4,9



Na základe 10 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
EDUSCHO Espresso Intenso zrnková káva 1kg23,52 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
MASSIMO Cappuccino Dubai Style 1 x 500 g – jemná príchuť pistáciovej čokolády24,94 €/1kg
12,47 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs Cappuccino Caramel, nápojový prášok s rozpustnou kávou z kávových zŕn, vyrobený v Nemecku, instantná káva, na 25 nápojov, 290 g38,90 €/1kg
11,28 €
Predajca: AllYouNeed

Tchibo 80314 Bezlaktózová poleva "PURE Fine Selection"
22,40 €/1kg
22,40 €
Predajca: somnia24

Venessa Coffee Creamer VCC 35 - 1 kg instantnej kávovej smotany
5,39 €/1kg
5,39 €
Predajca: Euroshare

Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
15,11 €/1kg
15,11 €
Predajca: somnia24

Jacobs kávová smotana Ecreme kávová špecialita vo forme granúl 500g
15,96 €/1kg
7,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Melitta 7215 Gastro Topping – smotana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
18,52 €/1kg
18,52 €
Predajca: somnia24

Krüger Cappuccino Classico bezlaktózový nápoj v prášku 10x15g 150g
20,55 €/1kg
4,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
90,28 €
Predajca: Store-Germany

MERAY Coffee Creamer - Kávová smotana, 250g
1,99 €
Predajca: SelenFood

VENESSA VCC 35 Kávová smotana 5 x 1kg hodnotné balenie Vhodné pre predajné automaty Kávová smotana
5,26 €/1l
26,29 €
Predajca: Euroshare

Jacobs Gold – 500 g instantnej kávy pre automaty
51,36 €/1kg
26,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,68 €
Predajca: Megasam24PL

Venessa VT 20 Topping - 1 kg sušeného mlieka s 20% obsahom mlieka
5,72 €/1kg
5,72 €
Predajca: Euroshare

Nescafe Classic instantná káva 50 x 2 g
90,13 €/1kg
13,52 €
Predajca: Katomix

VENESSA VT 20 Topping 10 x 1kg sušeného odstredeného mlieka 20% obsah mlieka Do kávovaru
5,39 €/1kg
53,90 €
Predajca: Euroshare

Nestlé 12025578 Nestlé GLORIA Kaffeeweißer 500,0 g
30,34 €/1kg
15,17 €
Predajca: somnia24

Nescafe 3v1 Stix Creamy Latte 10er nápojový prášok v tyčinke 150g
23 333,33 €/1kg
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
JACOBS Professional Kaffeeplus je kávová smotana, ktorá je vhodná najmä do automatov na horúce nápoje a do predajných automatov. Kávová smotana úplne neobsahuje laktózu a je vhodná aj pre kávové varianty s intoleranciou laktózy. Kávová smotana je ideálna na krémové cappuccino, lahodné latte macchiato, latte a mnohé ďalšie kávové špeciality. Odporúčaná dávka: približne 25 g kávovej smotany na 200 ml horúcej kávy (80 °C).
- Zloženie
- Glukózový sirup, plne hydrogenovaný kokosový tuk, mliečna bielkovina, stabilizátor (E 340), emulgátor (E 471), protihrudkujúca látka (E 341)
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- JACOBS DE GMBH, Gustav-Heinemann-Ufer 72a, 50968 Köln, Deutschland
- Obchodný názov
- Jacobs Professional Kaffeeplus 1 kg instantnej kávovej smotany bez laktózy
- Výrobca
- Jakobs
- Číslo od výrobcu
- 4031683
- EAN kód
- 8711000505960
- Zloženie
- Glukózový sirup, plne hydrogenovaný kokosový tuk, mliečna bielkovina, stabilizátor (E 340), emulgátor (E 471), protihrudkujúca látka (E 341)
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- JACOBS DE GMBH, Gustav-Heinemann-Ufer 72a, 50968 Köln, Deutschland
- Obchodný názov
- Jacobs Professional Kaffeeplus 1 kg instantnej kávovej smotany bez laktózy
- Výrobca
- Jakobs
- Číslo od výrobcu
- 4031683
- EAN kód
- 8711000505960
Hodí sa k tomu

Tchibo 80314 Bezlaktózová poleva "PURE Fine Selection"
22,40 €/1kg
22,40 €
Predajca: somnia24

Venessa Coffee Creamer VCC 35 - 1 kg instantnej kávovej smotany
5,39 €/1kg
5,39 €
Predajca: Euroshare

Jacobs kávová smotana Ecreme kávová špecialita vo forme granúl 500g
15,96 €/1kg
7,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

6 kusov kokteilových pohárov, objem 480 ml, vhodné na kokteily, long drinky a iné nápoje
19,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Náhradný CO2 náboj pre stroje na sýtenie vody SodaStream, Quick Connect, 425 g, 60 l, Inox/ružová
23,20 €
Predajca: KOMAONLINE

Jacobs Filtračná káva Krönung jemná | mletá | 500g
34,90 €/1kg
17,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Led Auto Žiarovky H8/H11/H16 Osram 64211Dwesy
67,22 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Elektrická hojdačka MoMi KENANI tmavo sivá
111,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CPA

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
9,80 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Merax Hydraulická posteľ Boxspring 140x200 cm so zásuvkou na posteľ, výškovo nastaviteľným čelom a lamelovým rámom, čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom v ľanovej farbe, sivá
400,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Topper zo studenej peny 180x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
15,11 €/1kg
15,11 €
Predajca: somnia24

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
90,28 €
Predajca: Store-Germany

MEDION kávovar s termoskou a časovačom (kávovar na filtrovanú kávu, 8 šálok, 1,2 l, 900 W, 3 úrovne, funkcia udržiavania teploty, časovač, proti odkvapkávaniu, displej, MD18458) nerezová oceľ
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorazový obal
10,00 €/1kg
29,99 €
Predajca: Euroshare

GymBeam - FIT Kuracie karí s ryžou (hotové jedlo) 420 g
25,78 €/1kg
12,63 €
Predajca: LAVONIO

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Jacobs Kawa Mielona Krönung 100 g
197,40 €/1kg
19,74 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
174,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

VENESSA VCC 35 Kávová smotana 5 x 1kg hodnotné balenie Vhodné pre predajné automaty Kávová smotana
5,26 €/1l
26,29 €
Predajca: Euroshare
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vo horúcej káve sa veľmi dobre rozpúšťa
Kávový krém sa veľmi dobre rozpúšťa v horúcej káve, ak je káva o niečo chladnejšia, trvá to o niečo dlhšie. Kávový krém má neutrálnu chuť.
Hodnotenie z 24. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bieliaci prípravok na kávu bez laktózy
Veľmi dobrý produkt.
Hodnotenie z 14. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
top
super
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,50 €
Predajca: Serica
92,50 €/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
47,03 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg

KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
25,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
68,50 €/1kg

Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,84 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,33 €
Predajca: AllYouNeed
37,32 €/1kg

KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,42 €
Predajca: AllYouNeed
57,68 €/1kg