvorí póry, čím sa podporí vstrebávanie vône. Dôkladne osušte pokožku a potom ju nastriekajte. Držte fľašu s parfumom vo vzdialenosti 10–15 cm od tela. Parfum aplikujte na tepelné body, ako je krk, hrudník, pulzné body, predlaktia alebo vnútorná strana lakťov. Začnite s jemnou aplikáciou a v prípade potreby parfum znovu aplikujte.
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- The Different Company
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3760033635132
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- The Different Company
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3760033635132
Hodí sa k tomu

Akro Awake Eau De Parfum Unisex 100ml
982,00 €/1l
98,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moresque Spray Gold Collection Oro Eau de Parfum
1 555,40 €/1l
77,77 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
426,00 €/1l
31,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

The Different Company After Midnight Woda toaletowa, 100ml
666,60 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

The Different Company Tokyo Bloom Woda toaletowa, 100 ml
707,00 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 341,67 €/1l
130,25 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
373,90 €/1l
37,39 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Trussardi Le Vie de Milano Limitless Shopping Via della Spiga EdP 100ml
1 050,00 €/1l
105,00 €
Predajca: FragrancesBg

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l