5,0



Na základe 4 hodnotení
Jacobs Gold – 500 g instantnej kávy pre automaty
26,90 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,68 €-4%
51,36 € / 1kg
plus 21,55 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Instantné kávy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
EDUSCHO Espresso Intenso zrnková káva 1kg23,52 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba92,50 €/1kg
18,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Idea Coffee Gold Express67,45 €/1kg
13,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Nescafe Gold Espresso Intense Aroma rozpustná káva Arabica 100g87,10 €/1kg
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
90,28 €
Predajca: Store-Germany

Nestle Nescafe Special Filtre 500 g rozpustná káva
146,26 €/1kg
86,45 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
73,13 €
Predajca: Pantry_Intl

JACOBS Kaffeeplus bielidlo do kávy 4031683 1kg
61,76 €/1kg
61,76 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Jacobs Kawa Rozpuszczalna Cronat Gold 75 g
77,00 €/1kg
6,16 €
Predajca: Katomix

Instantná káva G7 (Coffeemix 3 v 1)
29,75 €/1kg
9,52 €
Predajca: LAVONIO

Rodina Tchibo – 6 x 200 gramov
66,83 €/1l
80,20 €
Predajca: Katomix

VENESSA VT 20 Topping 10 x 1kg sušeného odstredeného mlieka 20% obsah mlieka Do kávovaru
5,39 €/1kg
53,90 €
Predajca: Euroshare

Melitta 7215 Gastro Topping – smotana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
18,52 €/1kg
18,52 €
Predajca: somnia24

JACOBS Professional rozpustná káva Gold rozpustná káva instantná káva 8 x 25 tyčiniek
622,92 €/1kg
262,19 €
-37,94 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
224,25 €
Predajca: AllYouNeed

Jacobs Cappuccino Caramel, nápojový prášok s rozpustnou kávou z kávových zŕn, vyrobený v Nemecku, instantná káva, na 25 nápojov, 290 g
38,90 €/1kg
11,28 €
Predajca: AllYouNeed

Krüger ľadová káva Caramel Crunch nápojový prášok 10x15g balenie 150g
14,36 €/1kg
5,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé 12025578 Nestlé GLORIA Kaffeeweißer 500,0 g
30,34 €/1kg
15,17 €
Predajca: somnia24

Instantná káva GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
45,10 €/1kg
4,51 €
Predajca: Zyrafka

JACOBS 20831 JACOBS 3in1 Classic Instantkaffee, 10 St.
88,33 €/1kg
10,60 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jacobs Vending rozpustná káva Gold 500 g
S Jacobs Vending Gold si vychutnáte kvalitnú rozpustnú kávu, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre profesionálne použitie v automatoch a systémoch pre veľkospotrebiteľov. Vybraná zmes zaisťuje vyváženú, aromatickú chuť s jemnou penou – ideálnu pre dokonalý zážitok z kávy v gastronómii, hotelierstve alebo v kancelárii.
Vďaka vysoko kvalitnej technológii sušenia rozprašovaním sa instantná káva rýchlo a bez zvyškov rozpúšťa, takže každá šálka ponúka rovnako intenzívnu arómu. Či už čistá, s mliekom alebo ako základ pre kávové špeciality – Jacobs Vending Gold presvedčí svojou kvalitou a jednoduchou prípravou.
- Plný zážitok z kávy – harmonicky vyvážená aróma s jemnou penou
- Ideálny pre automaty – navrhnutý špeciálne pre profesionálne použitie
- Rýchla a jednoduchá príprava – okamžite sa rozpúšťa v horúcej vode
- Mnohostranné využitie – pre gastronómiu, hotely, kancelárie a samoobslužné systémy
Jacobs Vending Gold – Vysoko kvalitná instantná káva pre profesionálny kávový zážitok. Objednajte si teraz instantnú kávu Jacobs Vending Gold pre váš kávový automat.
- Zloženie
- Instantná káva
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- JACOBS DE GMBH, Gustav-Heinemann-Ufer 72a, 50968 Köln, Deutschland
- Obchodný názov
- Jacobs Gold – 500 g instantnej kávy pre automaty
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8711000373385
- Zloženie
- Instantná káva
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- JACOBS DE GMBH, Gustav-Heinemann-Ufer 72a, 50968 Köln, Deutschland
- Obchodný názov
- Jacobs Gold – 500 g instantnej kávy pre automaty
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8711000373385
Hodí sa k tomu

Kakao Dallmayr 18069070 pre predajné automaty 1kg
14,18 €/1kg
14,18 €
Predajca: somnia24

Jacobs Espresso instantná káva 25 tyčiniek á 1,8g balenie 4 180g
19,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

neutral COCOA FANTASY CF4 Trinkschokolade 1,0 kg
14,17 €/1kg
14,17 €
Predajca: somnia24

Melitta 7215 Gastro Topping – smotana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
18,52 €/1kg
18,52 €
Predajca: somnia24

Petromax raketový sporák rf33
139,24 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Nestlé 12025578 Nestlé GLORIA Kaffeeweißer 500,0 g
30,34 €/1kg
15,17 €
Predajca: somnia24

SONGMICS Stojan na oblečenie 2 police kovový rám úspora miesta
69,42 €
Predajca: Lumarko

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Venessa Coffee Creamer VCC 35 - 1 kg instantnej kávovej smotany
5,39 €/1kg
5,39 €
Predajca: Euroshare

MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
90,28 €
Predajca: Store-Germany

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,17 €
Predajca: Tradior

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rishi Kokosnusscreme 100% 200g
12,45 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Vankúše 80x80, sada 2 kusov, mikrovlákno, hotelové, vyplňované, vhodné pre alergikov, ÖKO-TEX
29,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Vrchný matrac zo studenej peny 160x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cestovná toaletná taška Závesná toaletná taška Kozmetická taštička na pranie pre deti Ženy Dievčatá Dámy (ružová)
16,75 €
Predajca: odsellingaaa

Siemens TZ80001A, Čistiace tablety, 10 kusov, 180 mm, 65 mm, 15 mm, 49 g
55,20 €/1kg
11,04 €
Predajca: Teshop

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Nedis AX8415220, Girlanda, Čierna, Biela, Vianoce, 7,7 m, Chlapec / dievča, Súčasné
12,30 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,34 €
Predajca: VISO

Tchibo 80314 Bezlaktózová poleva "PURE Fine Selection"
22,40 €/1kg
22,40 €
Predajca: somnia24

Melitta Auslese Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
22,72 €/1kg
136,34 €
Predajca: Store-Germany

Puzdro na tvrdú skrinku FCH, sada cestovných kufrov, sada na vozík, 3 ks, s 360° hladko sa otáčajúcimi kolieskami, ABS
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Gold instantná zrnková káva aromatická jemná v nádobe 200g
72,35 €/1kg
14,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednaná káva
Vynikajúca káva. Produkt bol bezchybný, dodanie bolo super rýchle. Môžem len odporučiť.
Hodnotenie z 19. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Milujem kávu
Bez kávy žiadne ráno
Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,50 €
Predajca: Serica
92,50 €/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
47,03 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg

KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
25,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
68,50 €/1kg

Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,84 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,33 €
Predajca: AllYouNeed
37,32 €/1kg

KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,42 €
Predajca: AllYouNeed
57,68 €/1kg