5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Ďalšie informácie o reklame
Štartovací balíček BioBizz34,97 €/1l
104,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
BioBizz Alg-A-Mic 250 ml182,20 €/1l
45,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
BioBizz LEAFCOAT, 1 l.57,55 €/1l
57,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Plagron Sugar Royal - 250 ml. Fľaša prémiového posilňovača kvitnutia
154,40 €/1l
38,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Plagron Alga Grow, 500 ml | Rastové hnojivo
108,36 €/1kg
72,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Plagron Power Roots, 100 ml.
516,00 €/1l
51,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

HESI Blüh Complex 500 ml (kvet / pôda)
58,33 €/1l
58,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Plagron Top Grow Box Terra
66,04 €/1l
92,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Plagron Pure zym - 500 ml
110,80 €/1l
55,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Plagron Growmix 25 l mit Perlit
0,64 €/1l
16,00 €
Predajca: BestBrandShop

BioBizz Top-Max 0,25L - Top Flower Booster Grow & Bloom organic
140,20 €/1l
35,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Monokalciumfosfát 2 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvitnutia, kvitnutie, GiDeli
8,99 €/1kg
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

SYMBIVIT - Mykoríza pre rastliny, 150 g
43,88 €/1kg
8,11 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,46 €
Predajca: Lacnepostreky

Plagron Alga Grow 5 l
23,22 €/1l
116,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

SUBSTRAL® 74920 SUBSTRAL® Grünpflanzendünger 1000 ml
19,47 €/1l
19,47 €
Predajca: somnia24

Lignohumát Profík 6 % 500 ml
12,26 €/1l
6,13 €
Predajca: Lacnepostreky

Plagronový kvet rias 5 L
23,18 €/1l
115,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

SUBSTRAL® 73940 SUBSTRAL® Orchideen-Nahrung Orchideendünger 250,0 ml
40,04 €/1l
10,01 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Plagron Green Sensation je ideálnym posilňovačom na dosiahnutie najlepších výsledkov vašich rastlín v posledných štyroch až šiestich týždňoch fázy kvitnutia. Vďaka jedinečnému zloženiu špeciálne vyvinutému na podporu ťažkých a hustých púčikov ponúka Green Sensation efekt 4 v 1: ťažšie púčiky, kompaktnejšie štruktúry, zvýšenú odolnosť a lepší príjem živín.
Vlastnosti:
- Modifikovaná molekula uhlíka: stimuluje proces fotosyntézy pre optimálny príjem živín
- Vysoký výnos: zaručuje bujné kvety a plody
- Jednoduché použitie: Používajte 1 ml na liter vody (1:1000) počas obdobia zalievania
- Vyvinuté pre fázu kvitnutia: Optimalizované na použitie od štvrtého týždňa fázy kvitnutia
Dosiahnite maximálne výsledky s Plagron Green Sensationa vychutnajte si zdravé, vitálne rastlinys pôsobivým výnosom a vynikajúcou chuťou.
Plagron Green Sensation Viac ako len posilňovač alebo stimulátor kvetov. Je určený na obdobie kvitnutia. Vysoko koncentrovaný doplnok, ktorý funguje nielen ako hnojivo PK, ale aj ako booster, zosilňovač a enzýmy. Výhody. Použitie urýchľuje metabolizmus a zvyšuje príjem živín. Podporuje rastliny vystavené stresu. Vysoko koncentrovaný produkt a výhodný pomer sú vďaka tomu oveľa ekonomickejšie. Vhodný pre všetky typy zavlažovacích systémov. Hnojivo šetrné k životnému prostrediu. Použitie a dávkovanie. Pridáva sa do zálievky od 6. týždňa (4. týždeň kvitnutia). Prísada sa mieša s vodou v pomere 1:1000 (1 ml na 1 liter vody). Ako listový postrek sa spravidla nepoužíva. Obsahuje základnú živinu NPK v pomere 0-9-10. Po zmiešaní s vodou sa musí použiť . Stiahnite si časopis Plagron a užitočné tipy, triky, rady a ďalšie informácie pre záhradkárov Plagron Green Sensation - Plagron Terra dávkovacie tabuľky Plagron Green Sensation - Plagron Hydro dávkovacie tabuľky Plagron Green Sensation - Plagron Alga dávkovacie tabuľky Plagron Green Sensation - Plagron Coco dávkovacie tabuľky Plagron Green Sensation - Plagron Coco Video Ako pestovať Green Sensation, aby prinášal veľké plody?
- Hmotnosť
- 0.12 kg
- Objem
- 0.1 l
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8720188049678
- Číslo od výrobcu
- A30150
- Výrobca
- Plagron
- Hmotnosť
- 0.12 kg
- Objem
- 0.1 l
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8720188049678
- Číslo od výrobcu
- A30150
- Výrobca
- Plagron
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Dodatočné informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

BioBizz LIGHT MIX - 50 litrov
0,50 €/1l
25,00 €
Predajca: BestBrandShop

Plagron Sugar Royal - 250 ml. Fľaša prémiového posilňovača kvitnutia
154,40 €/1l
38,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Plagron Power Roots, 100 ml.
516,00 €/1l
51,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

BiobizzHeaven, 250 ml | Pôdny kondicionér
227,20 €/1l
56,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Záhradnícky perlit 10 l kypria osivové lôžko
9,64 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

BioBizz Top-Max 0,25L - Top Flower Booster Grow & Bloom organic
140,20 €/1l
35,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

VEVOR 300W LED lampa na rastliny Profesionálne plnospektrálne svetlo na rastliny
185,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Projektor hviezdnej oblohy Nabíjateľné planetárium Hviezdny projektor 360° Nastaviteľná lampa galaxie pre detskú izbu Spálňa Párty dekorácia
22,49 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Plagron Alga Grow, 500 ml | Rastové hnojivo
108,36 €/1kg
72,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Štartovací balíček BioBizz
34,97 €/1l
104,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

100W 287 LED lampa na rastliny s plným spektrom svetla 3 režimy svetla vnútorná rastlina rastie lampa na rastliny
54,79 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Merač vlhkosti Meter rastlín Meter PH Merač vlhkosti Meter farmy Pôda Tester Záhradný trávnik Tester teploty Hodnota farmy Retoo
12,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Plagron Growmix 25 l mit Perlit
0,64 €/1l
16,00 €
Predajca: BestBrandShop

120W 468 LED lampa na rastliny s plným spektrom svetla pre rastliny vnútorná rastlina rastie lampa rastie lampa
51,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

HESI Blüh Complex 500 ml (kvet / pôda)
58,33 €/1l
58,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

VINGO LED lampa na rastliny Záhradné a skleníkové príslušenstvo 45W svetlo na rastliny 225 LED diód pre skleník, červeno-modré svetlo na rastliny s plným spektrom pre sadenice, záhradu, kvety, vnútorné záhradné rastové lampy
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Záhradnícky perlit od Dr.Soil® v 1 litrovom vrecku
4,99 €/1l
4,99 €
Predajca: DrSoil

Plagron Alga grow, 1 l
58,20 €/1l
58,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

312 LED lampa na rastliny rastie lampa s plným spektrom vnútorná rastlina rastie lampa na rastliny
54,59 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Květináč čtvercový Tradiční 19 cm Antracitová 3,5 L kapacita plantážník Plast
2,49 €
Predajca: botle

ATS (300W) PRO LED (27 µmol/J 816 µmol/s) | Rastúce osvetlenie od spoločnosti Lumatek
399,99 €
Predajca: BestBrandShop

Plagron Pure zym - 500 ml
110,80 €/1l
55,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vak na sadenie zemiakov XXL - 2 kusy / 70 litrov každý - s držadlami a okienkom
21,34 €
Predajca: Special-trends

4x T5 LED lampa na rastliny Celospektrálne svetlo pre rastliny Rozšíriteľná pestovateľská lampa pre izbové rastliny
38,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,69 €/1l
13,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Aga Stolný ventilátor 23 cm MR8114 Čierny
46,50 €
Predajca: Aga24

Elektrické odvlhčovače vzduchu pre domácnosť, kapacita 37 oz, tichý odvlhčovač vzduchu do izby s automatickým vypínaním, 7 farieb, LED osvetlenie, 24-hodinový časovač, prenosný odvlhčovač vzduchu do kúpeľne/spálne/pivnice/karavanu
116,05 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Vrecková váha 200 x 0,01g s chlopňou
12,30 €
Predajca: esol

Aga Zahradný fóliovník MR4003CH 3x2x2 m
55,00 €
Predajca: Aga24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spokojnosť zákazníkov 100 %
Objem 0,1 lHmotnosť 0,12 kg
Vynikajúce, kúpil by som to znova. Ďakujem
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Predajca: Organifer
2,23 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Predajca: Organifer
0,82 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Predajca: Organifer
23,00 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
54,99 €
Predajca: Organifer
54,99 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
Predajca: Organifer
2,50 €/1l

Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Predajca: Organifer
5,00 €/1l

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Predajca: Organifer
2,07 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg

Hnojivo na pastviny All-In-One (20 kg – na 400 m2)
56,99 €
Predajca: Organifer
1,90 €/1l

Hnojivo na báze síranu amónneho (20 kg – na 400 m²) - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,99 €
Predajca: Organifer
2,75 €/1l