4,8



Na základe 46 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
JBL Boombox 4, 1,91 cm (0.75"), 2 cm, 12,7 cm (5"), 12,3 cm, 180 W, 37 - 20000 Hz1 005,19 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Tronsmart T8, 2.1 kanály/kanálov, 40 W, 56 - 20000 Hz, Káblový a bezdrôtový, 15 m, Prenosný stereo reproduktor59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DeinDeal

Ďalšie informácie o reklame
Anker Glow, 6,35 cm (2.5"), 30 W, Bezdrôtový, Mono prenosný reproduktor, Modrá, Multi119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BombaZlava

Ďalšie informácie o reklame
Prenosný Bluetooth reproduktor Voice s mikrofónom76,82 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Denver BTL-360B, 10 W, Bezdrôtový, Mono prenosný reproduktor, Čierna, Valec, Tlačidlá
26,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bazooka Prenosný Bluetooth reproduktor Boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 odolný voči striekajúcej vode/Rádio/microSD/Aux-In/USB/osvetlenie/port pre mikrofón
41,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lamax LXWSMSO2PLABA LAMAX Musikbox Sounder 2 Play retail
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LAMAX_TrueLife_Lauben_brandshop

Anker Select 2, 8 W, Bezdrôtový, 20 m, USB Typ-C, Prenosný stereo reproduktor, Čierna
195,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Lamax SOUNDER2, 30 W, 115 - 20000 Hz, Káblový a bezdrôtový, Prenosný stereo reproduktor, Čierna, Modrá, Valec
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LAMAX_TrueLife_Lauben_brandshop

JBL Charge 6, 2-way, 2 cm, 11 cm, 45 W, 30 W, 30 W
142,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Anker Flare II, 20 W, 50 - 20000 Hz, Bezdrôtový, 20 m, USB Typ-C, Čierna
87,60 €
Predajca: CMC_Online_Mall

Denver BPS-250, 3,81 cm (1.5"), 20,3 cm (8"), 40 W, Bezdrôtový, Prenosný stereo reproduktor, Čierna
72,75 €
Predajca: NESATEC

Hama PipeRoll 3.0, 20 W, Bezdrôtový, 10 m, USB Typ-C, Prenosný stereo reproduktor, Čierna
161,63 €
Predajca: Dragtek-com

Denver BTL-63, 6 W, Bezdrôtový, Párty reproduktor, Čierna, Tablet/smartfón, Microsd (transflash)
24,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

XIAOMI Xiaomi Sound Vonkajší bezdrôtový reproduktor 30W Čierny
40,49 €
Predajca: Shopmobile

Hama Shine 2.0, 30 W, Bezdrôtový, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, 10 m, Prenosný stereo reproduktor, Čierna
79,60 €
Predajca: evomag

Hama Glow Pro, 30 W, Káblový a bezdrôtový, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, 10 m, USB Typ-C, Prenosný stereo reproduktor
106,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Media-Tech SPEAKER BT POWER AUDIO DISCO MT3183 - Reproduktor
48,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Media-Tech PORTABLE BT SPEAKER FUNBOX BT MT3181
38,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prenosný reproduktor Bluetooth MEDION P61746 (dobíjateľná batéria, zosilnenie basov, hudobný box, svetelné efekty RGB, ochrana proti vode a odolnosť IPX7, integrovaná powerbanka, 2x 15 W RMS) antracitová
116,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Reproduktor Soundcore Glow Black
Soundcore Glow je prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý ponúka jedinečný zvukový zážitok obohatený o svetelné efekty, čím vytvára jedinečnú atmosféru pri počúvaní hudby. Je vybavený pokročilou zvukovou technológiou a poskytuje čistý a dynamický zvuk, ktorý zaplní miestnosť a vytvorí pôsobivé zvukové a vizuálne prostredie. reproduktor Soundcore Glow je navrhnutý s ohľadom na mobilitu, takže si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek, kde si chcete vychutnať svoju obľúbenú hudbu. Vstavaná nabíjateľná batéria navyše umožňuje dlhé hodiny prevádzky a poskytuje neprerušovanú zábavu, aj keď ste na cestách. soundcore Glow nie je len reproduktor, ale aj dekoratívny prvok, ktorý dodá vášmu interiéru jedinečný nádych a ozvláštni každú chvíľu strávenú s hudbou. 360° zvuk, výkon 30 W2,5-palcový plnorozsahový reproduktor má výkon 30 W a v kombinácii s dvoma pasívnymi basovými žiaričmi poskytuje vysokokvalitný zvuk v každom smere. Prispôsobiteľné svetelné efekty umožňujú vytvárať dynamické a vizuálne vzrušujúce zážitky, ktoré dopĺňajú zvuk a robia každý okamih ešte výnimočnejším.doba prehrávania až 18 hodínTentoprenosný reproduktor vám umožní vychutnať si nepretržitú zábavu vďaka pôsobivej 18-hodinovej výdrži batérie na jedno nabitie. Úplná ochrana IP67Podľahnitebezproblémovému počúvaniu vonku vďaka vysokému stupňu odolnosti voči vode a prachu. Vaša hudba bude nerušená, či už ste na pláži, pri bazéne alebo plávate na vode.technológia PartyCast 2.0Posilnitesvoj zážitok z počúvania hudby prepojením až 100 reproduktorov kompatibilných s technológiou PartyCast.technológia BassUpSoundcoreBassUp je technológia vyvinutá spoločnosťou Anker na zosilnenie a zlepšenie nízkych frekvencií v audio zariadeniach, ako sú prenosné reproduktory a slúchadlá. Technológia BassUp je navrhnutá tak, aby poskytovala hlbšie, intenzívnejšie a dynamickejšie basy, čo umožňuje pohlcujúcejší zážitok z počúvania hudby. hlavným cieľom technológie BassUp je zlepšiť kvalitu zvuku, najmä v oblasti basov, bez toho, aby bolo potrebné zvýšiť celkovú hlasitosť, čo môže viesť k skresleniu alebo zhoršeniu kvality zvuku. Vďaka tejto technológii si používatelia môžu vychutnať bohatšie basy aj pri miernej hlasitosti, takže hudba znie plnšie a dynamickejšie.prispôsobiteľnýekvalizérPomocoufunkcie prispôsobiteľného ekvalizéra môžu používatelia nastaviť parametre, ako sú basy, stredy a výšky, a dosiahnuť tak optimálnu kvalitu zvuku podľa svojich preferencií. Možnosť nastavenia ekvalizéra prináša najžiadanejšie zvukové vlastnosti, čo vedie k uspokojivejšiemu a príjemnejšiemu zážitku z počúvania hudby.Technické údaje:
- Výkon: 30 W
- 360° zvuk
- Prevádzkový čas až 18 hodín
- Bluetooth 5.3
- Dosah až 10 m
- Technológia PartCast 2.0
- Technológia BassUp
- Vodotesnosť IP7
Obsah súpravy:
- Reproduktor
- Kábel USB-C
Anker Innovations Soundcore Glow A3166 Black
Anker Innovations Soundcore Glow A3166 je všestranný reproduktor, ktorý harmonizuje zvuk a štýl. Vďaka 360° zvuku poskytuje rovnomerný a čistý zvuk vo všetkých smeroch. Integrované svetelné efekty LED vytvárajú atmosféru, ktorá je ideálna na večierky alebo relaxačné večery. Vďaka pôsobivej výdrži batérie 12 hodín si môžete vychutnávať svoju obľúbenú hudbu po celý deň. Reproduktor je vodotesný podľa normy IPX5, takže bez problémov odolá striekajúcej vode a dažďu. Vďaka technológii Bluetooth 5.0 ponúka stabilné pripojenie a bezproblémovú kompatibilitu s vašimi zariadeniami. Soundcore Glow A3166 spája funkčnosť, dizajn a odolnosť v kompaktnom zariadení, ktoré je ideálne na každú príležitosť.
Večierok je u teba doma. Vyber si prenosný Bluetooth reproduktor so svetlami RGB. Zaslúžiš si trochu relaxu.Pridaj teraz do košíka tento bezdrôtový reproduktor! Rýchle .
Vieš, aké sú výhody reproduktora 360°?
Kvalitný zvuk, samozrejme. Vyžarovanie prenosného reproduktora spôsobuje, že zvuk je oveľa jasnejší. Užívaj si hudbu. Objednaj si teraz prenosný reproduktor Anker.
Vyrobená, aby vydržala
Začalo pršať alebo si rozlial pohár s džúsom vedľa reproduktora? Nie je žiadny problém. Bezdrôtový Bluetooth reproduktor je odolný voči kvapkám vody. Neváhaj už viac. Zakúp si ho teraz a používaj ho dlhodobo.
Špecifikácie:
Vstupný prúd: 3A,
Kapacita batérie: 3350mAh,
Výkon: 30W,
Doba nabíjania: 4 hodiny,
Doba prehrávania hudby: 18 hodín,
Úroveň odolnosti voči vode: IP67,
Verzia Bluetooth: 5.3,
Dosah Bluetooth: 10m,
Rozmery: 97 x 181 x 97mm,
Čistá hmotnosť: 90g.
- Počet reproduktorov:
- 1
- Priemer subwoofera (imperiálne):
- 6,35 cm (2.5")
- RMS výkon:
- 30 W
- Technológia prepojenia:
- Bezdrôtový
- Typ produktu:
- Mono prenosný reproduktor
- Farba:
- Čierna
- Ovládanie hlasitosti:
- Tlačidlá
- Osvetlenie LED:
- Áno
- Kód medzinárodnej ochrany (IP):
- IP67
- Typ batérie:
- Zabudovaná batéria
- Nabíjací port USB Type-C:
- Áno
- Požadovaný nabíjací výkon (min):
- 0,005 W
- Požadovaný nabíjací výkon (max):
- 140 W
- Životnosť batérie (max.):
- 18 h
- Hmotnosť:
- 800 g
- Šírka:
- 97 mm
- Hĺbka:
- 97 mm
- Výška:
- 181 mm
- Šírka balenia:
- 105 mm
- Hĺbka balenia:
- 105 mm
- Výška balenia:
- 210 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 800 g
Dizajn
- Farba produktu:Čierna
- Ovládanie hlasitosti:Tlačidlá
- Ochranné prvky:Vodotesné
- Kód medzinárodnej ochrany (IP): IP67
- Typ produktu:Bluetooth reproduktor
- Prepínač zapnutia/vypnutia:Áno
Výkon
- Čas nabíjania batérie: 4 h
- Napätie batérie: 7,2 V
- Výdrž batérie (max): 18 h
- Kapacita batérie:3200 mAh
- Typ batérie:Vstavaná batéria
Hmotnosť a amp; rozmery
- Hmotnosť:773 g
Výkon
- Odporúčané použitie:Univerzálne
Obsah balenia
- Obsah balenia: Reproduktor x 1
Audio
- Menovitý výkon RMS: 30 W
Porty a amp; rozhrania
- Technológia pripojenia:Bezdrôtové
- Bluetooth verzia:5.3
- Bluetooth:Áno
- Bluetooth rozsah: 10 m
Reproduktory
- Počet reproduktorov: 1
ŠPECIFIKÁCIE
Základné špecifikácie
Typ: prenosný reproduktor
Určenie: mobilný reproduktor
Výkon: 30 W
Vhodný pre: zariadenia s 3,5 mm jackom, zariadenia Bluetooth
Konektory: 3× Bluetooth, 3× Bluetooth, 3× Bluetooth, 3× Bluetooth, 3× Bluetooth: USB typ C, linkový audio vstup AUX
Napájanie
Napájanie: dobíjacie
Kapacita batérie: 1,5 l batérie: 3350 mAh
Prevádzkový čas do: 18 h
Čas nabíjania do: 18 hodín: 4 h
Bezdrôtové pripojenie
Bluetooth: áno
NFC: nie
Wi-Fi: nie
AirPlay: nie
Verzia Bluetooth: Bluetooth 5.3
Profil Bluetooth: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile)
Funkcie
Vstavaný mikrofón: áno
Možnosť pripojenia k ďalšiemu reproduktoru (reproduktorom): áno, viac reproduktorov
Rádio: nie
Karaoke: nie
Powerbank: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Svetelné efekty: áno
Špeciálna aplikácia: áno
Ďalšie informácie: 360-stupňový priestorový zvuk, funkcia pridania reproduktora - TWS (True Wireless Stereo), LED - farebné podsvietenie, možnosť prepojenia viacerých reproduktorov - PartyCast
Fyzické špecifikácie
Séria: Soundcore Glow
Farba: čierna
Rozmery: 97 x 181 x 97 mm
Hmotnosť: 900 g
Odolnosť: voči prachu
trieda ochrany IP66
Ďalšie informácie
Európska distribúcia
Hardvér: nový, zapečatený
ANKER Soundcore Glow čierny Bluetooth reproduktor. Reproduktor Anker Soundcore Glow kombinuje vysokokvalitný zvuk s robustným, prenosným dizajnom, vďaka čomu je ideálnym spoločníkom na aktivity v interiéri aj exteriéri. Tento reproduktor nie je len o poskytovaní pohlcujúceho zvuku, ale o vylepšení každého zážitku z počúvania. Vďaka funkciám, ako je 360° zvukové pokrytie, hlboké basy a jedinečný systém svetelnej šou, vytvára Soundcore Glow dokonalú atmosféru pre každú príležitosť. Plávajúca konštrukcia a vodotesnosť podľa normy IP67 zaručujú, že prežije vonkajšie dobrodružstvá, zatiaľ čo dlhá výdrž batérie a rýchly čas nabíjania znamenajú, že si môžete vychutnať hudbu bez prerušenia. Vďaka technológii Bluetooth 5.3 s dosahom prenosu 100 metrov sa môžete voľne pohybovať bez straty spojenia - ideálne na stretnutia. Či už chcete zosilniť svoju párty, alebo si jednoducho vychutnať vysokokvalitný zvuk na cestách, Soundcore Glow vás určite zaujme.
Rozžiarte svoje hudobné chvíle s reproduktorom Soundcore Glow. Toto inovatívne zariadenie kombinuje vysokokvalitný zvuk s dynamickými svetelnými efektmi a vytvára tak jedinečný viaczmyslový zážitok. Je vybavené pokročilou technológiou...
Vychutnajte si hudbu v novej dimenzii so zariadením Anker Soundcore Glow v štýlovej čiernej farbe. Tento vysokokvalitný systém reproduktorov Bluetooth kombinuje vynikajúcu kvalitu zvuku s moderným estetickým dizajnom, ktorý dodá každej miestnosti osobitý nádych. Najdôležitejšie vlastnosti: Vynikajúca kvalita zvuku: Reproduktor Anker Soundcore Glow ponúka krištáľovo čistý zvuk s hlbokými basmi a jasnými výškami. Či už počúvate svoje obľúbené skladby, sledujete film alebo si vychutnávate audioknihu, zvuk si zamilujete. Moderný dizajn: Elegantný čierny kryt s integrovaným LED osvetlením vytvára atmosféru. Svetelná šou sa synchronizuje s hudbou a vytvára pohlcujúci zážitok. Bezdrôtová sloboda: Vďaka technológii Bluetooth môžete bezdrôtovo streamovať hudbu zo smartfónu, tabletu alebo notebooku. Vďaka dosahu až 20 metrov si môžete vychutnať...
Soundcore Glow - Reproduktor - Prenosný - Bezdrôtový - Bluetooth - Ovládanie pomocou aplikácie - 30 W
- Výrobca
- Bluetooth
- Áno
- Rozhrania
- USB-C
- Vhodné pre Smart Home
- Áno
- Porty
- USB-C
- Výkon
- 30 W
- Farba
- Čierna
- Kapacita batérie/akumulátora
- 3.35 Ah
- Napätie
- 7.2 V
- Zvukový výkon
- 30 W
- Hmotnosť
- 0.8 kg
- Vodotesné
- Áno
- Miesto využitia
- Interiér
- Číslo od výrobcu
- A3166G11
- EAN kód
- 0194644155209194644155209
- Výrobca
- Bluetooth
- Áno
- Rozhrania
- USB-C
- Vhodné pre Smart Home
- Áno
- Porty
- USB-C
- Výkon
- 30 W
- Farba
- Čierna
- Kapacita batérie/akumulátora
- 3.35 Ah
- Napätie
- 7.2 V
- Zvukový výkon
- 30 W
- Hmotnosť
- 0.8 kg
- Vodotesné
- Áno
- Miesto využitia
- Interiér
- Číslo od výrobcu
- A3166G11
- EAN kód
- 0194644155209194644155209
Hodí sa k tomu

Mestská kolobežka AREBOS ružová | LED kolesá, výškovo nastaviteľná a skladacia
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fiqops súkromie obrazovka mat PVC súkromie obrazovka plot záhrada balkón plot vetrací balkón obloženie antracit 80x300cm
9,63 €/1m
28,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Zastrihávač brady na tvár a telo Braun Series XT5 Black
96,00 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company

Univerzálna pláštenka Trizand 21840
3,25 €
Predajca: SLEVIR

Philips X3051/00, Rotačný holiaci strojček, Čierna, PowerCut blade system, For best results, replace shaving heads every 24 months. Use SH30 replacement heads, sold..., 2 rok / roky, Batérie
72,66 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Súprava hračiek do piesku COIL, hračka do piesku, formičky do piesku, vedierko, plážová hračka, hračka do piesku pre chlapcov a dievčatá, hračka na pieskovisko, pre deti od 12 mesiacov, 7 v 1
37,99 €
Predajca: Seleo

Lionelo Anika Hracia podložka Baby Crawling Blanket pre detskú ohrádku Funkčné hračky v sade od narodenia, farebné
70,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fisher-Price Zebra, 4 koleso/kolesá, Plast, Viacfarebný
49,63 €
Predajca: M_plus_L

Predný košík na bicykel s držiakom Kôš na riadidlá s klipom Mestský košík s adaptérom Drôtený Nákupný košík Úzke pletivo Bicykel Čierna oceľ Retoo
17,19 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Detske kolo Dino bikes MTB - 12" kola
91,00 €
Predajca: KUBISPORT

FISCHER 85187 FISCHER Fahrrad-Bremsschuhe, V-Bremse, schraubbar
8,84 €
Predajca: Dragtek-com

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
10,11 €/1m
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe
![Obrázok produktu pre [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
8,54 €
Predajca: TR8

Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 350 cm záhradný slnečník Pavilón - krémový
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
108,90 €/1m
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Denver BTL-360B, 10 W, Bezdrôtový, Mono prenosný reproduktor, Čierna, Valec, Tlačidlá
26,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hama Shine 2.0, 30 W, Bezdrôtový, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, 10 m, Prenosný stereo reproduktor, Čierna
79,60 €
Predajca: evomag

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Lamax SOUNDER2, 30 W, 115 - 20000 Hz, Káblový a bezdrôtový, Prenosný stereo reproduktor, Čierna, Modrá, Valec
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LAMAX_TrueLife_Lauben_brandshop

Philips HX9044/33, 4 kusov, Čierna, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
41,46 €
Predajca: velmontask

Hracia deka MoMi PASTEL
52,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Reproduktor Soundcore
Som veľmi spokojný s nákupom reproduktorov za atraktívnu cenu. Reproduktor sa nelíši od iných internetových obchodov samozrejme len alebo do atraktívnej ceny. Reproduktory 3ks sú spárované o hrajú vo veľkej sále sú od seba vzdialené cca 30m a navzájom sa znesú bez straty dosahu a pekne spolupracujú. Samotný 30W reproduktor je hlasný, ale zároveň nedrnčí, má príjemné basy a zvuk. Zvuk sa navyše dá upraviť v aplikácii v telefóne. Aby batéria vydržala dlhšie, môžete vypnúť svetelné efekty na reproduktore. Ticho hrajú 12H nonstop. Čo sa týka kontaktu s NESATEC a Kauflandom tiež žiadny problém mailom denne odpovedá na moje otázky. Samotný balík prišiel do 3dní.
Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Anker Soundcore Glow čierna
Anker Soundcore Glow black je malý, ale skvelý. Má dobrý zvuk. Kúpila som po jednom pre každého z mojich dvojčatových vnúčat a po vypočutí som si hneď kúpila ešte jeden do záhrady. Moje vnúčatá sú veľmi spokojné a ja tiež. Poměr ceny a kvality je skvelý. Rozhodne ho môžem odporučiť.
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Za tie peniaze naozaj dobré
Som veľmi spokojný s reproduktorom. Na svoju veľkosť vydáva naozaj dobrý zvuk. Soundcore Glow je môj 2. reproduktor od Soundcore a vo všeobecnosti musím o Soundcore povedať len: najlepší pomer cena/výkon. Za svoje peniaze dostanete veľa. Dokonca aj materiály pôsobia veľmi dobre. Môžem ho len odporučiť :)
Hodnotenie z 13. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega box 100% úžasné
Box je tak super, že som si musel hneď objednať ďalší. Zvuk ubd zvuk je ako v kine..hlasitosť je tiež mega..top a predajca dostane odo mňa malú včielku..kvôli odkazu..vďaka:-)
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý zvuk a basy
Som veľmi spokojný – pevné telo, dlhá výdrž a naozaj dobrý zvuk a dobré basy, veľmi dobrý pomer ceny a výkonu
Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úplne super
Na také malé zariadenie má veľmi dobrý zvuk, rozhodne odporúčam
Hodnotenie z 17. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Anker Soundcore Glow čierny
Kúpil som si dva takéto reproduktory a v páre znie zvuk neuveriteľne dobre, najmä vzhľadom na cenu.
Hodnotenie z 28. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasný produkt
Skvelé reproduktory, úžasný zvuk a svetelné efekty.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Edifier R2850DB Edifier Studio R2850DB 2.0 schwarz Bluetooth retail
299,00 €
Predajca: SixaleEU

Počítačové reproduktory Edifier S1000W, Hi-Res, BT 5.2, hnedé



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
349,00 €
Predajca: SixaleEU

Hlasový zosilňovač Mini zosilňovač Mikrofón Headset Prenosný reproduktor s bezdrôtovým bezdrôtovým pripojením Spacetronik SP-VA11



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
54,00 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,60 €
Predajca: DMTrade

Ferguson Regent Power Audio 400BT RGB Bluetooth reproduktor 60 W s FM rádiom, USB, AUX, DSP, vstupom pre mikrofón a gitaru, RGB LED, prenosný, dobíjateľná batéria, Fer
159,00 €
Predajca: Ferguson-Digital

Edifier MR5, 3-way, 2,54 cm (1"), 12,7 cm (5"), 110 W, 46 - 40000 Hz, 85 dB



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
249,00 €
Predajca: SixaleEU

Tronsmart Bang Max, 2.1 kanály/kanálov, 2-way, 130 W, 20 W, 30 W, 50 - 20000 Hz



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Predajca: DeinDeal

JBL Xtreme 5, 130 W, 40 - 20000 Hz, 80 dB, Bezdrôtový, A2DP, AVRCP, Prenosný stereo reproduktor



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
378,56 €
Predajca: BalticVaris_DE

Tronsmart Fiitune X30, 80 W, 50 - 40000 Hz, Káblový a bezdrôtový, LDAC, 15 m, Prenosný stereo reproduktor



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
179,99 €
Predajca: DeinDeal

JBL Authentics 200, 2,5 cm, 12,7 cm, 12,7 cm (5"), 45 W, 90 W, 50 - 20000 Hz



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
259,00 €
Predajca: DataElCom

Pyle Partybox - veľký reproduktor Bluetooth, PA systém, jukebox, karaoke box, 600 W, 10" subwoofer, prenosný jukebox s dobíjacou batériou



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
109,99 €
Predajca: GLOBALXPSA

JBL Boombox 4, 1,91 cm (0.75"), 2 cm, 12,7 cm (5"), 12,3 cm, 180 W, 37 - 20000 Hz



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1 005,19 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Tronsmart Bang Vodotesný Bezdrôtový Bluetooth Reproduktor 60W S Funkciou Powerbanky Čierny (723928)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
109,00 €
Predajca: DeinDeal

Reflexion PS09BT, 500 W, Káblový a bezdrôtový, Prenosný stereo reproduktor, Čierna, Tower, Otočné



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(53)Počet hodnotení: 53
127,44 €
Predajca: Green_Country

Bluetooth reproduktor JBL Charge 6 biely



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(153)Počet hodnotení: 153
179,00 €
Predajca: DataElCom

JBL PartyBox Encore Essential 2, 1,91 cm (0.75"), 2 cm, 13,3 cm (5.25"), 13,5 cm, 100 W, 40 - 20000 Hz



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
213,46 €
Predajca: BalticVaris_DE

Hisense Party Storm, 300 W, 50 - 60 Hz, Bezdrôtový, Párty reproduktor, Čierna, Vodeodolný
296,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Harman/Kardon Onyx Studio 9, 3.0 kanály/kanálov, 2 cm, 12 cm, 50 W, 50 - 20000 Hz, 80 dB



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
303,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

tronsmart Bang SE Prenosný párty box Bluetooth - 40W IPX6 Vodotesný 24 hodín prevádzky RGB osvetlenie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
69,99 €
Predajca: DeinDeal